Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 08, 2021, 01:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: 3-годишна връзка е към края си..Дайте мнение  (Прочетена 966 пъти)
TopGear
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« -: Март 30, 2021, 00:04 »

Започвам от това ,че 3 години се занимавам с момиче(27г) ,което е туркиня,аз съм българин.(28г)Никога не съм имал етнически или религиозни проблеми към другите ,или каквито и да е проблем с това.Ставал съм приятел с нейните познати,излизали сме ,забавлявали ,позволявал съм и да говори на турски пред мен въпреки ,че не разбирам(първия месец се криеше като говори по телефона с някой),честитил съм и байрями и т.н.Всичко започна едно лято,съвсем не принудено в една дискотека,след това в вкъщи  и така . Едно лято изпълнено с разход на пари,само хубави емоции и прекарани моменти.Казах си това е ,тя ще е.Разбирах се с нея ,както никоя жена до сега .Учих я да готви,понеже тя не можеше ,давах цялоти си време на нея,правихме страхотен секс . Толкова много я обикнах,че още есента я закарах в нас,запознах я с родители,с приятели ,с познати.И хоп,всичко хубаво и щастливо изведнъж започна да се преобръща на 360 градуса . Не можело да живее при мен,докато нямаме брак(турски),не можело да се ожени за българин ,щот разбирате ли ставала християнка ,а не искала. И от там се тругна със спорове,проблеми  ,раздели ,пак събирания и така.Може би грешката ми беше ,че понеже исках да съм с нея и казах,че ще стане по нейният начин и за мен не е никакъв проблем да се прави такъв брак.Да но един ден майка ми беше до нас и мнението и беше противно на моето.Въпреки ,че нямаше нищо на против тя да живее с мен и всичко да споделям с нея искаше просто аз да не се променям,ако трябва да направим само граждански брак и т.н.Думите и бяха "Ти си мъжа,тя трябва да се води по теб,а не ти по нея,послушай ме или ще си патиш".Но не,аз си знам моето продължавам да и казвам как тя ще свикне с моето мнение и как понеже ме обичат  моите родители ,ще приемат решенията ми.
Винаги в отношенията ни,аз съм бил по сприхав,нервен,приказлив и динамичен.Тя пък е била тиха,по съобразителна, но и яко ината!За 3-те години един шамар съм и ударил,за което съжелявам и до днес.Никога не съм я обиждал или наругал,колкото и да съм се ядосвал и спорил с нея.(както и тя)

Продължихме и другото лято след дълги проблеми,говорения и т.н.Винаги съм правил това което искам,без да се съобразявам с друг.Тя винаги е търсила одобрение от родителите и преди да прави нещо.Колко съм се опитвал да и обесня,че е важно как се чустваме заедно,а не какво говорят и мислят другите.

Живеем си на квартира ,всичко е ок,лятото си изкарахме и решихме да заминем за Англия(понеже имам роднини там).След трудно навиване от мен ,тя се реши и дойде.Отидохме първият месец се оправихме,работа,квартира,много ми помогнаха родните и предложих брак на колелото ,при което тя прие.Може би един от най-щастливите ми моменти,понеже като знам какви преракания и проблеми,лъжи от нейна страна към техните с кого живее,най-накрая си казах "УСПЯХ".Въпреки всички тези проблеми ,които имах ,въпреки всички различия ,минахме ги.
Дойде януари 2020 година и тя забраменя,бях най-щастливия човек,понеже искахме това и се случи точно в Англия.Добре,но всичката радост изведнъж ....я нямаше.Не видях нито в нея,нито в родителите и тази радост и щастие от това,както имаше в нашите.Започна се мислене на имена,как да бъдат малко по специфични за да е не се обидят едните и другите от семействата...след това започна и съмнението дали ще се справим ,дали сме готови ... Аз трябвало да е издържам ,а тя да спре още на 2рия месец да работи.Един ден тя ми казва " другия месец ще се приберем в България и трябва да направим брак по наще традиции и да приемеш исляма и всичко ще е наред"
Сигурно цяла седмица си мислех,аз ще давам всичко за нея,за семейството което създавам ...и как ще живея с това да знам ,че променям нещо което не искам...как ще погледна и наще в очите след това...На другия ден и казах,че не мога да го направя,искам да ме приемеш такъв какъвто съм и аз те приемам такава понеже те обичам,нека да стоим така както сме за да сме щастливи и двамата.Мина се седмица в която я умолявах да не прави глупости ...с сълзи на очи ,но тя отиде и го махна......Не се притеснявай ми каза,пак ще имаме ,да си стъпим на кракта ,да съберем пари.Повярвах и се опитвах да се успокоя.Минаха са 2 месеца и започна карантинирането на всякъде,нямаше как прибрахме се в България.И познайте...след 2 седмици блокира всякакъв контакт с мен (понеже сме от различни области,и тя се прибра в нейната ,въпреки ,че исках да е с мен 14 дни )с думите "Нямаме бъдеще заедно,не ни е писана,имаме различия,всичко свършва сега,обичам те но не мога повече така "

Това което ми се случи ,е най-голяма грешка ,която позволих да се случи,може би не трябваше да се отказвам от това ,което обещах и сега щеше да е друго.Обвинявам се всеки ден от тогава,не спирам да мисля за това... Както и да е след 1 месец-2 говорене,търсене от моя страна,след като и казах ,че ще направя това което иска и го направих(не съм,но бях вече готов,особено след тази болка ,която учи човек на много неща....) се събрахме и отново заедно с обещания да оправим всичко ,да се реваншираме по най-добрия начин във връзката си продължихме.До преди месец,след като отново тя си събра багажа и си тръгна....без ясна причина,без караници и т.н. Отново с думите :"няма как да сме заедно ,ти за 3 години не научи турски покрай мен,нямаш желание,имаме различия,губим си времето,обещаваш неща и ги правиш след като няма вече смисъл и т.н."

Всичко това опитах да разкажа по най-краткия начин,понеже в момента съм на никъде,чуствам се като луд,побъркан и толкова свикнал с това момиче,че няма на къде.Търся я ,омолявам се като пълен идиот ,упреквам себе си за всичко станало,опитвам се да намеря решения както винаги до сега ,но удрям на камък.Не искала да бъде вече с мен,чуствата и не били същите,не съжелявала за нищо,не искала да съм я притеснявал и търсил , искала да поеме по своя път ...Да знам,по този турския.....

Не мога да го приема ,след като знам какви компромиси съм правил със себе си,колко хора и приятели съм пренебрегвал зареди нея,колко караници и глупости съм правил за нея ,само за да е щастлива с мен.Пренебрегнах себе си ,поставих я на 1 план,винаги съм бил до нея,имал съм мечти за по сериозни неща,сватби....и накрая да се държи тя с мен така все едно съм някав нахален тип свалящ е от 1 месец....
И все още моите близки и приятели ме съветват ,да я оставя,че на сила нищо не става,да прави каквото си поискала,забрави я и т.н.Не мога ...чудя се каква глупост да направя,как да оправя нещата такива каквито бяха както ги помня 1-рвата година...но разбира се получих блокаж отново.Изгубих толкова време от развитието си в опити да направя така ,че да са добре нещата и нищо,не се оценя отсреща и вместо да му пука на човека ,че се е случили всичко това в Англия и тук ,и сме преодолели толкова неща...точно обратното ,сякаш не се е случвало.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3930

Профил
« Отговор #1 -: Март 30, 2021, 07:25 »

Слушай майка си какво ти е казала, момче! А баща ти какво мисли?
Но ти и себе си не слушаш - ако беше толкова твърдоглав наистина, досега да си станал рязана карабина и да си взел момата, ама и това не си направил.
От тръшкане и молене полза няма, никой не е спечелил жена така. Жените са практични създания, гледат в мъжа какво прави за тях днес и какво може да направи утре. Това какво е направил вчера няма никакво значение. Не защото са зли или неблагодарни - биологията им е такава. Казва се Закон на Брифо, писали сме тук цяла отделна тема за това.

Между другото, ти имаш и по-сериозни проблеми от това, че те зарязала мацката. Нямаш жилище, нямаш стабилна работа и пари, от квартира на квартира и държава на държава, пък деца тръгнал да прави. Ами как ще ги гледаш бре, аланкоолу? Тя затова го е махнала, нали ти казах, че са практични създания.

В заключение, преглътни я тази, вземи се в ръце, действай си по развитието и кариерата, а за женене не мисли още 10 години поне. На 27г какво женене... Има време, жените няма да избягат. И следващата не я притискай така, а остави от нея да дойдат идеите за живеене заедно и семейство. Нали сам виждаш кой е в по-силната позиция: който умолява и притиска, или който му предлагат и се дърпа?
Активен
TopGear
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 30, 2021, 09:11 »

Аз имам собствена къща,къде съм и предлагал да дойде и да живеем.Винаги имам пари настрани ,както се вика за черни дни.Намерих и работа на нея и на мен(постоянна).Бяхме самостоятелни,понеже нашите не живеят с мен.Не издържа и си тръгна,не можела толкова далеч от своите роднини (200км),нямала приятели ,не се чуствала на място ,искала по нейният край...Същото се получи и в Англия.През цялото време не се чуствала комфортно на далеч.Стигнах до там ,че отидох на квартира с мислите,да тегля заем за напред и да купим нещо там...Минаха се няколко месеца и си тръгна.Опитах сзе да направя нещата ,за да и удобно на нея .... и пак на камък.Където и да отида си стъпвах много добре  и на позиция(от към финансова),проблема беше ,че все нещо на нея не и харесваше и стоях на едно място.
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил
« Отговор #3 -: Март 30, 2021, 09:15 »

Като човек живеещ в район с доста ''пумаци'' , ще ти кажа че ситуацията е наистина прецакана.Главния проблем според мен идва заради родителите и.При турците на най - голяма почит е какво ще кажат баба/дядо въпреки че повечето млади са със съвременно мислене и доста голяма част са атеисти , нещата в семействата са наистина cancer.В момента в който разберат че си християнин се започва ужасен товар от страна на семейството и към теб.Вярвай ми , много гадни копелета са в това отношение.За тея 3 години които сте били заедно те не са спирали да и говорят колко гаден човек си , какъв ''грях'' ще извърши ако се ожени за християнин и т.н. , даже съм бил свидетел как една баба каза на внучката си че ако се ожени за онова момче , нямало да и проговорила и никога нямало да е прости.Отделно много психо атаки от страна на майка/баща и.Просто тея хора са ужас в това отношение , за тях бабата/дядото избира мъжа на девойката , тя няма право на глас , а недай си тя да иска да се омъжи за човек от другата религия .. става ад.
Според мен по - добре че така са се развили нещата , иначе много щяха да ти тровят живота с техните прищявки. Името му дали да е турско или българско , дали да е обрязан или не , а ако ти искаш да го кръщаваш ... щяха да те линчуват публично.Отделно щяха да направят всичко възможно да не празнува коледа/великден и още и още.
Много пъти съм го казвал и ще продължавам - религията е най - безмисленото нещо на тоя свят
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
TopGear
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Март 30, 2021, 10:31 »

Stone- приемам критиките ,за това съм тук.Но наистина всичко това ,стабилност,къща ,хубаво семейство (моето)съм и предложил.Не знам за тия 3-години къде не я закарах,с кого не я запознах от близките ми хора,и все може би зареди мен я прие.От друга страна съм се опитвал по много пъти да отидем в тях,да говорим с техните и да е спокойна и сигурна в мен.За съжеление 1 път не ме поканила или запознала с тях,въпреки желанието ми,"има време" ми се отговаряше..

Jacob- знам,въпреки ,че не вярвах в това и си мислех ,че тя може да взима сама решения с кого да е ,подлъгал съм се...Много пъти е споделяла,че се чуства стресирана,неспокойна.(тове не идва от мен) И аз се опитах да и обесня,че религията не е от такова значение след като има разбирателство между нас,че няма смисъл да лъже с кого е ,надявах се тя да го проумее някой ден,но уви...Празнувала е с нас коледа,нова година,великден,радваше се на всяко наше събиране,аз от своя страна съм бил винаги с нея и с нейните празници ,без да я критикувам.За пръв път е празнувала коледа с елха и подаръци,после 2-ра и винаги се радваше на това изживяване.

А преди това ми споделяла,колко проблеми е имала с бившия(турчин),как винаги е била под контрол и наставления и когато отивал да я иска,не се решила и се отказала...много се бил влияел от родители му.Опитах се (а и не съм) да не бъда такъв с нея,показах и различен начин на живот и в същото време ми казва "Аз живея 2 живота" ,"един при теб и един като се прибера" ...

Просто се чудя от сега нататък какво да правя.Блокира ме,не иска да я търся ,държи се като пълен темерут.За тоя 1 месец от както си тръгна ,идва 2 пъти за по 1 час,понареве се,понагушка се и аз трябва да тръгвам.
Активен
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #5 -: Април 11, 2021, 08:29 »

И аз мисля като Jacob проблемът идва от родните на мадамата и 90% турските моми са такива, останалите 10% или са били сираци(или поне без баща), или са скарани с роднините, или са гледани като немюсюлманки. Но повечето биха забравили тия неща с традициите и т.н., ако живеят в чужбина доста време и роднините нямат такова влияние върху тях. И никой си няма представа, че е толкова сериозно, докато самите те не го изживеят.
При евреите е по-различно и са по-широко скорени(по отношение на жените), защото при тях се счита, че дето е еврейче, ако майката е еврейка. Но сметка на това трябва да си по-амбициозен от останалите мъже-евреи.

Според мен и да смениш религията пак няма да ви оправи нещата, защото родните докато не пукнат пак ще гледат на теб като на различен, а както си я описал в първоначалния пост тя е прекалено зависима от мнението им(като повечето от тях). Затова зарежи тая работа, щот почваш да инвесираш(материално и емоционално) напразно. Техните щом не са склонни да си "променят" мирогледа, нека си гледат дърта мома.

Ти имаш предостатъчно време да си подобриш живота, ако търсиш нещо сериозно като свестна жена и деца. И stone има впредвид - тия неща с къщата и парите да не ги правиш за някаква жена, а да ги направиш за себе си. Жените са подобряване на живота, а не мотиватор за подобряване. И аз честно не разбрах имаш ли ги тия неща, а и да ги имаш винаги има място за подобравя като нови изживявания.
Активен
TopGear
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 11, 2021, 17:16 »

Знаете ли кое интересно, че тя ми призна, че си била писала и говорела с някой друг, през този 1 месец, в който аз се надявах да се оправим.... В който постоянно я търсих... Ей тва е 3 години все едно са ги нямали за нея...
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 270

Профил
« Отговор #7 -: Април 14, 2021, 09:38 »

Бързо се стягай, пич, и стига си хленчил. Имаш супер тривиален проблем, пред който всеки, който не го е страх от мечки, се изправя в даден момент.

Да оставим религията настрана - не ми звучи да си св държал както трябва един мъж да се държи, за да жената да е луда по него и да е готова на всичко заради него. По-скоро изглежда, че ти си бил в по-слаба и зависима, умоляваща, позиция през цялото време, инвестирал си маса време и емоции в обречена връзка (ако приемем това с религията за сериозно оправдание) и в момента губиш цвнно време от живота си в терзания.

Да, можеш да се оправдавш с религията и техните - това е по-лесният вариант. А можеш и да приемеш, че ти сам си отговорен за всичко, както и че поставяйки я на пиедестал (много е писано за това във форума) и правейки я център на живота си, ти си я загубил още в началото на вашите отношения.

Иначе ситуацията си е тривиална - приключил си обречена 3-годишна връзка и се чудиш какво да правиш. Знаеш добре какво да правиш - пълен емоционален детокс - спираш боклуци, алкохол, социални мрежи, започваш да тренираш (ако вече не си) и  лека - полека се взимаш в ръце. Абсолютно забравяш за момичето и спираш да я търсиш, гледайки собствения си живот.

Мога да ти дам пример от личен опит - последната ми няколкогодишна връзка приключи по моя инициатива. Много съм далеч от мисълта, че съм се държал добре по общоприетите стандарти. Но дори когато нямах право държах на своето и не падах по гръб. И въпреки цялата емоционална привързаност с всички хубави моменти - винаги бях готов да си събера нещата и да продължа напред и тя го знаеше. След като тя прекали веднъж - аз просто го направих и продължих напред. И познай какво - тя (въпреки всичко, което съм й бил причинил и бла бла) ме търси и иска да се виждаме отново. Дали това ще се случи вече зависи изцяло от мен. Така трябва да бъде - не да зависи от жената. Така беше и предишната ми връзка.

Не ти казвам как да се държиш - казвам ти как да не се държиш. В случая ти си момичето, което реве и се тръшка и търси момчето за да “оправят нещата”, а това е безумно. Аз също обичам бившата си приятелка, но да бъдеш мъж е нещо отвъд тези емоции, нещо по-важно, без което и да искаш няма как да получиш от жена правилното отношение. Помисли върху това, прегледай форума, надъхай се и се развивай. За това момиче забрави - според мен още в началото е трябвало да приключиш нещата след като тя е тръгнала да ти поставя условия. Като цяло това е един полезен опит. Успех и се стягай, не го мисли сега с кого си пише и дали. Да прави каквото иска.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3930

Профил
« Отговор #8 -: Април 15, 2021, 06:06 »

Джони, по принцип си прав, но това работи само докато си ерген и независим. Като нещо не върви - адиос, други пички има много на света.
Тук повечето пичове сте млади, но ще ви дойде времето да се жените, или поне да искате да имате деца. И никак не е лесно да се пренастроиш тогава. Ако 10, 20 години си я карал дъ лоун райдър, всяка жена до теб трябва да се съобразява с теб и да прави каквото ти искаш, или да хваща пътя, след това е много тежко да градиш партньорски взаимоотношения. Жените също са хора, всяка си има желания и мечти (дори на нас да ни се струват капризи) и иска някой да ги зачита и да се съобразява с тях.
Лесно се намират пички готови да се чукат с независимия бедбой, но трудно се намират жени, готови да живеят с него, да му родят деца, да ги гледат с него, да му имат доверие че като му кажат я иди разходи бебето с количката той ще го направи, вместо да каже, абе разходи го ти, че аз имам да тренирам.
Който иска в бъдеще да има семейство е добре да се замисли отсега за тези работи, защото като закостенее в характера си един човек, сетне много трудно се променя.
Големите алфи обикновено са разведени, понеже не могат да паднат дотам понякога да слушат жена си. Децата си виждат от дъжд на вятър, а те слушат ежедневно от майката "баща ти такъв и онакъв". Не е оптимална ситуация... За съжаление, и аз не мога да кажа коя е оптималната.
Активен
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #9 -: Април 15, 2021, 17:34 »

Топ Гиър, моето момче. Недей се тормози толкова за тая мома. Тя е вече бита карта. Макар още да не искаш да си го признаеш.
Много са прави колегите преди мен, и аз едва ли ще добавя нещо ново по темата.

В основата на всичките ви проблеми с кадънчето стоят нейните родители, и социална среда. Ти каквото и да направиш за нея. Замъци да й строиш, звезди да й сваляш, ако ще най-добрият съпруг на света да бъдеш, за нейната рода ще си останеш "мръсен християнин", и друговерец, и никога няма да бъдеш приет радушно в семейството й.
Просто в това отношение мюсюлманите (да ме извиняват за крайното мнение, ако има такива тук) са адски тесногръди и ограничени. Баща й предпочита да я даде на който и да било резак, ако ще и да я спуква от бой от сутрин до вечер, пред това да я даде на някой от раята.
Бъди сигурен, че щом са разбрали че ходи с българин, са й казали че не искат кракът ти да стъпва в тяхната къща. И през всичките тези години е било едно постоянно облъчване какъв грях извършва, как са готови да се откажат от нея, ако се вземе с християнин.
Просто за мюсюлманите, пък било то и живеещи в светска държава в 21 века, щастието на детето им стои на второ място, след срама от това дъщеря им да се вземе с някой от другата "не толкова" права вяра  Усмивчица

Естествено има и изключения (аз лично имам приятел който се ожени за туркиня, имат си вече 2 дечица, и никога не е имал проблеми със семейството й в това отношение), но явно твоят случай не е такъв.
Та мисълта ми е, че вашите отношения са обречени. Без да познавам нито един от вас, мога да ти кажа, че в случая единствения губещ е единствено и само "Тя".

Ти ще си извлечеш поуките от връзката ви. Ще отсееш доброто от лошото. Ще продължиш напред, и някой ден ще ср запознаеш с девойка с която нещата ще се случат от само себе си, без да ги напъвате и без ефекта на турския сериал.
А тя, най-вероятно ще послуша родителите си (нали така е правилно), ще се омъжи за някой резак, който те и изберат, и който естествено не обича, и ще прекара цял живот в терзания дали е постъпила правилно, избирайки да угоди на роднините си, пред собственото си щастие.

Fine!

Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 270

Профил
« Отговор #10 -: Април 24, 2021, 11:53 »

Джони, по принцип си прав, но това работи...

И ти си прав, само че нека първо спечелим жената емоционално и си свършим работата като мъже, нека се минат 2-3 години и да се опознаем хубаво и тогава вече можем да преценим дали си струва да оставаме с този човек дългосрочно. Ако жената притежава качествата, необходими за теб конкретно и ти дава всичко, от което имаш нужда (сексът с различни жени е по-скоро като някаква дрога и е нещо, без което мисля, че може да се живее и не го броя към тези неща), държи се подобаващо и осъзнато и тн., и тн., то тогава вече говорим и за някои по-големи, но добре премерени компромиси. Не знам как е във връзките 5-10+ години, но най-дългите ми връзки са били по 3 години и жените все още бяха луди по мен (не се хваля) и ако да кажем бях решил да създам семейство, мисля, че това е добра изходна точка. Не ме разбирай погрешно, аз донякъде с лека тъга констатирам тези факти - правил съм неща, които не са готини и които не смятам за готини, просто констатирам фактите - че привличането на жената не намалява в тези случаи, а точно обратното. Просто всеки трябва да го има предвид, когато се чуди дали да направи някакъв компромис. Тук не става въпрос за това кой е прав и кой не - става въпрос да държиш на своето по един или друг начин. Тук за конкретната ситуация казвах, че е трябвало авторът по-скоро да напусне мача, но съм сигурен, че е възможно да се държи позиция и без да се стига до супер крайния ултиматуум. Просто не знам дали е толкова ефективно в контекста мъж-жена.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #11 -: Април 24, 2021, 21:12 »

Ти ако ми беше син, вече нямаше да си ми такъв. Още при мисълта да си режеш долната, щях да ти отрежда горната. Та ти ако за всяка следваща си сменяш вярата, не че в днешно време хората сме много вярващи, кой ще те взима на сериозно? Имам един съученик, хвана се и той с туркиня /ама туркиня баш си от Турция не одринска българка или помакиня със сменена вяра/, но още след като я наеба няколко пъти директно и каза - ти бъди каквато си искаш, но децата ми ще са християни с български имена! 10 години по - късно освен, че все още са заедно, живеят и в неговият град! Който е на 200км от София където се запознаха и на не знам си още колко от Анадола. Изводите си ги направи сам.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: