Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 17, 2021, 19:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Онлайн играта куца  (Прочетена 2031 пъти)
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« -: Януари 11, 2021, 21:45 »

Здравейте, момчета. Онлайн играта ми много куца. Постоянно пиша разни тъпотии, без да се усещам. Можете ли да ми дадете някакви базови съвети, как да я оправя?
Активен
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 43

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« Отговор #1 -: Януари 12, 2021, 13:49 »

Може би най-важното е, тия с които си пишеш въобще да имат някакъв интерес..

Без него чатове не стават до колкото съм забелязал. Помага ако имаш снимки, с които демонстрираш статус или че имаш някакъв живот.

Снимка с: кола(дори да не е твоя), куче(или друг сигнал, че можеш да се грижиш за друго същество), дете(роднина), жена(това е джакпот), приятели, хоби, някакъв твой успех, как се забавлявяш и т.н.. ще ти вдигнат акциите достатъчно, за да ти отговарят на "глупостите", които смяташ, че пишеш.

Аз лично вече изпитвам апатия към онлайн запознанства и чатове като цяло, така че може би трябва да вземеш съвет от някой вещ в сферата, но все пак това за снимките съм сигурен, че е голям фактор.

И може би голяма част от проблема идва от цялата ти нагласа и убеждения за себе си. Ако си стойностен човек и знаеш, че имаш какво да предложиш - ще си мислиш ли, че пишеш "глупости" и "не си достатъчно добър" за тях? - Едва ли. Поработи над себе си.
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #2 -: Януари 12, 2021, 15:25 »

Колкото и да се подценява онлайн играта от класическите играчи, особено във време на сегашната ситуация е най-доброто, което може да се използва. Естествено ако на живо не си добър няма да станат нещата.

Аз лично си имам 2-3 теми, на които всички мацки връзват и ги използвам в чатовете /естествено темите водят до вкъщи/. Имам си и един файл на телефона с различни оупънъри и въпроси, които също носят успех поне при мен. Правилото е да си избереш въпроси, с които се отличаваш от останалите 50000 човека, които й пишат на мацката. Наскоро излизах с една с 20к последователи и директно я питах - "защо точно на мен реши да отговориш?" и отговора й беше "твоят въпрос ми се стори супер интересен". Интерес се създава, не е нужно дори да сте се мачвали в Тиндър, защото доста мацки си пишат инстаграмите в био-то и директно ги добавям.

Използвам тиндър, като целта ми е да ги тегля към Инстаграм, където имам смея да кажа доста добър профил /със снимки от чужбина, коли, дискотеки и т.н./ - каквото и да си говорим статуса поражда първоначалния интерес онлайн, без хубав профил забрави за каквато и да е игра. Иначе защо не директно в Инстаграм? Ами защото Тиндър отсява само свободните - онлайн няма абсолютно никакъв смисъл да си губиш времето с обвързани, просто защото няма как да създадеш емоцията от апроуча на живо. Освен ако не таргетираш голд дигърки и имаш Порше.  Ухилен

Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
Amateur
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2021, 15:55 »

братле, можеш ли да споделиш файла  Смотан
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3932

Профил
« Отговор #4 -: Януари 14, 2021, 07:58 »

Да бе, а да им събуе гащите и да им държи бузите разтворени докато го наместиш не искаш ли?
Момчето се е трудило да си състави файл с неща, които работят за него, сега да си го даде още 100 човека да го ползват докато лафовете се изтъркат ли?
Потрудете се сами малко. Без труд нищо не става в живота. А и без това нещо, което работи за него може да не работи за теб.
Активен
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #5 -: Януари 14, 2021, 14:11 »

Тъкмо това щях да пиша - файлът реално се състои от избрани неща от книгите на Илиян и десетките теми из форума, които обаче работят конкректно за моя стил и не се чувствам неловко като ги пиша/говоря.  Намигване Има и достатъчно добри материали и на английски, които като се отсеят за БГ действителността също много помагат.
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
Amateur
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #6 -: Януари 15, 2021, 17:00 »

Прави сте момчета, благодаря за градивната критика!
Активен
krisit
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 233

Профил
« Отговор #7 -: Април 01, 2021, 04:11 »

И аз като changel забелязвам такива тенденции.
В момента доста повече ми върви играта имам и повече и по яки мацки за мачове, даже не им пиша на новите мачове щото просто нямам време.Това което съм направил е
свързан ми е инстаграм профила с тиндър, в инстаграма имам як контент от пътувания, коли и badboy vibe  но най много избухнаха мачовете след като бях в Дубай, снимка и клипче съм си сложил от там и направо полудяват..
Освен това плащам и за тиндър платинум най скъпия пакет с него ме изкарва пред останалите и мацките първо мен виждат и като видят че ми е як профила и лайкват което значи дооста повече  и по готини мачове.
И другото нещо за тиндър  практиката да се лайква всичко живо флагва профила.Алгоритъма на тиндер прави профила да спре да се показва или да се показва на гадни мацки, съответно мачовете намаляват много. За това лайквам само такива които ме кефят

Статуса който се демонстрира от снимките оказва огромно влияние онлайн и прави играта доста по лесна,
преди кви ли не остроумни работи съм говорил и ефекта не е нищо особено, вече  обаче връзват доста по лесно  и си ги изкарвам и еба.Редовно ми обясняват ООО ТИ МНОГО ПЪТУВАШ (реалността е че за 3 години 2 пъти съм пътувал) ООО ТИ МНОГО ИЗЛИЗАШ И СИ ПО НОЩНИЯ ЖИВОТ (реалността е че и аз като тях съм затворен на локдаун а дори и да не съм бачкам по цял ден и не излизам, просто имам разни снимки а мацките  немогат да осмислят че снимките онлайн не са реалния живот а просто фантазия)

Другото което покрай една приятелка (споделя ми чатове с мъже и ми се оплаква  и виждам как и стават скучни, и то не някви грозни момчета а готини пичове) научих че масово сваляме картите и много гониме мацките онлайн  и ги натискаме и те губят изключително бързо интерес от това.
Дори сексуални намеци и мръсни мохабети влиаят зле на интеракциите като те правят прозрачен и убиват напрежението.
Напоследък от тиндър ги прехвърлям за чат в инстаграм излизаме и ги еба и даже не им искам телефонните номера, те почват да дават зор да ми искат моя номер.Не им лайквам никакви снимки, не ги следвам ако те не ме следват, не следвам рандом мацки за да ги свалям,  ако пиша на някойя в инстаграм пак не я следвам и не лайквам а просто и пиша.
Не ги каня и на срещи докато не видя че отговора им ще бъде 95% ДА.Това което се случва че почват те да гонят и да намекват да се виждаме. На скоро една нацка взе да ми се цупи че на втора среща не съм я целунал(разбира се че нарочно не я целувам), е на третата среща я и наебах  Плезещ се
Буквално им е писнало от прозрачни мъже дето няма интригра с тях и им е ясно че са готови  само мацката да им каже айде да се видим, на момента са готови да зарежат всичко и излетят от тях мастурбирали три пъти вече и с надървена патка идват на среща в 2 през ноща.Като почнем да ескалираме със секс намеци и просто губят интерес, защото с нищо от това не ни отличава от останлите натегачи и натискачи.
Извода ми е готините мацки мразят лесни мъже Усмивчица
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 151

Профил
« Отговор #8 -: Април 01, 2021, 23:36 »

Крисит напълно споделям наблюденията ти!

Напоследък се замислям колко адски мега важно е изобилието като майндсет!
Влиза се във факт ъп реалити ако го нямаш вградено.Нервност,несъзнателни емоционални инвестиции в планове или бъдещи сценарии водещи до ментални чикии.Губи се чувството на реална оценка заради рефлекса изграден в главата който създава лъжливо чувство за ценност.Така се слагат несъществуващи качества и се пушва към ауткъм заради нуждата да задоволим породилото се токсично влечение.Губим усет за принципи ,логическа информация за това кое как трябва и реагираме спрямо Емо ефекта от ситуацията .

Ужасно излъчване което пъха информация в главите на жените че не ебем и сме самотни.Ем как да стане?
Както slayer споменава в една от темите “Be”.
Нещо извън жените което да ни прави пълноценни личности.Така дори и да не ебеш някъв период няма да чувстваш  остра нужда да го пъхнеш в тясна дупка като извор на щастие в търсене на пълноценност .
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
steelheart
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #9 -: Април 02, 2021, 22:07 »

@krisit ценен пост, отвори ми очите как работи Тиндъра от първа ръка. Аз се чудех защо, каквито и гимнастики да правя нямах особен успех - имам 2 снимки там една от Лондон и една от морето  Ухилен Явно мачовете са си пряко зависими от лайфстайла, който демонстрира човек на снимките. За първи път се замислих в тази посока, като видях коментар на някаква наточена мадама, под снимката на един познат, от Малдивите - "Здрасти с М**** до петък сме в София и задължително трябва да се видим  Смотан"
Защо нещо не мога да дам реп?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1368

Профил
« Отговор #10 -: Април 03, 2021, 14:09 »

Много добро мнение на krisit. Просто всичко в 10 изречения.
Активен
The_Doctor
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 68

Профил
« Отговор #11 -: Април 08, 2021, 16:15 »

Лично според мен, онлайн играта в днешно време е много изкуствена. Може би за по-реална игра в интернет пространството можеше да се говори в добрите страна времена на mIRC, ICQ и Skype. Аз самият от време на време дърпам от тиндър. Не съм правил сметки, но може би с 1-2 от 10 мача имам успех. Като се има в предвид, че това са ми и мачовете за 1-2 месеца. В случая бих казал, че нямам успех в мачването. Просто нямам хубави снимки. Имам от къде ли не, но на повечето не изглеждам добре. Имам и от Дубай и от Лондон и от скалите на Мохер и от куп други места, но на повечето гледам като Ванката от шоуто на Слави. Е, няма как да имам мачове в такъв случай  Ухилен . От тиндър и разни други приложения хора, които нямат никаква игра, никакъв фрейм и каквито и да са други качества, НО с хубави снимки и способност да напишат 3-4 изречения и фрази (понякога и заучени), които не са банални или неадекватни имат 10 пъти по-голяма успеваемост. Вече, дали стигат до ф клоуз е друго, но въпросът е, че стигат до среща. А може и до ф клоуз, особено с някоя чужденка. Аз съм имал няколко такива случая с чужденки от западна Европа и поне една българка до колкото си спомням, при които първата среща е директно ебане в тях без никакви кафета, сокове, чайове, разходки и т.н. Всеки има мнение по въпроса. На един му харесва онлайн играта, на друг не. Трети практикува и двата вида. Аз лично не бих се занимавал специално да си правя хубави снимки. Особено пък да тръгна по улиците с фотограф и да заемам пози, на които ще изляза най-добре. Това ми се струва, така да се каже малко нийди. Не упреквам никого. Това просто е моето мнение. Пикапът на първо място е изкуство чрез, което да изградиш майндсет. Ми ти може да си абсолютен задръстеняк, но с хубав профил в тиндър и да изведеш на среща 10 пъти повече момичета от най-добрия пикап артист. Тогава каква е връзката между пикапа и онлайн играта. Имам един пример. Дали наистина е била такава ситуацията в този пример не знам, но мисля, че станах свидетел на сцена на първа реална среща между момче и момиче, които са се запознали в тиндър. Момичето го познах, защото се бях мачнал с нея в тиндър преди време хахахаха  Ухилен . Беше сигурно преди 2-3 години. Пред НДК чаках друг съмишленик от форума хаха. Разпознах въпросното момиче, което нещо пишеше на телефона си и се оглеждаше. Появи се и момчето, което чупеше пръсти и с трепещ и мяучещ глас се представи, че се редва да се запознаят на живо. Иначе изтупан от всякъде и от 10 метра миришеше на парфюм. Дали наистина се касаеше за запознанство от тиндър няма как да съм сигурен, но доста приличаше на това. Представете си сега тази ситуация като колд апроуч. Същото момче със същото държание да заговори непознато момиче на улицата или в заведение. Резултатът какъв ще е? Директен риджекшън. Та към заглавието на темата. Онлайн играта и да куца и да не куца не е от значение. Важно е да се развива играта на живо.
Активен

BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #12 -: Април 09, 2021, 07:33 »

Доктора много точно е описал според мен ситуацията . Които иска и има възможност да си направи хубави снимки , било то професионални или някакви други и да види какво ще стане  . Но отново както е казал и Доктора идва играта на живо и там нещата стоят по много различен начин . Успех на всички .
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 270

Профил
« Отговор #13 -: Април 14, 2021, 10:01 »

Присъедниявам се към хората, които мислят, че онлайн играта меко казано НЕ КУЦА.

Няколко по-готини снимки от живота ти (който, ако е готин, ептен няма да имаш проблем) и си ти. В момента всички висят на телефоните и цъкат. Лично аз изтрих тиндер отдавна, че ми писна да водя чатове и въпреки това във фб постоянно се намира някоя да иска рикуест или да пише (сама), инстаграм - същата работа. Качваш стори - винаги някой коментира и оттам лесно захапват.

Въпросът е дали наистина го искаш това нещо - да имаш няколко хиляди в приятели, постоянно да си в телефона и да водиш чатове и да цъкаш. Мен не ме кефи, прави ме по-малко щаслив от живота, па дори и да еба от фб или тиндер. Но идеята е следната - имаш силна профилна снимка - някакви рандом качени неща (през годините съм качвал и не съм трил), които показват, че си готин човек (и наистина си), имаш много приятели и алгоритъмът на фб те предлага на всяка по-яка, качваш сторита, коментираш закачливо и ти и с времето просто неусвтно създаваш мрежа от готови да те изчукат, ако поискаш, момичета (не нвкакви топ кифли, но нормални 5ци, 6ци) и изобилието вече го имаш. А ако имаш изобилие мислиш и живееш различно. Изобилието е в главата ти - можеш да не чукаш нито една от тях, но знаеш, и че можеш, ако поискаш.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: