Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 12, 2021, 08:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: 15-те характеристики на Алфа мъжа  (Прочетена 49672 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1364

Профил
« Отговор #40 -: Март 02, 2014, 21:40 »

Радвам се, че спомена вълка, тъй като там е биологичната употреба на "алфа". Е точно във вълчите глутници се образува алфа двойка, тъй като се търсят не само хубави гени от мъжка страна, но и от женска. А една глутница не може да си позволи всяка кучка да роди по 7 вълчета и да ги изхранва всичките. Лъвове не съм разучавал, а за тигрите, доколкото знам също са моногамни. Както и да е, това са препратки към зоологията, а ние си говорим за човешко поведение. Единственото, което исках да отбележа е, че няма как да има правила за алфа поведение, а по-скоро за имитиране на такова... Но реално и имитирането би следвало да има нужния успех сред жените  Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Тигрите не са. За вълците има горе-долу някаква истина в думите ти, но като цяло си говорите колкото да се намирате на приказка. Рибките си хвърлят хайвера и сигурно го намират за много алфа. Е? Аз какво? ...да отида да си хвърля хайвера някъде ли?
Силно се съмнявам, стадо Гупита да са част от потребителите на този форум.
Имах едно куче, доста го биваше в отношенията му с противоположния пол. Беше извършал всички кучки в мах'лата. Подхода му беше простичък, но ефективен. Препикаваше няколко храста, подушваше им дупетата и им скачаше. Но аз така и не се реших да го изпробвам.  Усмивчица
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: