Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 26, 2021, 08:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Успешен кис клоуз и неуспешен фък клоуз  (Прочетена 686 пъти)
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« -: Януари 09, 2021, 22:54 »

Здравейте момци, включвам се с един наполовина успешен рапорт от мен.

С мацката се бяхме мачнали в Тиндър преди нова година, но тогава нямах време да се видим. В крайна сметка се уцелихме за среща вчера. През това време някакви къси чатове, без да си пишем романи, защото твърде многото писане обикновено влияе зле. Стратегията ми е да хвана 2-3 теми, които да се доразвият като първите такива и в разговора на живо. Та една от темите беше, че тъй като сега няма отворени заведения ще я водя на Копитото  Ухилен За хората, които не са от София - там е зимния /пък и летен/ ебалник на столицата. На майтап тя взе, че настина се съгласи да я водя на Копитото. Естествено аз нямах никакво такова намерение. Чаках я с колата на една метростанция, направихме няколко кръгчета наоколо, колкото да разчупя ледовете с лежерни теми колко е гадно времето днес /наистина валеше мега много/, питах я дали е гладна и директно й казах, че я водя в нас да вечеряме. Първоначално малко се смути, но бързо прие идеята и не се дърпаше. В крайна сметка единствения й вариант беше да я оставя на дъжда или да дойде.  Ухилен Естествено бях изчистил и подредил в нас, направих вечеря, хапнахме и седнахме на дивана под съпровода на джазче за фон. До момента въобще не бях сексуализирал на никакви теми, дори никакво кино нямаше, но се виждаше, че все повече мацката се отпуска. Затова направих грешката да го играя леко недостъпен. Стратегията проработи като тя инициира киното като ми разглеждаше часовника и т.н. После и аз я подхванах и накрая се стигна до дълги целувки и опипвания навсякъде от моя страна. Да де ама като се стигна до сваляне на дрехи и тя се дръпна. Кофти, че като я каних към нас и казах на майтап - "спокойно, не съм толкова лесен, няма да ти пусна на първа среща", което го използва веднага срещу мен в сюблимния момент.  Ухилен Викам ок, айде ще се дръпна и после  пак ще пробвам, но и при втория път пак не стана и директно стана да си ходи.

Като цяло мисля, че на втора среща ще си се наебеме, но ме хвана яд, че не го изиграх по-добре и на първа. Грешките, които виждам
- въпреки, че се стигна до тежко кино, преди това нямаше мое такова
- не бях подхващал сексуални теми, които да използвам докато се дърпа и да я възбудя още повече
- не си го извадих  Ухилен

Имам и една втора история, която ще се яви като поправка на първата. С една мацка от Инстаграм, случайно добавена от мен с доста последователи, доста се разписахме последните 2 седмици. Има си приятел, който обаче май иска да разкарва, хич не съм я питал за него, но имат скорошни общи снимки. Първоначално не показваше никакъв интерес, но от точно 2 по-дълги чата стигна до момента, в който ми писа, че няма търпение да се видим и директно ме покани на среща следващия ден в парка. Викам си ок, нямам работа през деня, дай да видя как се справям и на дневни срещи, макар че много си бяхме писали как ще си спретнем cooking battle в нас. Срещата според мен мина добре, имаше кино от моя страна - докосвания, прегръдки, проявяваше интерес към разговорите и т.н. Но пък имах работа след това и я нямаше опцията да я водя директно в нас. Остана за следващ път, който би трябвало да е идната седмица. Тези дни уж имала много работа, но ми каза, че непременно ще се видим, та мисля, че там не съм осрал нещата.
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
vhT
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 102

Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2021, 00:45 »

Първия случай може и да няма рунд 2...изпуснал си момента. Не даваш много инфо за срещата, така че, къде да си грешките никой не може да каже. Но това което ми прави впечатлене:
--
Иначе това с ваденете на салама почти винаги действа, мисля че Стоун въведе тая практика хахахах.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Активен Активен

Публикации: 3891

Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2021, 09:49 »

Батко ви не го е измислил сам, а го е чул от един свой приятел преди 20 години, когато още нямаше пикап и форуми. И аз така като младеж тогава "почти" бях ебал една мацка и като разказвам после на един приятел, той ми вика "без да го извадиш можеш ли да ебеш?" и като се замислих логически, наистина няма как, така че оттогава спазвам този принцип. Разбира се, важното е да се уцели момента.
Успех с втората, пък и с първата ако реши да дойде пак. Ама и според мен там е несигурно... Тя вече си знае, че ще има ебан. Те се пазят пичките от такива работи. Друго е като нищо не сте правили още и тогава си казва, абе като ида в тях може да ме натисне да се поцелуваме, той е готин така че нямам нищо против, айде да ида, пък няма да му пускам. Стандартен анти-слът дефенс, дето му викат американците.
А като вече сте се целували и натискали, сега си знае дойде ли у вас какво ще искаш. Не че не може да реши да ти даде, ако я кефиш. Но друго си е от засада да го извадиш, когато не е сигурна какво ще искаш. И после си го рационализира "нещата просто се случиха". Както по филмите се случват, и по розовите романчета.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 171

Профил
« Отговор #3 -: Януари 10, 2021, 14:06 »

Това е проблемът на първите срещи, които завършват у вас - не е толкова трудно да я убедиш да дойде под някакъв предлог, а ЛМР-ът, който ще следва (в повечето пъти е сериозен). Дори да сте имали рапорт, кино, да е пила и всичко да е като по учебник, самият факт че е първа среща й създава една преграда, която трябва да се постараеш да пречупиш - някои се справят по-добре, други не.

За себе си съм установил, че дори да се случи на първа среща, сексът не ми допада толкова, колкото на 2-3та среща - тогава вече сме се опознали малко повече, няма го изтощителния резистънс, имало е време да говорите на сексулани теми и т.н.

Активен
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #4 -: Януари 10, 2021, 14:37 »

При мен също обикновено се получава на втора-трета среща, но в случая няма друг вариант за първа освен в нас или у тях. Може би у тях ще й е по-комфортно, но пък доста често попадам на такива, които не живеят сами /какъвто е случаят и при двете/.  Нерешителен
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1353

Профил
« Отговор #5 -: Януари 10, 2021, 16:40 »

Грешките ти са първо, че не си го извадил, както сам си се сетил. Второ, че не умееш да създаваш силно далеч. Не да топиш ледовете, а да създаваш такива. Да накараш всичко в стаята да замръзне, ейтака както гори.
Колегата е много прав, за клоуза на 1ва среща, че си има особености.
И много често ще се прецаква. Обаче важното е, как точно го отиграваш. И от това зависи, дали мацката ще иска да има 2ра среща, която и ти и тя, и всички знаят, че ще завърши с клоуз.

Другите неща не са ти грешки. Защо да е крешно, като е нямало кино от твоя страна. Изобщо защо трябва да има някакво адаптивно кино като преход към тежкото. И още повече, какво като го отиграваш да го иницира/да го търси тя. Напротив, нали инвестира. Дори можеш след като си създал такив момент успешно, да го използваш. Можеш да и бягаш, и да и блокираш опитите за кино, да и се дърпаш. Такова брутално привличане можеш да си създадеш от такъв момент, че после може и да нямаш никакъв ЛМР.

Колкото за моментите далеч. Отдръпвал си се прекалено плахо. Демек ти просто си сирал "атаката" си, смирено. Не си се отдръпвал тип да и покажеш, че те дразнят детските и глупости. Не си се отдръпвал с усещането че ще те изтърве. Не си се отдръпвал с усещането, че ти искаш тя просто да си ходи, за да излезеш с друга/да правиш нещо по интересно/да се утървеш.
А ти си се отдръпвал тип "окей, няма проблеми, както кажеш", но без да изтегляш вниманието, интереса си, калидацията си към нея.

Още на първото спиране, тябваше да се отдръпнеш физически, далеч физически от нея. Да не я докосваш. Да не и говориш. И просто да правиш нещо друго. Тотален игнор. И когато тя започне да ти се вре, да търси кино, докосвания. Да се опитва да възстанови нивото, ти да бягаш, да я блокираш. Схващаш ли, тя идва и те докосва, тисе махаш и се местиш. Не и даваш да те докосва. И и показваш, че не ти е приятно.
А можеше и директно да и кажеш, че ще я изпратиш до вратата, на 1вото спиране, да станеш и да я чакаш подканващо. За да не скача да си тръгва тя. Някак си друга е динамиката, за 2рата среща.
Но това вече е въпрос на преценка. Дали има смисъл да си играеш още със нея, и какви са шансовете да я клоузнеш. Ако я виждаш много дръпната, и че няма шанс, по-добре директно я разкарай, кажи и че си зает и искаш да си ходи. Задължително не и даваш прегръдки, целувки, и дори довиждане и комплименти, колкото и да ти настоява. Тя ще иска да възстанови рапорта в раздялата. Ако се съгласиш - духаш. Но ако се разделиш в сртошения рапорт, ще има да те мисли още 2 седмици.

А ако си преценил, че можеш да я пречупиш, я пробваш по първата схема. Ако не мине, минаваш на втората отново.
Активен
EL_Diablo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #6 -: Януари 11, 2021, 10:54 »

Има го и другия момент обаче, защото на първа среща болшинството от момичетата излизат с единствената цел да те опознаят повече и за секс изобщо не им минава през главата. В случая, заради моментната обстановка и затворените заведения, а и бонуса с лошото време, тя се е навила да дойде у вас сравнително лесно, но главната идея не е било конкретно за секс. Естествено, че като ти дойде на твой терен няма как да не натиснеш, но тя може да ти е отказала секса, защото примерно не си е обръснала п*тката или е в цикъл и се е притеснила. Не даваш много подробности с какъв претекст си е тръгнала, но ако ти се е извинявала 2 часа много е възможно причината да е това и на 2ра среща вече да я изкъртиш от секс. Но както казват и колегите, все пак ако си го беше извадил щеше да намажеш поне един свирчок  Ухилен
Активен
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #7 -: Януари 13, 2021, 21:29 »

Готин репорт, кефиш. Вдъхнови ме, тези дни като ми дойде музата, ще пусна тема за секса на първа среща.

За примера, последните седмици наебах 2 нови. 1-ца и 2-ка. 1-цата бе на първа среща, беше ми ясно. Тези които се ебът бързо, обикновено си проличават, било то още по чата или на живо. С опита започваш да го усещаш.

2-ката, беше от тези които не се ебе на 1-ва. Колкото и пиш-чули, амози, ескалации, мастурбации да бях направил, нямаше да има ефект. Това също се усеща лесно. Ще пиша подробно в темата.

Ебах я на 3-та среща, с ясното съзнание че ще ми отнеме толкова. Просто мацката е много хубава и си струва да се плати цената.

Ако такава мацка я ескалираш прекалено бързо я губиш, а ако е хубава те е яд. Малко търпение, мамка му. От опит казвам, много красиви жени изпуснах по този начин последната година и половина. Еинпримерно - бутнах в кенефа на Рафи една и си извадих кура, преди време. После не ми вдигна. Тотална дебищина. Ако бях изчакал още 1-2 срещи, щях да я еба. Беше 2-ка.

С 1-ците процедирам по друг начин. Там ги натягам само за 1-ва среща. Ако иска. Мега брутален съм. Една преди 2 месеца, на 15-тата минута, в заведение и заговорих как ще я еба. Изкефи се и я ебах. Други пък са гледали ужасено и са ме блокирали след този подход. Въпрос на приоритети и ефективност. Аз 1-ците предпочитам да ги отсявам по този начин. 2-ките, както казах, са друга работа.

Последното не означава че и 2-ките не се ебът на първа среща, даже напротив. Често се случва. Тук обаче е въпрос на усет. Доста 2-ки наебах на 1-ва среща даже, миналата година. Просто си бяха жени които са ОК с това.

Моментът е много тънък. Няма точно обяснение и формула. Най-близкото е погледа. Друго важно е да видиш как реагира на ескалация.

Пример, целувате се - - > хващаш я за циците, през блузата (на голо). Дръпне ли се, едва ли ще я ебеш на първа среща. - - >. Даваш пуул, казваш и че ти действа лошо и това не е добре, оставяш я. Говориш и 10 минути логически разговор. Така в главицата и, това просто се е случило, както казва Стоун и не си просто за секса. Следващия път ще ти вдигне, даже ще те иска повече.

Вариант 2: дава циците - - - > хващаш я за путката през дрехите, позитивна/неутрална реакция - - - - > бъркаш вътре.---> ебеш.

Разбира се, много вероятно дърпа в гореописаните процес. Тук пак е на усет, дали да натиснеш или да се дръпнеш.
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Профил
« Отговор #8 -: Януари 21, 2021, 11:07 »

Тва за 1вата мацка, колко пъти ти се е случвало да не се дърпа на 1ва среща?
При мен винаги се дърпат.
И винаги им казвам, че няма да им пусна, докато им свалям дрехите.
Случвало ми се е една кака да си сваля роклята, докато ми казва "Нали знаеш, че няма да правим секс"
Аз съм на принципа "Щом е дошла вкъщи, значи е навита". Въпроса е как ти ще си изиграеш картите след това.
Чуканица с 1вата мацка съм почти сигурен, че няма да има.
Успех с инфлуенсърката Смотан
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: