Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2021, 20:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ранг,игра и фрейм в социален кръг  (Прочетена 1024 пъти)
I_am_Beast
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« -: Март 16, 2021, 02:19 »

Пичове имам следният проблем.В социален кръг съм с доста приток на путки,повечето от които яки.Обаче нещо ми куца яко.Всеки път,когато тръгвам да играя някоя от тях и няма ли интерес от нейна страна ме режат яко.Даже не ми остават да си покажа играта.Гледат ме с едно пренебрежение и ми отговарят половинчато.Обаче имам един авер,на когото играта не е нещо особено,но винаги успява да завърже разговор и те го гледат с оня влажния поглед.Говорил съм си с него и съм го питал какво им говори и каква цяло му е нагласата с жените.Казва,че просто води нормален разговор с тях.Според него аз съм се държал много „тежко" и това им действало като търн офф.Обаче трябва да отбележа нещо важно.Той ходи с една от най-яките путки в града и рангът му е до небето.Много често социалните мрежи му гърмят от доста прилични путки.Моята теория е след като мацките  го знаят това му вдига ранга и го прави значим в техните очи само,защото ебе топ путка.Рангът ми в групата е среден.Доста често ме прекъсват и не ми обръщат внимание като говоря,което е зле знам.Е ся не съм тотал афц,но да имам пропуски.Доста често забелязвам ИОИ от момичетата,но когато ги заговоря ме режат с език на тялото и с поглед.Не знам защо.Явно бъркам нещо фундаментално.Ходил съм на уъркшоп и слейъра преди време ми беше обяснявал,че имам доста приличен външен вид.Висок съм и добре сложен и трявало само спокойно да си лафя с путките и да ги въвличам в моята реалност,но нещо не ми се получава.Все едно съм супер готин,но рангът ми  в групата е отрицателен и това да ме дъни.Не знам.Винаги усещам няква тежест,когато говоря с путка.Все едно си вдига битч шилда все повече и повече като си говорим вместо обратното.Но точно обратното с моя авер.Когато излезем цялата компания,всяко момиче,което заговори грейва и започва да му се бута.Той по някакъв начин прави преселекшън и това ги привлича ли не знам.
Та въпросът ми е какво да правя.Проблем с играта ли имам или с ранга и това да ме дъни.Все едно той ме засенчва и аз не мога да изпъкна.Жалкото е,че така пропускам възможности и то доста.Какво е решението според вас?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

Профил
« Отговор #1 -: Март 16, 2021, 16:57 »

Хич не е лесно да се играе в социален кръг, както си мислят повечето мъже. Най-вече когато имаш повечко дупки в играта.
Ранга и играта ти са свързани. Ранга ти е отражение на играта. На моментния ти потенциал.
Да, авера ти има ранг естествено, заради причините които изброи. Но за да забие тая мацка, можеш да си сигурен, че има и качествена игра. Естествено, това предизвиква вихрушка от моментните обстоятелства. Имай в предвид, че мацките дори да проявят минимален интерес, са много, много любопитни. Гледат и наблюдават тези неща. С кой има снимки, гледат му инстаграма, кво е правил вчера, коя друга има интерес, коя как го погледнала, какво му казала. Вихрушка.

Но можеш да си сигурен, че неговата игра не е отговор на твоите неуспехи. Готини и вървежни почове ще има където и да отидеш, и дори от тиндър да изведеш някоя, ти няма да ги срещаш, но ще се конкурираш с тях. С пича от офиса. С пича от тиндър и т.н.
И решението ти е, не какво прави конкуренцията повече от теб, а какво ти не правиш, за да се справяш като тях. Тоест - той не ти пречи на играта. Напротив. Помага ти. Показва ти къде се дъниш. Наблюдавай го. Замисли се. Кое в твоята игра, може да има негативен ефект. Кое в неговата, може да изиграе положителна роля. Учи се. Но не като го копираш, на сляпо. А с ум.

Сега за твоята игра. Не съм я виждал. Не те познавам. Говоря с догадки. Но ми се струва, че ти прекалено много/прекалено настойчиво/на всяка цена търсиш удобрението от ранга. Което идва от отсреща. Следователно, сещаш се къде ти отива ранга във всяка една персонална комуникация м/у теб и още един индивид. Ти търсиш признанието, отсреща ти го дават. Равно на пренебрежителна реакция от жените. Докато ти пука, никога няма да си наложиш ранга над никоя.
И в същото време, ти си свикнал с тази реакция. Да не ти признават ранга. Тоест подсъзнанието ти има изграден модел за сегашната ти стойност. Както твоето, така и на хората в тази група, които вече те познават.

Кво да направиш за промяна като цяло. Спри да търсиш удобрение/признание за ранга ти. Изкачи го първо в собственото си подсъзнание. Ще отнеме време. Не е като да управляваш сънателния си мозък. Това се насажда с месеци/с години.

И другото което е. Дори да се справиш бързо, имай в предвид, че чуждите подсъзнания също са изградили рангова скала. Там е още по трудно да промениш нещата. За това се обяснява, че е много трудно да успееш с мацка която те е квалифицирала с нисък ранг, която те е отсвирила, и още по трудно в група, където трябва да пренапишеш много книги освен своята или още една.

Ако искаш да се развиваш, най-важното - намери си нови полета. Дали ще е интернет/тиндър/фб, дали ще излизаш на дейгейм. Ти си знаеш, но за да постигнеш изобилие от момичета, първо трябва да намериш изобилно поле за игра. А не такова което го хабиш с 1 опит. Развивай се. Но останеш ли в оциалния ти кръг само, не просто, че ще се проваляш, а той ще те дърпа назад. Щото винаги ще пробваш от остановената си сегашна, ниска позиция.

Не казвам, че трябва да го напускаш. Остави си социалния кръг. Просто не разчитай на него за игра. Не бъди целево ориентиран в него. Не търси удобрение. Изнеси си играта извън него. И когато я развиеш, първо сам ще забежеиш сегашните си грешки, които са очевидни, но сякаш невидими за теб и скрити. Ще видиш, че през цялото време са били пред очите ти. И освен това, ще забележиш, че след като дъпнеш, успехите и в този социален кръг, ще започнат сами да идват постепенно.

Успех

ПП: Научи се, как да субкомуникираш (не казваш, а субкомуникираш) висока стойност към жените (изобщо не става дума да се хвалиш и натягаш, напротив). Научи се как да не субкомуникираш ниска стойност към жените. Научи се как да манипулираш и доминираш отсрещното съзнание, но първо своето собствено. И понеже виждам, че ти сече акъла, и предвид, че слейър ти е казал, че си висок и готин. Мога да ти кажа, че те чакат доста силни и бързи успехи в тая насока. Ако се потрудиш. А не чакаш успехите сами да идват, на готово. Без ти нищо да промениш. Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3938

Профил
« Отговор #2 -: Март 17, 2021, 08:21 »

Тези модели за ранг в групата са изградени в съзнанието ни още докато сме ходели облечени с животински кожи. Тогава начинът да си вдигнеш ранга е бил да се сбиеш с водача. Сега се ползват заместители като да го надприказваш, да го надтанцуваш, е такива глупости, но това са само сурогати. Жените си гледат на първично ниво кой е доминантен, затова толкова много от тях се възбуждат от гледки на бой и кръв. Има интересни изследвания, сонда във вагината, която мери твмперарура и влажност, и им показват различни картини - мъжко тяло, женско тяло, пейзаж, бой, секс, такива работи. Едни от най-високите нива на възбуда са като гледат бой, явно природата подготвя тялото им да бъде обладано от победителя, както е ставало в миналото ни.
Не казвам да ги биеш (то може и ти да изядеш боя), просто това е една от причинитв аз да избягвам играта в група и социален кръг. Предпочитам да хвана някоя насаме на тъмно и да се намърдам като невестулка в стаята й.
Активен
steelheart
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #3 -: Март 19, 2021, 21:34 »

Отзад напред да ти отговоря - вероятно имаш проблеми и с ранга и с играта (особено щом говориш за някаква тежест като говориш с жени... почти всички имат и сме имали де). Стоун е прав - във всяка социална група си има йерархия и това няма нищо общо с пикапа, просто психология. Най вероятно в твоята група ти не си на върха на пирамидата, ами там е онзи пич за който споменаваш. Това може да не означава, че имаш по-малко качества, пича е преселектед и му е лесно от това, което описа. Даже вярвам, че тези мацки дето викаш, че му се радват, изобщо не се интересуват какви качества има той, като начало. Май най-силния афродизиак за жените е да видят мъжа с други, по-готини жени от тях. То е като приказката с парите - "Пари при пари отиват" и ако ги нямаш се завърта един параграф 22. Щом казваш, че имаш добър външен вид, а и си ходил на уоркшоп даже, може да опиташ да разшириш играта си с други социални кръгове, непознати за сегашния ти (за да не ти тежи изградения статус). Така ще можеш да създадеш по-добър лайфстайл, ще качиш снимки с готини, непознати мацки в соц. мрежи и това ще се забележи от познатите ти.
Активен
I_am_Beast
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #4 -: Март 20, 2021, 17:35 »

Благодаря за отговорите.В момента съм взел мерки.Като за начало за цел ми е да проведа нормален разговор без да ми много некомфортно.

Снощи бях на купон и се случи нещо интересно.В началото на вечерта съм спокоен,отпуснат и си лафя с всички,като заговарям пичетата.Явно играта ми е слаба и след 10-15 минути разговор губят интерес.След около 2 часа на купона идват 5 стабилни мацки.Забелязвам,че яко заглеждат и ми се усмихват и не след дълго едната дойде и направо сама ме заговори.Започна да ми се бута.Странното е,че след това рангът ми направо избухна.Докато си говорих с нея,видях,че доста от путките ни гледаха и се изкефиха.След това всяка следваща,която отидох да заговоря ми беше два пъти по-лесно и тя направо грейваше и сама се сваляше.Взех инстаграма на една и тия дни ще и пиша за среща.Изводът,който си правя(е то на вас вече ви е ясно ),е че това другите путки да те видят,че не си загорял коч и имаш женско внимание направо те изтрелва в облаците.И преди съм го чувал,но трябваше да се убедя сам.

Това върху,което трябва да работя и ми е доста трудно е реакцията.Когато путка се изкефи,че я заговарям и аз се кефя и ми потръгва играта.Когато нещо ме реже в началото,се спичам и ставам тежък.Също така няколко пъти не усетих добре момента за ескалация и ми се дръпнаха за целувка.Засега мисля тази тема да я направя дневник и да си пускам играта и грешките,които правя.Имам много какво да надграждам.
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #5 -: Юни 09, 2021, 17:34 »

Като цяло се радвам че има пуснати теми като тази, не е лесно сам да действаш без идеи насоки и всичко останало но смятям че има начини да тръгнем нагоре независимо обстоятелства характер и моментен ранг според мен винаги има шанс за повече.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: