Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 08, 2021, 02:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нямам опит и отблъсквам жените след секс  (Прочетена 1025 пъти)
vhsspeed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Декември 20, 2020, 15:39 »

Здравейте приятели,

Ще започна от малко по-далеч, за да разберете проблема по-добре.

В края на лятото, напочивка, се оказах в една компания с момиче, което познавах от преди, но не бяхме разменяли повече от 10 изречения. По време на морето имаше имаше известна закачка, но нищо не се случи, докато не се прибрахме. Няколко дни след морето излезнахме на разходка и нивото и на интерес беше изключително голямо, вършеше цялата работа сама. Завършихме у тях, като се натискахме доста дълго, но не се стигна до секс, понеже в сублимния момент трябваше да си тръгна (бях нощна смяна и трябваше да работя). Сещате се сами как и повлия това, че съм я отрязал зе секса (без дори да е умишлено от моя страна) и на другия ден ми взриви телефона със съобщения, обаждания и т.н Вечерта почти се самопокани у нас, нещатаси се получиха и буквално остана да живее у нас за седмица, като само се прибираше да си вземе дрехи. Секса беше ОК, по моя преценка, но без особенна страст (тук вмъквам, че не съм от най-опитните в леглото). След въпросната седмица, аз отидох на друга почивка без нея (предварително запазена) и по време на тази почивка, тя загуби почти изцяло интерес. Проведохме сериозен разговор и ми каза, че не знае дали иска гадже в момента и като цяло не знае какво иска, но разговора мина добре и нещата вървяха към оправяне на отношенията (както и предполагах тогава, временно). След този разговор, тя пък отиде на почивка за 3 седмици (запазена предварително, без мен). По време на тази почивка говорихме и си пишехме всеки ден, но явно губеше интерес и с идването на края на почивката, положението стана трагично (не искаше да ми казва кога точно се връща, какво ще прави след това и т.н). 1-2 срещи след това, продължи да бъде доста студена и ми каза, че и трябва пространство, защото не знае какво иска в момента. След около седмица се видяхме пак, изпокарахме се както си трябва и скоро след това си пожелахме успех в живота, с което историята е приключена.
Преди около 2 седмици се запознах с едно момиче в сайт за запознанства. Излезнахме на среща, без да очаквам нищо (с оглед на мястото на запознанството), но се оказа доста готина мацка и вътрешно исках да карам нещата по-бавно, за да не стане като предния път. Съдбата си знае нейното, обаче, и се натискахме на края на първата среща. Втората среща завърши в нас, правихме каквото правихме и си я закарах обратно.
Реших, че искам да имам по-сериозни отношения с нея, не бих я оценил като 10/10, но има доста положителни качества и мисля, че можем да си бъдем взаимно полезни. След втората среща имах голяма дилема дали да и пиша пак или да чакам тя да ми пише, но смотаният ми мозък( и това, че я харесвах повече отколкото тя мен, явно) прецени, че тя ще се чувства зле ако съм спал с нея и не и пиша повече, и реших да го направя още на другия ден. След 2-3 дни писане по не-повече от няколко съобщения на ден, я поканих отново да излезнем, което тя отказа, защото имала да прави други неща. На следвщото предложение да играем бордови и да остане да спи в нас (няколко дни след това, което ми отказа), ми сподели, че звъчи добре, но не знае какво иска да прави със себе си и това идване в нас няма да и помогне. Не искала и да ми губи времето. Аз и казах, че се чувствам добре и спокойно с нея и ми харесва като цяло, но няма да я карам да прави нищо, с което не е ОК. На другия ден сутринта ми пожела успех (за едни неща, които знаеше, че имам да правя в работата), на което отговорих мерси и от тогава вече 3-ти ден no contact.

Та на въпроса ми, според вас как мога да постъпя за да оправя нещата с второто момиче, понеже наистина бих искал да прекарам още извесно време с нея. Знам, че най-правилният съвет е ,следващата'', но наистина бих опитал още веднъж, защото не губя нищо и дори да не се получи, няма да се чувствам прекалено зле. Би ми било и урок за в бъдеще.
Нещата, които ме притесняват най-най много не е това, че са се прецакали отношенията и с двете момичета, а това, че нещата си приличат и това се превръща в тенденция. След секс вечер (или няколко вечери в първия случай) ми казват, че в общи линии ме харесват много, обаче не знаят какво искат, проблема е в тях и т.н, което преведено е ,,не искам да имам нищо повече с теб''. Според мен основният проблем и в двата случае е, че съм бил needy или clingy след секса (което е често срешан проблем, но конкретно не мога да се сетя да съм казвал/правил нещо ПРЕКАЛЕНО needy,  да се обяснявам, че ги харесвам много, че искам да се женя за тях или нещо подобно Смотан). Другото нещо, което много ме удря по самочувствието е, че може би просто не им харесва да спят с мен, въпреки, че наистина не мисля, че съм направил нещо прекалено зле. Не съм направил и нещо прекалено яко. Проблем е и че не знам категорично къде бъркам, за да започна да работя по въпросното нещо и да го променя за в бъдеше.
Къде според вас е проблема по принцип и как да продължа нещата с второто момиче.

Благодаря ви предварително и ви пожелавам успешна седмица
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 327

Профил
« Отговор #1 -: Декември 20, 2020, 20:17 »

Ти сам си отговаряш на въпросите. Некачественият секс, независимо поради какви обстоятелства ( малко опит, малка патка и т.н.), ако ще най- големия красавец да си, те убиват тотално, освен, ако девойката не е някоя много зле, задоволяваща се с малко. Също май и нийди поведение вадиш, за да свършва по един и същи начин всеки път. За съжаление, не всеки може да е добър в секса и в отношенията си с жените.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
koleff99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #2 -: Декември 21, 2020, 00:33 »

Не е проблема в тебе, явно девойката е свикнала да са шиба редовно с 20 сантов гумен х*й. Махай не ти трябват такива.
Не че аз съм много опитен ама и тва си е възможност то в днешно време аман от мастурабатори
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1357

Профил
« Отговор #3 -: Декември 21, 2020, 04:40 »

То е очевидно къде бъркаш. Да, нийди си. Не, изобщо не е нийди да я прибереш на 2ра среща във вас. Аре стига, чак и питаш.
И в двата случая се получава едно и също нещо. Те не инвестират. Не те гонят. Не водиш и не контролираш отношенията. Просто съществувате пасивно и двамата и си живуркате. Няма емоция. Няма привличане. И те ти казват, че не знаят какво искат, защото знаят, че не искат това.
Попрочети из форума, твоята тема е абсолютно същата като 90% от неуспешните теми във форума.

За друг път, гледай като спиш с момиче да не го прибираш у вас, и да не си чатите всеки ден, все едно сте гаджета. Срещай се веднъж седмично с тях, за да правите секс. Уреждай го, още в края на предишната среща. Води. Определяй нещата. Ритъма и рамката. И така поне първите 2 месеца. През това време трупаш привличане, очакване за срещата и емоционални моменти в момичето. Които тук, тотално си прескочил.

С тази, няма кво да направиш. Освен да чакаш да те потърси пак, като последния път. И ще го направи вероятно, само за да види дали още си захапал здраво по нея, щото не я търсиш. Да си свери часовника един вид. След това пак ще изчезне или ще ти бие шута, ако клъвнеш.
Варианта ти е само да провокираш ревност в нея. Да я накараш да си мисли, че се занимаваш с друго момиче в момента (когато те потърси), но да го отиграеш така, че без да излезе че се хвалиш.
Ако те потърси, и успееш да го направиш, имаш шанс.
Но така като ти чета темата, и как лесно захапваш, не съм много убеден, че ще устискаш.
Попрочети из форума. И да, наистина се занимавай с други момичета. Това ще ти помогне, да не я чувстваш като последна опция
Активен
vhsspeed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 21, 2020, 10:28 »

Не е проблема в тебе, явно девойката е свикнала да са шиба редовно с 20 сантов гумен х*й.

Не съм съгласен с теб, момичетата са си ОК и не търся проблема в тях, защото не е там. Аз опитвам да подобрявам себе си не търся вина в абсолютно никой друг.

btw - Важно ми беше, да чуя още една гледна точка и сме на една страница. Проблема ми е, че съм в етап, в който искам да се установя за малко по-дълъг период от време с едно момиче. Нийди поведението ми не идва от това, че мисля за тях като най-яките мацки на света, или че няма да си намеря друга, защото не е така. Не съм и водил разговори тип ,,сега какви сме си'', ,,какво ще правим занапред'' и т.н. По-скоро, на подсъзнателно ниво, се опитвам да форсирам нещата прекалено бързо и това личи в поведението ми, без да го осъзнавам напълно. Когато прекалено бъзро ги чувствам, все едно са ми приятелки, се променя и динамиката на отношениято, което на тях им идва в повече и се отдръпват.
Марси за мнението, ще се опитам да си взема поуки за следващ път и да не повтарям същите неща.
Активен
vhsspeed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 21, 2020, 10:58 »

И едно допълнение за последния ти съвет
С тази, няма кво да направиш. Освен да чакаш да те потърси пак, като последния път.

Бил съм достатъчно пъти в подобна ситуация и ако изчакам няма да ми пише никога повече. Единствено заради това, че ми писа 2 думи на следващата сутрин (без да има никаква нужда да го прави), след като ми каза, че не знае какво иска, ме кара да мисля, че има останал някакъв минимален интерес, но не е достатъчно, за да ми пише или да излезнем пак. Ако чакам да ми пише, шанса да се видим пак е 0%, ако и пиша аз (с ясната идея, че каквото и да на пиша ще е мега нийди) шанса е около 1%, така че ще помисля още малко доколко си заслужава да си наруша принципите за единия процент.
Активен
Obligato
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #6 -: Декември 21, 2020, 18:11 »

btw ти е написал нещата както са, прочети ги.
Аз ще допълня неговото мнение:
С мацките занапред: вижда се, че до секс го докарваш, което не е малко. Правите секс и определяш следваща дата, като в първите 2-3 месеца изцяло по тоя модел-през 5-6 дни се виждате. През тия 5-6 дни ти си излизаш с други мацки, идеята е да си имаш предостатъчно готини моменти с мацки, че да мислиш за тая. Ако след 3тия месец те кефи, можеш да увеличиш срещите на 2 седмично. Идеята е лека-полека да се увеличават моментите заедно, в началото просто ти е кеф с нея да прекарваш и отвреме навреме я виждаш, вече като мине повечко време, тогава увеличаваш честотата.

Със сегашната мацка: не й пишеш, не й се обаждаш не я търсиш. Ще те потърси при всички случаи, кога ще е не се знае, но ще те потърси. Лафиш си свежо, ако иска среща, казваш й, че тези дни си зает. Може да те потърси след известно време, тогава пак си зает, но ще я потърсиш, като се освободиш. След още 4-5 дни можеш да й бутнеш няква къса оферта да се видите. Ако отново докараш до секс, като с новите мацки нагоре- виждате се 1 седмично, като писане/обаждания тя трябва да инициира, евентуално 70-30% съотношение тя да почва първа разговор. Можеш и ти да я търсиш, но да са двойно по-малко търсенията от твоя страна.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #7 -: Декември 21, 2020, 22:22 »

Здрасти пич, ще разчупя на части някои неща които виждам като основни грешки и ще ти предложа нещо към края.

"Завършихме у тях, като се натискахме доста дълго, но не се стигна до секс, понеже в сублимния момент трябваше да си тръгна"  < т'ва се е получило добре - бил си на работа - тя е проявила разбиране. И си я засилил да те иска. Т.е. емоцията е била доста голяма, и както се вижда - останала е в нея и на следващия ден, което е това, което искаш.

И тук вече почва всичко надолу -  "Вечерта почти се самопокани у нас, нещатаси се получиха и буквално остана да живее у нас за седмица" < генерална грешка братле. Никога не го прави това. И тук ти показва ясно, че тя те води и то още в началото, и то... за носа.

+ ще ти кажа и още нещо > когато една жена я 'погнеш' по тоя начин, с целувки, прегръдки, да спи у вас... още от тогава, може да се каже, че си по-прецакал нещата ЗА СЕБЕ СИ. Защо? Защото така у теб се създава повече емоция. Кучката явно е свикнала на това - виж, че не и дреме за тебе след това още на следващния ден! А ти к'во? Вече Лапнал си въдицата, яката.

И когато правиш тия 'цуни-гуни, + остани у нас, дай да се гушнеме' - създава сериозно привличане у теб; избягвай ги; избягвай гушкането - т'ва не ти е приятелка, особено в началото; особено ако си бил загорял и в главата ти се въртят (както става очевидно от нещата, които казваш по-долу) неща като 'Реших, че искам да имам по-сериозни отношения с нея'. Идеята на т'ва дето казвам е следната: мъжете, лесно се атачваме, особено в началото, видно при теб, и по тоя начин лесно могат да ни преценят жените и да ни контролират; а пък при тебе е наложително. Дръж се малко по-дръпнато! Карай я ДА ТЕ ГОНИ, да инвестира. Накарай я, ТЯ ДА ИСКА да се гушне в теб, после 'и избягай', бутни я леко...тя ще те погледне странно, ше те пита тъпотии дори; накарай я да и липсваш, да те ревнува.... нищо подобно не видяхме тук. Само нийдинес от твоя страна.

Иии пич, избий си го от главата това нещо 'искам по-сериозна връзка'. Докато искаш тия 'по-сериозни връзки' на тоя етап, където ясно се вижда, че ти ЛЕСНО лапваш въдицата, ЛЕСНО се привързваш, и кат цяло имаш доста бета мислене - винаги ще ти се получава така и на края ще си хванеш неква коза дето ше те прави луд, ше те води за носа/командва по невидими за тебе начини, и на края ше те заебе като ти изневери  с някой, и няма да и дреме дори и да го направи пред тебе.

Друг сериозен проблем, както и тук хората отбелязаха е, че 'много си пишеш с нея'. Когато си пишете много, и даваш много енергия. Както е казвал хиляди пъти btw > даваш и повод на путката да се стреми към вайба на разговора; и както се знае, когато и дадеш 'много' от тая емоция, тя изведнъж почва рязко да СЛИЗА на долу. Вместо това - късай вайба на разговора, на най-интересното за нея, на най-високата емоция - така я караш да се чуди какво правиш (мистерия създаваш), да те ревнува; да се 'нервира' че ти не си и приоритет, че имаш 'други неща за правене'.  <<<< дори и да нямаш, прави се, 'че правиш нещо' и - подяволите спри да я мислиш и имай неква цел, прави нещо... ако тря отиди тичай да го еа, ако няма к'во толкова да правиш вместо 2-3 дни нон-стоп да си пишете. Направи и някой друг 'seen', накарай я да те пита или да ти строши телефона с думите 'що не ми пишеш', 'нещо има ли?' и тн.

Друг сериозен проблем - > веднага знае къв си, къде живееш, кво правиш, кво работиш, че си нощна смяна; Тоест тя вече има очаквания - "като само се прибираше да си вземе дрехи" - т.е. тя знае, че ще дойде у вас, шси оправи мърлявите дрехи и ше вземе чисти и 'ела ме пълни кат риба'. Получава се едно насищане и НЯМА мистерия. Не знаеш ли, че жените 'обичат' мистерията? Веднъж кат знаят повечето неща за теб им ставаш скучен, безинтересен; поредния бачкатор и прочие прочие...

>>> "На другия ден сутринта ми пожела успех (за едни неща, които знаеше, че имам да правя в работата)" <<<< ето пак, къде е мистерията? Тя знае всичко. Скукаааа... влиза в 'нейното графа скука'. Влиза в графа: 'пфф такъв ли ше ми е живота с тоя. Аха. Я беги от тука'. < тоест подсъзнателно тя вече, усеща че не си човека който е за нея, дори за фък-бъди; светва и една червена лампичка на 'нийди' пич, на 'прекалено добро момче',  на 'угаждач'. Щото ти си и угаждаш - я как си я оставил у вас да си се въргяла безплатно известно време  Ухилен

"Проведохме сериозен разговор и ми каза" - момче, къв сериозен разговор на неква секс-връзка на 1вата,2рата седмица? Проблема ти е, че много си хлътнал изглежда, и МНОГО ти се е искало да 'станат нещата' и 'с тая мацка'. Да, ти не ги питаш некви върпоси като 'сега какви сме си' - ама правиш други глупости, които прави всеки втори шушу-мига.

"Другото нещо, което много ме удря по самочувствието е, че може би просто не им харесва да спят с мен, въпреки, че наистина не мисля, че съм направил нещо прекалено зле." < не мисля, че т'ва са проблеми чак такива; За мене лично проблемите са си ти от поведението, неумението да водиш.

--------------

Мога да редя още 1 страница, но ми писна да пиша; имаш доста неща да подобряваш по себе си и майндсета. Добре се усещаш. Мн. добре си си отговорил на въпросите: "следващата". Експериментирай, пич. Не искай. Нямай очаквания и не си създавай. Трудно е, знам. Но така само ще се само-саботираш ако продължаваш. Чети книги за пикап, гледай видеа за пикап. Coach Corey Wayne, Alpha Male Strategies (един негрок в YouTube) < имат страхотни материали в YouTube. Гледай ги, записвай си и си анализирай грешките и после действай. + винаги искай фийдбак както правиш сега тук във форума.

И само едно нещо да вметна... като цяло, ти още си в тоя майндесет, дето гледаш на жените като на нещо повече от теб. Усещам го. Точно заради това усещам и твоята природа на - 'угаждач', на 'добро момче което иска да се грижи за приятелката си', на момчето което има идеала на 'провайдъра' и 'семейството дето трябва да създадеш с някоя КОЯТО МНОГО СЕ УСЕЩАТЕ'. <<< да ама така не стоят нещата пичаго!

Истината е, че когато жените ни усетят като: 1) добри момчета; 2) като усетят слабост; 3) като усетят, че сме ревниви, 4) нийди и тн и тн - почват МНООООГО лошо да се ебават с нас. В началото може и да го фейкнеш (некво яко, алфа поведение), но след време... твоя фалшив фрейм пада и виждаш как те са абсолютни кучки с нас. Почват да се ебават с нас, да ни се подиграват, и най-боли когато е публично... Та > @vhsspeed < ако не искаш това да стане с теб, се промени. Иначе ще заслужиш съдбата на това което изброих по-горе. Неизбежно се случва. Неизбежно... виждал съм, сигурен съм, че и ти...

Виж, няма нищо лошо в това с 'приятелките', 'семействата' и да помагаш на жената и тн и тн. Поне го прави по правилния начин мамка му. Разбираш ли какво искам да ти кажа? ..

Тва е от мене. Поздрави на всички и поздрави на btw.
Активен
vhsspeed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 22, 2020, 16:36 »

Здрасти, Shark__

Изключително полезно и изчерпателно, благодаря за отделеното време. Общо взето нещата на btw и тези, които ми се въртяха в главата се потвърждават отново. Разбирам си и сам грешките и имам да свърша още дооооста работа в различни направления, което ме мотивира още повече.

От около година и малко чета и гледам по-сериозно pick-up неща, предимно от инструктурите от бившото RSD (Real Social Dynamics). С оглед на това, че преди си бях абсолютен бета (колкото и да е трудно да си го призная, но поне съм крачка напред, че съм го осъзнал и имам желание да се променя) имам напредък, но и имам още много, много да се развивам.

Няма да минавам по точките ти, защото мислим еднакво, нещата са доста ясни.

Единственият ми коментар в конкретните два примера, които бях дал в първия пост, е по нийди държанието. При мен е малко по-различна ситуацията, понеже не чувствам момичетата за нещо повече от мен в каквото и да е направление, не мисля и че са по-стойностни хора от мен като цяло. Сигурен съм и че ще има следваща и не са единствените. Проблема идва от това, че се привързвам по-бързо от нормалното и ги чувствам все едно си си взел нова кола. Тип - колата не е по-стойностна от мен като човек, но ми е нова и не искам да и се случи нещо гадно. Гледам да я спирам в гараж, внимавам да не и одраскам джантата, да не и закача калника и т.н. И не го правя със задна мисъл да ме харесат и да си кажат ,,уааау - този колко държи на мен'', а просто ставам over protective и се опитвам да им реша някви проблеми, да ги накарам да се почувстват по-добре, да мисля и от тяхната перспектива, което не е ОК, понеже не ги познавам достатъчно за да го правя. Те пък от своя страна реагират по очакван начин - ,,тоя защо толкова му пука за мен, като сме спали 2-3 пъти заедно, представям си какво ще е занапред''.
И за да продължа метафората с колата, за нея събираш пари някво време, инвенстиваш финансово и следователно те е страх после нещо да не и стане. При мен със жените съм прекарал доста време да се променя, инвестирал съм в тях (този пък емоционално, за разлика от колата) и следователно отново се появява един вид страх нещо да не й стане. И решението е да имаш достатъчно пари за да не ти пука какво ще стане с колата и следователно, да си достатъчно стабилен емоциално, за да не ти пука какво ще стане с момичето.

Надявам се ме разбра, поведението отново е очевидно нийди и бета (с мирис на абсолютното ,,добро момче'', какъвто бях и от части още съм). Ще работя усърдно да го променя, защото ефекта е същия, като все едно да поставяш жените на пиедестал. Просто е по-различна вариация.

Поздрави на всички и весели празници.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #9 -: Декември 22, 2020, 20:13 »

"и се опитвам да им реша някви проблеми, да ги накарам да се почувстват по-добре, да мисля и от тяхната перспектива, което не е ОК, понеже не ги познавам достатъчно за да го правя. Те пък от своя страна реагират по очакван начин - ,,тоя защо толкова му пука за мен, като сме спали 2-3 пъти заедно, представям си какво ще е занапред''."

Ей пич, много добре се изказа! Малей малей...

Това, е проблема НА ВСЕКИ мъж почти. Ние винаги почваме с логика, и с действия. Т.е. искаме веднага да помогнем на жената, да и дадем 'просветление' в дадена област, да си оправят някой 'проблем с еди к'во си'.

Мда.... не става така. Това дори е опасно и когато вече си в няква връзка от 2-3 месеца, или 5-6 месеца. Дори - година.

Това е много силно в нас мъжете - да направим така, че да 'разрешим' някакъв проблем на мацката до нас. Нооо.. не. Те не искат нашите съвети почти никога, нито пък искат да им решаваме проблемите. Те искат просто да си споделят дадено нещо, и като го направят - им става по-добре.

Ама не, господин 'решавам и проблемите щото много я харесвам' - решава веднага 'да действа.'

Това е Капан в който попада всеки. Дори и аз, признавам си. Имам си едно гадженце, и понякога също изпадам в това състояние да и 'давам съвети'. И тя просто ме спира с: "Не искам да ми помагаш, а да ме изслушаш" или ми казва "Просто исках да ти споделя какво ми се случи, не да ми даваш съвети"... и тогава се опомням къде съм, и на момента спирам.

Та да... разбираш за какво ти говоря. Особено в началото на квато и да е, връзка. Без такива. Остави я да си дрънка, да и се 'лее душата'. Естествено ВОДИ разговора в посока която искаш ти, и най-вече да не са на некви сдухани теми (предполагам знаеш това вече защо).
-----------

Това с примера с колата - да не я одраскаш и тн., е точно - угаждане и едно, 'насилване на всяка цена да и се харесам' - по-скоро това издава. Може и да не ги смяташ жените за нещо повече, но според мен е останала в теб някаква част от това мислене. Спри да се нагаждаш, спри да им се харесваш и да правиш така, че да 'не им одраскаш боята' - пука ти. Прави си квото ти е на душата.

2 въпроса

- извиняваш ли се често за поведението си?

- Случва ли ти се, някой, някъде (приятел/и, близки, непознати: сервитьор, касиер итн итн схващаш) да ти кажат: "Не се притеснявай" или "Споко, без да се притесняваш" или "Няма проблем, няма нужда да се безпокоиш, всичко е наред" (без значение какъв е сценария, какво е станало и тн).

Поздрави
Активен
vhsspeed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Декември 26, 2020, 15:45 »

Shark__[/

По въпросите ти - относто дали някой ми каза ,,По-спокойно, не се притеснявай'' и т.н, не, не ми се случва често (не се сещам и кога е било за последно), НО, ми се случваше в миналото доста. От тогава за няколко години изминах доста път и сега съм много по-самоуверен и сигурен в себе си. Има разбира се още какво да се желае.

По първия въпрос - не се случва директно да си извинявам за поведение/мнението си, но често се опитвам да го облека в нещо логично и да се обяснявам защо конкретно така мисля, което нож с две остриета и трябва да работа още по това. Като пример мога да дам това, че не ям месо от няколко години. Ако се случи така, че трябва да го обясня на мацка, не го правя директно, а го казвам, след което добавям нещо от сорта на ,,но не се притеснявай, не съдя никой за това с какво се храни, можш да хапваш каквото си искаш'' и т.н, което ми огъва фрейма. Подсъзнателно не мисля, че го правя директно за да ме хареса повече, а за да ме разбере по-парилно и да осъзнае как и защо мисля така. С оглед на нещата изброени от теб и другите, на ранен етап това е проблем и няма нужда да осъзнава защо така мисля.

Като цяло темата е поизчерпана, имам да се подобрявам доста на емоционално ниво. Докарвам го чат пат до секс, и успявам да поддържам алфа фрейм до първия секс. След това фреймът ми се чупи (поради дискутираните неща по-горе) и явно се променям, където се къса и нишката и губят интерес. Ще се поставям възможно най-често в подобни ситуации, за да имам опит от първо лице и ще се опитам да науча колкото може повече от грешките си и да не ги повтарям.

Поздрави на всички.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1357

Профил
« Отговор #11 -: Декември 26, 2020, 16:06 »

Подсъзнателно не мисля, че го правя директно за да ме хареса повече, а за да ме разбере по-парилно и да осъзнае как и защо мисля така.[/i][/i]
Да, за да не те разбере погрешно и да не те хареса

ПП: Разсъждаваш в много правилни посоки, и ти се получава. Чакат те славни времена
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: