Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 06, 2021, 06:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли вариант да измъкна нещо положително от ситуацията  (Прочетена 281 пъти)
vhsspeed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Януари 14, 2021, 14:26 »

Здравейте,

Няма да изпадам в подробности. Мацката е 7ца или 8ца (не съм я виждал скоро), която живее в друг град. Познаваме се от доста време, никога не сме били приятели или близки, но сме разменяли по някое друго изреение като се засечем. Последния месец забелязах, че не натяга със сърчица на много от постовете и сторитата ми и реших да пробвам амбициозната идея - да я накарам тя да ми дойде на гости до София. Разменихме си няколко реда, отговаряше доста положително, но през няколко часа. Аз и отговарях понякога през ден или два. Това продължи около седмца и малко, след което реших да дръпна спусъка и ще ви напиша чата от този момент:

Аз: Пристигнаха ми стикерите Смотан
(снимка на едни стикери на група, която харесваме и двамата)
Ще ти запазя един, трябва да дойдеш на гости да ти го дам
Тя: Йейейейейейе
(няколко котки със сърца)
Ще се радвам, ако успееш да ми запазиш
Иначе мило от твоя страна ииии да, защо не (тази иконка с момичето вдигащо ръце)
Аз:А ти как си с работата, почивки и т.н
Тя:Месец за месец си правим графика, съобразен с изпити, но винаги мога да си наглася смените както ми е удобно на мен
Ти събота и неделя ли почиваш?
(Снимка на графика за целия и месец)
*тук разбирам, че ми го праща, за да видя кога почива, но аз държа на моето и искам да стане, когато на мен ми е удобно
Аз:Не, събота и неделя работя и имам право на един почивен уийкенд (казвам кои уикенд дни почивам)
Тя: Само тогава?
Аз: От уикендите да, иначе през седмицата мога когато искам
Тя: Ее, значи супер
Аз също почивам повече през седмицата
Аз: Ми топ, направи се да почиваш 2 дни от семицата, които си избереш и се пускай
Много тъпо, че нищо не работи
Ама да
Netflix and chill
(* искам да е наясно за какво ще идва)
Тя: * реактва със сърце на Netflix and chill
Амиии добре, приемам предложението, хаха
След малко ще правя същото <3 ИИ честно казано.... освен вино например, друго не мисля, че ще ни трябва
*(маймунката, която си крие очите)
Аз:*реагирам на това с виното със сърце и сийн
* пращам и една статия за една новина на другия ден по същото време (след 24 часа без малко)
Тя: Ееее много се радвам
(котки със сърца)
Както правиш тиии?
Аз: Приключих работа и отивам да тичам
Имаше неща в работата и ми трябвамалко вентилиране навън
Тя: Ти какво работиш всъщност?
Ии какво е станало?
Аз:В една компания за спортни неща
Ама е сложно за обяснение
Тя: Разбирам
Аз: Одеве имах среща и .. (някви флат неща за работа)
Тя:Оо, със сигурност не ти е скучно
Правех сщите неща ии.. (флат за работа....)
Аз: Флат неща за работа - 2 реда
Тя:Хахаха
* Така, тук да добавя нещо важно. Притесних се да не и влизам за идването и до София прекалено остро и да съм прекалено Pushy без рапорт, за това исках да сменя малко на нещо по общо, за да ме поопознае малко, преди да се съгласи на пътуване. Мисля, че това беше и един от проблемите и трябваше малко да изчакам просто без да и пиша нищо. Както и да е
Аз:* след 20 часа поздрав за неин празник (исках да я оставя със сийн на хаха-то, но пък така се случи, че да има празник на следващия ден)
Честит имен ден, сладурка. Пожелавам ти...
Тя:Много ти благодаря за милите думи
Прегръщам те
(котка със сърце)
Аз: Онлайн гушка и от мен
Тя: Само онлайн лиииии
Аз: Не ми достигат ръчичките до (името на нейния град) :/
*и тук реших да и пусна пак офертата, пък кавото ще да стане. Просто се връзваше с казаното от нея в горния ред
Аз събота и неделя съм на хижа, но понеденик и вторник съм в нас и почивам.
Ако обещаеш да си послушна, нищо чудно да се превърнат и в реални.

На последното получих сийн и втори ден няма отговор.

Това, което мисля аз е следното. Първоначално влезнах с майндсета, че няма шанс да се навие (защото няма привличане и каквото и да е познанство, а е сериозна инвестиция от нейна страна да пътува до друг град). Разбира се, реших да и пусна офертата с оглед на реакциите и по фб и няколко неща, които сме си писали тук там през два, три месеца за последните 2-3 години (винаги е отговаряла позитивно, но знам, че живее в друг град и не съм си правил труда да я търся/пиша). Представях си го, че по скоро няма да приеме, след което ще мога да я геймя някво късо време и да я навия. Това, че се съгласи от първия път по-скоро ме изненада и трябваше да и пусна конкретни дати и да я ghost-на за някво време. Вместо това влезнах във флат talk и донякъде се изгуби интереса от нейна страна.

Въпроса ми е според вас има ли начин да извлека полза от ситуацията, защото каквото и да и пиша ще изглежда супер needy след нейния seen. Честно казано, бих искал да се получат нещата, щото е готина доста и с оглед на това, че е в друг град би било нещо неангажиращо. При никакви обстоятелства, обаче, няма да пътувам аз, така че това не е вариант, единствено бих се съгласил на инвестиция от нейна страна с ясна идея какво ще правим, когато ми е на гости. Не съм слагал тайминга на съобщенията, общо взето 90% от отговорите ми са по-забавени, отколкото тя ми отговаря и то с разлика.

Благодаря ви предварително и поздрави на всички.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: