Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2020, 21:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно депресията  (Прочетена 593 пъти)
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 398

Профил
« -: Октомври 19, 2020, 13:03 »

Как се справяте с депресията ? Някаква хоби ли или нещо с което да се разсейвате.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2020, 16:14 »

Действие.
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1007

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2020, 19:13 »

Нямам представа какво е депресия!

Напоседък, твърде много хора започнаха да говорят за депресия и паник атаки. И като казвам на последък, нямам предвид последните времена и събитията около мизерията която сътвориха, говедата. А близките 3-4 години.
Или е станало модерно или е станало нещо което аз съм проспал. Второто го изключвам. Защото виждам, че депресия се използва и вместо лошо настроение или менструален цикъл.

Моля, дефинирай, депресия!
Активен

Fortuna incepto signatur!
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 791

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2020, 23:21 »

Намираш свежо розово пиче и мушкаш копието вътре. Повтаряш докато депресията изчезне. As simple as that  Завърти очи
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3875

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2020, 06:14 »

Е, ти се изказа, Берсерк!
Ма айде като сте почнали, да му кажа и аз на момчето един лек за депресия: сядаш във ферарито, сваляш покрива, газ до ламарината, и така няколко пъти докато депресията изчезне.

П.С. откъде вземаш пичето или ферарито си е твоя работа.
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 497

Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2020, 16:05 »

Аз съм в депресия 336 дни в годината защото зимния сезон напоследък трае около 20 дни а не ми достигат около 2000евра за алпите...336 дни трескаво , граничещо с психоза депресирано очакване...
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
BJBlaskovitz
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 20, 2020, 20:32 »

Гледам да съм зает с нещо, обикновено съм забелязъл че при повече свободно време имам склонност да мисля глупости. Най-много ми помага физическата активност - лостове, фитнес, имам тежести и у дома, разходки сред природата, цепене на дърва, каране на колело. Тежките физически упражнения доказано повишават нивата на хормоните на щастието, съответно по трудно се изпада в депресивни състояния.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: