Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 19, 2021, 22:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: F клоуз vol.2  (Прочетена 1607 пъти)
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« -: Март 15, 2021, 01:22 »

what upp players
Исторята дето ще разкажа е кратка , щото бях гипс и повечето неща не ги помня.
Давам и 1 по на водопроводчика 3-балната - бих ебал.Тяло има бая готино , ама фейса и е чичо скруч Смотан
Whateva - аверка от доста години.Не я бях виждал бая време , случайно се случи че снощи бяхме на вила заедно.Никога съм нямал никакви заигравки с нея , нито пък сме били добри приятели , по скоро някви рандъм познати които сме пили заедно.В момента в който разбрах че ще е там , просто знаех че ще я еба.Това е нещо което съм го забелязал , ида ли с нагласа че ще играя нищо не става , а последните ми няколко клоуза просто знам че ще се случат и са случват супер лесно.В петъка сейм шит , пихме в 1 апартамент , имаше друга аверка там.Пак знаех че ше се целувам с нея и така и стана , целувахме се.Почнах да я натискам за ебан , не стана , почна се офлянква че другите щели да ни чуят и я заебах че не ми се занимаваше въобще , въпреки че и да бях натиснал още пак нямаше да стане предполагам, ама се тая.
Та поркаме си ние на тая вила , никва игра от мен към нея.Само рандом лафове.Просто знаех че като ми се доебе ще я хвана за ръката и ше я кача горе да я наеба.Вече бях бая леща , пуснах и 1 2 по сексуални бъзика на които реагира мн добре.Вика ми по едно време че искала да говори нещо с мене , викам ок ама ся пия , като ми са доебе (говори) ше те викна.
И вече спомените почват да изчезват Смотан Помня го момента в който отидох и я хванах и казах - идвай с мен на горе. Тя - защо ? аз - знаеш що.Качвам я горе и ми вика няма да правим секс и почна да ми мъчи някви лмр-та които тотално отебах , просто си я съблякох и я почнах.
Те това е , друго може и да е имало , но не го помня Смотан
Поздрави !
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: