Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 27, 2021, 07:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: DogeCoin  (Прочетена 2138 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1388

Профил
« Отговор #20 -: Юли 01, 2021, 13:52 »

Не. Напълно бих се съгласил с теб. И както ще има много забогатели, така ще има в пъти повече ужилени. Заложени апартаменти, горещи линии за самоубиици, както си му е реда
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3946

Профил
« Отговор #21 -: Август 03, 2021, 08:10 »

Аз имам един приятел, който си купи порше кайен от крипто. Е той бачка ИТ, така че може и от заплата да го е купил, не съм му гледал сметките. Но да, почти всички други говорят, но никой не се е похвалил да е станал милионер.
Инак много ясно, че има и спечелили. Както каза бтв, преди една година биткойна беше 7к, сега е 35к. Лошото е, че малко хора купуват когато е евтино - тогава си викат, тоя актив пада, никой не го ще, закво ми е, хората продават... И продават и те. А когато е скъп пък си викат, ето сега е момента, всички купуват, ще купя и аз.
Тоест, купуват скъпи и продават евтино, точно обратното на това, което трябва да правиш, за да спечелиш. В инвесирането има и много психология.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1984

Профил WWW
« Отговор #22 -: Август 04, 2021, 15:37 »

Аз гледам само данните в базата данни в моята компания, ама май подразбирам, че никак не е лесно да си изтеглиш парите от акаунта. А да вкараш е доста лесно. Поне така ми каза един колега, не знам, не знам. Схемички са тия биткойни за мен.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1388

Профил
« Отговор #23 -: Август 06, 2021, 01:22 »

Аз гледам само данните в базата данни в моята компания, ама май подразбирам, че никак не е лесно да си изтеглиш парите от акаунта. А да вкараш е доста лесно. Поне така ми каза един колега, не знам, не знам. Схемички са тия биткойни за мен.
Ами те може направо да ти изчезнат от акаунта. И то се случва. Много внимателно трябва да се избират борсите с които да работиш, и това че името на борсата е голямо, изобщо не е достатъчна сигурност, тъй като рекулациите не са особенно развити в криптовалутите и криптоборсите, и доста големи обявиха фалити, къде реално, къде не. И пиеш една студена вода. А за съхранение, най-добрия вариант е изобщо да не е на борси.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: