Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 27, 2020, 18:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да я привлека отново?  (Прочетена 330 пъти)
Sandjak
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Септември 12, 2020, 21:53 »

Здравейте. От доста време знам за този форум и преди няколко години доста съм го чел, но сега ми трябва бърз съвет и помощ. Надявам се да ги открия, не знам дали все още има много хора които го ползват.

Накратко:
Завърших един колеж и скоро ще почна работа в София, а двамата сме родом от малък град. Тя е на 18.
Става въпрос за момиче с което сме били заедно 1 година, като в последните 2 месеца от връзката ни, я приемах  за даденост и създавах проблеми които не съществуваха. Доста пъти я карах да реве без реална причина. Последните  2 седмици от връзката пък не и писах изобщо. На ден да сме си разменяли по десетина съобщения. Само тя ми звънеше, а аз на нея никога, въпреки че много пъти ми е казвала.
Един ден просто ми се обади и каза че иска да се разделим понеже не чувства същото. Толкова много я бях наранявал, че вече и беше станало все тая дали ще е с мен.
Купих и букет и бонбони, опитах да говоря с нея и да я убедя, че ще се променя, но беше твърде късно.
Направих няколко грешки ... разплаках се като малко дете когато се разделяхме. Седмици след това и писах 1/2 пъти някакви емоционални булшит неща... Като цяло бях прекалено емоционален дори и преди да скъсаме. Като изключим последните 2 месеца от връзката, всичко преди това беше мед и масло. Постоянно говорене, излизане, показване на любов и от двамата, редовен и хубав секс и тн.

Минаха вече 3 месеца от раздялата ни, през които сме контактували през около седмица/две като в повечето случаи аз пръв пиша. Излизахме 2 пъти. Първият мина бих казал доста добре, беше преди месец и нещо. Говорихме си за някакви общи неща и разговора почти не е спирал.
    Втория път беше преди седмица. Не бяхме се чували от доста време, а знаех че има нещо, защото ме беше добавила едната вечер в "close friends" без причина, а на следващата сутрин ме бе махнала. След няколко дена пък качи един цитат на глобал стори "Искаме да стане нещо, но ни е страх да не стане нещо" или подобно. Разбира се можеше и да си въобразявам, но знам ли ...

Писах и една вечер как е и какво прави (преди да излезем втория път) ...
Не си писахме много. Прецаках се на няколко пъти в чата и не отиграх ситуацията както трябва, но мисля че компенсирах с други неща, шегувах се и я карах да се смее.
Каза че станало нещо лошо като били на море с нейнта компания. Питах да ми каже и тя предложи да излезем, за да ми го разкаже, щото не било за по чат. "Явно много имаш да разказваш" казах аз, а тя "е не само, и да се видим"...
На другия ден си пратихме няколко снимки с безсмислен текст и това беше. На следващия също. На следващия и писах дали утре ще може да излезе и тя каза че не е сигурна, но ще ми каже преди тва през деня. Същата вечер излязох с компания и предната ми бивша беше там. Пуснаха стори и бяхме тагнати всички. Тя го видя и веднага тръгна да пише нещо в чата, спря се.
След 5 минути изпрати снимка на половината си глава :Д и пишеше
    - "Днеска с едната, утре с другата Смотан"
, при което аз отговорих с една снимка на която пишеше
    - "Аз да не съм излязал само с нея бе шматко :d"
и тя върна
    - "Ти си знаеш :d"
След това и пратих и някво клипче как слушаме музика и пушат наргиле и тя само го сийна.

На следващия ден ми писа да се разберем за час и вечерта излязохме.
В началото беше добре, говорихме си на кой какво му се е случило и в един момент просто нямаше какво да си кажем ... нищо не ми идваше на ум ... По едно време се преместихме с колата и отдохме близо до тях. Седнахме на една пейка. Говорих някви глупости колкото да не мълча.
До пейката имаше висок плет и лампа в близост. Светеше и в очите и само се оплакваше. Казах и да дойде по близо да не и свети ... тя дойде, аз я пегърнах и целунах леко по врата и след това още няколко пъти се прегърнахме, целунах я леко по устните. Попита ме защо го правя и че не трябва и не иска да ми е гадно след това щото знае, че имам чувства. Аз казах че не ми е както преди и не изпитвам същото и я попитах дали тя има нещо. Отговори че има малко, но е нормално при положение, че съм и първа сериозна връзка. Няколко пъти се пробва да ме отблъсне, но беше крайно необедителна Смотан. Така откарахме 2-3 часа в целувки и натискане по пейките. Предложих и да отидем в нас "да гледаме филм", тя веднага каза че не е такава и няма начин. На няколко пъти каза, че тва е само за тази вечер и че няма да се повтори. Стана към 3 вечера. Изпратих я. Целунахме се, обещахме си да не казваме на приятелите си за това и каза да и пиша като се прибера. Писах и. Разменихме 3 снапа с текст за лека нощ и тва беше.
След 4 дена се видяхме в една дискотека в която знаехме, че ще се засечем понеже си бяхме говорили.
Беше ми казала че само ще ме прегърне, за да не заподозрът нещо приятелките и за онази вечер.
Мернахме се с погледи няколко пъти, тя си стоеше на масата. След това я видях да минава покрай нашата маса и се помъчих да я издърпам и да я прегърна, но тя беше като ощипана и не дойде. По късно минах с един приятел покрай масата и, и я прегърнах зад нея, като и стиснах гъза(никой не видя, а аз усетих нокти по ръката си Смотан). Голяма глупост направих, знам. Бях доста пиян.
После и писах
Аз   - "ей лайно сори ако съм те стиснал одеве"
Тя   - "ако ли"
Аз   - "мислиш ли че помня"
Тя   - "(facepalm човечето) няма нищо"
Аз   - "искаш ли отвън за 2 мин"
Тя   - "Защо"
Аз   - "Да се видим"
Тя   - "Не мога сега"
Аз   - "Кажи не Смотан"
Тя   - "Ей сега си тръгвам"

И аз само я сийнах.
След ден или два и писах (пак си разменяхме снимки с текст). (карам по спомени)
Аз   - "Как си"
Тя   - "Супер ти? Как мина морето?" (бях на море за няколко дена преди дискотеката)
Аз   - "Тия дни си заминавам, искаш ли направо да се видим за последно и да ти разкажа. Имам и друго да ти казвам Смотан"
Тя   - "Е кажи ми тука или звънни"
Аз   - "Не ми се разказва по чат или тел Усмивчица"
Тя   - "Нещо станало ли е, притесняваш ме"
Аз   - "Може и да е станало... като излезем ще ти разкажа"
Тя   - "Ще ме изнервиш накрая и няма да излезем. Кажи ми кво е тва другото първо."
Аз   - "Не искам по чат"
Тя   - "Добре, разбрахме се значи"
Аз   - "(facepalm)"
Тя   - "Пред цикъл съм и се разболявам, даже отказах на мойте да излезем"
Аз   - "Добре да остана още седмица тогава като се оправиш да излезем ? Смотан"
Тя   - "Наистина, ако искаш ми вяравай"
Тя   - "Като малките деца си ... само манипулираш да получиш своето"
Аз   - "Е ти направи същото предния път и в момента даже го правиш (Кажи ми иначе няма да излезем)"
Тя   - "Да ама моето беше лично"
Аз   - "Е то и моето е лично"
Тя   - "Мда добре"

Тук и сийнах и тва беше. Не сме си писали от тогава, а мина седмица. Исках да и се извиня просто за дискотеката, че я стиснах. Пък и да си намеря причина да се видим.

Трябва ми съвет как да се държа. Момичето е свястно. Обичам си я и все още държа на нея.
Много ми падна увереността като ме заряза. До скоро все още изпадах в паника като си писахме. Постоянно внимавам да не кажа нещо с което да прецакам нещата и тн.  Горе долу почвам да си възвръщам увереността, но тя се държи "топло/студено" с мен. Както може да потръгне единия ден всичко и на следващия, да ме отреже рязко, понеже съм казал нещо което вече е чувала и знае...

Спомням си как я накарах да се влюби в мен още преди да сме излезли. Имах много самочувствие, бях доста забавен и иронизиращ и си играх играта перфектно, но тя ми отвръщаше и си писахме доста, защото имаше за какво. Как да я накарам сега да има нужда от това да си пише с мен. Не само че съм загубил форма и качества, но и не знам за какво да си пиша с нея. Знаем всичко един за друг. Докато бяхме във връзка си говорихме главно за бъдещето ни, за хората около нас, за нас, как е минал деня ни и така.
Как да атрактна някой за когото не съм мистериозен и непознат ? Как да и покажа че имам качествата заради които се влюби ? Трябва да има комуникация, за да я накарам да има чувства, а не знам как и какво да и пиша вече. По-лошото е че от "не знам в чата", усещам как нещата се изместват и в "не знам на живо".
Благодаря за отделеното време. Ще се радвам ако някой пише Смотан.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: