Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 26, 2021, 06:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Онлайн играта куца  (Прочетена 588 пъти)
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« -: Януари 11, 2021, 21:45 »

Здравейте, момчета. Онлайн играта ми много куца. Постоянно пиша разни тъпотии, без да се усещам. Можете ли да ми дадете някакви базови съвети, как да я оправя?
Активен
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« Отговор #1 -: Януари 12, 2021, 13:49 »

Може би най-важното е, тия с които си пишеш въобще да имат някакъв интерес..

Без него чатове не стават до колкото съм забелязал. Помага ако имаш снимки, с които демонстрираш статус или че имаш някакъв живот.

Снимка с: кола(дори да не е твоя), куче(или друг сигнал, че можеш да се грижиш за друго същество), дете(роднина), жена(това е джакпот), приятели, хоби, някакъв твой успех, как се забавлявяш и т.н.. ще ти вдигнат акциите достатъчно, за да ти отговарят на "глупостите", които смяташ, че пишеш.

Аз лично вече изпитвам апатия към онлайн запознанства и чатове като цяло, така че може би трябва да вземеш съвет от някой вещ в сферата, но все пак това за снимките съм сигурен, че е голям фактор.

И може би голяма част от проблема идва от цялата ти нагласа и убеждения за себе си. Ако си стойностен човек и знаеш, че имаш какво да предложиш - ще си мислиш ли, че пишеш "глупости" и "не си достатъчно добър" за тях? - Едва ли. Поработи над себе си.
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #2 -: Януари 12, 2021, 15:25 »

Колкото и да се подценява онлайн играта от класическите играчи, особено във време на сегашната ситуация е най-доброто, което може да се използва. Естествено ако на живо не си добър няма да станат нещата.

Аз лично си имам 2-3 теми, на които всички мацки връзват и ги използвам в чатовете /естествено темите водят до вкъщи/. Имам си и един файл на телефона с различни оупънъри и въпроси, които също носят успех поне при мен. Правилото е да си избереш въпроси, с които се отличаваш от останалите 50000 човека, които й пишат на мацката. Наскоро излизах с една с 20к последователи и директно я питах - "защо точно на мен реши да отговориш?" и отговора й беше "твоят въпрос ми се стори супер интересен". Интерес се създава, не е нужно дори да сте се мачвали в Тиндър, защото доста мацки си пишат инстаграмите в био-то и директно ги добавям.

Използвам тиндър, като целта ми е да ги тегля към Инстаграм, където имам смея да кажа доста добър профил /със снимки от чужбина, коли, дискотеки и т.н./ - каквото и да си говорим статуса поражда първоначалния интерес онлайн, без хубав профил забрави за каквато и да е игра. Иначе защо не директно в Инстаграм? Ами защото Тиндър отсява само свободните - онлайн няма абсолютно никакъв смисъл да си губиш времето с обвързани, просто защото няма как да създадеш емоцията от апроуча на живо. Освен ако не таргетираш голд дигърки и имаш Порше.  Ухилен

Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
Amateur
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2021, 15:55 »

братле, можеш ли да споделиш файла  Смотан
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3891

Профил
« Отговор #4 -: Януари 14, 2021, 07:58 »

Да бе, а да им събуе гащите и да им държи бузите разтворени докато го наместиш не искаш ли?
Момчето се е трудило да си състави файл с неща, които работят за него, сега да си го даде още 100 човека да го ползват докато лафовете се изтъркат ли?
Потрудете се сами малко. Без труд нищо не става в живота. А и без това нещо, което работи за него може да не работи за теб.
Активен
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #5 -: Януари 14, 2021, 14:11 »

Тъкмо това щях да пиша - файлът реално се състои от избрани неща от книгите на Илиян и десетките теми из форума, които обаче работят конкректно за моя стил и не се чувствам неловко като ги пиша/говоря.  Намигване Има и достатъчно добри материали и на английски, които като се отсеят за БГ действителността също много помагат.
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
Amateur
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #6 -: Януари 15, 2021, 17:00 »

Прави сте момчета, благодаря за градивната критика!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: