Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2022, 19:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Играта, ковид и след това  (Прочетена 854 пъти)
dru1
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« -: Май 19, 2021, 08:12 »

Здравейте, скоро не бях влизал във форума предимно заради пандемията и това, че замряха нещата. Виждам, че доста от темите не са свързани със свалки и реших да драсна няколко реда да споделите как вървят нещата при вас. Аз лично от някакво време разцъквам онлайн и скоро се запознах с една девойка на улицата, тя малко се шокира може би защото беше преди работа, към 8 часа суртинта, но ме изкефи и я заговорих. Честно казано малко съм раждясал със запознанствата. С онлайн играта никога не съм бил силен и чатовете не са ми сила, но разцъквам колкото мога, излязох с едно момиче, но снимките и реалноста доста се разминаваха, както и да е. Исках да направя една тема да споделите, какви са ви впечатленията разцъквте ли на улицата, или онлайн заговаряте ли жени как вървят нещата? Ще се радвам някакви хора да напишат някакви сетове.
Активен

Смелостта е онова, което те превръща от съзерцател в участник.
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #1 -: Май 19, 2021, 10:17 »

Привет.
За онлайн играта бих те съветвал да прочетеш това:
https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=9726.0

Миналата година ги разцъквах в Тиндър и имах добър успех. От около почти година си хванах приятелка, вече преценявам по-скоро жените като коя би била майка на моите деца, отколкото свалки и безразборен секс.

Цялото си време отделям да се развивам в кариерната си област - програмирането. Записвам курсове , подхванах дори сайт да правя. За 1 година опит вече съм regular(не броя 6-те месеца обучение в академията). След година и половина целя да съм senior.

Всяка сутрин ставам с приятелката си в 6 и 30 и ходя да тренирам в залата, след това ходя пеш - 3км до работа.

Два пъти на седмица играя футбол като организирам хората и разпределям отборите.

Веднъж в месеца се прибирам в родния си град и изключвам от всякакви технологии, за да си почина качествено и да не бърнаутвам.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: