Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 05, 2021, 05:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Взех си живота в ръце  (Прочетена 353 пъти)
ENRAGE
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« -: Февруари 08, 2021, 15:26 »

По принцип постоянно бях на играта(world of warcraft). Там влизах  да фармя, да вдигам герои и на вече да си пиша с някой. Не искам да влизам повече там, щото тези с които си писах
спряха да играят. А и са боклукчави хора Тъжен . Имаше едно момче, което даде достъп до своя account ей така просто. Паролата му беше същатата както се казва моя герой
с някви цифри. Аз и в играта исках да се уча, но там няма много за учене. Като цяла игра за хора с повече време. Единствената причина да не играя е щото си
пазя очите. Навредил съм ги по някакъв начин. Въртя си главата за да гледам чата. Те са супер изсъхнали в момента даже не им слагам капки. Болят ме. Не само очите
крака ръце, врат също ме болят. Опитвал съм да си правя масажи сам ама си е тегавина. Изпитвам силна болка долу в левия крак. Затва и медитирам всеки  ден по 6 часа на ден
за да мога живея и си нося болката. Изградиих си нетърпимост за да не ми нарушават комфорта, който съм си изградил. Баща ми влиза във стаята и някак си учтиво го гоня дали
чрез усилена музика дали с нещо друго. Правех по 10 излишни движения само за да стигна до кенефа. Сега само по 5. Изчистил съм си ума и не позволявам повече на никой да се гъбарка
с него. Това е засега Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3907

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2021, 09:30 »

Мале, мале... Здраво си го взел в ръце.
А баща ти трябва да вземе в ръце едно дърво другия път като влиза в стаята ти, и да не бърза да излиза като усилиш музиката.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 743

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2021, 16:14 »

Напоследък чувам мацките как се оплакват, че от тяхното/новото поколение нямало мъже. Хвъряли око към по-опитните, към 40ака. Друга школа, друг мироглед.
А от младите, или една шепа играчи, или масата са вегетиращи.

Излезе ли ти веднъж име, после иди, доказвай, че нямаш сестра.
Така в Сев Америка им е излязло име на белите мъже, и маса жени ги гледат като прозрачни.

Така че, умната!  Намигване

Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: