Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 26, 2021, 08:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първи срещи по време на карантина  (Прочетена 1343 пъти)
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« -: Ноември 27, 2020, 19:09 »

Здравейте пичове. Както съм писал в други теми играя предимно онлайн - Тиндър/Инста. С отворени барове беше много лесно да изкарам на първа среща, но от утре се чудя кое ще е най-работещото решение. Вече пробвах с една да я каня в нас, но съглесете се, че само от чат това е почти невъзможно. Домашното си остава за втора среща или поне втора част на първа.

Та как бихте процедирали с първата среща? Попринцип разходката наблизо до апартамента е вариант, но температурите са все по-ниски и това също няма да е най-предразполагащото нещо преди покана "да пием чай в нас" /макар, че като се замисля май звучи добре/. Имам кола, та обиколка на София също ми се върти в главата, въпреки, че не обичам да се разсейвам докато карам, няма да има хубав eye contact и е прекалено голяма инвестиция да харча бензин за някоя ковра /но пък винаги мога да я подмина, ако не ми хареса преди да я взема  Ухилен /
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1353

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2020, 21:06 »

Е, няма да ги офертираш директно във вас, много ясно. Било и на 3та среща (ако не си я клоузил).
Но не пречи, точно това да използваш за да я баунснеш.
Изкарваш я за разходка. С колата или в парк. И след 20мин "студено е, ще отидем другаде", и към вас.
Ако все пак не искаш да ескалираш на 1ва среща, тогава кобинираш от всичко. Можеш кратка разходка, малко обикаляне с колата да загрее, и лаф в колата на някоя гледка.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 171

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2020, 08:10 »

Здравей,
Когато дойде първата карантина през месец март, си мислех, че ще е доста зле и се очертава сух период - оказа се точно обратното (после си говорих с Берсерк, че и при него е било също силно). Реално мацките също полудяват от това затваряне и им се чука повече и от нас. Наистина когато всичко работи е трудно да я поканиш у вас на първа среща, защото вътрешното и аз се дърпа, знаейки, че ще изглежда лесна. Сега е по-различно - тя също го иска (особено щом сте се мачнали в Тиндер) и просто ще се успокои по следния начин: ("е, аз не съм такава, ще отида у тях, просто сега ситуацията е такава, че няма къде другаде"). Разбира се, трябва известна инвестиция в чата, за да усети, че си нормален и готин, а и ще има доста ЛМР. Затова наистина можеш да "отбиеш номера" с една кратка разходка и после към вас. Ако се дърпа й кажи "е добре, тогава ще те водя в била/кауфланд  Намигване "
Активен
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2020, 20:02 »

Благодаря за съветите, май няма да се окаже толкова трудна задача. Днес си уредих среща с една румънка за събота, като даже тя предложи "and then to have a tea or so at my place"  Ухилен
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Активен Активен

Публикации: 3892

Профил
« Отговор #4 -: Декември 01, 2020, 07:54 »

Е тя ако толкоз лесно кани пичове у тях, начи някой ще я наебе преди тебе до събота, днес е само вторник...
За вас не знам, ама аз не съм наебал нищо от лятоска. Аз и не съм мярка, защото не пикапя активно, но от разни познати чувам, стагнация и депресия. Кой майка му в болница, кой с парите закъсал, няма партита и коледни купони, няма пички... Дръжте се до напролет, пък ще си дойдат нещата на мястото!
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 171

Профил
« Отговор #5 -: Декември 01, 2020, 15:17 »

Аз затова реших да си хвана гадже за зимата. Както каза моят уинг Badrick: "Окачи бутилката с вода на стената".
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 404

Профил
« Отговор #6 -: Декември 01, 2020, 21:02 »

Кофти е карантината, но както вика MPUA да имаш гадже през този период си е предимство и доста добър вариант, а за тези които не искат да се занимават с гаджета е хубаво да си имат фъкбъдита.

Иначе по темата, парковете са идеални в случая за срещи, вече ако я искате да я водите във вас там си трябва някакъв чалъм, но най вероятно повечето ще се дърпат. Баунсването трябва да си го има. Абе все ще се измисли нещо, намерете някое местенце готино примерно като тепетата в Пловдив и я излъжете колко много значи това място за вас и колко спомени имате.

Иначе да се събирате някъде на домашно,купони и така нататък, естествено трябва и да си го организирате или да намерите някой който да го прави.

Споко момчета скоро ще мине карантината и ще ги почнем пак.  Готин
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Профил
« Отговор #7 -: Декември 01, 2020, 23:08 »

През първата карантина имаше някои които директно идваха в нас и наистина беше някъде към средата на локдауна, тогава не се издържаше но сега е по-малък периода. Обаче минуса е, че има жени които ми споделят че след работа се прибират вкъщи и от месеци дори не са излизали с приятелки от страх да не ги хване вируса Ъ? И това са жени на по 20-25 години и седят вкъщи като монахини. Бате тая пандемия е идеална за личностно развитие, все пак имаме повече време за хобита и фокус към смислените неща, а и се научаваме да не сме нийди като билдваме самодостатъчност. Намигване
Активен

26 years of learning from the school of Life

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #8 -: Декември 21, 2020, 11:57 »

Момчета специално се логнах във форума да питам за идеи за първа среща сега в карантината в Бг, и гледам вие почти сте се предали... Дайте малко по-сериозно де!

Мацки има, верно не са толкова много ама се намират. И не е като да нямат желание!

Споделете някоя креативна идея, примерно аз си мислех пикник в колата на 1ва / 2ра среща.
Активен

Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #9 -: Декември 24, 2020, 10:35 »

Да си отговоря сам на въпроса - измислих и тествах няколко идеи...

Първа среща - изберете едно или комбинация от няколко:
- Разходка по книжарниците - по възможност големи, с места за сядане. Топличко, имате много теми за разговор, възможности за кино. Недостатък - няма алкохол, светло е, не може да седиш повече от 30-40 мин
- Кафе/чай/напитка в лобито на голям хотел - тука препоръчвам вече да сте влизали в хотела и да знаете къде отивате и какво искате. Може дори да се разходите из общите части на хотела - тествано, работи.
- И естествено, дейт в колата. Доста удобно, топличко, има музика, може да ескалирате. Недостатъка - иска се кола...

С комбинация от тези трите, може да се направят два дейта примерно; От 3ти дейт нататъка може на спа в хотел или директно вкъщи при единият от двамата.

Като цяло, на мацките им е ясно че няма много опции и се радват, че някой ги е извел от тях и си прави труда да измисли нещо за дейт. Така че действайте смело!
Активен

vhT
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 102

Профил
« Отговор #10 -: Декември 24, 2020, 14:25 »

Да колата работи перфекнто. Снощи изкарах една мацка от приложение и бяхме в колата, надуваш парното, хубава приятна музика, последващ масаж и от там секс. Колата винаги си е било супер за дейт, можете да покарате из града и да разглеждате, можете да се качите на някоя хубава гледка. Единсвения недостатък е че е малко тясно, иначе пък на мен 70 % от сеска ми е бил в колата...то затова ся има петна навскъяде по тапицерията. Един път возих шефа си и той пита, нали ако седна няма опасност да хвана нещо, хахаха ! Поздрави момчета и весели празници !
Активен
darkside97
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Мога!

Профил
« Отговор #11 -: Декември 25, 2020, 23:40 »

Според мен не е проблем да ги каниш от чата във вас. Времето е гадно нито става за разходка нито има къде да отидете. Кани ги направо във вас без притеснения. Аз така от втория локдаун имах три първи срещи в нас, две от които завършиха с клоуз.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: