Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 28, 2020, 23:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Когато си в "стейт"  (Прочетена 417 пъти)
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« -: Октомври 23, 2020, 22:04 »

Вчера бях "в стейт". Усмивчица Случвало се е многократно и преди, но този път реших да го опиша на телефона си:

Какво е да си в стейт?
- Чувстваш се свободен, неебателен, харизматичен, бълващ позитивна енергия около теб. Обичаш живота и сякаш целия свят е в ръкава ти. Можеш да направиш всичко, което пожелаеш и не те интересува резултата. Всяка жена в радиус от 3 метра усеща радиацията на готината ти енергия и е привлечена. Дори и супер класните 10-ки, млади милфки. И намусените лелички в пост-критическа възраст са мили с теб. Всичко е в изобилие. Надъханото балъче с завързан на кръста шал на Цска не смее да те погледне в очите за по-дълго от секунда, защото предпочита да предпази егото си.

(против цска - нищо, против филмари - да)

Сега може би се питате как се влиза в това състояние. Не знам с точност, защото някои дни го имаш, други не толкова. Мога да споделя какви неща биха помогнали:

- да изглеждаш добре (стил, фитнес, грооминг)
- да се развиваш и работиш над себе си
- да допринасяш към средата/обществото/света
- да си автентичен и себе си
- да се чувстваш добре, защото имаш правилните нагласи
- да изграждаш увереност чрез дисциплина (примерно - няма да ям шоколад 1 месец, и го спазваш)
- да ядеш хубава храна
- да получаваш позитивна социална обратна връзка
- да се чувстваш полезен и нужен (работа примерно)
- самоутвърждения

Общото във всичко изброено е, че се постига чрез действие и труд, това е тайната. Друго важно нещо е нагласата на изобилие - нямаш какво да губиш, нямаш страх или несигурност, просто си в хармония със себе си и света. И може би най-важното е да имаш чувство за вътрешна стойност, която никой не може да ти отнеме, защото това са качества и умения, върху които ти работиш. Готин
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 15, 2020, 23:54 »

Май открих от къде идва цялата работа.

Тайната на увереността, стейта и други хубости.

Тестостерона. А кое го повишава? Победата.

Ей това видео е много стойностно по темата (почти няма общо със заглавието си):

https://youtu.be/xpVnXJl3GK8
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 396

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 16, 2020, 14:14 »

Интересно видео, братле. Изледах го цялото и мога да кажа че доста от нщата са верни. Особено ми направи впечатление за онази част която казва че има прилика между депресията и това да си с нисък статус в общството. Симптомите са същите.

Като цяло социалните мрежи са много подвеждащи и могат да прецакат някой със слаба психика. Примерно пича гледа фейсовете или инстаграмите на другите хора и започва да се сравнява с тях, ето това е прецакващо за психиката. Защото така или иначе вина ще има някой по-добър от теб и това да се състезаваш с другите е безсмислено, освен ако не е под формата на спорт.

Но си е вярно когато печелиш се чувстваш по-добре, аз съм човек който мрази да губи и мога да кажа че загубата афектира много гадно настроението. Тук момента е тънък понеже трябва да приемеш че си загубил, но ако постоянно губиш във всички сфери от живота си това няма как да го отминеш просто ей така. За тази цел може да се наравят няколко неща.

- Да се правят тренировки с цел покачване на тестостерона
- Да имаме цели към които да се стремим
- Да се поддържаме и да не позволяваме на мързела да ни превзема
- Да работим над това в което сме много зле

Малко се отклоних, но относно мацките там вече си трябва работа. Вярно че има хора с прекрасна генетика която им позволява бързо да се адаптирам към ситуацията с мацките, но на други им трябва повече време. Ако изпитваш страх от мацките, комуникираш с колкото може повече мацки. Но има и едно много важно нещо, нео което Слеъра каза преди време в една тема и до ден днешен ми върши работа и ми промени вижданията. Когато подхождаш към някаква мацка трябва да се личи че ебеш с този стил, а не че просто се пробваш. Естествено ако си ебал 20 съответно ше си и по уверен, но не е задължително.

Трябва да си напълно в синхром със себе си и да се обичаш на 100%. С една дума да не избиваш комплекси че нещо ти липсва, а да се забавляваш и да не те ебе какво щяло да стане. Но за да се достигне до този майндсет трябва да си оправиш живота и да се подобриш във всички аспекти на него. Не е задължително да си топ, най-богатия или най-красивия, ами да се чувстваш добре в своята кожа. Това ще те кара да погледнеш живота по друг начин и съответно ще влизаш в Стейт много по-бързо от обикновеното.  Усмивчица

Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: