Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 17, 2021, 18:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз я искам но и бифшия и я омайва .  (Прочетена 342 пъти)
danzel
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« -: Април 22, 2021, 20:46 »

Здравейте на всички.
Не бях влизал  много от давна тук .
Реших сега да ви споделя моите терзания.
Имам нужда от мнения.
Става въпрос за едно момиче .
което познавам от 5 години.Казва се Ивелина.
Преди 8 години излизах с една компания.Компания с Доста момичета и то по малки от мен.Аз тогава се изявявах като готиния батко .С колата си ги возих напред назад .И ми се радваха.Явно някой от тях са имали симпатии към мен.Там се запознах с Нея" Ивелина".Още тогава си я харесвах но се оказа че тя си има гадже Което нее в българия .Не и обръщах внимание тогава.След това мина много време не я бях виждал много от давна .До преди две години.Оказа се че тази Ивелина е гадже с Иван Иван е приятел на мой бифш съученик от гимназията.С Ивелина и Иван излизахме заедно с наша друга обща компания.Но преди 2 години те се разделиха.И аз нали знам чее вече тя е свободна" налазих там".Разбрах къде работи.Отидох до нейната работа .Тя излезе говорихме.Поисках и телефона .Не си го даде.,Фейс бук исках ,нямала.Минаха се няколко месеца след това.И сега тя ме намери във Фейс бук и ми пише.Първата и реплика беше виждал ли си Иван той май има друга приятелка  Вече .Както и да е писахме си .Оказа се че и тя ме харесва .Но тя  скоро пак ми пише.Иван ми писа иска да се оставя с неговата приятелка.Иска да се върне при мен.Но Аз имах дете той ме накара да го махна .И каза че и посягъл .Но казва не казвай на никой.Аз Сега Искам мнение как да постъпя. Да му пиша ли на тоя Иван че тя вече нее за него и чее заета?Да изчакам ли тя да го одреже?На нея ли да пиша първо че смятам да говоря с него?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3932

Профил
« Отговор #1 -: Април 23, 2021, 06:54 »

Аха, ще му пишеш на Иван, че е заета, ама от кого - от тебе ли? Както казват американците - не бързай толкоз, тигре!
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 270

Профил
« Отговор #2 -: Април 24, 2021, 11:41 »

Първо - виж си заглавието на темата. Оттам започва всичко. Пише се биВшият. Не биФшия. Не знам на колко си години, но това е скандално.

Нищо обаче не е непоправимо - спирай с алкохола и другите боклуци и започвай да тренираш (ако вече не си) и най-вече да четеш много книги. Ще се ограмотиш и ще увеличиш шансовете си с някоя бъдеща Ивелина.

Другото - темата приключва на изречението “познавам едно момиче от 5 години”. Не че е невъзможно да познаваш някоя от социалния ти кръг от години и да я уважиш (или треснеш), но щом пускаш тема за момиче, което познаваш и харесваш от 5 години и не си направил нищо досега, че да се провалиш 100 пъти и да ти е писнало от нея или на нея от теб дотолкова, че да спреш да я познаваш, значи нямаш много опит с жените принципно, но пак - проблемите започва още преди това, което ти смяташ за проблем.

Искаш фейсбук - нямала, пък после ти пише във фейсбук. Ъ? Още тук я засичаш директно - “нали нямаше фб, бе” и оттам нека ти се обяснява. Писала ти е за Иван - директно казваш “не ме интересува” и не би трябвало да те интересува, а теб те интересува и това е проблем. Трябва ти хоби, трябва ти страст, нещо, към което да се стремиш всеки ден с кеф. И тогава ти ще си Ивелината в живота на много жени и ще се чудят как да ти пишат и ще питат приятелките си какво да направят за вниманието ти.

С две думи - зарежи я Ивелина и се фокусирай върху себе си. Или по-добре бъди супер директен и мъжествен с нея - покани я да излезете и ако се навие я налазвай яко - пипане, целувки. Ако те харесва, както си мислиш ти, ще я ебеш бързо и ще ти се махне от главата това нещо по-скоро, а колкото по-скоро, толкова по-добре, защото имаш върху какво да работиш. Давай, мачкай!
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: