Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 05, 2021, 05:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: А ти какво искаш от живота?  (Прочетена 310 пъти)
ENRAGE
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« -: Февруари 14, 2021, 08:21 »

Постоянно медитирам по 12 часа на ден, за да мога да се запазя като човек. Слушам същата песен по 8 часа на  ден. Баща ми ме изкара ненормален. Направих така, че да му стане гадно.
Не бих го пребил, преди се карах с него ама в момента не бих си го позволил. Не слушам какви да е песни, щото почнаха да ми влият. Не издишвам стреса а просто го редуцирам.
Преди издишвах стрес даже и през гъза си Усмивчица . Почнах да си припомням какво съм взимал/правил. Пиех капучиното по няколко пъти на ден, щото ме вдигаха. Ходих си до таолетна
редовно даже и в момента. Лесно генерирам стейт мога да говоря с часове и не ми омръзва просто го казвам на въздуха. Надъхах се да се движа постоянно. Станал съм меломанияк, но
не фейкфам и не се преструвам на някой друг. Мастурбирам с часове ама даже и на същия клип заради актрисата. Тя знае какво искам Усмивчица и просто не ми се търси друга. С нея ще ми е
готино приятно ама си е курва като цяло Усмивчица . Искам курвата да ми стане приятел само за да я еба, щото познава жени Усмивчица . То и за секс се плаща няма срамно, просто не искам на пътя и съм останах
без пари. Баща ми дава пари ама са малко и не стигат. И на малко съм доволен, ама живота е суров Усмивчица . На никой не му пука и на никой не му дреме. Хората не се хващат да правят
нещо без пари, ако нямат някаква изгода. Затова не се звъни/пише на всеки особено на задници, но ако ебават с теб трябва да направиш така да им стане гадно Усмивчица . Не съм в позиция
да бягам. Потя се на мърша всеки ден, щото се движа бая. Ама гледам телефона да е зараден въпреки, че сега не звъня на хора Усмивчица . Ползвам го за други неща. Имах още 2 поста и ги изтрих
малко ме е яд ще мине Усмивчица . Баща днеска ще ми остави пари не е от най лошите родители Усмивчица , ама не ми е приятен меко казано. Не влизах в него при стаята, щото полагах
голям ефорт докато отида до там Тъжен . Въртях се по няклко пъти и по 10 движения. Не върях ама си влачех левия крак. Боли ме ама ще ми мине Тъжен . Спал съм и през деня то си е срамно на 24 години Тъжен.
Активен
vhT
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2021, 12:18 »

Баннете го тоя сектант бе.....
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 70

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2021, 18:42 »

Pls ban this guy Смотан Смотан Смотан
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 797

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2021, 10:54 »

Браво енрейдж - бележиш огромен прогрес!

Продължавай да мастурбираш ожесточено на клипа на актрисата , но пробвай да сменяш ръцете. Така ще развиеш равномерно скиловете на левачката и деснячката.

Щом баща ти продължава да дава пари, въпреки че си на 24, това говори само едно - развил си се на макс и не си някакво мамино синче дето да не може да се оправя със живота  Готин

Продължавай в същия дух - мисля че скоро ще постигнеш нирвана  Смотан
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 423

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2021, 20:10 »

Аутизмът не прощава на никой.
Активен