Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 12, 2021, 07:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: За влагането  (Прочетена 651 пъти)
steelheart
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« -: Март 21, 2021, 23:54 »

Здравейте,
от известно време започна да ми прави впечатление, че в началото на общуването (когато вече има някакъв диалог) жените много умело те карат да се влагаш малко повече от тях. Не знам забелязвали ли сте такова нещо. Въпросът ми е, какво правим? След като ние инициираме запознанството трябва ли да следваме тази линия или режем тия опити?
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #1 -: Март 22, 2021, 08:00 »

Лично аз се опитвам да я накарам тя да вложи повече в мен , но не е лесно .
Активен
steelheart
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 27, 2021, 00:13 »

То ни се иска мадамите да вложат повече, но логически тук възниква един въпрос - след като ние ги спираме на улацата например, защо те да се влагат? Очевидно че ние искаме нещо от тях, не те от нас. Не знам доколко те намират тази логика, но за мен е очевидна. И на тоя етап не мога да си отговоря как може хем да заговорим някоя, хем да се правим на незаинтересовани.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1364

Профил
« Отговор #3 -: Март 27, 2021, 00:47 »

Колегата правилно ти е отговорил. Целта е да размениш позициите. И правилно ти е казал, че не е лесно. Щото това е всичко в динамиката, а и пикапа, като цяло. И ако беше лесно, всеки щеше да забива всяка която поиска, без ниакъв проблем. Ся вече виждаш ли логиката.

Първо, каква логика търсиш в емоцията. Не, че няма. Всичко на тоя свят се движи от някаква логика. Но да следваш логиката - "аз я спирам -> аз искам нещо от нея -> тя е по ценната -> аз я спирам", е омагьосан кръг, който първо е лимитиран, и второ е изолиран от реалността. Няма обстоятелства, няма абсолютно нищо друго от външния свят, просто затворен цикъл от 3 твърдения. Вярваш ли, че светът е толкова прост, за да съществува толкова златно правило, което не се влияе от нищо, освен от своя вътрешен цикъл. Ако не вярваш, схващаш ли колко погрешно и лимитиращо е да го зачиташ.

Изобщо логиката ти е насочена погрешно, и за това не забелязваш стерилността и. Що за въпроси задаваш - кой я спира, кой иска, кой е по ценен.

Къде са ти критичните въпроси. Извън рамката. От отговора към началото на въпроса. Обратната логика (както когато решаваш лабиринт на обратно).

"Как да преобърна ролите -> какво ще я накара тя да инвестира -> кое влияе на жените -> кое влияе на хората -> инстинкта или логиката е движеща сила на желанията -> логиката колко пъти се оправда, когато момиче имаше логика да ме хареса -> а инстинкта и емоциите колко пъти го направиха -> каква тежест има логиката в избора на момичето което спирам в момента -> колко време има тежест, 5минути, 30 секунди, 5 секунди? -> кое ще я накара тя да инвестира?"

Виж колко много въпроси от външния свят, които чупят стерилността на твоите 3. И още много. Логиката ти е слаба. Няма много логика, а просто твърдения които се самопотвърждават. Но до там. Не изключват останалия свят.
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #4 -: Март 27, 2021, 07:40 »

Както винаги Btw ти е отговорил изчерпателно на въпроса   Усмивчица 
Активен
steelheart
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Март 30, 2021, 19:51 »

1 - да поясня - това не е моята призма, а е логика заложена в социалното програмиране и тези въпроси си задава всяка, айде да не е всяка, но почти всяка мадама която спираме на улицата. (имах един случай в който отварям мацка, говореща по тел. и докато и настоявам тя каза по тела - Чакай малко да видя тука някакъв идиот какво иска) Очевидно е, че те така приемат апроучите и ние не може да игнорираме този факт, а да търсим изходи. Темата е за това.
2- Подчертаните въпроси мислех, че се подразбират и затова не съм ги написал. Та затова да поясня пак - пуснах темата за да търся отговорите им - именно на тези, които са цитирани.

Накратко казано в темата се търси начина, при който чупим рамката на социалното програмиране и с който караме мацката да инвестира повече. Трудно е да повярваме, че това ще стане още с оупънъра при, който тя ще се втурне да ни преследва. Очевидно в началото трябва да породим някакъв интерес, за да не ни отминат най-малкото, и след това да развием ситуацията по наш вкус. Това, засега ми убягва, и ако за вас е стерилно мислене да ме прощавате - напълно реален проблем е, за всеки който се пробва на улицата.

1- Изобщо логиката ти е насочена погрешно, и за това не забелязваш стерилността и. Що за въпроси задаваш - кой я спира, кой иска, кой е по ценен.

2- "Как да преобърна ролите -> какво ще я накара тя да инвестира -> кое влияе на жените -> кое влияе на хората -> инстинкта или логиката е движеща сила на желанията ->... -> кое ще я накара тя да инвестира?"

Виж колко много въпроси от външния свят, които чупят стерилността на твоите 3. И още много. Логиката ти е слаба. Няма много логика, а просто твърдения които се самопотвърждават. Но до там. Не изключват останалия свят.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1604

Профил WWW
« Отговор #6 -: Март 31, 2021, 10:29 »

Проблемът ти е, че удобно изключваш 'be' от уравнението и наблягаш само на 'do' (be+do=have). Това често се проповядва и от опитни пикапьори тук: излизай да пикапиш, пък те резултатите сами ще дойдат. Това е все едно да кажеш на 10 рандом човека - тръгвайте на фитнес и резултатите ще дойдат... Ами не - повече от половината (Парето) няма да имат СЕРИОЗЕН резултат. А при тези, които ще има е не само, защото ходят на фитнес, а защото покрай това са се зарибили - оправили са си диетата, сънят, купили са си добавки, или зоб, увеличили са си ефективността на тренировките, разучили са кое, как и защо работи за тях и т.н. Тоест паралелно с 'do' са изградили и 'be' - човекът за когото 'do' работи.

Твоят проблем го наблюдавам и на уъркшопите ... идва некъв пълен люхман и само по излъчване и присъствие ти е ясно, че е заклет девственик - и юруш на маслините да отваря сет, след сет... За това и там даваме съвети как да си подобриш присъствието, излъчването, гласът, и изцяло стила - така, че когато заговаряш мацки - да не получаваш 'да видя тука някакъв идиот какво иска'.
Активен

I'm a very special kind of monster
steelheart
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Април 01, 2021, 23:38 »

Никога не съм мислил, че имам проблем с "be". Знам си качествата и съм го доказвал там, където много други са се проваляли. Трудното при cold approach е да стигна до шанса да покажа на мацката кой съм. Защото най-често реакцията е тип- "ок не се познаваме, за какво да говорим"
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 427

Профил
« Отговор #8 -: Април 02, 2021, 11:48 »

Братле, първо на улицата си е най-трудно откъм свалки. Там ти нямаш никаква стойност, допълнително социалното програмиране е накарало хората да мислят че на улицата има повече клошари и всякакви изроди, но не и готини пичове.

Това съответно не значи че улицата не е място за свалки, а че просто е по-трудно. В началото мацката те преценя по външен вид и излъчване. Както Слеъра ти го написа по горе да не даваш вид на някой девствен, неопитен, затова както преди време беше споменато да се подхожда по такъв начин все едно ебеш с този стил, а не се надяваш че ще стане чудо и ще ти пусне по късмет.

Трябва да имаш някаква цел в общуването накъде искаш да отиде разговора, трябва да си 100% уверен в себе си. Има тъпанари които длънкат глупости и много дразнят ама си вярват напълно и ебат. Тоест ти можеш да имаш чного качества но ако не ги представиш както трябва ще си седиш на резервната скамейка. И всичко това проличава в първите секунди от запознанството.

Колкото до инвестирането, на всеки му е ясно че ти гониш мацката, но идеята не е на й покажеш че "Ти си наградата" тук не става въпрос за печалба, а да си изискваш товя за което си отишъл да я накараш да инвестира за да се опознаете и да си прекарате след това готино. Ако тя не ска и се прави на интересна и показваш че не ти е приятно това или я провокираш да инвестира в теб. Ако не иска значи мацката не е за теб.

Относно случая с телефона, едва ли ще ти е приятно ако говориш по тела някой да те спре и да ти дрънка и да можеш да свалиш някоя която говори по тела но не е така лесно. Или не си изглеждал кой знае какво или си бил мега досадния а пък честия случай просто мацката не й се занимавало и има работа.  Да понякога хората наистина имат работа и не им се занимава с никой в дадения момент.

Оправи тези неща и пиши после да видим докъде си стигнал.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: