Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 29, 2020, 00:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не знае какво иска?  (Прочетена 491 пъти)
valeri96
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Ноември 10, 2020, 11:54 »

Здравейте.От доста време чета форума и ми помогна наистина много.Но изпаднах в една ситуация в която се чудя какво да правя и бих искал да чуя и други мнения.
 Става дума за едно момиче с което се познаваме от бая време.Когато се запознахме тя вече си имаше гадже с което до преди няколко месеца бях в много добри отношения.Още отначало забелязах че е привлекателна и ми хареса като характер, но тогава се занимавах с друго момиче, а и тя както казах беше във връзка. С времето се сближихме и станахме много добри приятели. За него момент бях ок с тези отношения.
 Преди няколко месеца тя започна да се кара често с приятеля си, а и аз вече бях спрял да поддържам контакт с него. Отношенията ни с нея не се  промениха, излизахме си често, аз и звънях тя на мен и така. И малко по малко се усетих че започвам да я възприемам като повече от приятел. Не я бях търсил около седмица, видях се с нея и тя пита какво не е наред. Аз и казах че я харесвам и не мога да поддържам едни фалшиви отношения с нея. Тя не отвърна със същото, както и очаквах. Казах и да не ме търси и й набих игнор. Отначало тя ми пишеше през ден два, аз я оставях на сийн и с времето спря.
 Това продължи към 2 месеца, но обстоятелствата се промениха и се оказа че ще сме заедно почти всеки ден. През това време отношенията с приятеля й бяха станали още по зле, но бяха заедно. Сближихме се пак и зепочнахме да излизаме от време на време, като ставаше все по често. Ясно и казах че мойте намерения не са се променили, тя каза че за момента не искала връзка но не искала и да я игнорирам пак. Последните 2 седмици тя не се виждаше с приятеля си и излизахме почти всеки ден. Натискахме се няколко пъти, прегръдки излизанки всичко изглеждаше ок.Една вечер пак излязохме, изкарахме си добре, пак се натискахме. Като цяло нещата изглеждаха че ще се получат в този момент. На другия ден тя започва да се държи дръпнато изведнъж. Преди пишеше всеки ден, а тогава не. Звъннах и вечерта и излязохме малко като пак се държеше дръпнато. На другия ден бяхме заедно няколко часа и се държеше нормално с тази разлика че като я докосно и се дърпаше.И двата пъти се дръпна малко за целувка като се разделяме.Оставих я за два дни.После и звъннах да я видя за кафе и тя каза ок, но и една приятелка щяла да дойде. Вече ми беше ясно на къде отиват работите. Видяхме се и общо взето тя каза че не искала връзка и нещата между нас няма да се получат.
 Странно ми беше че както се държи по един начин и изведнъж обърна палачинката. Не искам да оставям нещата така, и си мисля че нещата не са изгубили смъсъл напълно.В момента пак и набих игнора.Като цяло знам че ще получа съвети да я заеба и до продължа напред.Осъзнавам го но все пак ако има шанс нещата да се получат бих искал да пробвам.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1338

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2020, 19:00 »

Шанс има, и то доста добър. Но след 1вия игнор. Изтървал си го, да си играеш на сваляч, вместо наистина да задействаш нещата.
Трябвало е просто да я наебеш. И да не спираш да играеш системно далеч, като я караш постоянно да инвестира. Да изискваш от нея различни неща, да и даваш поводи за ревност, и малки игнори.
Ако се дръпне за секс, пак рязко набиваш игнор. Ставаш и си тръгваш където и да сте. Без да и се обясняваш.
Просто да се държиш като мъж.
Вместо това, ти си се влачил с нея да се държите за ръце и да се прегръщате като болни мечки.

Още в началото това ти е основния проблем. Че ти липсват действията, а владееш драмичката и приказките.
Държиш се като момиченце, и резултата ти е като на момиченце.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 396

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2020, 20:32 »

Истината е че нямаш никакъв шанс с нея.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2020, 09:26 »

Потърси други истории, които започват с "има едно момиче..." да видиш как свършват.
На света има не едно момиче, а много момичета. Повечето вършат същата работа и докато не придобиеш т.нар. outcome independence и abundance mindset няма да се получават работите лесно.
Активен
GRID
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2020, 10:44 »

Истината е че нямаш никакъв шанс с нея.
Според мен е можело да я изтряска, но проблемът е бил след първият игнор...
Сега варианта е да я остави и да и го играе дръпнато. Ако тя го потърси, има някакъв шанс да обърне играта... Поне така си мисля.
Активен
PetChoveka
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2020, 16:25 »

Мацката си знае кво иска. Иска да си и приятелка и тоя с "който не се разбира" да и пълни сливата. Няма смисъл да си губиш времето в празни надежди. Шанс няма. По принцип няма значение дали в някой момент е имало шанс да стане нещо, но все пак, за да не се чудиш - не е имало. Като се опитваш да си им приятел първо, пък после ако нещо стане се застрелваш сам много стабилно
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 27, 2020, 11:14 »

"надежда тук всяка оставете" е работата.
Прочети си сам поста.
В началото си постъпил мъжката, тя го е видяла и е започнала да те търси всячески и то често. Ти и казваш "булка или всичко или нищо". Това те е направило интересен, защото в нейните очи ти си бил наградата.
След тва почвате да се натискате, излизате, ти почваш да инвестираш в нея и лека по лека се получава така, че  ти инвестираш, тя не прави нищо, има си тъпкач и иска да получава твоята валидация. Случаи такива колко искаш.
Бий игнор и продължавай нататък. Имай в предвид, че е доста голям шанса когато го направиш, тя пак да почне да те търси, щото получава безплатна валидация от теб. Ако поддадеш влизаш пак в цикъла.
Изчукай 4-5 и ше се освестиш много бързо Усмивчица
Успех Усмивчица

Поздрави,
stef--
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: