Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 08, 2021, 01:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно ниидинеса  (Прочетена 697 пъти)
Bitchplease
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« -: Декември 09, 2020, 18:18 »

Здравейте пичове.

https://pickup-project.net/tag/%D0%BD%D0%B8%D0%B9%D0%B4%D0%B8/  - прочетох отново тази статия и мисля, че разбирам за какво става въпрос. Ако трябва да съм честен, дълго време имах проблеми в тази сфера. Приемах момичетата прекалено насериозно още от самото начало, вкарвах си някакви представи за тях (единствената) още преди да съм ги опознал и съответно това ме доведе до доста тегави филми. Е, тези тегави филми ме поучиха и в крайна сметка почнах да гледам по-реалистично на човека срещу себе си, а това, което е между нас - това, което се случва на този етап. Тоест, излизам с някоя - излизам с мацка. Целувал съм се с нея - излизахме и се целувахме, за сега добре, да видим по-натам. Много по-релакс.

Обаче забелязвам едно нещо в момичетата, което не ми харесва - много са безинтересни. Аз говоря през повечето време, аз ги водя на някакви места, аз поемам стъпките (целувка например). Преди да ме хейтнете  Смотан не очаквам те да ме целуват, водят и т.н. Просто няма взаимственост, не са активни в разговорите (не са ми интересни), няма ги намеците, няма ги бъзиците от тяхна страна. Стоят и чакат като ботове, все едно съм длъжен да се правя на шут, а накрая от целувката не усещам никакъв кеф. Ако си легна с някоя се чувствам като некрофил - момичето е като труп. Ухилен

Въпроса ми е, аз ли съм карък, да сменя ли целевата група? Момичетата са на по 20-23 години по принцип.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3908

Профил
« Отговор #1 -: Декември 10, 2020, 07:49 »

А ти на колко си, и ти ли на толкова? И зависи какви са ти интересите, не очаквяй от жените да споделят същите. Ноу хейт, ама с доста младежи на тая възраст като съм си говорил, или съм слушал да си говорят - плейстейшъна бате, как се напихме оня ден бате, па митака кво бмв шси зима бате... Ако такива са ти темите, не очаквай момичетата много да ти импонират. Не че техните теми са по-умни, просто са различни.
Еби ги там щом пускат, а за бъзиците и интересните разговори си имаш приятели.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 423

Профил
« Отговор #2 -: Декември 10, 2020, 17:03 »

Ти си ебати ниидинес братле.....майтап бе Усмивчица

Истината е че повечето момичета са като ботове, трябва да им дърпаш с ченгел думите от устата, което си е мега досадно понеже искам да ги опозная а няма как да стане ако те не инвестират в мен. Има го и друго че може да не ти се кефят достатъчно и само да са излязли с теб колкото да имат някаква среща или да ги черпиш,има доста такива мацки, прото ей тъй за валидация са излезли с теб. Но от личен опит повечето мацки са ботове, така че много търсене докато намериш готини които да ти връщат бъзика които да се интересуват от теб и с които да си прекараш добре. Момичетата на 20 -23 години изобщо доста от тях са много неориентирани и са тотални дървета, не всички но повечето. Ако толкова не ти харесва че само седи я провокирай да направи нещо, бъди малко по брутален с нея, то така или иначе ще седи като дърво ами поне да си изхабиш всичките козове.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: