Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 25, 2021, 16:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Клоуз първа среща  (Прочетена 766 пъти)
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Профил
« -: Октомври 29, 2020, 10:57 »

Когато живях в Студентски по време на първата вълна разцъках 1 пиче онлайн - 7/10.

Добавих я във фейсбук имахме общи познати (от психологията и разбрах че и тя е психолог като мен).

Драснах и нещо от сорта на - И ти ли си Фройдистка? Терапиите там са минимум 20 години и често терапевтите не доживяват.
Посмяхме се и закачахме теми за Юнг и т.н, както и да е обаче след 3 дена трябваше да ходи в родния си град и знаех че мога да я изкарам утре но се направих на ударен така, че да инвестира. Искаше да стане на нейното да е след като се прибере от родния си град, но и казах че само на следващия ден ще мога с директен час 17:30 ако не после ще имам време след 2 седмици. // За една жена е много коварно да и ескалираш емоциите и да и кажеш, ще се видим след 2 седмици което по дефолт увеличи атракшъна и беше готова за първа среща когато и кажа//.

Постнал съм 2 чата където се опита да ми направи флейк.
https://ibb.co/ZHt264b

Преди да излезем, аз отидох във Ъмбрелата малко по-рано да си почета и нещо си говорих с едната сервитьорка. Винаги излизайки си мисля за забавление и това да създавам емоцията.

Нарочно направих така, че да седнем един до друг // На такива ситуации гледайте да сте все по-близко и не позволявайте да сте в някакъв сетъп един срещу друг ако искате да ебете//.

Започнахме да си говорим, да се шегуваме и обичайното след 15 минути имаше силен eye contact и я целувах по врата // винаги правя това първо, ако там не се противи няма да има проблем и с език//.
После се целувахме 10-15 мин и сменях темите, хем за нещо интересно хем се връщах да я целувам. Това което обичам да правя е докато говоря да гледам наляво и надясно околоността и връщайки се към нея и субкомуникирам че не е най-важната. После и казах, че мога да и покажа доста книги в нас  и излизайки от Ъмбрелата я хванах за ръката и я водих, без да знае пътя и какво ще правим. Минахме през Доминос до нас и влезнахме вкъщи.

После веднага слагайки пицата на масата гореща, я награбих и я чуках 30-40 мин като ми викаше че секса е страхотен. Хапнахме и говорихме си неща за живота, понеже сме интелектуалци.

След това още 1 път го правихме и от среща започвайки 5.30 тя си замина към 2 вечерта.
Още 1 скрийншот имам след срещата. После си поддържахме връзка и така..

https://ibb.co/CbNvXwK
Активен

26 years of learning from the school of Life

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Активен Активен

Публикации: 404

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 29, 2020, 11:10 »

Поздравлния за клоуза братле  Усмивчица , явно с мацката сте си допаднали. Само да те питам един въпрос, как така се отпускаш с мацата, понеже на мен ми е трудно, всмисъл ми е малко терсене да седя с някаква мацка и да си приказваме сякаш сме пъри приятели и как така правиш та да не ти пука.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 29, 2020, 11:18 »

Поздравлния за клоуза братле  Усмивчица , явно с мацката сте си допаднали. Само да те питам един въпрос, как така се отпускаш с мацата, понеже на мен ми е трудно, всмисъл ми е малко терсене да седя с някаква мацка и да си приказваме сякаш сме пъри приятели и как така правиш та да не ти пука.

Това е въпрос на фрейм (убеждения). Излизайки с нагласата за бройка, номер, задължителен клоуз ти засилва страхът от провал тогава почваш да се съмняваш в себе си и често се правят грешки. Излизай с фрейма - "Ще се запозная с яка мацка и ще и дам от моята стойност. Просто ще се забавлявам - нови хубави емоции."

Това ако го интернализираш няма да ти пука, дори и да не станат нещата са ми писали че съм супер готиния пич и ме имат в предвид по-нататък и излизаме пак.
Активен

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
Fiorella
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 29, 2020, 20:21 »

...имахме общи познати (от психологията и разбрах че и тя е психолог като мен).
Драснах и нещо от сорта на - И ти ли си Фройдистка? Терапиите там са минимум 20 години и често терапевтите не доживяват.
Посмяхме се и закачахме теми за Юнг и т.н...

Фройд и Юнг със сигурност ще се преобръщат в гроба след подобни коментари!

Боже, опази света от подобни псевдо психолози!!!

Останалият микс не ми се коментира - смях и зле сглобени лъжи!

PS.
Помня, как търсеше психо помощ в един форум преди няколко години...
Помня и кой БГ психолог какви съвети ти давеше и в коя сфера ти бяха засечките. А сега гледам, че му ползвате кабинета Ухилен
Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 29, 2020, 21:02 »

Еми супер, нарича се личностно развитие. Да разбирам че си някое фенче, което следи чуждите животи.
Ако ти трябва помощ драсни онлайн, личи си че злобата е част от ежедневието ти Усмивчица
Активен

Fiorella
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 29, 2020, 21:49 »

Наблегни повече на психологията не само на теория. Големи и недопустими пропуски се откриват в мненията ти!

Толкова повърхностна психология в стил Нат Коби е често срещано явление сред разни пишман психолози.

За "колежката" от скрийншота не ми се коментира!!! Вадейки нещата от контекста е очеизвадно, че нещата са останали виртуални без пица с добавена реалност Намигване

Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 29, 2020, 22:39 »

Тази вечер ще заключа вратата си, че може да знаеш и адреса ми Намигване
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1602

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 30, 2020, 07:50 »

Цитат
...но и казах че само на следващия ден ще мога с директен час 17:30 ако не после ще имам време след 2 седмици.
...да се шегуваме и обичайното след 15 минути имаше силен eye contact и я целувах по врата
После се целувахме 10-15 мин и сменях темите, хем за нещо интересно хем се връщах да я целувам...
...я хванах за ръката и я водих, без да знае пътя и какво ще правим.

Браво, справил си супер!
Особено важно е налагането на фрейма, за което често ме питат как се прави - демонстрирано в цитатите по-горе. (силно, твърдо, безкомпромисно и с действия, без излишни приказки)
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: