Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 30, 2022, 21:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Животът е това, което се случва, докато вие си правите други планове“ - Джон Ленън

Предстоящо практическо обучение в София в началото на август 2022г. Овладей силата на истинския пикап, научи се как да заговаряш жените, които искаш!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: Двойна интернет свалка (експеримент)  (Прочетена 65484 пъти)
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #80 -: Октомври 23, 2018, 11:54 »

От дистанцията на времето, задочно се извинявам на девойчето. Да използваш, някой за лабораторна мишка не е алфа. Ясно си спомням кифленския й манталитет, но в случая не съм показал по-високо ниво, отговорил съм аналогично (т.е, своегода реактивност). Извода към днешна дата, е че връзките ни са директно отражение, на вложенията ни (време, усилия, отдаденост и развитие). И всеки опит за форсирано обиране на плодовете ни взима възможността за горчив, но важен опит.

Статистически, експеримента не е издържан, за мен бе важна частта с поведенческата психология, която, всъщност не важи единствено за жените, а и за мъжете. Апропо, поведенческата граница между половете е далеч по-размита от времето на експеримента.

По традиция, включване веднъж на 2-3 години. Бау!
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: