Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 27, 2020, 17:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дали има нещо сбъркано с мен...  (Прочетена 353 пъти)
NeverBack
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Септември 10, 2020, 17:04 »

Здравейте!По принцип нямам проблем с жените,въртя няколко едновременно.По принцип макс на втора среща получавам секс.Само,че не знам дали е нормално да се изнервям по този начин.Давам пример:
Казва ми,че ще се видим в еди колко часа при положение,че съм я поканил и т.н.Прави номер,изчезвам за определено време.Почва да ми пише сама,почва сама да мрънка за излизане,да обаче пак ми прави номер.По принцип нямам против да ми откаже,ама да ми губи времето ме изнервя.И накрая я нареждам по наистина брутален начин,не ми пука дали ще изгубя сета.Изпитвам може да се каже вид удоволствие като ми се качи на главата,да и сваля ранга и да разбере къде са намира в хранителната верига.
Активен
TripleN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1 -: Септември 11, 2020, 13:41 »

Да и аз съм в аналогична позиция и реагирам по същия начин. Според мен се опитва да си прави пишки с тебе и ти съвсем логично брутално я разкарваш.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: