Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2020, 22:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нелепо държание  (Прочетена 1100 пъти)
diamoled
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Септември 07, 2020, 09:21 »

Здравейте! Радвам се, че намерих този форум защото вече не издържам с нещата които правя... Споделял съм на няколко човека, но никой не може да ме разбере, дори аз не мога да се разбера! Надявам се да може някой от тук ми даде съвет и да прояви разбиране.
Нека първо ви разкажа малко за мен - Аз съм на 21 години, изглеждам добре получавам внимание от момичетата но до тук! Не мога да се отпусна и почти всеки път, особенно когато се запозная с някое момиче не онлайн а на живо се спичам супер много и почвам да се държа нелепо а когато стане дума за секс и момичето ме желае още по зле почвам да получавам ужасно чувство в корема и overthink-вам нещата и разбира се това не може да остане незабелязано от момичето и я отблъсквам по този начин защото буквално дори да е най красивата и много да я искам ако тя не е постоянна просто с несъзнателните си действия и изказвания оставам впечатлението у нея че нямам интерес и не искам да си легна с нея... И вече не гледа на мен с някой който би си легнала а като на някой недорасъл мухльо който не знае как да се държи с момичета... Проблема е, че мисля, че знам но просто тази стеснителност на първа среща не ми позволява да разкрия истинскоти си аз! Всъщност понякога успявам не знам честно казано как (99% от случаите в които успявам е с момичета които съм си писал преди това в социалните мрежи минимум два дни) Не знам защо го имам този проблем, не съм някой който да му липсват социални умения дори напротив, умея смея да кажа отлично да комуникирам без притеснения с момчета, но когато стане време с някое момиче което не познавам ставам кръгла нула защото ме избива едно чувство на срам и неувереност. Мисля, че най голямото ми притеснение е как изглеждам в очите на момичето и винаги се старая всичко да е перфектно и се старая да се водя по някакви стереотипи, но почти никога нещата не се случват както ги искам, дори ми се е случвало да започна връзка с момиче което иска и преди това да си легне с мен само и само защото ми трябва време за да предприема някакви действия да я вкарам в леглото ми.
Моля ви за помощ и за мнение, съжалявам ако поста ми е малко объркващ, но дори аз се обърквам и не мога да си подредя мислите когато говоря за това, не искам повече да продължава на 21 години съм и сега ми е момента да бъда с всяка която ме иска и съответно и аз искам, но този проблем ми създава ужасни неприятности...
Активен
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« Отговор #1 -: Септември 07, 2020, 10:50 »

Цитат
Мисля, че най голямото ми притеснение е как изглеждам в очите на момичето и винаги се старая всичко да е перфектно

Сам си отговори, почти. Пробвай някой следващ път, когато говориш с мацка тези 2 неща:

- Да си себе си, без да се нагодяваш към някакъв измислен образ, който тя би харесала.

- Да говориш или правиш неща, за които със сигурност ще те съди, примерно да си бъркаш в носа (това е екстремно, но би подействало)

Та идеята е да си пречупиш малко его-то. Няма лошо ако някоя не те харесва, не е реална заплаха и света не приключва. Вместо това можеш да намериш момиче, с което наистина си пасвате по характер, вместо да се играят роли.

Just keep it real, man.
Успех!
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1340

Профил
« Отговор #2 -: Септември 07, 2020, 15:13 »

Като зачочнеш да спиш с тях, проблема ти ще отмине от самосебе си.
Първите пъти ще ти е шибано. Ще изпитваш това чувство на дискомфорт. Ще те сковава, ще се излагаш, и ще те сдухва.
Постепенно ще изчезва. Със всяко следващо момиче, това усещане ще е по-слабо. Накрая ще изчезне.
Истината е, че няма друг начин да го преодолееш.
Активен
GRID
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #3 -: Септември 08, 2020, 15:21 »

Накрая идва момента , в който ще се моли да си тръгнат след като им е ударил една патка, ама дали ще има тоя късмет Смотан Смотан Смотан
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 398

Профил
« Отговор #4 -: Септември 08, 2020, 22:22 »

Едва ли ще има този късмет като му чета темата, май няма да е скоро  Смотан то и да му казваме все тая, вече от него зависи в каква посока ще поеме.
Здравейте! Радвам се, че намерих този форум защото вече не издържам с нещата които правя...

Няма да ти спестя нищо братле и ще ти го кажа направо, да има такива мъже като теб които премслят всяка една ситуация и им става напрежение и кофти когато трябва да се действа, колкото и съвети да ти дават другите имаш 2 варианта, първия е да експериментираш и да рискуваш повече дори с риск да станеш за резил, да не всички мъже сме родени с умението за няколко минути да направим работата при някои се изисква време, другият е да седиш на същото положение и да се притесняваш и да продължаваш да прмисляш и лека по лека ще ти кажа какво ще стане: ще станеш 30 годишен девственик който пише теми във  форума за това как не си успял да клозиш някоя понеже те е страх от ескалация. Ако се надяваш да стане чудо, повярвай ми няма да стане, вярно на някой им се получава по късмет но това са единчни случаи, все пак всичко зависи от теб, ако мацката ти се кефи и иска да се наебе с теб, от теб зависи да ескалираш, разчитай на това да придобиеш умения чрез рискуване и адаптиране, не чакай да ти се даде зелена светлина защото няма да стане.

Успех и давай по смело !!! Готин
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
diamoled
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #5 -: Септември 09, 2020, 17:11 »

Благодаря за отговорите, ще се опитам да бъда себе си и да се държа естествено и да превъзмогна това притеснение. До Riot не съм девственик явно не си разбрал проблема ми по същество защото той не е, че не мога да си намеря с коя да си легна а, че изпитвам затруднение и се притеснявам от момичета с които съм се запознал случайно или на първа среща.
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 497

Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 10, 2020, 16:44 »

Diamoled
Добре си дошъл!
И аз имах същия проблем който описваш.
Можеш да се промениш но не убивай притеснителността. Тя ти е най силното оръжие. Ще опитам да напиша отделна тема, но накратко-
Притеснителността  е наименование на чувство. Това конкретно чувство кара мозъка да синтезира определени химикали(хормони). Тези хормони карат тялото и мозъка да се държат по навик(автоматизирано).

Ако заместиш наименованието на това чувство с някое друго име ще получиш същото уравнение но представено по друг начин. Може да е безрасъдство, задължение, нужда да спазиш обещание или каквото ти избереш. То ще е нов пълнител с различни куршуми в оръжието.
Това което  едни наричат страх, е същото което други наричат смелост. Разликата е в различните действия които следват.  
Може би най добре се приема от нея, когато й кажеш още в началото че си притеснителен...или когато използвам притеснителността си за да кажа някоя тотална простотия или вулгарност. Когато е калибрирана към моментната ситуация, се приема положително от нея.
Моя таргет са тези които търсят сериозна връзка. Което не изключва еднократното.... всички търсят сериозна но всички са готови за еднократно по Принципът на суперпозиция...
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: