Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 25, 2021, 07:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Много готина колежка  (Прочетена 954 пъти)
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #20 -: Юли 09, 2021, 01:52 »

Бате , безнадежден случай си. Живей си живота , не ни мисли нас тука алфеещите. Другия път като ти трява съвет за мацка , пиши във бгмама , там е истината.
Peace
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1983

Профил WWW
« Отговор #21 -: Юли 09, 2021, 09:20 »

Ами като само минаваш да се похвалиш с развитието от октомври и не искаш съвет, казвам ти браво машина - продължавай в същия дух.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 437

Профил
« Отговор #22 -: Юли 09, 2021, 13:32 »

най-голямата грешка си ти, приятелю мой. Сори, че ти го казвам ма положението е мега зле. Не само ти но като гледам всичко в тоя Форум е адски роботоизирано и няма никава връзка със главния мозък.....

Иронията е че наричаш нас роботи, а самият ти си сложил такъв на снимката на профила. Възможно е всичко във форума да е роботизирано ама работи нали?! Е сега ти понеже не си робот не работи за теб, ама това е друга тема.

Пишеш тема, която по късно казваш че е грешка, която и признаваш че е хаотична и след това никой тук няма връзка с главния мозък....интересно. Клипът който си дал е хубав,но не мисля че ти мислиш или действаш според това което момчето казва вътре, иначе ако искаш ще ти обеля картофи и дори ще ти направя, явно имаш недостиг на въглехидрати от което и не достига достатъчно глюкоза в мозъка ти да го захрани да работи добре. И не се притеснявай, никой не си засегнал свикнали сме мацките да ни псуват и такива роботи като теб.  

OMFG..... тука било по-зле и от някой тийн форум. Яко храна отнесох, че изобщо си направих труда да пиша нещо тук....... Нито един май не разбра каква беше изобщо причината да го пиша този пост и да отварям темата. Ще го напиша още веднъж белким некой му просветне. Чудех се дали на някой му се е случвало просто от супер як игнор от страна на момичето, дори едно Здрасти колегялно нямаше, до някакаво обсебване(защото да идвам на работа и всеки ден като идвам в офиса и първото нещо което видя е тя как ме зяпа).

Само неразбрах от къде се почна това, че съм бил я чакал от Октомври, мисля че подробно обясних, че в началото аз се запознах с нея, тя не показваше никакъв интерес, дори здрасти не казваше колегиално и аз и набих също игнор. От някъде се появи интереса й просто това ми е супер чудно....

[/quote]

Ами просто като е нова на работа и гледа да свикне с обстановката и аз съм така като отида на нова работа първата ми мисъл е да свикна с работата и да се запозная с моя работодател, не мисля веднага как искам да чукам някаква си там и съответно тя по същия начин, не само жените и при мъжете е така. Набил си игнор на нова колежка, която не те познава още заради това че не ти е казала здрасти, май наистина не си влизал скоро във форума.

Извинявам се че ти наранихме крехката душичка, но ако търсиш квалифициран човек на когото да споделиш, психолози колкото щещ, но пък те ще искат пари, а на теб едва ли ти се дават, тука си е безплатно нали ?! Само да кажа понеже отдавна не си влизал във форума че тук не е изповедалня, а форум за себеразвитие със жени най-вече, казваш си проблема и тук ти казваме съвети, изпълняваш тези които са добре за теб, не е задължително всичко но поне 1 нещо ако ли не има и други сайтове за споделяне. Иначе да заговаряли сме много жени на улицата и навсякъде другаде и затова ти казваме на теб тези съвети за да си вземеш поука и затова че и ние сме го изпитвали.

Дразниш се че мацката те разиграва и не иска да е с теб че и ти го казва в лицето, но иначе ЕГОТО ти не е наранено и не се дразниш.

"OMFG..... тука било по-зле и от някой тийн форум" ,  "Иначе мерси за подкрепата и милите думи"

Брато по смесени сигнали и от жена не съм имал.

[/quote]
Ей го и ШАРАНА се обади, баце ходи виж колко дига ГолФо и си направи некоя друга снимка пред огледалото у ФИТНЕСо и недей много да критикуваш щото, ма грам те нема...... Sharan.... xaxa
[/quote]

Шарана ти не го гледай, то си ги чака в открито море, ти си тоя дето кълве на мацки, а не те на теб.

А сега сериозно. Дано се оправиш братле и да ти дойде акъла в главата, то е за да ти е добре на теб и да се чувстваш пълноценен, никой тук не е съвършен и всеки се труди по някакъв начин да хване някоя мацка и ако не оценяш тези съвети които ти дават по-добре не пиши.
Активен
Ludoto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #23 -: Юли 09, 2021, 21:53 »

лелеле пак храна и само храна, душичката ми наранихте....... отивам да се самоубивам, тегля си куршума в главата.

По дебилни същества не съм срещал и няма и да срещна. Аре мир на праха ви Алфисти.

Рамос и ти замря, хаха поне да беше сложил Иско.
Активен

Може, който мисли, че може и не може, който мисли, че не може !!!
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #24 -: Юли 18, 2021, 09:54 »

1) Чета команетарите и се чудя за какво се обиждате като жени в социалните мрежи. Няма ли да ви е по-лесно да си уговорите един многобой "всеки-за-себе-си" в клетка, да си биете по един юмрук и на другия ден да забравите за какво сте спорили? Ухилен

2) Според мен да се ходи по колежки е нож с две остриета. Нож, чийто острие, което реже към теб е много по-остро

Сега към автора на темата(щот от толкова много ненужни отговори забравих кой е)
Замисли се дали не си сбъркал дружелюбност ѝ с интерес към теб. Щот на мен ми седи точно така, особено като ти е отказала среща за кефе и ти е казала, че иска да се само колеги. Аз на твое място веднага след това щях да почна да се държа с нея като с колега т.е нямаше и да съм разбрал, че ми се сърди, че не сме имали обща почивка.

Относно канене по чат на среща, при положение, че се виждате всеки ден, за мен пак е грешка. По този начин показваш, че не можеш да ѝ го кажеш очи-в-очи. Толкова ли си притеснителен? Може и да не си, ама така стои отстрани. И също така ѝ даваш време да измисли некво извинение, което ако сте очи-в-очи и двамата ще знаете дали е правдоподобно или не.
Да не говорим, че има и писмено доказателсвто, че си я канил. Това значи, че не можеш да го отречеш и да кажеш, че тя си измисля, в случай, че някой ти създава проблем за това, скивай точка 2.

Всички знаем, че стойността на един мъж се влияе от 3 фактора - стутус(къде си в йеархията на средата*), кинти (щот може да си паричен, ама да не си никакъв в средата) и физически атрибути и поддържаност (височина, муслули, добро обличе, хигиена, дъжлина на патката). Не слагам "играта" в тези фактори, защото колкото по-добри са те, толкова по-лесно е и може много "игра" да не ти трябва.
Та една мадама, за да оди да пори с пич, който не ѝ е гадже, то тоя пич трябва да е с поне 1 по-висок фактор  от гаджето ѝ.

*среда - зависи между какви хора се прави сравнението
пр.: между колеги е позицията на работното място; между хора с еднаква професия и позиция е по-известната фирма; между хора от разлини професии е коя професия е избрана за "по-добра" от обществото; и т.н
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: