Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 04, 2020, 12:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся книга, която бях свалил от форума преди години  (Прочетена 643 пъти)
terminal1
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Август 27, 2020, 00:22 »

Здравейте!

Преди има-няма 5-6-7 години свалих оттук книга, която беше свързана с НЛП или хипнозата, не помня конкретно.
За съжаление масивът с книги вече не съществува или поне аз не го намирам и съответно не мога да издиря книгата самостоятелно и се нуждая от помощ.

Книгата беше преведена на български език. В самото начало авторът разказва за ситуация в асансьор, в която се намират главният герой и въоръжен охранител, който пренася крупна сума пари. И как с помощта на хипноза успява да накара охранителя доброволно да му предаде парите.

Само това си спомням по-ясно от нея, истината е, че не я дочетох, а много бих искал.

Ще се радвам, ако някой, въпреки оскъдната информация успее да ми съдейства като ми каже коя е била тази книга.

Поздрави!
Активен
Posleden
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #1 -: Август 31, 2020, 20:59 »

Извинявай за офф топика ама да ти кажа да не се занимаваш с глупости. и Все пак ако искаш да научиш НЛП се запиши на курс при проф. Ч. Ексейвиър.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: