Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 27, 2020, 08:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Има гадже богаташче, търси моята компания / + още 1 историйка с взимане на телеф  (Прочетена 978 пъти)
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 66

Профил
« -: Октомври 18, 2020, 10:41 »

Историйка 1: Има гадже богаташче, търси моята компания

За к'во иде реч?

Запознах се по нета преди време (април месец) с 1 женица между 34 и 36 годишна; без деца; Видя ми се забавна, и направо и предложих да се чуем на 1 бърз разговор.

Оказа се в някои отношения по различна от жените дето се срещат всеки ден (на срещата, за която ще разкажа по надолу пролича още повече). На бързо я преместих, разсмях я; ранга ми в в очите и се вдигна супер много, и буквално видях как ми се кефи, без да го крие. Видях, че обича много да пътува, не се заседява на 1 място. После каза:

Тя: С никого не съм си говорила така от две шибани години.

А малко по-късно, каза:

Тя: Искам с някой да се затворим в една стая, и да ме изнасилва ментално и физически цял месец.

...  Шокиран Ама да, тогава беше локдауна. Не можех да мръдна по далече от София.

Минаваха месеците, тя ме търсеше, кат ми пращаше снимки от морето. Не успях да я видя, въпреки че ходих до морето; просто имаше много работа жената, и бачкаше на 2 места.

... Та, до онзи ден...сиреч, четвъртък. Направо ми беше писала:

Тя: Утре идвам към твоя град, искам да се видим, пиши ми ако можеш.
Аз: Супер. Утре в четвъртък точно съм решил да си почина малко. Кога ще дойдеш? По обяд?
Тя: Ще се къпя към 9 сутринта, и сигурно няма да стигна до 11:00 поне. Ще ти пиша допълнително
Аз: Сийн

Речено сторено. Мацката дойде на място с колата; прати локация къде е, щото не познаваше града, и направо отидох до нея, без дори да гледам локацията и щото разбрах къде е по квартала.

Гледам излиза ми едно русичко минионче, като тийнейджърка все едно; супер дупе, готини дънки. Направо я прегърнах, и я завъртях, като я целунах по гушката. Още с това и направих силно впечатление, като ми каза: "Много си готин". Само се усмихнах.

Паркирахме колите; Баунсвам я където ми се свиди; разказвам истории; тя се включва също; виждам как се радва на всичко като дете - къса тревичка, отива при цветя да усети как миришат; храни животните по пътя като им купува преди това храна; кино има и от двамата; дърпа ме на няколко пъти към нея, аз също; Споделя, че иска да отидем някъде 'по черен път', че не и харесва това което вижда в София - сивота.

Директно я водя към един природен парк, като преди това се отибхме на един стрийт фитнес (за радост, нямаше никой; все пак беше 13:00 на обяд, четвъртък, всеки бачка).

Там имаше вече много кино. По 1 време дори се възбудих. Придърпах я, и пак я целунах, тя ме целуна също.

Отидохме в парка; изведнъж ми призна, че излиза с някакъв богаташ от известно време. Случвало и се за пръв път. Купувал и всичко. Постоянно я питал как е, има ли нужда от нещо ...

... направи ми впечатление на типичното добро момче. Богаташа се оказа към 50 годишен. Постоянно я водел по клубове; купувал и скъпи дрешки.

По 1 време смених темата, и започнах да сексуализирам. Стигнахме до 1 полянка, метнах си якето на земята, и я поканих да седнем. От там леко започнах да я налазвам, докато вече тя не реши да попита:

Тя: Извинявай, колко е часа, понеже довечера с моя любим сме на театър?
Аз: Отива към 15:30 часа.
Тя: Лелее трябва да съм се прибрала до 17:00!!!

Изпадна малко в паника, но я успокоих. Станахме, и почнахме да се разхождаме, сякаш нищо не е станало. По 1 време реши да ме хване за кратко за ръка. Сякаш ходехме кат влюбени. Мен ми беше неловко, щото ... щото не ми е до тия неща. Тя изглежда усети това, и ме пусна.

30 мин по късно; намираме се пред колите ни където ги паркирахме; целунах я няколко пъти, и тя мен, тя отново ме валидира, аз не; Каза, че искала да ме види отново. И я изпратих.

===============================

2ра историйка:  Взимане на телефон (айде, по-скоро... тя ми го даде, без дори да я питам)

Участвам там в 1 група във фейса за некви предприемачи а-у. И с неква се заговорих, уж 'на майтап'.

Само 1 коментар и ударих на поста. После тя ми прати приятелство. Запознахме се; към 40 годишна милфка, с мъж, с две деца... полафихме малко, видях че тя гони вайба, и просто и сийнах последните няколко съобщения.

Вечерта и показвам статус: пратих и снимки, как съм направил различни салатки, коктейли.

Тя: Вкусноо, поздравления! Супер си!
Aз: Беше изумително. Много се кефя като правя такива неща, и виждам усмивки по лицата на хората.
Тя: Мммм...
Аз: Имаме една двойка на гости. По едно време, видях как жената започна да ми показва бедро (вдигаше си полата, и ме гледаше право в очите)... закачки невинни
Тя: еееее хайде и на теб ти е било готино и приятно, по-добре е от колкото мъжът да ти смига?Ъ?Ъ?Ъ?Ъ?Ъ?, не искам да си представям как ще се чувстваш Ъ?Ъ?Ъ?Ъ?
Аз: Кога ще ти правя коктейли и на теб? Ъ??
Тя: не пия....виж смути съм навита... стопих си лагерите на бленда Ъ??
Аз: Seen

Девет дни по късно:

Тя: здрасти Ъ?? ... предложението ти за коктейл важи ли още?
Аз: Разбира се
Тя: яко .... тогава ще те чакам утре да ми пишеш Усмивчица))))
Аз: Ти ми пиши

На другия ден:

Тя: когато си free, просто ми пиши на месинджъра, моля, благодаря ти Ъ??
Аз: 19:30 - 20:00 фрий ли си?
Тя, към 5-6 часа по-късно: Не... разболя се сина ми, кашлица. Тези дни ще съм до него... другата седмица ще съм така щастлива да се видим Ъ?? приеми моите извинения
Аз: Бързо оздравяване
Тя: Благодаря

Минават няколко дни, решавам да я проверя:

Аз: Как е сина, оздравя ли?
Тя: Да, по-добре е Усмивчица)))) благодаря, че питаш
Аз: Ще съм свободен 21, 22 и 23 другата седмица. Избери дата.
Тя: това са сряда, четвъртък и петък, от сега аз не знам
Тя: и искам да се видим, така че просто се обаждай...
Тя: Телефона ми е: 0877 85 ** **
Аз: Добре, виждам че имаш и Вайбър, писах ти, пиши и там когато желаеш... всичко хубаво за сега.

---------------------------

TO BE CONTINUED
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 741

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2020, 11:40 »

Това с театъра може и да си го разбрал с обратен знак. Тя не ти е казала "няма време за секс", а точно обратното "стига се мота и протака, еби бързо, че ще ходя и на театър!"
Оттам нататък, дали тя се е почувствала неловко, или ти, не е ясно. Защото чувствата се предават.

Ако тя е ок, с това да върши мръсотии зад гърба на мъжа си (или гадже, уотевър) и да го вербализира така рутинно, значи няма да нервничи за друго, освен липса на секс.

Разбързала се жената, то остава час и половина, ако закъснее, може и 2.
Явно има скрита агенда.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2020, 12:18 »

Хехе, тоя коментар ме изкефи.

Ти кажа, помислих си същото. Действително, пътят и беше поне час и малко. Но не даваше вид преди това на... 'човек който много бърза'.

Цялото налазване продължи 3-4 мин целувки + гуш, като почнах леко да опипвам, докато стигнах до ягодката и; общо към 10 мин. да е минала 'цялата схватка'.

След като се 'панира' за часа, и ми трябаше малко вр.да я успокоя, че вс е ток... тръгнахме.

--------

Като цяло, тя още преееди да тръгнем където и да е, извади 1 огромна чанта; каза, че вътре има всякакви 'неща' за поход; че се настроила на много 'разходка' видиш ли.

По 1 време и споменах, че в нас мога да забъркам коктейли, и че имам много алкохол, лайм, лимони и всякви такива глезотийки. Изобщо не захапа на това, нищо не каза;

Според мен, до някаква степен бързаше, и се беше настроила не 'за това което' всички си мислим, че е...

Но, човек никога не знае докато не опита. Аз мога да си мисля много неща и да оправдавам това, и накрая ти да си си съвсем прав...

Anyway, другият път, когато и да е... ще подисгуря вече теренчето. На скоро дори преоткрих, че 'да ги поканиш на коктейл, и че доста те бива да правиш коктейли' е много добро като мотивация. Кефят се.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1336

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2020, 16:36 »

Нямям време сега да ти пиша и на тези, но ще ги коментирам набързо, щото много се изкефих на чата ти.

Първата, тангра е абсолютно прав. Просто е трябвало да настъпиш. Да си го изкараш и да и го сложиш в устата.
В допълнение дори ще кажа, че такива притеснения изпбщо не са твоя грижа и проблем и дори не трябва да се съобразяваш. Тя ти каза на среща, и ти изтърсва, че има дърт спонсор, ама не било типично за тея. Още тук е трябвало да отвърнеш с колд отношение.
И да и е ясно, че просто ще я изчукаш, без да се съобразяваш с личните и трагедии и тъпотии. Не да ти разказва, трябва да я накараш да изпитва срам от това. И да се прави че никога не ти го е споделяла.
Всъщност я оставяш да те работи.

След това като стигнеш на някво по осамотено, директно ескалираш към секс и ако не стане, прекратяваш срещата.
За това ти е пускала ръка. Проверява отношението ти към нея и всичките и тъпотии. И като цяло иска да получи валидация.
Освен ако не и отговориш с друг тип поведение, и да я изчукаш здраво, без да ти пука за нея и дядо как щял да я води в зоопарка.
Тя ти го е казала в чата. Иска да я на*беш като куче в някоя стая.
За това ти ги подава тея. Да не мислиш, че и пука, че ще върже спонсора дето и сваля звезди. Имаш ли си идея колко пъти го е лъгала, че сега ли няма да се оправи.
Пробва те.
Може би няма да я видиш отново. Но все пак, сега върни с по-ледено отношение. Отдръпни се. Ако все как те търси, набий някой друг игнор, и ако захапе, и има път отново, може и да имаш 2ри шанс.

На чата ти се изкефих. Имах чувството че съм го писал аз направо. Личи си, че отбираш, и схващаш.

Накрая почваш да омекваш. Без значение причините и, набивай игнори. Не променяй стила си, замо щото ти е пуснала причина която смяташ за оправдана. Това не трябва да въздейства/променя играта ти.
Няма проблем, пак можеш да я поканиш след няколко дни, но набий игнора. Дръж си напрежението. Едното няма общо с другото.
Просто не изпадай в такова дълги уговорки. Избери си, еее, баш тогава съм заета ама дай да пробваме другата седмица.
Виж как привличането ти пада, и тя неусетно те кара да гониш и да тя търсиш по 3 пъти за една и съща среща.
Точно както ти го обяснявах в личното.

Като е заета, еми здраве да е, набий сийн, пък като си свободен, ще я пробваш пак след няколко дни.
Ама никога не оставяй, ти да чакаш отговора. Винаги го отигравай така, че те да чакат отговора. Все пак тя отказва срещата, без значение причината и, редно е тя да чака, на теб когато ти е удобно.
А не обратното.
И без значение причината, винаги ги карай да изпитват малко несигурност в такава ситуация. Щото привличането ще ти пада.
Успех
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1007

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2020, 18:47 »

Според моите изчисления, инвестираш твърде много в обречена история. Това е все едно да наливаш пари и време в 20 годишен ковчег, кенеф пробит за да можеш да му дадеш 3 пъти газ на изгнилия умрял от мъка мотор. Или инче казано, не си заслужава. Пак можеш да дадеш 3 пъти газ, без да се банкрутираш.

Постави се на нейно място, има 50 годишен мъж с пари, дете, на 35 е, ходи на театър. Аз също обичам но 90 процента от хората там са странни или ненормални.

Ти, приятелю млад си, змията на нокията. Цъкат те когато, им е скучно. Ти си фейсбук, разцъкват когато нямат друга работа. Дамата си търси някой с който да си разправя глупости, да убива време, да си чеше самочувствието, и да си даставя някви емоции.

Дал си и всичко останало, останало е само едно което можеш да и дадеш. Ха, жената е на 35 лета господне. Отдавна, са и омръзнали разходките и гушканията. Дошла е за най-скъпото ти. А ти не си и го дал, а е трябвало да и го дадеш целия.

Жените, са като мъжете, или поне много близо. Ти, например би ли блъскал километри за да излезеш с няква само за да я гушкаш? Това е отешителна награда, но далеч не е целта на занятието.

Моето скромно мнение е, че ако работата вече не се е разсъхнала, трябва да я избръмчиш, леге артис, колосално.

Ако е научил, нещо дядо ви, то е едно - жените им се е е*е, най-малко колкото на мъжете. Имам солидни причини да мисля, че желанието им е в пъти повече. И нека се има впредвид, че след приполовяването на живота си, жаждата им за секс и емоции се увеличава многократно.
Другото което е важно да се знае, е че жените далеч не са толкова умни и наблюдателни. Няма нужда да се напрагаме за всяко, тяхно действие, бездействие, мимика, гримаса или реплика. Повечето от това което казват не го казват мислейки или са метафрази. А към момента, повечето невербални знаци са пошло копие от социалните мрежи. А там речника далеч не е обилен.

П.С. - Забелязвам, че се държиш лигаво. Мое лично мнение е, че е нужно да промениш това.
Моля те, брат, братан, не наричай,, вагината, вулвата, п*тката и ягодка.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2020, 21:15 »

Понеже тия дни, ми просветна за много неща, + това което се изкоментира от btw и Manowar, няма как да не се съглася с тях... накратко разказвам к'во се случи днес:
------------------------------------------
Среща 1:

След известни перипетии и съвети от страна на btw, за което отново много му благодаря...

...изведох мадамата от Историйка номер 2 на среща, която прекъснах по моя инициатива по 1 време (ще разберете по-надолу защо).

На 19.10.2020 (понеделник) тя ми пише следобяд на Viber:

Тя (13:06): Здравей! До сряда съм в болничен, включително, за четвъртък и петък може да измислиш да се видим! Успешна седмица!
Аз (21:30): Утре ще ти пиша кога точно мога. Засега планирам сряда 18:30
Тя: (22:36): Окей, *име*, в сряда вечерта със сигурност съм заета

Тук се изнервих. Знаех, че съм сгрешил. Драснах на btw. Той директно ми каза, че бързам, и че трябва да имам търпение. Изобщо, да не се занимавам да и отговарям и да не бързам да го правя; да я държа в напрежение, и да и кажа например ден преди срещата "Утре в еди колко си", за да 'не и давам шанс да е заета и да няма отказ' в крайна сметка.

На другия ден след seen-а ми:

Тя (13:08): *Име*, заповядай когато искаш да се видим
Аз (23:40): Утре ще ти се обадя към 11 да ти кажа кога мога и дали мога
Тя: (23:44): Добре, ще те чакам да се обадиш. Искам да се видим
Аз: (на другия ден сутринта): Seen

Звъннах и към 11 и нещо; казах и час, и и казах да ме чака на място; казах още:
Аз: Мога да закъснея, не знам с колко
Тя: Няма проблем, там ще съм
Аз: Окей, чао засега

Отивам на място, търся къде да паркирам колата; Тя ми звъни, не вдигам; след 5 минути пише на Viber:

Тя: Аз съм тук
Aз: Seen

Отивам на място; решавам да я баунсна, да я поразходя тук там, въпреки че не познавм много-много региона; Квалифицира ми се; и се хили, доста малоумно на моменти, чак ми е криндж; Също така установявам, че не ми харесва на външен вид; няма много общо със снимките; По 1 време започва да ме докосва докато ми говори.

Сетих се за една рутин история с банан, който сам съм си измислил и винаги се хилят на него. На края я попитах:

Аз: А ти искаш ли банан?
Тя: Ами да... каквото дадеш.
Аз: Оставяш ми цялата власт, не е зле
Тя: (Смях и удряне по рамото ми) Мога и аз да ти дам банан!
Аз: Няма такъв шанс...

Срещата минаваше в смях, някакви историйки; пренасям я в светове в които дори и не е чувала; всичко и се струва интересно; изведнъж ми казва:

Тя: Ох, объркваш ме като ми говориш така. Усещам, че се опитваш да ми влияеш на няколко пъти
Аз: Щото съм магьосник, абра-кадабра! *и тук я шляпнах през задника" (просто да я пробвам)

Тя не реагира по никакъв начин, освен със налудничев смях (който пак ми се видя криндж). Отново усещам, че не ми харесва; нито на външен вид, нито като човек. По 1 време мъжа и, и се обажда; казва му, че е излязла на вън да се разхожда; Опитва се да ме разпитва за едни неща; виждам, че иска и нещо друго от мен (няма да споделям какво в момента), и това също ме отдръпва от нея. Рязко прекратявам срещата, и тръгвайки си, тя самата поисква да ме прегърне за 'довиждане', придружено с думите: 'надявам се пак да се видим'. Прегръдката и беше супер вдървена, и в същото време ме стискаше прекалено силно.

Радвах се, че съм си тръгнал.
------------------------------------------

Среща 2: Т'ва тук на кратко: среща с 1 момиче, дето си се виждаме, и от вр. на време опъвам чаршафите с нея. Днес просто исках да прекараме ~2 часа с нея; Минава в целувки, опипване, хапване; на края я навих да я водя до колата да ми врътне една.

Малко се дърпаше с 'това, че няма време'. Даже започна да ми прави 'забележки', че силно съм се смял, и я хващало срам. В тоя моент, такъв игнор и набих, и такава поза на тялото заех, че тя почна да ме пита:

Тя: какво стана? Има ли нещо? Какво направих? - и други подобни.

Започва да се бута в мен; не го приемам и това; изведнъж сяда в мен; почвам да я натискам и да и бъркам под полата; хваща я леко срам и почва да се оглежда (понеже сме сред хора); казвам и да отидем до колата ми; пита ме на близо ли е, казвам да... и отиваме.

Както се вика, разделяме се във вихъра на емоциите, като на края ми казва едно тихичко: "искам секс" с grin усмивка на лицето и. Казвам и некст тайм бейби, и я пращам да си ходи...

Трябваше да има и среща 3 с едно друго момиче към час и малко след по-горните събития, която така и не се състоя; тотален крах; като цяло някак си, се изтощих от тоя ден, и казах на момичето, че няма да успея; Мисля, че повече няма и да ми отговори, щото и отказвам вече 2 пъти.

=====================================================
=====================================================

Ако е научил, нещо дядо ви, то е едно - жените им се е е*е, най-малко колкото на мъжете.

Ако щеш вярвай, тя по 1 време на срещата го изръси това: "Аз съм жена и казвам с убеждение, че на тая възраст точно сега, на нас ни се е*бе най много". T.e. говореше за възрастта 35-36 години, и че няма почти никой, който да знае как да ги из*ука както си трябва. Че мъжете са скучни в леглото и тн.

Другото което е важно да се знае, е че жените далеч не са толкова умни и наблюдателни. Няма нужда да се напрагаме за всяко, тяхно действие, бездействие, мимика, гримаса или реплика.

Стигам лека по лека и аз до това убеждение. Най-вече се научих на това от една близка роднина; женицата си е тъпичка; както искат така я ебават. А претендира че е далновидна и умна...

Забелязвам, че се държиш лигаво. Мое лично мнение е, че е нужно да промениш това.

Прав си, така е. Контролирам го. Има какво да се доизпипва още, разбира се. На моменти ми влияе и 1 приятел, който ръси простотии една след друга. Естествено грам си няма понятие от игра, но е лигав и като ръси майтапи, и му се 'кефят' някакви приятелки, си мисли, че може да ги е*е всичките. Смешното е, че ни една от тях не е е*ал:)...

Ама никога не оставяй, ти да чакаш отговора. Винаги го отигравай така, че те да чакат отговора.

Ако не друго, това е най-важното дет си взех като урок тия дни; особено след оная откачалката дето ми търсеше вниманието постоянно.

Според моите изчисления, инвестираш твърде много в обречена история.

Това е проблем, с който ще трябва да се справя още до края на тоя месец. Не говоря 'само за тая история' и тая 'жена'. Като цяло. Благодаря за фийдбекЪ.

P.s.: btw - знам че пак избързах; просто така прецених; имам др планове просто за next 4 days

Поздрави пичове, благодаря отново

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1336

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2020, 23:53 »

Аз не разбрах особенно, причината поради която си прекратил срещата си. Но не е важно, имал си си причина.
Но в общи линии, ако ти е харесвала за секс, просто е трябвало да ескалираш за секс (да я заведеш на подходящо място, и да действаш), ако не ти е харесвала, всички рутини и всичко като цяло е излишно. Просто гледаш по най-бързия начин да прекратиш срещата, и това е.

За лигавото отношение, напълно съм съгласен. Меноуер имаше в предвид за срещите ти. Към момичетата. С приятелите си се дръж както си искаш, няма да ги ебеш. Но с момичетата, това не ти помага, само така си мислиш. Напротив, закопава те.
Карай го малко по-сериозно и по-директно. Не ти трябват рутини за банани. Повярвай ми, не ти трябва да я разсмиваш. А да и дадеш банан. Само действие. Просто ще се изненадаш колко много ще работи, и на какво са способни повечето момичета.
Успехи
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2020, 06:23 »

Да бе, на всичките 30+ им е скучно да се ебат с мъжа си, защото вече са го правили 1000+ пъти... Ако друг ги изчука, той нима по различен начин ще го направи? Ти да не ебеш по някаква космическа техника? Всички от едно и също порно сме се учили как се ебе...
Въпросът е, че самият мъж е различен и е нов. След време като не е вече нов и той става скучен. То затова на запад хората над 35-40 почват да правят уайф суап, суинг и т.н. Чуждата кокошка е патка, нали знаеш.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2020, 11:27 »

Въпросът е, че самият мъж е различен и е нов. След време като не е вече нов и той става скучен. То затова на запад хората над 35-40 почват да правят уайф суап, суинг и т.н. Чуждата кокошка е патка, нали знаеш.  

Имам перфектния план за по натам в тая сфера. Имам 1 гадже, дето обича тройки с жени. Пробвали сме засега 2 пъти. Харесва ми, a на нея май дори повече. Още ни трябва да се отпуснем обаче... Иначе, както викаш ти - кат и стана скучен, нищо чудно да предложи и друг член. Ще видим, се ми е тая. Просто ме радва развратността в нея и си я държа.

Да бе, на всичките 30+ им е скучно да се ебат с мъжа си, защото вече са го правили 1000+ пъти... Ако друг ги изчука, той нима по различен начин ще го направи? Ти да не ебеш по някаква космическа техника? Всички от едно и също порно сме се учили как се ебе...

Не съм съгласен, stone. Има скучни, мързеливи и прочие мъже в леглото. Получавал съм критики от жени, получавал съм и комплименти. Според мен, е до усещане. Аз лично смятам, че има такива мъже, които хем го нямат, хем ги мързи, хем бързо свършват работата и не задоволяват жената; де факто нейната потребност остава на втори план.

И също така - не е въпрос на порно. То дори, може да окаже обратен ефект върху младежите.

Аз не разбрах особенно, причината поради която си прекратил срещата си. Но не е важно, имал си си причина.

Добре, ще бъда директен (не че трябва, но все пак да хвърля светлина върху т.нар. 'потребност'):

- първо, както споменах не ме изкефи на външен вид. Видях разлика в снимки + не си беше направила труда да се издокара много. Това не е най-важното за мен, но все пак - не искам някаква дето не проявява грижи за външния вид; считам, че трябва да ме спечели така, че да ме кара да я желая щото все пак това е нещото с което се започва: външния вид - и реално тук беше на минус точки.
- второ: стана ми скучна; причини? Доста. Няма смисъл да ги изброявам. Когато ти е скучно с някого, просто ти е скучно.
- трето: тук отчитам най-големия минус. Искаше дадено нещо от мен; и това дойде като едно директно признание, някак си направо го измъкнах от нея с най-безобиден въпрос от моя страна; тя го каза съвсем спокойно, сякаш е най-нормалното нещо на света; Това ме накара да се отдръпна мигновено, защото тя: само искаше, а не даваше нищо в замяна (да, сега ще кажете: щеше да ти го даде със секс; ми не мерси, не търся само това, а и да ми е готино, да има приятна възбуда, емоция); и реално погледнато тя не задоволяваше моя потребност, а напротив - ако се бях съгласил, аз щях да дам, без да съм взел; без тия;
- четвърто: някак си по 1 време осъзнах, че с тия 'деца' дето е, около нея, тя не може да се отпусне докрай; не и на тоя етап може би; но, това го отчетох за себе си като генерална грешка и изобщо тия жени напоследък взеха доста да не ме радват; и мисля, че това е последната среща с такава жена за мене лично.

Имам и други причини; но какво да ви занимавам. Най-големия фактор беше с потребността. А и както каза Manowar по-горе: "инвестираш твърде много в обречена история." /в случая май го каза за оная с богаташчето, но карай; но за тая от история 2... напълно съвпада/

Виж, оная мацка от Историйка 1, съм сигурен, че пак ще се срещнем; там вече сме на съвсем различно ниво на комуникация, и тя знам какво иска от мен, както и тук го рекохте вече. Там ще се боде стабилно, убеден съм.

п.с. когато реших да прекратя срещата с тая, беше в момента в който ми призна 'искането си'; малко след това се изнесох и потеглих към среща номер 2; Това не е случайно, и от едно известно време за мен, думата 'потребност' / 'моя нужда и твоя нужда' е в съзвучие с това как живея.

Поздрави на всички
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 790

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 23, 2020, 17:22 »

Жените над 35 имат само едно предимство - че са лесни. Ако не са лесни изобщо няма смисъл да се занимаваш с тях. По добре намери свежа мацка на 20-25 да ти счупи хуя вместо да се занимаваш иначе. Някаква 40 година леля искала нещо от теб - няма смисъл да обясняваш защо не си я харесал. Директно и теглиш чертата на такава ако има претенции и те натоварва. Милфките са за разтуха основно.

Тази от история едно е била готова, но си подходил с прекалено голям респект към нея и глупостите и, както вече ти казаха. Като ти е обяснила че има среща с дедата нарочно е трябвало да я забавиш. Казваш и : обади му се и кажи че ще закъснееш. Аз понякога ги карам да звънят на мъжете си докато ги еба - много яка тръпка. Ако не иска - брейкваш срещата и я зарязваш където е.

Съгласен съм и с това, което Стоун каза. И двата пола са привлечени към нов партньр , а към стария привличането постепенно утихва. Каквато и секс машина да си , хората са така програмирани , че стария партньор им омръзва и след време почва да ги привлича нов. Не всички се поддават на този инстинкт , но той си е там. И няма нищо общо със секса като механика и това колко яко я клатиш или какви "техники" знаеш Намигване

Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2020, 09:52 »

Съгласен съм и с това, което Стоун каза. И двата пола са привлечени към нов партньр , а към стария привличането постепенно утихва. Каквато и секс машина да си , хората са така програмирани , че стария партньор им омръзва и след време почва да ги привлича нов. Не всички се поддават на този инстинкт , но той си е там. И няма нищо общо със секса като механика и това колко яко я клатиш или какви "техники" знаеш Намигване

Хей BERSERK, благодаря за коментара. Разбрах какво иска да каже, stone. Разбирам и теб. Aз също съм съгласен, а и съм го изпитвал. Дори мога смело да заявя, че ми се случва на първата година (някъде, след 8-9 месец)... ся не знам дали има значение.

Имах друго предвид и то е, че има мъже, които просто не знаят как да направят готино на жената. Това е. Това като отзив от жени в порядъка 25-45 годишни, съм го чувал неведнъж. Предполагам и ти.

Като тук поставям внимание на това, че жените, които визирам са от скоро с тия мъже във връзка - примерно месец-два, три. Не говоря за дългогодишни връзки. Там е ясно...

По добре намери свежа мацка на 20-25 да ти счупи хуя вместо да се занимаваш иначе.

Имам човече... имам няколко свежи гаджета, едно от което е доста сериозно. Просто експериментирам. Но както и рече Manowar, занимавам се да инвестирам в обречени истории - това смятам, че ми пречи и искам да го премахна и след последните събития, наистина внимавам.

От както писах с btw, и последните няколко съобщения от него, нещо в мене се пречупи. Той не само ме нахока, а и успях да видя как си хабя излишно енергията, и как бързам за пореден път. Да, това също ми е проблем - често бързам. Имам и причини за това, но често са недомислени.

Тази от история едно е била готова, но си подходил с прекалено голям респект към нея и глупостите и

Хах, получвам от вас все по-точни изкази, един след друг.

Някаква 40 година леля искала нещо от теб - няма смисъл да обясняваш защо не си я харесал.

Разбира се, просто исках да изясня онова с 'потребността'. Всеки има някаква.

Поздрави на всички и приятен уикенд!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: