Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 26, 2021, 07:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Да направим дискусия за онлайн играта  (Прочетена 354 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 573

Профил WWW
« -: Януари 13, 2021, 22:53 »

Напоследък играта в нета стана доста трудна . Само на мен ли ми се струва ,че мацките повече взеха да се дърпат от обичайното . И взеха доста чалъми да правят .
Активен
No_excuses1234
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #1 -: Януари 14, 2021, 08:51 »

Просто в момента използването на социалните мрежи е в своя пик и всяка що-годе ставаща бива заливана от съобщения, докато лежи на дивана по цял ден. Нормално е да се правят, все пак са престимулирани с внимание и като цяло не се отделят от телефоните си, което пък от своя страна води до липса на интерес към живота като цяло, камо ли пък някой познат или не толкова натегач от нета Смотан
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 573

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 14, 2021, 20:24 »

Като мак меню хахах . Прав си и то много ! Но точно за това отварям темата . Да споделим някой общи сътрудничества за това да подобрим играта си . Аз давам малко информация за моята игра . Защо се интересувам ли ? Доста години бях извън играта и сега дойде време да започна но нещо съм притъпил нещата и се чувствам доста нов ...

Профилът ми е направен с цел да изразява мен и моя стил на живот  . Снимките в инст. са ми от разходки от излизания с колата от задушевни вечери в който съм чел книга или съм пиел с приятели също има някоя друга чупка . Но качеството на снимката трябва да е добро . Забелязал съм че жените гледат мъже кадет си качват хубави ясни снимки не с прекалени чупки . Дори и една евтина фото сесия е супер идея да живнем профилът ни . Също поне някое хубаво или забавно стори . Вие как почвате на какво наблягате ?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: