Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 22, 2021, 21:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Конкуренция и как да прецакаме колегата  (Прочетена 1100 пъти)
Kasotage
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Декември 26, 2020, 02:49 »

Здравейте,
Благодаря за приема.

Имам един казус за решаването на който  се нуждая от малко хелп.

От 7 месеца сме заедно с една мацка. Голяма страст, много любов, яки караници но като цяло се оправяме лесно и продължаваме напред.
Аз я харесах веднага, имахме една две случайни срещи, при които скъсихме дистанцията, не се мотах дълго и я свалих. Имаме много общи спортни интереси. Правим всичко, обичаме се.
Обаче тя има един инструктор който я кове от 2 години, като цяло е смотаняк, но е упорито копеленце и й пише всеки ден, пира я как е и т.н. Работата е там, че когато аз я срещнах тя беше вече една година под негово влияние. Сигурен съм, че тоя ако беше по смел щеше да я забие преди да се появя аз, но понеже е смотан не го е направил. И сега разбира, че тя се дистанцира по една или друга причина от него, започна да я ръби подмолно. Създава и зависимости, говори й за майка му колко я била харесвала,непрекъснато и прави подаръци за спорта и един куп други тъпотии т.н. С нея сме си говорили на тая тема, тя знае, че не го харесвам, че не харесвам начина по който я манипулира, но твърди, че държи да са приятели и той и е важен за да се развива тя в спорта. Преди ми разказваше всичко, но аз се ядосвах много и сега спря да ми разказва. Не че крие, ако я питам споделя. Но чак пък толкова ниско, да разпитвам, няма как да падна.
Тя е много комуникативна. Всички я харесват. Иска да помогне на всички.

Работата е там, че на мен вече ми е крайно неприятна тая ситуация. Знам кога някой е излязъл на лов.

Та въпросът е как да постъпя.
Ако я накарам да спре комуникацията с него, тя ще чувства че прави жертва заради мен.
И дали въобще да го поставям на въпрос или да продължа да го храня и осмивам , умрелия пес.

И те тъй
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #1 -: Декември 26, 2020, 09:21 »

Kasotage, предполагам си млад и под 30 години. А това е времето да си single и да пориш мацките наред без да си играете на гаджета. Не казвам че тя е лоша и не става, или че ти. Но виж реално какво се случва, и ти си го написал - имате СТРАСТ. Ти си мислиш че се обичате (ти може да я обичаш), но тя съвсем не мисли така. Или поне не го показва с действията си. Ако тя наистина те обичаше, нямаше изобщо да се занимава с други мъже, да се оставя да бъде сваляна и подобни. Щеше да ги реже наред, защото ѝ пука за тебе и за отношенията ви. В момента си държи опциите отворени, т.е ти като се издъниш, тя ще скочи при него.

А ти непременно ще се издъниш, даже си започнал да го правиш. В началото висчко е било - УАУ - ти си бил пич от класа (като Никсън от едноименната песен), краката ѝ са се подкосили и тя си е смъкнала гащичките. Но след това си започнал да се прецакваш някъде, слушал си ѝ оплакванията, търпял си "яки караници", "много общи спортни интереси", абе играте си на мъж и жена.  Някъде си се издънил, показал си слабостта си (възможно е след като "сте станали гаджета"), станал си реактивен, обсебващ  и т.н. Дори и сега - виж пускаш тема защото искаш гаджето ти да спре да се радва на чуждото мъжко внимание. Тя може това да иска, ти от къде да знаеш. Може да не иска изобщо да се гаджета и да "сте заедно". Наясно ли си с всички тези неща?

Не можеш да промениш друг човек, точка. Можеш да промениш себе си и своите действия. А нямаш много правилни в момента. Нито заплахи, уговорки, логика ще ти помогне в случая. На нея изгежда много не ѝ дреме, наясно е че тя опъва конците. Време е да покажеш че и на теб не ти пука (ако ти пука си прецакан, сори). Отдръпни се две крачки назад, намери начин да се не се виждате чувате 5-6 дни. ВИж как ще реагира, тя ще те потърси ли или ще ѝ е през оная работа. Две неща са напълно ясни от това което пишеш
1. Нейното развитие в спорта е изклчително важно
2. Това води (и ще води) до контакта с други мъже (по-по-по от тебе в областта)
3. Ти точно къде си в цялата схема? И защо изобщо искаш да бъдеш на 3-4-5 място в живота на една жена. Личи си че тя има различни приоритети от твоите. Нищо лошо няма, лошото е когато "се обвържеш" с такъв човек. Виждаш каква драма настава, винаги единия е прецакан.

Твоите приоритети какви са обаче? Ако е да "имаш гадже" винаги ще си преебан, не само с нея а и с бъдещите жени. Виж как тя е наясно какво иска - време е и ти да поставиш своите номер 1, 2, и три. И след това да знаеш че мястото на жената е някъде около номер 4-5-6, според зависи.

Млад си, спортен тип, около тебе е пълно с подобни спортни мацки. Избери си една нова Снежанка и си изкарайте приятно. Без драми, без оплаквания и напрежение. Ако не те слуша просто я напляскай здраво.
Активен
Kasotage
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 26, 2020, 10:11 »

На 30х1.5 съм. и тя.
пука ми.

Знам какво ще стане.
Ще ми звънне. Ше се обясним.

Но е истина, че е на първо място.

Разбрах,
Благодаря.

Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #3 -: Декември 26, 2020, 14:33 »

Тъй... СтефанС ти го е казал, много добре. Но той се е отнесъл много любезно с теб.

Аз ще бъда по директен.

Драги @Kasotage > ти си точно мъжа, който не искаме да сме. И все пак, ще ти благодаря за прекрасния пример. Преди година или две, имаше една подобна тема, само че в оня случай, бяха пичлягари, на по 20 и нещо, и там момченцето ревнуваше приятелката си БЕЗ основание - нямаше както при тебе - 'треньор'. Просто имаше много филми в главата му. Но това не значи, че и в твоята глава няма филми  Шокиран

Ето и грешките, които виждам при теб:

1) Казваш, че 'преди ти е споделяла' - но от както си започнал да показваш ревността си и прочие - е спряла. Генерална грешка пич. Това, че ти споделя тия неща, особено за мъжете и тн. е добър знак - това означава, че 'счита тия мъже за приятелки' и че ти вярва; означава, че ти си над тия. Виж, ти самия казваш че една година преди това тя се е познавала с него - и сега е с теб. Wow! И се притесняваш? Пич, полудял си, в най-лошия смисъл на думата - изглежда, че мислите ти за ревност са те обсебили и си започнал да бълваш змии и гущери. Това е много хард процес от който измъкването е трудно. А какво е то? Започва да не ти пука и да си гледаш живота - ето как - и тя или започва да вижда тв'а и да иска да е на първо място отново в твоя живот, и да прави опити, или не > в тоя случай за к'во се бориш? Я чиба.

2) Изглежда, че бая си хлътнал по нея. Изглежда, че я приемаш за даденост, и за притежание. Изглежда, че си толкова реактивен, че искаш да контролираш всичко. Не става, пич. Това ти е ясен, нагледен пример че не работят така нещата. Защото започваш да я притискаш по тоя начин (и то се вижда к'во става).

3) Тя му отговаря, пише му и тн - така ли са били и преди това, или след като ти си започнал да го правиш на въпрос, тя е започнала 'повече да му отговаря'? Имаш ли наблюдения? Щото тука е мн. важно и ти к'во си и клепал когато си ревнувал. Ако са си писали и от преди това - според мене лично, щом е с теб, би следвало да понамали малко това писане, най-вече от уважение към тебе и това, че сте във връзка; Но тоя е идиот - той и споделя кат 'приятелка' некви неща, опитва се вкара 'майка му която много я харесва' - плачевно. Но ако тя погледне на него като на 'провайдър' - да, що пък да не те зареже? Колко им тряя на жените, и особено от ревльо като тебе Ухилен

Иначе -  сексуализиране и майтапи между мъже и жени - винаги ще има. Няма как да няма. Въпросът е до къде се стига и твоята мацка - какви са и границите. Явно при твоята, няма чак такива и е по 'комуникативна, отпусната', и не може да поставя граници дори след като си и казал, че не ти е приятно. Това е неуважително и само заради това аз бих и бил шута. Или се съобразява с мен и моя фрйем или довиждане, щом искаме такива 'сериозни отношения'.

4) Ако досега не си разбрал, че една жена ако реши да праи' нещо - то няма кой да я спре, тогава си в много голямо заблуждение, че твоята ще е по-различна. Ама в много.

5) Цел - според мене ти изобщо нямаш цел в живота и/или не си наясно какво искаш. Ясно личи, че тя ти е на 1во място, както и споделяш. Това означава, че си обсебен от нея и мисълта да е твоя. Това значи и проблем с твоето привързване - атачмент. Не напразно в Междузвездни войни се казва - Привързаността води до ревност, сянката на алчността е това. Научи се да се освобождаваш от Всичко, което се страхуваш да Загубиш. - има толкова много мъдрост в това изказване. Ти си се размекнал и обсебил от това, някой да не наебе твоята путка. Знам колко е болезнено това, защото и аз съм минал през това. Просто следвай целта си - ако имаше цел, нямаше да пишеш тия ревливи истории, присъщи на някаква тийнейджърка в 10 клас... а щеше да си бачкаш здраво над целта и да не ти пука, и да си излизаш с други мадами.

Имаш ли си на идея, колко много мъже като теб има, които пишат на пик-ъп коучове и тн., които имат КУРСОВЕ КАК СЕ ЗАРИБЯВАТ НОВИ ЖЕНИ - и въпреки това отиват при тях с въпросите: "как да върна приятелката си?", "как да задържа приятелката си" - т.е. пик-ъп коучовете дават едно... учат своите курсанти на това как да са успешни с жените.... а тия мъже, като тебе питат - 'как да задържа мацката си'. Ей, аман от мъже които мислят, че нямат избор... като коне с капаци.

6) Тя ясно ти показва, че ти за нея не си приоритет. И за к'во се бориш за челното място, вместо да последваш примера и? Wow! Всичко е огледално бе. Всичко. Обаче, ти си решил да се бориш докрай. Това ти го казва и СтефанС, даже няма нужда да коментирам повече. Това показва, че тя го знае това и го прилага - но ти не се поучаваш.

Като за финал, ми ходи бъхти. Ще станат по-зле нещата, само това мога да ти кажа и ще бъдеш още по-погълнат, и ще имаш още по-малък шанс да се опомниш.
 Освен... освен ако, не промениш себе си. Ех, мечти
Активен
omegalul
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« Отговор #4 -: Декември 26, 2020, 15:12 »

Изтървал си козите още като си започнал да го ревнуваш. Ако се беше отнесъл към отношенията им без да те ебе тя нямаше да му пише и нямаше да се стигне до там да му пише повече и т.н.

Щом е с теб си спечелил битката, но вече прецака войната. Скоро се занимавах с една, на която приятеля й беше точно като теб. Опитваше се да я изолира от мен. После тя ми каза, че като е с него ми блокира номера и като е свободна ми звъни. При теб е същото, но с извинение, ти си мухльото, който тя лъже.

Когато става дума за него трябаше да се базикаш и да подхождаш по въпроса иронично и с насмешка. Другия път като говори за него я питай кога ще излезете заедно или да ви запознае. Виж й реакцията и ще разбереш за какво ти говоря.

С даденото момиче не виждам как ще оправиш нещата. И проблема е в теб, че си хлънал, че я ревнуваш и се опитваш да я задържиш. Да оправиш този проблем не става от днес за утре. Трябва ти време да си промениш характера и психиката.

Позрави.
Активен
Fiorella
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #5 -: Декември 26, 2020, 15:26 »

Та въпросът е как да постъпя.
Ако я накарам да спре комуникацията с него, тя ще чувства че прави жертва заради мен.
И дали въобще да го поставям на въпрос или да продължа да го храня и осмивам , умрелия пес.

Голяма част от проблемите между хората са в следствие на това, че не достатъчно общуват помежду си.

Ти не можеш да заповядаш на никого да спре да прави нещо, ако той (в случая тя) не поиска да го направи доброволно.

Между вас проблемът е свързан с доверието. Колкото повече го "храниш", толкова повече насочваш енергията към него.

Ти си влюбен и в това няма нищо лошо, но като че ли не желаеш да си го признаеш.
Щото "пик ъп" глупостите учат на друго - как да бодеш чушката без емоции, което рано или късно се оказва, че е пагубно... Та, това е точно за теб - https://ibb.co/xgZZ9R1
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 26, 2020, 15:40 »

Щото "пик ъп" глупостите учат на друго - как да бодеш чушката без емоции, което рано или късно се оказва, че е пагубно... Та, това е точно за теб - https://ibb.co/xgZZ9R1

Тия 'глупости', както им викаш - не значи, че те карат да бодеш чушката без емоции. Можеш и с емоции да бодеш. Въпроса е, как се държиш, как постъпваш.

Бил влюбен ли?... той ако правеше нещата от любов, немаше да ревнува бе? Къде видя привързаността, ревността и страхът от загуба/(страхът конкуренция в неговия случай) - проява на любов?

Не иска да си признае, че го е страх. А не, че е влюбен. Айде да не навлизаме само в тия теми. Пък и цитат от Руми, лол.

.........

'Пик-ъп глупостите' те учат на това как да бъдеш ловец - на своите емоции и на чуждите. Щото както се вижда, в неговия случай те не му помагат. Тия 'глупости' те учат как да бъдеш по успешен, лидер, отпуснат, как да спираш потока от мисли и да - действаш.
Активен
Fiorella
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Декември 26, 2020, 15:55 »

Не иска да си признае, че го е страх. А не, че е влюбен. Айде да не навлизаме само в тия теми.

Страх от какво? Кога го е страх човек?

Мда, правилно - ловци на шарани! Затова толкова объркани хора има, щото прекалено добри са станали ловците.

Един истински мъж не би се занимавал с подобни глупости. Това е за момчета/мъже, които няма какво друго да покажат на дадена жена освен една п*шка.
Активен
omegalul
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 26, 2020, 16:11 »

От скоро забелязвам как жените тръсят точно тази пишка, която знае как да се държи с тях, а не е една емоционална топка от завист и страх.

Заради хора като теб путките почнаха да се мислят за много оборотни. Обясни ми кое е ти е влюбеното, аз виждам само страха ти да не лапне пишката на инструктора.
Активен
Kasotage
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Декември 26, 2020, 17:05 »

Въобще не се опитвам да я изолирам. Храня го отвреме на време щот съм по-корав от него и разбирам повече нещата и като и даде съвет аз се правя на луд и й обяснявам защо да не го слуша.  Ама той си заслужава...

Това ми хареса, товами лиспваше : "А какво е то? Започва да не ти пука и да си гледаш живота - ето как - и тя или започва да вижда тв'а и да иска да е на първо място отново в твоя живот, и да прави опити, или не > в тоя случай за к'во се бориш? Я чиба."

Страх ме е да я загубя. Истина е. Ама чак пък ревльо  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Пооплескал съм се малко.
Имам си цели, не е като да нямам. Пък и нищо не е загубено. В началото на провала съм Смотан

Благодаря.
Активен
Kasotage
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Декември 26, 2020, 18:10 »

Допълнителна информация за анализи.
От сутринта съм леден. Спука ме от съобщения. Аз съм вял и се правя на незаинтересован. Звънна ми. Аз се правех на луд все едно не е имало нищо, малко смях.. ама тя беше шах с пешката. Очакваше скандал.. а то нямашe.

Но честно казано..  очаквам Империята отвръща на удара.

to be continued...
P. S. Чух се с едно бивше гадже.. тя пък ми обясни че жените били искали всичко всичко.. и затова ме ръбят така.

Доколко да и вярвам не знам
Активен
vhT
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 102

Профил
« Отговор #11 -: Декември 26, 2020, 19:24 »

Споделям по-голямата част от мнението на колегите по-горе. Нали си наясно, че жените, когато има кой "да им върши работата", или да им помага в нещо, от писането на домашни в училище, до развиане на потенциални профеионални/спортни умения, винаги ще го държат изкъсо и ще се възползват от услугите. Бъди сигуре, не тоя какъвто и да е пич, колкото и да е готин, дори и твоята мацка да е имала нещо, тя няма да чака 1 година ей така. Според мен филмите ти са напълно излишни и ти не трябва да се афектираш от това. Реактивните ти мисли и действия, само ще покажат на твоята мадама, колко несигурен си вътрешно, а познай дали жените намират това за привлекателно. Не казвам, че не ставаш или нещо подбно, казвам само, че трябва да мобилизираш силите си и да започнеш да контролираш емоциите си, а не обратното. Лошото при нас мъжете е, че веднъж след като встъпим във връзка се отпускаме, мислим си, че вече сме победили в "играта" и че няма нужда да "играем" повече, е съжалвам да го кажа, но играта си продължва дори и след връзката и то дори мога да кажа, че левъла се вдига, вярно грешките верочнто са с по-голяма търпимост от женска страна, но пък наказанията са много по-драстични и неочаквани, ей така както си стоиш на дивана и получаваш червен картон и дори няма и да разбереш защо си го получил, няма да получиш обяснение, нищо...а понякога и самата жена няма да разбере защо ти дава червен картон, ще ти каже нешо от сорта "чувствам, че нещата не се получават", "нещата не са както преди". Така че приятелю, не бъди реактивен, а дори и да се издразниш не показвай емоцията си, играй го сокойно. Ще ти кажа един личен пример, как наебах една мацка, няма да изпадам в подробности,ще го кажа накратко...познавах мацката от дълги години, тя беше във връзка, в която приятелят и постоянно ревнуваше от мен и се мъчеше да ме "топи", аз от моя страна играех супер спокойно, дори насаме с въпросното момиче, съм и говорил, колко е свествен приятелят и, и че въпреки всичко аз го уважвам, само защото това е нейния избор за партноьор, после я ебах година и половина Усмивчица така че ето ти обективен пример, какво се случва ако не си извадиш топките и покажеш, че си мъж. Не казвам, че не си мъж, просто го покажи на твоята мацка Усмивчица
Активен
Fiorella
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Декември 27, 2020, 05:12 »

Заради хора като теб путките почнаха да се мислят за много оборотни. Обясни ми кое е ти е влюбеното, аз виждам само страха ти да не лапне пишката на инструктора.

Да не забравяме, че и ти си се пръкнал на земята от нечия п***а, (колкото и грозно да звучи) или явно си го забравил?!
Някой ден нечия п***а ще износи и твоя наследник.

Изобщо не ме интересува кой на кого какво ще лапа.

Фактите са достатъчни - полово предаваните болести, които ги е имало в древността се завърнаха с пълна сила през последните години, благодарение на безразборния и случаен секс. Има бум на сифилис в България.
Така че за моралния упадък за нацията не ми се говори.
Активен
omegalul
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Декември 27, 2020, 10:24 »

Да не забравяме, че и ти си се пръкнал на земята от нечия п***а, (колкото и грозно да звучи) или явно си го забравил?!

Не отричам, но за да се стигне до това да надуя корема на някоя трябва да съм сигурен, че е подходящата.

Ти за 7 месеца си се влюбил до такава степен, че си си ограничил кръгозора и не виждаш, че по улицата е пълно с други жени.

Използвам думата п***а, защото ти за тези месеци още не си видял почти нищо от нея. Това я прави почти равна на другите момичета за които ти говоря. Емоциите са враг на логиката  Намигване
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Декември 27, 2020, 11:56 »

Изобщо не ме интересува кой на кого какво ще лапа.

Фактите са достатъчни - полово предаваните болести, които ги е имало в древността се завърнаха с пълна сила през последните години, благодарение на безразборния и случаен секс. Има бум на сифилис в България.
Така че за моралния упадък за нацията не ми се говори.

Хахаха, гледай от къде започна - 'полово предаваните болести' - явно и тая козичка я е много страх. Древност.. завърнали са се болести.. безразборен секс... Имало бум на сифилис..

Ако ми дадеш и процентите, ще те счета за маркетоложка, дето изважда анализи от гугъл аналитикс и други сродни, и убеждава хората като ги плаши с някви неща, че да ти купят продукта.

Само, че това тука не работи, и тоя форум, и общността сме събрали тук за да - даваме стойност/value. Когато подхождаш така, всички печелят. И виждам как хората тук постоянно имат осъзнавания, дали са микро или големи - се тая. Подобряват се.

А ти к'во?

Виж как си се фокусирала в лошото. Изобщо, още от първия си пост, бълваш негативизъм, тригърваш се на някви неща, обиждаш Танграта и какво ли още не. Жалка история на жалко и тесногръдо човече. Това само потвърждава, че си една недоволна от живота тетка. Тръгнала да убеждава хора с много по-голям от нея опит, че са 'ловци на шарани', 'само пишка могат да покажат на една жена' и тн. и тн. Сигурно ни завиждаш и за пишката, хм? И ся ше кажеш: "ооо да направо ви завиждам, да знаете!"

Един съвет: ако имаш проблем с тв'а, то влизаш в някой секс-шоп и си купуваш пенис-колан. А ако твоя мъж има проблеми и му е малък пишока, има пенис-накрайници. А ако нещо много ти е станал скучен живота - вземи си анални-топчета. А ако ти още по-скучно, боядиши си косата в лилаво или зелено, отиди на гей-парада и си хвани некоя лесбийка, белким ще спреш да се оплакваш за някоя др година.

Честно ли? Не ми пука какво е твоето мнение. Видях, че посоката и логиката ти на разсъждения не са отворени към възприятие на нови неща. Затова от тук на там, просто ще ти бия един игнор, няма да ти чета съобщеняита като видя името и все едно не съществуваш. Предлагам и на дургите да правят същото. Щото ти си и едно тролче, което така за разнообразие е нужно да имаме във форума от време на време.
Активен
koleff99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #15 -: Декември 27, 2020, 20:00 »

На 30х1.5 бил, баща ми е с 3 години по-голям от тебе и не може и през ум да ми мине как ше дойде в някъв форум да пита "как да прецакаме колегата". Тва само някъв п*тьо може го направи(с извинение).
Кво го мислиш толкова, или отиваш и пребиваш колегата, или си търсиш ново гадже.
Обаче гледай с новата да си си определил някви условия и правила, така че при първия фал да е наясно, че ше изхвърча.
И аз тъй преди време се бях влюбил до уши и мацката почна да ми се подиграва и да ми дрънка за някви "конкуренций", при което след 2 минути просто и казах, че имам работа и трябва да си ходи. Почна да ми се моли ама може ли след малко викам не, точно сега. Оттогава насетне сме само на здравей и чао и въобще не се оплаквам.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #16 -: Декември 28, 2020, 09:38 »

Ще ми звънне. Ше се обясним.

Ето тук ти е грешката. При никакви обстоятелства не го прави с жена. Няма какво да ѝ обясняваш. Казал си ѝ веднъж - не ме кефи че се срещаш / ми говориш за еди-кой си. Какво има да ѝ обясняваш по 100 пъти. Разбират още от първия, да знаеш, но те тестват дали ще имаш топките да ги срежеш и да им покажеш кой кара влака. Думите са евтини, действията - скъпи. Всеки може да каже каквото и да било, ама гледай какво правят хората.

Прочети пак всички мнения в темата на пичовете, много точно напипват нещата. На 45 години си, не ти трябва да се занимаваш с 45 годишни жени със празни яйчници. Трябва вече да имаш ясна и точна представа какво искаш от една жена. Като не отговаря на критериите ти - голям прас, не я правиш гадже и толкова. И не ѝ ги обясняваш никога - демонстрираш ги. Koleff99 ти пише как точно се случва - режеш веднага и на момента. Искаш да ти прави закуска сутрин - тя не го прави веднъж - ти ѝ казваш че "обичам да закусвам бъркани яйца". На втория път пак не я прави - окей, просто занапред не я каниш у вас да преспива, нито преспиваш у тях. Чукаш и бягаш, къде - "имам работа". Много добре разбират жените за какво става въпрос. И вече си сигурен, че таква жена не ти трябва за "гадже" или "съпруга", а отива в графата "fun". Няма какво да се опитваш да я променяш или да обясняваш.

И забрави вече да слушаш жени какво искат жени. Всичко което са ми казвали (дори и майка ми) съм го пробвал - и добряк съм бил, и съм ги "уважавал" и съм ги изпращал, и цветя съм носил, и със закуска съм ги изненадвал, и спагети съм правил и всичко, ама висчко което можеш да се сетиш. Нито една от тия по-горе не съм чукал.
И обратно - всичко което казват че "не трябва" да правиш като - да си променяш мнението постоянно, да отазваш уговорки, като си тръгваш без причина от среща, сещаш се през седмица-две за тях, държиш се несериозно работи на 90%.

Но всичко започва с това какво ти искаш, и готов ли си да платиш цената за да го получиш. Защото и тоя път не е лесен.
Активен
Kasotage
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Януари 05, 2021, 18:37 »

Виждам "добрите" съвети.
Какви са лошите?

П.С. Честно съм доста бос
PUA
PUG
AFC

Навсякъде се пише че лошите въпроси са "как да Я задържим".
А как да я разкараме..по джентълменски?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: