Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 04, 2020, 13:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да НЕ си хвана гадже от Тиндър?  (Прочетена 1097 пъти)
Sonny
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Октомври 11, 2020, 21:32 »

В последните месеци отделям доста време на Тиндър. Положението накратко е следното:

- Имам много мачове с 5-ци и 6-ци (които бих ебал). Става с буустове, ако се буустна няколко дни подред не мога да смогна да си пиша с всички.
- Масово момичетата, с които си пиша и излизам са на вълна "търся си сериозен приятел" (или пък това е само в главата ми?).
- Със 7-8 се мачвам доста рядко, а 9-10 почти не виждам. Тези, с които се мачна ми отговарят в пъти по-рядко от 5-6-ците.
- Определено в чатовете често съм "интересния и забавния пич", но флирта и сексуалността почти ги няма, това ми е проблем.

Та това са въпросите ми:

1. Как да Не си хвана гадже в Тиндър? Намигване С други думи - среща за 1 път ме устройва, фъкбъди или отворена връзка също, но затворена категорично не. Как да го постигна?
- Да бъда много по-сексуален (някакси без да преминава в дебилщина)? Вероятно така повече ще ме режат, но и някои повече ще ми се изкефят?
- Да ги филтрирам по някакъв начин (да разбирам кои наистина си търсят мъжа на живота и да не си губя времето с тях)? Да избягвам тези между 29 и 35? Намигване
- Да комуникирам индиректно с тях, че въобще не съм на вълна "ще те запозная с наште"? Съвети за това?

2. За наистина готините момичета (по моему 7+).. как да ги привлека? Какво според вас е различното при играта с тях (предвид това, че имат повече опции от по-нискоранговите)?
В крайна сметка това са момичетата, които искам, не се задоволявам с малко.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1339

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2020, 01:55 »

Цитат
- Да бъда много по-сексуален (някакси без да преминава в дебилщина)? Вероятно така повече ще ме режат, но и някои повече ще ми се изкефят?

По-сексуален, ще си на срещата. И по-конкретно когато иницираш самия ф-клоуз. Ако имаш в предвид, как да си по-мъжествен, и как да наложиш отношенията мъж/жена - просто намали малко забавността, и най-важното скъси времето за баунс към среща извън тиндър. По-конкретно, не времето като единица, а дължината на чата преди това.
Също използвай близо/далеч. Там използвай времето като единица. Заигравай се с тайминга, да засилваш интереса към привличане. В началото като се мачните, пиши през 30мин, първите няколко съобщения. Следиш, ако се засилва интереса и/инвестира, може да започнеш по-бързо следващите няколко съобщения, и след това да изчезнеш за ден-два. След това пак влизаш. Можеш също диретно да пробваш да я баунснеш за среща. Или да вземеш вайбър, да прехвърлиш там, и след това да изчезнеш за ден-два (далеч).
Има много варианти да ескалираш ако мацката има интерес.

Ако е по-слаб (както в повечето случаи), директно минаваш на далеч, спираш да пишеш за ден-два-три, след това пак влизаш. И така повтаряш, докато не започне да се засилва интереса.

Цитат
- Да ги филтрирам по някакъв начин (да разбирам кои наистина си търсят мъжа на живота и да не си губя времето с тях)? Да избягвам тези между 29 и 35? Намигване
Това е пълен булшит. Излез от филма. Всички жени са еднакви. Ако във времето започнат да изпитват много силно привличане към теб, ще искат връзка. Ако не изпитват, ще искат да те разкарат. Избий си всякакви илюзии и шаблони. Това е реалността. И панаири ще има. И всякакви ще ги слушаш. Лъжи са.
Тук всичко е какво точно искаш ти. И как най-правилно да го наложиш. Това е всичко.
Ако ги караш да изпитват силно привличане, и да лапват здраво по теб, добре е да държиш извесна дистанция и граници на типа ви отношения. И да не ги провокираш прекалено много.
Ако не изпитват силно привличане, не са лапнали - ще им е все тая.

Цитат
- Да комуникирам индиректно с тях, че въобще не съм на вълна "ще те запозная с наште"? Съвети за това?
Не комуникирай изобщо по такива теми.

Цитат
2. За наистина готините момичета (по моему 7+).. как да ги привлека? Какво според вас е различното при играта с тях (предвид това, че имат повече опции от по-нискоранговите)?
В крайна сметка това са момичетата, които искам, не се задоволявам с малко.

Измисли си някакви заготовки, които да им пишеш, още в старта. И тези заготовки да провокират отговор в 90% от случаите. Може и на момента, ако ти дойде нещо ситуационно, но в повечето случаи не идва, за това е добре да имаш заготовки.
Това трябва да е нещо провокативно. Да е дисквалификация, но да не е директна, и да бъде неясна/двусмислена/недоизказана. Първо за да не те ънмачне, второ за да провокира в нея да търси обяснение/яснота - инвестиция.
Съвсем груб пример, за да схванеш идеята - Ти си ми ясна. Познавам момичетата, като теб - разбира се, можеш да измислиш нещо далеч по-добро, отговарящо на същите изисквания.
След това принципа е същия като с останалите. Заигравка с тайминга, като продължаваш да отговаряш по същия начин - провокиращ отговор, инвестиция и интерес.

Също понякога вършат работа нег-хитовете в истинския смисъл на думата им. Противно на общото схващане, това не е АМОГ, а комплимент, който носи и уж неволна дисквалификация. Подобно е на горното.
Примерно ако е ниска - Изглеждаш добре за ръста си
Активен
commandante40
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2020, 16:23 »

Ето няколко примера за сексуализация, които ползвам:

Тя: Здрасти, какво правиш?
Аз: Мия чиниите, ела да ми помогнеш.

Аз: Добро утро, наспа ли се?
Тя: Да.
Аз: А сънува ли ме?

Трябва да се внимава да не са вулгарни и да не избиват на простотия.

Иначе аз също имам въпрос - някой може ли да даде примери с конкретен чат за доминация над момичето и "качване". btw много често го обеснява, но не го разбирам толкова добре без примери и понякога го правя хаотично и не намясто.
Активен

Every man dies, not every man really lives.
Fiorella
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2020, 19:24 »

няколко примера за сексуализация, които ползвам:

Само да те просветя, че си далеч от разбирането на защитния механизъм "сексуализация".

Но тъй като ти го определяш като такъв, да те светна, че тази защита най-често се ползва от истерични индивиди, които са склонни да задоволят нуждата си от внимание, използвайки своето сексуално влечение.

PS.

"Тinder" в превод - "сухо гнило дърво"
Ухилен
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2020, 20:17 »

Само да те просветя, че си далеч от разбирането на защитния механизъм "сексуализация".
Ти наистина имаш собствено виждане за нещата. Което никой друг го няма.
Направо си уникална. По един доста тъжен начин.

Цитат
Аз: Добро утро, наспа ли се?
Тя: Да.
Аз: А сънува ли ме?

Това не е сексуализация, а търсене на удобрение. Съветвам те да не го правиш.

Цитат
Тя: Здрасти, какво правиш?
Аз: Мия чиниите, ела да ми помогнеш.

А това е доста смела ескалация. Също те съветвам да не стреляш на посоки с подобни.
Можеш да го използваш. Стига да е калирбирано. Тоест да знаеш, че нивото ти на привличане е достатъчно, за да провокираш положителна реакция.

Като цяло, сексуализацията в смисъла в който я разбирате вие, няма особен смисъл, и не е задължителна, за да стигнеш до ф-клоуз.
След него/понякога и преди него, можеш да я използваш за да засилиш привличането, още повече.
Но преди него не е задължителна.

Достатъчно е да наложиш общуване мъж/жена. Тоест просто да се знае за какво общувате. Без да си прикриваш или управдаваш намеренията. Разбира се, не се и обясняваш за тях.

Не ти разбрах много добре въпроса, но примери за доминация сме давали много из форума. Ето ти пример.

Пускаш оферта за среща.
Ти: чакай ме в 8 пред вас
Тя: добре

Най-простичко казано, доминацията е да заявяваш намеренията си, и тя да се съгласява и да те следва.

Ако не се съгласява, имаш опит за доминация - неуспешен.
Активен
Fiorella
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2020, 20:59 »

Цитат
Ти наистина имаш собствено виждане за нещата. Което никой друг го няма.
Направо си уникална. По един доста тъжен начин.

Така ли?!

Всъщност, "тъжния" начин е част от теорията на Ана Фройд за защитните механизми.

"На света няма по-голяма ненавист от ненавистта на невежия към знанието." ~ Галилео Галилей

Трагедия на незнанието Млъкнал
Активен
Sonny
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2020, 22:46 »

Цитат
Това е пълен булшит. Излез от филма. Всички жени са еднакви. Ако във времето започнат да изпитват много силно привличане към теб, ще искат връзка. Ако не изпитват, ще искат да те разкарат. Избий си всякакви илюзии и шаблони. Това е реалността. И панаири ще има. И всякакви ще ги слушаш. Лъжи са.
Тук всичко е какво точно искаш ти. И как най-правилно да го наложиш. Това е всичко.
Ако ги караш да изпитват силно привличане, и да лапват здраво по теб, добре е да държиш извесна дистанция и граници на типа ви отношения. И да не ги провокираш прекалено много.
Ако не изпитват силно привличане, не са лапнали - ще им е все тая.

T.e. според теб всички биха се е*али без обвързване и приказки от типа "No ONS", "търся си сериозен приятел" и "който търси само секс да не ми пише" не важат?

Цитат
Цитат
Не комуникирай изобщо по такива теми.

Имах предвид субкомуникация - да разбират от поведението и писанията ми, че с мене не трябва да очакват нещо дългосрочно.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2020, 23:22 »

Тоест, каквото и да ти говорят, това подлежи на промяна в следващия момент. Някоя карала ли те е да подписваш някакъв договор?
Ако ти казва, че в момента не търси сериозни отношения, това означава, че не търси сериозни отношения с теб.
Ако след две седмици засилиш привличането, в хода на опознаване. И я побъркаш от всякакви силни емоции, ще чуен "Промених си решението! Аз искам връзка!". И ще те притиска. Ако ти казва, че търси сериозна връзка, но привличането ти падне, ще чуеш "Но просто сега не съм готова". Е? От какво зависят намеренията им?

Цитат
Имах предвид субкомуникация - да разбират от поведението и писанията ми, че с мене не трябва да очакват нещо дългосрочно.
Там също е добре да не даваш ясни сигнали. Стига да искаш да засилваш привличането, де.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3877

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 15, 2020, 06:30 »

БТВ е много прав, както обикновено, и има +реп от мен, както обикновено.
Но това важи за млади необвързани пички.
Инак има разни милфове, омъжени или обвързани, които искат само нещо за ебане. Не искат да си развалят семейството /например защото мъжът им дава пари и помага за отглеждане на децата/, но не им се ебе от него и си търсят някой дето "да накара пеперудките да се разфърчат", охлювчетата да полазят, или каквето други цветисти епитети се сетите, жалко че го няма колегата меноуар да ни разкраси изразните средства.
Та при тях пък е важно да покажеш точно това, дето ти имаш предвид - че ще е само секс, няма да висеш пред тях с букети и да я столкваш, няма да я развеждаш, няма да й навлизаш в ежедневния график и ангажименти, а ще си само на повикване 1-2 пъти в седмицата, когато на нея й е удобно.
За на живо говоря, по офисите например и социалните кръгове. Но и на тиндера е доста вероятно да има такива.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 398

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 17, 2020, 17:46 »

Сони братле Тиндъра е пълен шит, можеш да се възползваш едшнствено от 5-6ците като имаш успехи с тях. Вече от 7 нагоре на живо ще ги пикапиш и вече ако ти вържат и изкараш късмет. Ама щом задаваш въпроса тук значи скоро с топ мацките в Тиндър няма да те огрее. Естествено е важно и ти какво разбираш под 8ци и 9ки.

Естествено че 5ците ще искат връзка понеже опциите са им малко. Можеш да им покажеш още в началото какво искаш ама не е оферта. По хубаво ги лъжи че ще стане нещо докато наебеш няколко пъти и така ги остави с илюзиите им.

Все пак и ти трябва да си знаеш нивото в играта. Колкото и да ти казват че всичко е възможно, ами не е. Не всички ебат от 7 нагоре ама ти се радвай че и тея от 5-7 ти пускат че в днешно време ебането стана трудно доста.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: