Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 11, 2021, 11:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Мъжкият Пик  (Прочетена 297 пъти)
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 427

Профил
« -: Февруари 26, 2021, 16:40 »

Здравейте пичове, хора наскоро гледах няколко клипчета в което се обясняваше че жените губят стойността си доста по-бързо от мъжете, а мъжете с възрастта си вдигат тази стойност. Естествено не всички са така, но поне повечето били така. Примерно говореше се че 30 било новото 20 за мъжете но не и за жените или че пикът на мъжете бил от 35-45. Според вас има ли нещо вярно в това или са просто глупости или индивидуални резултати. Наскоро даже спорихме с едни авери от форума на тази тема и се чудехме дали възрастта оказва такава голяма роля. То е ясно че възрастта играе роля и ако сме на 40 няма да сме така както сме били на 20, но идеята ми е че толкова ли е зле ? Нека тези над 30 или над 40 да отговорят и дали след 30 те си години трябва да се откажем от младите пичета и да гоним само мацки на нашата възраст.  Усмивчица
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 27, 2021, 08:04 »

Лично според мен е вярно даже бих казал че пикът на мъжа е от 30 до 55 години а на жената примерно от 18 до 30 години . Аз съм близо до 40 години и след 30 та си година усетих доста положителни промени и в начина си на мислене и в поведението си . Възможно е при всеки да е различно аз говоря за себе си . Не че и сега не правя грешки  но станах много  по уверен в поведението си към жените и в много мои постъпки . От 18 до 30 години  бях много по неориентиран и неуверен , и много по неспокоен .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: