Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 04, 2021, 02:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не знае какво иска?  (Прочетена 1301 пъти)
valeri96
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Ноември 10, 2020, 11:54 »

Здравейте.От доста време чета форума и ми помогна наистина много.Но изпаднах в една ситуация в която се чудя какво да правя и бих искал да чуя и други мнения.
 Става дума за едно момиче с което се познаваме от бая време.Когато се запознахме тя вече си имаше гадже с което до преди няколко месеца бях в много добри отношения.Още отначало забелязах че е привлекателна и ми хареса като характер, но тогава се занимавах с друго момиче, а и тя както казах беше във връзка. С времето се сближихме и станахме много добри приятели. За него момент бях ок с тези отношения.
 Преди няколко месеца тя започна да се кара често с приятеля си, а и аз вече бях спрял да поддържам контакт с него. Отношенията ни с нея не се  промениха, излизахме си често, аз и звънях тя на мен и така. И малко по малко се усетих че започвам да я възприемам като повече от приятел. Не я бях търсил около седмица, видях се с нея и тя пита какво не е наред. Аз и казах че я харесвам и не мога да поддържам едни фалшиви отношения с нея. Тя не отвърна със същото, както и очаквах. Казах и да не ме търси и й набих игнор. Отначало тя ми пишеше през ден два, аз я оставях на сийн и с времето спря.
 Това продължи към 2 месеца, но обстоятелствата се промениха и се оказа че ще сме заедно почти всеки ден. През това време отношенията с приятеля й бяха станали още по зле, но бяха заедно. Сближихме се пак и зепочнахме да излизаме от време на време, като ставаше все по често. Ясно и казах че мойте намерения не са се променили, тя каза че за момента не искала връзка но не искала и да я игнорирам пак. Последните 2 седмици тя не се виждаше с приятеля си и излизахме почти всеки ден. Натискахме се няколко пъти, прегръдки излизанки всичко изглеждаше ок.Една вечер пак излязохме, изкарахме си добре, пак се натискахме. Като цяло нещата изглеждаха че ще се получат в този момент. На другия ден тя започва да се държи дръпнато изведнъж. Преди пишеше всеки ден, а тогава не. Звъннах и вечерта и излязохме малко като пак се държеше дръпнато. На другия ден бяхме заедно няколко часа и се държеше нормално с тази разлика че като я докосно и се дърпаше.И двата пъти се дръпна малко за целувка като се разделяме.Оставих я за два дни.После и звъннах да я видя за кафе и тя каза ок, но и една приятелка щяла да дойде. Вече ми беше ясно на къде отиват работите. Видяхме се и общо взето тя каза че не искала връзка и нещата между нас няма да се получат.
 Странно ми беше че както се държи по един начин и изведнъж обърна палачинката. Не искам да оставям нещата така, и си мисля че нещата не са изгубили смъсъл напълно.В момента пак и набих игнора.Като цяло знам че ще получа съвети да я заеба и до продължа напред.Осъзнавам го но все пак ако има шанс нещата да се получат бих искал да пробвам.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1357

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2020, 19:00 »

Шанс има, и то доста добър. Но след 1вия игнор. Изтървал си го, да си играеш на сваляч, вместо наистина да задействаш нещата.
Трябвало е просто да я наебеш. И да не спираш да играеш системно далеч, като я караш постоянно да инвестира. Да изискваш от нея различни неща, да и даваш поводи за ревност, и малки игнори.
Ако се дръпне за секс, пак рязко набиваш игнор. Ставаш и си тръгваш където и да сте. Без да и се обясняваш.
Просто да се държиш като мъж.
Вместо това, ти си се влачил с нея да се държите за ръце и да се прегръщате като болни мечки.

Още в началото това ти е основния проблем. Че ти липсват действията, а владееш драмичката и приказките.
Държиш се като момиченце, и резултата ти е като на момиченце.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 423

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2020, 20:32 »

Истината е че нямаш никакъв шанс с нея.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3907

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2020, 09:26 »

Потърси други истории, които започват с "има едно момиче..." да видиш как свършват.
На света има не едно момиче, а много момичета. Повечето вършат същата работа и докато не придобиеш т.нар. outcome independence и abundance mindset няма да се получават работите лесно.
Активен
GRID
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2020, 10:44 »

Истината е че нямаш никакъв шанс с нея.
Според мен е можело да я изтряска, но проблемът е бил след първият игнор...
Сега варианта е да я остави и да и го играе дръпнато. Ако тя го потърси, има някакъв шанс да обърне играта... Поне така си мисля.
Активен
PetChoveka
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2020, 16:25 »

Мацката си знае кво иска. Иска да си и приятелка и тоя с "който не се разбира" да и пълни сливата. Няма смисъл да си губиш времето в празни надежди. Шанс няма. По принцип няма значение дали в някой момент е имало шанс да стане нещо, но все пак, за да не се чудиш - не е имало. Като се опитваш да си им приятел първо, пък после ако нещо стане се застрелваш сам много стабилно
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 27, 2020, 11:14 »

"надежда тук всяка оставете" е работата.
Прочети си сам поста.
В началото си постъпил мъжката, тя го е видяла и е започнала да те търси всячески и то често. Ти и казваш "булка или всичко или нищо". Това те е направило интересен, защото в нейните очи ти си бил наградата.
След тва почвате да се натискате, излизате, ти почваш да инвестираш в нея и лека по лека се получава така, че  ти инвестираш, тя не прави нищо, има си тъпкач и иска да получава твоята валидация. Случаи такива колко искаш.
Бий игнор и продължавай нататък. Имай в предвид, че е доста голям шанса когато го направиш, тя пак да почне да те търси, щото получава безплатна валидация от теб. Ако поддадеш влизаш пак в цикъла.
Изчукай 4-5 и ше се освестиш много бързо Усмивчица
Успех Усмивчица

Поздрави,
stef--
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #7 -: Декември 07, 2020, 15:28 »

Преди няколко месеца тя започна да се кара често с приятеля си, а и аз вече бях спрял да поддържам контакт с него.

Жените никога не прекъсват връзка без да имат клон, на който да скочат

Аз и казах че я харесвам и не мога да поддържам едни фалшиви отношения с нея. Тя не отвърна със същото, както и очаквах.

Като си очаквал, защо си го направил. Поставаш в по-ниска позиция от нея. Но хубавото е, че си успял да се измъкнеш до някъде от тая ситуация като си я "игнорирал".

Казах и да не ме търси и й набих игнор. Отначало тя ми пишеше през ден два, аз я оставях на сийн и с времето спря.
Като се бие игнор се изключват известията на чата, това го има във ФБ и Вайбър(предполагам и в Инста е така). Не ти показва, че човекът ти е писал. Това е игнор - въобще да не се интересуваш(или поне да не даваш показание). Като оставиш на сийн показва, че имаш  интерес какво искат да ти кажат(дори и да не си го прочел), но си сърдитко и не им говориш(което правят жените). А да не говорим, че показва и време, в което си го видял

След това пак ѝ се обесняваш. Обаче, тъй като преди не си ѝ бил пълен игнор, тя тоя път си казва "Ако не му хвърля нещо, пак ще се държи кат сърдит. А имам нужда да се чувствам желана в момента. Пък после ще го тествам колко става". Ииии....

...натискания няколко пъти (не си написал дали е имало секс, но препоплагам, че не) идва време за теста - поне 3 пъти тя се държи лошо,  а ти отговаряш на това отношение с "аре да се видим". Това ми стои като да даваш храна на куче всеки път, когато те ухапе. Естествено че кучето ще започне да те хапе всеки път като иска храна
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: