Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 26, 2021, 07:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Fuck close , kiss close - 2 Излизания от friendzone  (Прочетена 748 пъти)
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Профил
« -: Януари 05, 2021, 15:04 »

Здравейте машини ! За много години , живи издрави всички  Целувчица
2 клоуза които ми се случиха в последните 10 дена -
По скалата на водопроводчика и на двете давам 3 - с кеф бих ебал.

Fuck  close -
Набързо за взаимотношенията ни с девойчето - Познаваме се от 2013-14 година , винаги сме били в изцяло приятелски отношения.2 гаджета смени през това време , искала ми е съвети за тях и прочие булшита , абе за мен си и бях баш мъжка приятелка.Последните няколко месеца сме си писали 4 5 пъти но само рандом неща , без никаква игра.Whatever - идва си за коледните празници и ще се събираме в един апартамент , тя ми плямпа колко е затъжена и как иска ме види.Отивам , тя тръгва да ме прегръща , при което я хващам за главата и директно я целувам по устните и след това веднага направих пуш като и казах да не ми налита така пред хората.От там вечерта нормално - пиене , смях и така.Лягаме си , аз лягам до нея и заспиваме.Нищо повече.
3 дена по късно пием в друг апартамент , компания 4 - 5 човека.Пред всички отварям темата за секса и започвам да разказвам к'ви извращения обичам да правя с девойките , като на някои от нещата и мятам по 1 бърз поглед и се усмихвам.Почти през цялото време говоря само аз , тя имаше някое друго включване , другите ни гледат като пълни девственяци.7 сутринта , всички си тръгват , аз съм леща и и казвам че ще спя там.Тя:ок.Лягам , тя се преоблича , идва ляга до мен , обръшам се , целувам и от там нататък е ясно.На другия ден го играя студено , вечерта пак пием и изобщо не я отебавам , накрая тя дойде и ме гушка.Прошепнах и в ухото - следмалко тръгваме.От там нататък 10 дена лудия секс.Общо взето е това.

Kiss close:
С тая мацка буквално се познавам цял живот.Израстнали сме заедно.Отношенията - ем близки приятели , ем през годините сме си се гушкали , сядала е върху мен но нещо по така е нямало.От 2 3 месеца насам чат пат и пускам по някоя друга сексуална закачка , на което реагира супер позитивно.Набързо да вметна - голям филмар е и обича да е в центъра на вниманието и хората да виждат ако някой тръгне да прави нещо с нея.Преди известно време на едно събиране се съблече чисто гола пред мен , налетях веднагаа но започна с нейните филми и почна да крещи и вика едно друго момиче от компанията един вид да я спаси , но през цялото време се усмихваше и кефеше.Аз обаче се изнервих и я бутнах.
Празнуваме нова година.Пием втория ден 4 5 човека през деня , другите спят.По едно време както говоря директно се обръщам , поглеждам я и и казвам - рано или късно ще правя секс с теб.Тя ми се усмихва.
Вечерта съм си с мацката от ф клоуза а тя са изяжда от ревност.Вечерта към 2 - 3 часа , гипс пияни пак сме останали 4 5 човека (мойта си е легнала) и тя идва до мен и почваме да се закачаме , щипем и т.н.Излизам да пикая , тя идва и ми казва нещо , аз се обръщам и я целувам.Тя пак почва драмата да вика момиче да я спаси.Бутам я и влизам вътре.
Следмалко влиза , сяда до мен и тръгва да ме гушка.Бутам я.
Тя:Що ме буташ
Аз:Щото ме дразниш
Тя:Защо
Аз:Щото си филмар
Взимам си пиенето и се местя до 1 авер и тотален игнор.Забавлявам се с другите , наздравици , смях , танци абе типично пиянска вечер.
Тя пак идва до мен и ме пита що ме дразни.
Аз:Ходи пии , не ми се занимава с твоите драми.
Тя:Моля те , извинявай , кажи ми какво съм направила.
Аз:Като не искаш ме целуваш ме бутни , кво крещиш като няква психочно болна , тея филми ги правихме като бяхме 7 клас , аре земи порастни малко.
Тя:Ама виж
и тук директно и обърнах гръб и давам наздраве на аверите.
Тя отива и си сяда , никой не я отебава , забавляваме се а тя си стои.
20 мин по късно идва отново и ме моли да я гушна.Правя го , като съм мн. пиян съм прекалено обичлив и не мога да откажа прегрътка Смотан
Поглежда ме и ми казва : Ако искаш ме целуни.
Аз: Не искам (исках да я накарам да ме гони още малко) , но не издържах и налетях.От там цяла вечер целуване , натискане , опипване.Мисля че можех да я боцна , но горе в стаите беше пълно а и момичето от ф клоуза спеше горе , така че трябваше да се пазим да не ни чуят.Както и да е , нея не я ебах.
На другия ден и пиша да си прави пас , тя ме пита за кое от всичко и се смее.Отговарям само : Целуването.
Тя: Споко брат меее , обичам теее.
Писали сме си още малко , супер топло се държи.На следващата вила ше я бомбя и нея.
Като цяло не се сещам какво още да допълня , ако зацепя за нещо ще допълвам.
Пс.Ако може я преместете в скрития Смотан
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3891

Профил
« Отговор #1 -: Януари 06, 2021, 07:18 »

Браво лъв, респект за клоуза! Ама така е малко опасно да разчиташ на мацки дето ги познаваш от 7-8 години и някой ти ги е довел на крака във вилата.
Истинската игра е да дръпнеш нещо ново сам, за мен поне де. Който има голям социален кръг и постоянно го обновява, може и по този начин, предполагам...
Активен
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #2 -: Януари 13, 2021, 21:18 »

Браво тигре, готин репорт. За новата година си пожелавам повече такива репорти и по малко чекии. Да сме живи и здрави. И да ги ебем, също здраво Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: