Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 06, 2021, 06:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълго ЛМР  (Прочетена 598 пъти)
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 423

Профил
« -: Февруари 03, 2021, 17:03 »

В последно време забелязвам че много хора се оплакват от дългото ЛМР и тъй като никой не би подхванал темата реших аз да го направя. Според вас на какво се дължи това и трябва ли изобщо да го има. Според мен като цяло не трябва да го има това, но в някои случаи няма как. Въпросът ми е защо е получава така че някои пише нещо от сорта на " Имах 40-50 минути ЛМР който трябва да боря" . Не е ли грешно това, няма никакъв смисъл от цялата свалка ако имаш едно половин до 1 час дърпане от страна на мацката. 
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
BJBlaskovitz
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2021, 21:44 »

темата не е ли дъвката многократно - като бързаш да я вкараш в кревата, има зверско ЛМР за да не изглежда лека (социално програмиране)
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1357

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2021, 16:43 »

И не само от бързане. Ако много си я бавил и нивата ти на привличане са слаби, пак ще имаш силен ЛМР. Не е просто въпрос на време. 1,2,3 срещи. Целия ЛМР се получава от недостиг на нивата на привличане, необходимо да се прескочат определени социални, морални или други бариери.
Не, не е безсмислено, ЛМР-а е част от самата игра. Буквално играеш в тоя момент. Буквално градиш привличане в тоя момент.
Хората с по-малко опит тук, много погрешно разбирате играта. Като някви елементи, движени от някаква логика, разделяна на фазички. Първо я свалям - тя ме харесва - после малко рапорт - и вече трябва да ми пусне, няма друг вариант. Ако има ЛМР мистери каза че тя ме желае, ама да не я помисля за лека.
Булшит.

Всичко квото знаете за играта, всичките емоции, социалната динамика, и механизмите дето я движат, се случват едновременно, работят във всеки един момент, като едно цяло. Това е.

Няма фаза - свалката приключи, тук почва ебането.

Има нива на привличане. Ниски, високи, още по високи, и още много по високи.

Можеш да я клоузиш на 1ва от ниски нива на привличане, като изградиш необходимото на самия ЛМР, можеш да я клоузиш и след 5 срещи, ако правиш необходимото да трупаш привличане през тея 5 срещи. Може да те резне на 1ва и да я накараш да ти се моли на 2ра. Можеш да се издъниш на 5те срещи и да не направиш нищо. Има стотици начини да си изиграеш картите правилно, и стотици да се издъниш.

Докато не успеете да приемете това, и да живеете с него, резултатите в и няма да мръднат и с милиметър.
Активен
vhT
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2021, 19:57 »

Пичове кво е ЛМР Смотан
Активен
BJBlaskovitz
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 10, 2021, 00:05 »

LMR - Last Minute Resistance , когато ти се дърпа точно преди ебането
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 797

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2021, 09:42 »

ЛМР-а като цяло се дължи на прекалено целево ориенттираното мислене. Тоест, когато искаш на всяка цена да я наебеш и това те прави слаб.

Секса е нещо което се случва в резултат на това което правите заедно, на сближаването ви, на породеното желание у двамата. Голяма част от играта е да придобиеш усещането къде се намираш в момента с тази мацка. Много пъти ЛМРа е резултат от избързване - опит за секс преди двамата да сте стигнали до този момент.

И не ме разбирайте грешно - не казвам да се бавиш ако момента е настъпил. Аз в 90+ % стигам до секс на първа среща. Но въпроса не е как ще бориш ЛМР а какво си направил преди да стигнеш до този момент.

Ако постоянно мацките ти се дърпат зверски - значи просто ти куца играта. Не сте изградили кънекшън, нямаш достатъчно привличане и ти куца усещането за динамиката между вас за да прецениш какво става.

С други думи термина ЛМР е силно надценен и борба с ЛМР е като борба с вятърни мелници. Когато играта върви и усещам че момента е станал аз знам че ЛМРа просто не съществува. Да понякога мацката се дърпа - но я усещам че гори от желание. Това е част от играта. Не прилагам никакви техники и прочее глупости, просто забавям темпото и минавам на емоционално ниво, без да сексуализирам. Оставям я да се пече в собствения си сос. В някакъв момент не издържа и почва да търси контакт. Имало е случай директно да ме хване за оная работа така. Обичам да си играя в тази фаза с тях.

Вече ако момента не е дошъл и знам че съм далеч дори да останем сами не пробвам да “боря лмр”. Избързването показва нийднес. В такъв случай гледам да насоча играта към това което ми куца - емоции, сексуализация, доверие, зависи къде сме с мацката.

Вече толкова безпогрешно долавям кога са готови - също както можеш да усетиш даден аромат или вкус. Спомням си с една мацка излизаме от тиндер - първа среща. След 2 часа я усетих че е повече от готова и тече отвсякъде. А аз бях изморен и ми се спеше - казах си ще забавя секса. Карам я до тях и на раздяла я хващам и и вкарвам езика в гърлото. Тя съответно ме хвана за оная работа - уж без да иска. Казвам и лека нощ , а тя директно ме попита дали няма да се кача в тях. Това ми се е случвало често. Както казах лмр не съществува. Има силна и слаба игра и нацелване на правилния момент
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: