Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 17, 2021, 19:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да разбера дали има интерес; Проверка на реалността? Вдигане на точките.  (Прочетена 490 пъти)
taurus
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« -: Април 18, 2021, 19:32 »

Има ли някакви чекове/проверки, с които да разбереш без да се изложиш (я отдръпнеш)
 жената дали има (сексуален) интерес - още навън?  Готин

Или аз не разпознавам сигналите или съм прекалено заобиколен от към намеци?

Друг проблем който ме измъчва е - поканата у нас (или у тях, по-рядкото) , че  в 3/4 от случаите нищо не е ставало. Не съм усещал ясен сигнал и не давам зор в тези случаи... а аз не съм от хората които напират и се натискат за разни неща (и в живота), а и явно и страха от отхвърляне го има.
Но щом е дошла у вас - значи е на 90% вързано... или  Завърти очи
С една позната си говорих наскоро (тя е от провинцията) и ми разправя, че преди като е ходила на гости (канена... без да знае намеренията на мъжа) - доста често се е пускала в такива ситуации... за да не разочарова един вид. Та се замислих дали аз не греша нещо, че го играя недостъпен/ пасивен... или че не съм настоятелен. /аз не съм нахален тип/ - не знам докъде е разумната граница или как да я предразположа.  Нерешителен
Но вече не бих канил след 1ва или 2ра среща в нас понеже явно ме смятат за приятел/безопасен?!  Завърти очи (при мен бавно вървят - ескалират нещата, не мога за 1-2 срещи да я подготвя за минаване в интимна фаза)
Някои от тях не пият (или не им се пиеше алкохол) и беше по-трудно за разчупване на напрежението.
Кога и как да отправя покана за домашно виждане (филм примерно) - така че да е подготвена, че не само ще гледаме филм. Имам няколко предвид, с които чатим от известно време (поддържам контакт) във ФБ и сме се виждали веднъж или (стари резерви) или има идея да се видим - та мисля да изпробвам нещо.
По принцип обикновено тогава (в домашна обст-ка) - минавам в интимната зона (целувки) и тогава е и секса (т.е. няма целувки и т.н. в предните срещи) а оставам всичко да се случи във въпросната вечер. Ъ?

Една позната ми каза, че имам проблем със самочувствието...
Даже мисля да се консултирам с жена пикъп - ако можем да ми покаже основните грешки. Рядко искам или ми дават обратна връзка дадените обекти.
 Имам чувството че ако променя (общо) и само с 20% (стратегията, стейт, визия...) ще вдигна успехите в пъти и ще мога да се насоча и към по-приятни дами.
В момента основно във ФБ, 4-5ци и то предимно с каки (на 36 съм), стигнах 1000 приятели, но дори и да имам "готови" за срещи - не мисля че ще се получи нещо и ги "съхранявам" за по-добри дни...
Или да се връщам на книжките и темите с основите... Намигване

Иначе, последните два успеха (на 1ва, и 2ра среща) - стана без усилия, но бяха с жени над 45+ и видимо скоро неправили секс и нещата бяха "лесни"/ясни... Казвам го за да не ме сметнете за пълен лузър.  Ухилен

Две точки, които може би ме спъват доста (и защо):
1) Липса на напълно самостоятелен дом (съобразявам се кога ще съм сам вкъщи) - т.е. не мога да разполагам с пространството си на 100% (обмислям квартира сам или споделен апартамент)
2) липсата на кола.
Обмислям покупка на практичен хеч (5врати), но в последно време нещо ми става и се замислих за непрактичен полуспортен автомобил с 2-3 врати, за ергенска кола (20+ годишна, нещо със стил, визия) - да си начеша крастата на "дърти" години, това с личната кола така и не го изживях в 20те.  Нерешителен
Активен
never_say_never
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1 -: Април 19, 2021, 15:41 »

Здравей,

Според мен ключа от бараката в твоя случай е да покажеш по-отрано намеренията си и да си по-настоятелен след това.

Как да покажеш по-отрано намеренията си -  флиртувай, прояви постепенна близост, ескалирай. Изчакай да видиш реакцията - по този начин хем няма да оставиш грешни впечатления в жената, хем ще разчетеш сигналите и.

Жените очакват да има градация и нещата да се случват постепенно (чувал си ги да позлват израза „не знам как се случиха нещата, някак от само себе си“). За мен си истински късметлия да дойдат у вас преди още да сте проявили някаква интимност, да не сте се целували и тн. Това е много по-трудното... или наистина си успял да ги заблудиш, че не ги виждаш като сексуален обект, което е голяма греда.
Не забравяй, че тяхната интуиция е много по-силна от нашата и им е ясно, че искаш да ги **** преди още да си го разбрал ти самия Намигване Това с "филмите" е напълно ясен предтекст, и изобщо ако жена дойде у вас ти е направо вързана не на 90% а на 99%. Иска се мноого малка крачка от твоя страна щом си стигнал до там, но бъди сигурен, че жената я чаква тази крачка.

Аз лично на 1ва гледам да имам кратки моменти на физически контакт, за да оставя правилни сигнали, да видя нейните ракции и да и дам възможност/ време за да свикне с това. Стигането до целувка много зависи от това как ви протича срещата - ако всичко върви добре, не се отдръпва при докосвания прегрътки и тн можеш да ескалираш. Ако върви просто горе-долу  пробвай да я разчупиш, не е задължително да я целуваш ако не ти идва отвътре. Също не каня вкъщи на първа среща, прекалено рано е за 90% от жените, а и ще попаднеш в графа „плейбой/брйкаджия“ директно.

На 2ра среща продължавам ескалацията – повече физически контакт, целувки и вече зависи от това колко се е отпуснала за поканата вкъщи. Поканата пак не е задължително да стане веднага, зависи от жената и как ви протичат срещите – може да е на 3-та, 4-та среща.. Въпросът е да усетиш момента, в който са се изчерпали всички по-малки „предизвикателства“ (прегръдки, целувки, итн) и да я поканиш – тя също го чака този  момент не по малко от теб Намигване

За самата покана – не мисли толкова какво ще и кажеш – гледане на филм, пиене на кафе дрън дрън, ясно е з акакво става въпрос... Просто бъди уверен. Може директно да и кажеш „Искаш ли да дойдеш у нас, искам да прекарам повече време с теб“ – не е нужно да мислиш история, в която нито ти нито тя вярвате. Другият подход е да подходиш с шега – например „трябва ми втори човек за да затегна една гайка на чешмата Смотан “ съответно с усмивка и тн. Ако ти е откаже, просто хладокръвно можеш да и кажеш „тц тц не си сериозна ти, а ми изгледаше такава“, оставяш я да се чувства неловко и като започне да се присламчва пак и даваш нов шанс Намигване

И най-важното приеми нещата за просто един тест, експеримент, в който нищо не трябва да стaне на всяка цена – това ще те отпусне и ще ти даде увереност. А увереността е магнит за жените знаеш – когато най не ти пука най се получават нещата Намигване Успех!
Активен
The_Doctor
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 68

Профил
« Отговор #2 -: Април 22, 2021, 18:19 »

Изобщо не приемай това, което пиша като заяждане, подигравка или обида. Виждам, че си се регистрирал във форума още през 2014г, но и това, което се вижда е, че грам не са ти ясни нещата. Недей да търсиш никакви трикове, тактики, чекове, проверки, манипулации и не знам още какво. Това, което ще ти предложа е да започнеш от начало. Виж темите във форума в разделите Теории в пикапа, Проблеми в пикапа и Истории за репорти. Там ти е написано всичко. Прочети ги, осмисляй ги и започвай да прилагаш, но не във фейсбук, а навън. Ако искаш и на уъркшоп отиди, за да видиш нещата леге артис. Ще ти е нужно много време и използвай това време пълноценно.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: