Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 15, 2021, 01:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Тройка с позната - loading...  (Прочетена 424 пъти)
georgi_ls
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Февруари 07, 2021, 15:27 »

Здравейте!
С моята приятелка се опитваме да привлечем за тройка една друга наша позната. Преди няколко дни познатата дойде у нас, за да вечеряме, пием шотове и т.н. В предварителния разговор с моята половинка, тя заяви, че не иска "да я притиска". Не исках да й обяснявам, че ако се изпусне момента, след това няма да се получат никога нещата, защото съм в ситуация, в която ако твърде много настоявам, ще си влоша отношенията с моята жена, макар тя да твърди, че иска да се случат нещата между нас тримата. Въпреки това, когато дойде познатата, нещата започнаха да стават доста близки, тримата се целувахме, КИНО, но моята не се съгласи да играем на рулетка с шотове и събличане, като по този начин блокира нещата. В моментите, в които оставах насаме с нашата позната я натисках с тежко КИНО, но без подкрепата на моята нещата нямаше как да се случат. От друга страна, ако бях пренебрегнал желанията на моята, макар че виждах, че тя не е готова, щеше да стане доста неприятна ситуация. Живеем на различни места и нашата позната каза, че ще си дойде след около 2-3 седмици с "женски обещания", че ще ни дойде отново на гости. Тъй като въпросната позната си има приятел, комуникацията с нея се води от моята жена, но след вечерта, тя вече не е чак толкова словоохотлива, за разлика от преди, когато си писаха доста интензивно и непринудено.
Няколко дни след вечерята, разговаряхме с моята и й казах, че най-вероятно няма да се получи нищо или ако все пак познатата се навие да дойде отново вкъщи, трябва да "играем от един отбор" при това вабанк и тя е ок с това, дори, по нейните думи, съжалява, че не е била по-дръзка.
Как да продължим от тук нататък, за да се случат нещата? Има ли шанс тройката да се получи както си трябва?
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2021, 15:04 »

U lucky bastard  Смотан Смотан
Като цяло нямам опит с 3-ките , до момента имам само 1 fail-нат attempt за тройка с 2 жени но ситуацията беше коренно различна.Nvm , казвам си мнението па дали е вярно не знам ...
Първо , нож с две остриета.Жена ти със сигурност ще я избие на гняв понеже колкото и разкрепостена/наивна/ок с това да правите тройка , тя ще изпита несигурност че тряскаш друга пред очите и.Друго което си мисля че може да се случи е след тая тройка тя да поиска и с твой приятел Нерешителен Ако си ок с това няма дерт , ама аз не бих бил окей.''Не иска да я притиска'' естествено , ревнува те.Не се съгласи да играем на рулетка.... = ревнува те.Ревнува и приятелката си. Тя иска теб за нея , иска и приятелката и за нея. Иначе казано , ако нямаше тая ревност (която е нормална) щеше да иска да я притиска и определено нямаше да те блокира за рулетката.Просто тогава е видяла че нещата вървят на ебане , праска я ревноста и те блокира.
Мацката ви е била навита на 100процента според начина по който си описал нещата, поне не виждам нито 1 LMR от нейна страна , само от жена ти.ОБАЧЕ , ся става по различна играта - тогава тя е била в перфектната емоция за тройка , щом ще се върне след 3 седмици има достатъчно време че да я удари логическата част и да се откаже от изневярата към приятеля и или по - вероятно да се стресне да не би да си ''развали отношенията с твоята приятелка''.Което вече се е случило , сигурен съм.
Като човек с повечко опит в игра с '' близки приятелки '' ти казвам , че точно т'ва нещо ми е преебало над 5 6 клоуза.Абе кучко , гола си пред мене , мислиш ли че ме бърка утре ше ме подминаваш ли.Както и да е, нито съм ебал нито приятелските отношения са ми останали с тея мацки.Имам и гд. толкова успешни клоуза с close friends и резултата е същия - no friendship anymore. Та , дано поне успеете да намажете , че те двете повече няма да са това което са били.
Ако тая ваша мацка се навие да дойте втори път , задължително натискане докрай ! Пределно ясно ще и бъде за какво идва.Твойта ако се разсърди , пращаш я в другата стая и почваш да ебеш.Вярвай ми , сама ще дойде и ше се включи.
Ако пък вземе да се опъва да не идва , покажете и че това нещо което е било оная вечер ''просто се случи''.Нито сте го били планували , нито искали.Просто се случи.Във fr. гейм това много ми е помагало , един вид и казвам - бяхме гипс пияни , целуваше ни се и сме се целували.Голяма работа.След това клоузиш , правиш 4 5 ебанета и сбогом friendship.
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: