Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 15, 2021, 01:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кое рабои - да се обясняваш, или да я целунеш?  (Прочетена 562 пъти)
staycool
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Януари 24, 2021, 20:15 »

Здравейте пичове, отдавна не съм писал тук.

Преди няколко дни имахме спор с приятели кое е по-добре да се направи когато се харесате с някоя девойка - да и кажеш харесвам те, кефиш ме и т.н или първо да я целунеш и след това да си кажете нещата както са.

Това което работи при мен е вариант 2 - да я целунеш първо и след това другото. Според мен ако и кажеш как се чувстваш, шанса тя да те приеме за даденост и да почне да те върти е много по-голям и съотвено да се получи "Не" за отговор от нейна страна.

Кое работи при вас по-добре?
Активен
Valour
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Профил
« Отговор #1 -: Януари 30, 2021, 19:47 »

Ако стигнеш до там да трябва словесно да обесняваш и информираш една жена, че я харесваш за да я целунеш скапана е работата. Действията говорят по най-искрен начин за намеренията на даден човек. Ако се кефиш на на някое пиче, имаш хиляди начини да и покажеш, че искаш да я вкараш под завивките и да го направиш. С действия се върши тая работа, както и всяка друга в живота.

Като стане магията с женската какво толкова има после да и обясняваш, че я харесваш. Щом е станало, то вече е факт.
Активен

"Трагедията на живота е не, че свършва толкова скоро, а че чакаме толкова дълго, за да го започнем."
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #2 -: Януари 31, 2021, 13:10 »

Остави ги тия обяснения за романтични филми. С думи само я бъзикаш, предизвикваш, а с действия правиш обратното.  Действията определят поведението, а езикът на тялото ясно им показва на несъзнателно ниво,че си алфа мъжкар.

Приятелите ти едва ли ще го разберат, защото те са "облъчени" и повечето от тях вероятно са AFC. Разгледай поведението на мъж, който е успешен с жените и го анализирай. Походка, поглед, докосвания и т.н.
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2021, 14:12 »

Чувства до ся съм изливал само пред бившата ми и то мисля че беше 6 или 7 месец вече след като бяхме заедно.Типичния wusso , подаръче , 2 страници бележки как е любовта ми и т.н и т.н.
Мое мнение , влезнеш ли в обяснителен режим колко те кефи някоя мацка преди да е имало нещо сексуално м/у вас (целуване;натискане;ебане) = game over.Като цяло и да имало , пак не е много окей.Хиените веднага усещат че си зависим емоциално/сексуално от тях и ти се качват на главата.
Мисля че и аз не ти разбрах въпроса както трябва , питаш как след заигравката да преминете към сериозна връзка ?
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: