Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 27, 2020, 18:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пич, паркирай ми колата :D  (Прочетена 1314 пъти)
GRID
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« -: Август 25, 2020, 21:26 »

Здраве желаем , коланги.
От много време не съм писал във форума, но ето че дойде и това време.
В резюме за повечето, които сега започват да четат нещата ще кажа, че определено е необходимо да попрочетете това онова. Не че аз съм изчел всичко, но от малкото неща дето успях да попия в главата си и да приложа на практика наистина има ефект. Малко като реклама на магнитни наколенки звучи, ама , да ,така си е. Значително много повече пичета наебах, след като смених тактиката.
Имам няколко интересни истории, които ще седна да опиша, защото вероятно ще са в помощ на пичове, както аз едно време се чудех какво да правя, какво да им кажа, как да ги заговоря и куп други малоумни въпроси, които съм си задавал на ум и дори не съм ги изричал.

Стига толкова глупости, трябва да се ебе, нещата са сериозни, мацката си заслужава.

Как става работата.
Звъни ми телефона, хазяйката от моя гараж ми казва, че някакво момиче е взело паркомястото и, и да сме се чули за да се разберем, как ще паркира тя и да съм и бил обяснил..петък вечерта...
Пише ми въпросната , казвам и да се чуем утре в девет сутринта, щот съм на бачкане и нямам много време.
Събота, 9 сутринта звъня, нашата закъснява. Взимам си джезве, чакам 10 мин - идва.
Бърз опис за да ми влезете в положение.
Крак да си ебе мамата, дълък ,тънък глезен, страхотен тен, лъщи все едно е мината с полир машина...
Дупарката е малка и стегната, цица има доволно. В лицето ще бъдем скромни , не е красавица , но в никакъв случай не мога да кажа ,че е грозна.
Виждам я, събуждам се рЕзко Смотан
Запозавам се с нея в бързината, слизаме в гаражите и започнах да и обяснявам ,как да подходи ,за да не направи всичко на салата, гаражите са проектирани от незрящ човек явно и е безумно влизането.
Обясних и, казах и чао и си тръгнах.
Минава 1 ден и пращам снимка от моята кола в която се вижда и нейната:
[  21:44 ] Цяла си я вкарала, значи ще черпиш
[  21:45 ] Ъ??
[  21:45 ] Viktoriq: Хахахахахах, имаше премеждия малко..
Ще ти пречи ли?
[  21:46 ] Нали имаш каско Ъ??
[  21:55 ] Viktoriq: Всъщност нямам още хахахахах
[  22:03 ] Е, ще боядисаме една броня, колко му е Ъ??
[  22:08 ] Viktoriq: Ахахахах, е.. Ако се наложи в крайна сметка, ще боядисваме(happycry)
[  22:10 ] Ако е само боядисване е добре...само да не се наложи изчукване Ъ?Ъ???
[  22:14 ] Viktoriq: Ъ?Ъ?Ъ?Ъ?Ъ??

На следващия ден
[8:37 ] Viktoriq: Мхм.. Дали ще може пак да разиграем това с гаража, че направо си съсипах колата..
[8:37 ] Тъжен
[8:38 ] Задра ли я?
[8:38 ] Viktoriq: На бронята и се реве
[8:38 ] Viktoriq: Огледалото си счупих
[8:38 ] Ееееее
[8:38 ] Viktoriq: В колоната
[8:38 ] Viktoriq: Аз съм брутална просто
[8:39 ] Ще ти помогна, няма проблем
[8:39 ] Не го мисли
[8:39 ] Viktoriq: Ще съм много благодарна!
[8:39 ] Работя до към 19-20ч
[8:39 ] След това ще се чуем, окей?
[8:40 ] Тъкмо ще видим какви са щетите
[8:40 ] Viktoriq: Аз няма да съм тук тези два дни, но, ако в неделя имаш малко време и не е проблем?
[8:41 ] Тук съм си
[8:41 ] Събери всички части, ако е паднало нещо
[8:41 ] После ще нагласим нещата
[8:42 ] Viktoriq: Хахахах, направо потресаващо
Аз оправих нещата до където ми стигна компетенцията
[8:43 ] Viktoriq: Май трябва да мина някой курс по боядисване
[8:43 ] Ъ??
[8:44 ] Симпатична бояджийка щеше да си Ъ??
[8:45 ] Бая пари щеше да направиш?Ъ?
[8:45 ] Не се ядосвай, ще нагласим нещата. В неделя ще звъннеш, като си тук и на спокойствие ще го репетираме няколко пъти
[8:52 ] Viktoriq: Ахахах, особено, ако ми се отдаде както се справям и със свалянето на боята, щях да съм топ
Добре, Много благодаря!
Ще пиша в събота за ориентировъчно време да се стиковаме
[8:52 ] Хахах
[8:53 ] Събота се чуваме.

Повечето от вас биха изхейтили, че съм се навил да и помогна вероятно... Аз нямам проблем, дори да не върже, поне ще я науча да не ми удря колата като паркира Смотан
Във въпросният ден ми пише ,дали съм си бил в нас, бях си , но си имах работа а и не ми се занимаваше да съм инструктор в 12 на обяд. Казах и ,че ще мога по-късно...
Чухме се към 19 ч. допих си бирата и отидох да се правя на инструктор.
2 часа въртяхме, колата сигурно искаше да избяга, съединителя също.
За това време какво успях да разбера.
На 23-4 години, тренира тенис, професия- пилот на самолет пичове, да, пилот. От тука интереса ми към девойката скача рЕзко...

Както и да е, научих я да маневрира. Шибна гаражната врата на комшията и я изкриви, скарах и се хем на ташак ,хем на сериозно.

Благодари ми,казах и че има да черпи и си отидох да допивам бирата...

минава още един ден, на следващия и пиша:
[ 17:11 ] Добре де, аз хубаво те научих да паркираш, ама сега да взема да те накарам да ме научиш самолет да пилотирам Ъ??
[ 17:12 ] Свърши ми ваЛчера, без да искам клипнах Ъ?? (набрах я в шибаното приложение)
[ 17:12 ] Viktoriq: Ахахах..
За съжаление нямам нито компетенцията, нито правомощията
[ 17:13 ] Така ще кажеш
[ 17:14 ] Viktoriq: Тъжни факти са това..
[ 17:14 ] Имам доказателства за една изкривена гаражна врата
[ 17:15 ] Viktoriq: Не знам за какво говориш
[ 17:15 ] Ъ??
[ 17:15 ] Viktoriq: Кой ще ходи да криви на хората вратите
[ 17:15 ] Лъчо гангстера е обърнал квартала
[ 17:15 ] Viktoriq: Уат
[ 17:15 ] Търси я под дърво и камък
[ 17:15 ] Ъ??
[ 17:15 ] Viktoriq: Сериозен ли си хаха
[ 17:16 ] Хорейшио е бил на местопрестъплението
[ 17:16 ] Нещата са сериозни Ъ??
[ 17:17 ] Viktoriq: Пфхаахахахахахахах
[ 17:17 ] Viktoriq: Ще викам
[ 17:17 ] Viktoriq: То ей ся гаража си беше отворен
[ 17:17 ] Viktoriq: И нямаше никого долу
[ 17:17 ] За щастие, имаш опция за потулване на случая
[ 17:17 ] Viktoriq: Тъй че да си търси
[ 17:18 ] Аааа, тва че е бил отворен, не е добре
[ 17:19 ] Viktoriq: А, нз, аз изпълних задължението си на примерен наемател и затворих след себе си
[ 17:20 ] Viktoriq: Да се опра'ат?Ъ?
[ 17:33 ] С едно затваряне на врата, няма да се разминеш Ъ??
[ 17:39 ] Viktoriq: Аз не разбирам каква вина нося..?! Ъ??
[ 17:41 ] Сгъна на човека гаража... без да ти мигне окото Ъ??
[ 17:45 ] Може и да си затворя очите, след като изпием по едно
[ 18:01 ] Viktoriq: Това хората не го ли наричат изнудване? Ъ??
[ 18:02 ] Viktoriq: И защо аз да съм го сгънала..
[ 18:02 ] Viktoriq: Пък и нищо чудно това да е от нашите гаражи
[ 18:02 ] Viktoriq: Без вина виновна сега.
[ 18:04 ] Viktoriq: Ъ??
[ 18:24 ] Има свидетел, който е готов да даде показания пред инспектор Иванов от 4-то РПУ, чувал съм, че е гадно копеле Ъ??
[ 18:24 ] Загазила си Ъ??
[ 18:45 ] Viktoriq: Цццц..
[ 18:45 ] Viktoriq: Как се променят хората..
[ 18:52 ] Съсипаха я тая държава...
[ 20:04 ] Viktoriq: Никакво нормално бъдеще и ценностна система
[ 20:18 ] Viktoriq: И гаражът пак беше отворен
[ 20:19 ] Ъ??
[ 20:20 ] Това горното си е вярно, макар и казано на шега ( тва си беше излишно от моя страна, но се издразних за отворената врата на шибания гараж, защото ми разбиха моята веднъж , защото никой не го е.е...

Такаааа, нещата се развиват буквално преди броени минути. Мислех да и вкарам директна оферта за излизане в конкретен ден без да се правя на палячо, но реших да ползвам жокер от публиката.
Госпожи и господа, нека дискусията и критиките започнат сега.
Активен
Creeplol
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #1 -: Август 26, 2020, 01:10 »

Аз сега брат ми, от толкова излишни запетаи - не разбрах! Първо от къде го взе това джезве, че никъде не продават такова.
Второ, някаква путка ти заема парко мястото, а си удря огледалата в гаража - обърках се!
Жокера от публиката го почучаваш веднага. Усмивчица
Няма никакъв смисъл да се правиш
на палячо - вече си такъв. Успех! Усмивчица
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 230

Профил
« Отговор #2 -: Август 26, 2020, 07:55 »

За това време какво успях да разбера.
На 23-4 години, тренира тенис, професия- пилот на самолет пичове, да, пилот. От тука интереса ми към девойката скача рЕзко...

Това и аз съм го правел - интерес към професията/постиженията/заниманията на жените. Никаква полза, никаква. Интереса ми се движи спрямо тя какво прави/направила за мен. Да, личния интерес - какво аз получавам, нищо друго.

В противен случай рискуваш да влезеш в позицията "тя е пилотка", което е якооооо. И от там си променяш поведението, нагаждаш се... абе шансовете ти намаляват.

Сега на нас не ни е ясно огромната част от комуникацията - невербалната - нейното поведение и т.н. Само ще гадаем. С тази налична информация аз бих напрваил следното: нямаше да я търся или каквото и да било. Все ще се засечем някъде по трасето и ще отнесе 2-3 пъти жестоки майтапи (дори груби) за неспособностите и шофира / или други ситуационно. И ще следя/наблюдавам поведението ѝ - оправдава ли се, засяга ли се, или ѝ е през шушаната. И директно ще си поискам мусака затова че съм я научил на нещо полезно.

В момента (лично мнение) не си в добра позиция. Прекалено много инвестиции, за едно голямо нищо.
- чакане (10 мин)
- пращане на снимка от твоя страна (пишеш първи)
- 2 часа уроци по шофиране
- отново ти пишеш първи
- темата във форума (не казвам че не е полезна, а че мислиш за нея, по същество това си е инвестиция от твоя страна)

Никога не знаеш дали една жена си заслужава - всичко което усещаш е само ПОХОТ. Твоя чист и животински инстинкт че искаш да я изчукаш. Това не е ЛЮБОВ или всички ония неща които се свързат със "заслужава си" - привързаност/другарство/подони глупости. Гледай на нея като: става за ебане. Защото е много вероятно да става само за това (както е с множеството жени).
Активен
GRID
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 26, 2020, 08:02 »

Снощи късно писах поста и съм направил грешки, но виждам че не може да се редактира. Както и да е, ще бия игнор и това е Усмивчица

Относно по-горе - гаражите са подземни с малоумно проектиран вход и затова се чупят огледала.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1602

Профил WWW
« Отговор #4 -: Август 26, 2020, 13:33 »

Забавен стил имаш Усмивчица.

Обаче, доста прекаляваш с клоунадата. Ако изостриш сексуализацията, пуш-а и тайминга за точните и ясни оферти, ще си много по-успешен със същия стил.

1. Това, което ти е писал Стефан – интерес не демонстрирай по ‚логически причини‘ – какво работила, с какво се занимавала и т.н. Интерес може да имаш, само, по външен вид и най-вече по това, колко те следва и колко и влияеш. (тоест - награждаваш я с интерес, само когато те следва и е послушна)

2. Нещо, което повечето го правят
[8:39 ] Работя до към 19-20ч

Избягвай да даваш информация за себе си, и изобщо да се квалифицираш. Остави я да си мисли, гадае и открива сама – ‚кой си ти и за какво се бориш‘. Винаги когато си зает ‚не се квалифицирай‘, а бъди лаконичен – ‚зает съм тогава‘

Това е изключително важно, за да минеш от интерес към привличане. Не случайно е стикинг поинт на сигурно 95% от мъжете. Квалификациите ти убиват привличането – колкото по-бързо те сложи в рамка … 'а този е такъв и такъв и работи от 10 до 7' … толкова по-бързо ще й умре интереса… Колкото повече мисли за теб, гадае, проучва те и се стреми да те разбере (инвестиции) = толкова повече ще й се засилва привличането…

3. Прекалено я бавиш и инвестираш излишно
Инвестицията да я обучаваш (преди секс), наистина е излишна и те вкарва в лош фрейм.

През цялото време повтаряш:
[  21:44 ] Цяла си я вкарала, значи ЩЕ ЧЕРПИШ
казах и че има ДА ЧЕРПИ

Такива индиректни намеци, на готина мацка и ги вкарват по 5 на ден (поне). Ако искаш да те черпи директно я води да го прави… Примерно свършвате ‚уроците‘… Подвикваш и ‚идвай‘… и директно я водиш към кварталния магазин, без да се обясняваш … пред вратата ‚Влизаш вътре и вземаш две бири … моята Хайнекен‘ – и я побутваш през вратата. А ти си сядаш някъде отстрани да си цъкаш на телефона. После я водиш някъде да седнете да ги пиете и да я налазваш и сексуализираш.

Така хем тестваш за ‚следване и инвестиции‘ (начално привличане), хем си ‚налагаш фрейма‘ – всичко това е твоята реалност, която създаваш и тя трябва да излезе от своята си, за да продължите интеракцията изобщо (задължително условие, когато сваляш жена).

--
Другият вариант е пуш, игнор ... и след време заковаваща (1-ин-а-лайфтайм) оферта.

Примерно
[ 18:02 ] Viktoriq: Без вина виновна сега.
[ 18:04 ] Viktoriq: Ъ??

Ти: Такива като теб, неприлични в гаража ги наказвам най-лошо
Тя …..
Ти: но сега си имам работа Намигване  /// и изчезваш за ден-два
Тя …
Ти. – само сийн

И след два дни: Довечера в 8?
Тя…
И не пред гаража – с колата да си долу, и се облечи секси
Тя…
Ти… сийн (не се обясняваш)

--
И после само я командваш накъде да кара и какво да правите. После навръщане не би трябвало да е проблем (все пак живеете близо) да я ескалираш да се качи до вас, да и покажеш ‚наказалката‘

4. Пушове и дисквалификации
При теб липсват. Това е най-слабата част от стила ти. На много места спокойно можеш да пушнеш и да се дисквалифицираш, но ти все пулваш или клоунадиш - стремиш се всячески да покажеш колко си забавен, широко скроен и над нещата (квалификации).

Примерно:
[  21:46 ] Нали имаш каско Ъ??
[  21:55 ] Viktoriq: Всъщност нямам още хахахахах
Ти: Купи си четка и боя тогава (и сийн – на следващите съобщения за известно време)

--
[8:40 ] Viktoriq: Аз няма да съм тук тези два дни, но, ако в неделя имаш малко време и не е проблем?
Ти: Зает съм, звънни ми в понеделник вечер ще видим

--
Viktoriq: Сериозен ли си хаха
Ти: сийн (само) – ескалирал си до макс – остави я да се чуди и да събира напрежение

--

[8:43 ] Viktoriq: Май трябва да мина някой курс по боядисване
[8:43 ] Ъ??
Ти: Имаш време / или / задължително

--
Не е необходимо всичките да ‚пушваш‘, но поне 1-2 … Най-силното е това за уговорката в неделя, където се съобразяваш с нейната програма.

--

Поздрав и драскай развръзката. Все още може да чу***ш. Играй по-рисково, конкретно и изискващо инвестиции.
Активен

I'm a very special kind of monster
GRID
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 26, 2020, 16:48 »

4. Пушове и дисквалификации
При теб липсват. Това е най-слабата част от стила ти. На много места спокойно можеш да пушнеш и да се дисквалифицираш, но ти все пулваш или клоунадиш - стремиш се всячески да покажеш колко си забавен, широко скроен и над нещата (квалификации).

Факт е, трябва да отработя пушовете и дисквалификацията.
Основен проблем е, че когато имаш интерес към дадена мацка, малко или много се подхлъзваш, което го отчитам като грешка. Преди седмица се запознах с друга, която ме чака да кажа кога ще ми е удобно на мен да се видим. Да, но там сякаш ми е все тая дали ще я думна и нещата се случват с лекота...

Това което мисля да направя в момента е да я игнорирам за известно време, след това ще видя дали ще прояви интерес , ако ли не, ще мисля следващият ход.

Slayer ,благодаря за насоките Усмивчица
Активен
GRID
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 26, 2020, 21:40 »

Е, игнора явно действа.
Влизайки с другата си кола в гаражите се засичаме с въпросната, тя ме пита - леле, ти колко коли имаш?!
Вдигнах рамене и си продължих работата Усмивчица
20 мин по-късно получавам съобщение...
-Душата.. извинявай, че съм те подминала така, въобще не очаквах, че си ти
Аз - seen
От тук на сетне какво да я правя, ясно е, че има интерес, но май не и е ясно какво точно иска Ъ??
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 188

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 08, 2020, 05:06 »

Кво ти пука какво иска? Важното е ти какво искаш.

Казаха ти да я каниш на среща, но май ти е много важна и не искаш да я изпуснеш. Отиваш към френд зоната.

Доста време се е минало от тогава, предприе ли нещо по-сериозно?
Активен
GRID
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 25, 2020, 16:04 »

Забравил съм да пиша, оказа се , че си имала тъпкач, дали тогава е била разпърдяна работата или не, дали е искала да си вдига самочувствието , не е ясно... Не съм я закачал, занимавах се с други маймуни Смотан
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: