Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 25, 2021, 08:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Тежък случай с бившата..... заради oneitis  (Прочетена 1598 пъти)
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« -: Юни 04, 2021, 13:07 »

Здравейте на всички от форума , преди години разбрах за ПУА и другите места и ми грабна интереса самия факт от това , че бях разбрал че има надежда... Или поне така си мислих Завърти очи
Бях се надъхвал многократно през годините , занимавах се предимно с момичета онлайн без много много наживо, но да започнем по същество за самата ми тема.

Преди всичко искам да кажа , че много хора и познати ми бяха казвали "заеби" но не ги послушах , мислех че все нещо може да се измисли. Очевидно не е толкова лесно или поне не за мен.

Историята конкретно е следната , за въпросния случай на oneitis и не само както усещах през цялото време.
2020 отделих време в някви онлайн местенца да се забавлявам , като цяло годината не беше много вървежна нито от към работа , нито от към желание , което естествено си оказа влияние и заради стрес и недоизграден характер и т.н.... , long story short нямам много голям и кой знае какъв опит , но на база на това което си бях забил в съзнанието , че мога да я докарам с момиче докрай си бях повярвал , няколко неуспешни продължителни чатове и емоционална и всякаква инвестиция които доведоха до нищо накрая(главно защото аз не исках , но така е като са на майна си райна в други градове на другия край на БГ ..)
Не е като да кажеш , че съм от малък град или че нямам възможности и хора около мен. Друг е проблема , но това нека е малко по-късно ....
Бях писал на въпросната си вече бивша за пръв път доколкото помня Юли месец , по-късно и казах че ще пиша бях вързал два лафа и дотам. После нищо и така до Август , по някаква причина реших да задълбая с нея (външно не беше кой знае какво , обикновено момиче само че пълничко). Предполагах , че макар и онлайн мога да намеря свястна и нормална (огромна заблуда и грешка от моя страна) , без реално да я познавам какво представлява , но впоследствие разбрах (нещата подсказват , знаците и постъпките Намигване)
Писахме си колко време и то уж "опознаване" и тем подобни.... Нали има 2 сценария единия е със "секс гай-а" другото със "чат приятелчето" и този , който го бавиш и за секс и като цяло за тея работи. Бях си втълпил в главата , покрай говорене с момичета , с хората че трябва да си "имам приятелка" , уж сериозна връзка уж тва уж онова , курец бате. Чаках МЕСЕЦ И няколко седмици за да я видя , само за да разбера за какво става на въпрос... Нищо особено като външен вид , нито като характер , аз реших още от 1-то ни виждане да дам шанс , без много много да го мисля бях на принципа (действай на момента , докато още имаш моментум и желание , защото забавя ли се по-късно няма да има същия ефект и най-вероятно и желание няма да имам..)
Тръгнахме , ходихме известно време , ще спестя детайлите , но мога да кажа само че сега осъзнавам чак това каква грешка е било. Имал съм нужда от някоя до себе си , мислейки си че това ще ме направи щастлив и успешен с времето , уви , заблудата бе ясна.... оставих се на чувствата и желанията да ме водят , понякога това ми е давало нормален успех като за рискуващ "новобранец" , но явно това не е достатъчно вече а и попринцип много зависи.
По 1 време бях съчетал бачкането със виждане с нея и приятелите/лките и , всеки ден почти , понякога с изключение + фитнес и добавки , работи въпреки че имах проблеми (няма да коментирам , но и там бях начинаещ) , гледах да бъда максимално натоварен откъм режим и всичко , за да смъкна бързо КГ , да изчистя и съответно успехите да дойдат по-бързо по мой начин като съчетавах всичко. Уви , не стана както го бях намислил поне не напълно. Претоварвах се доста , движих почти поо цял ден на крак в движение и после хапвах , кафета , напитки и квото още се сетите. Взимах и фитнес добавки за определен период , помагаха нооо бях заслепен за много други неща от емоциите и желанията си , някои ще кажат няма лошо но не е така , когато си момче и нямаш ясни и точни планове и всеки ден да разнообразяваш , да знаеш какво още можеш да направиш , какво да промениш .. Така е , грешките и провала са в кърпа вързани в 1 момент както и стана.

Първоначално беше "уау" от мен и енергията ми , водех , бях забавен , понякога прекалявах с хумора си , в някои ситуации беше 50/50 или ставаше бурен смях , или прекалявах и ставаше резил и то не веднъж ...
Всички знаем , че не трябва да ни пука за неуспехи и провали , но в 1 момент напрежението и при мен и при нея изиграва роля , хорското мнение където вечно някой трябва да се бърка и да говори глупости , тя пък и тя да разправя на други хора за нас и да говори срещу мен.... не беше окей това и още тогава трябваше да прекратя с достойнство , все още в най-добрия си период и по мое мнение най-добрата ми част от годината! , че и да надградя още над това. Фитнесите затвориха , аз имах проблеми в 1 част на тялото и се налагаше да прекратявам , тренъор нямах но планувах да взема , бях се решил твърдо да постигна поне нещо от което бих се гордял първоначално. За после не съм мислил.
Ся чатове , стари работи нямам пълни защото и вайбър и фейса много неща ми се губят , но нека кажем че....
Забелязах това , което го пишеше отчасти в 1 книга за онлайн ("Ако си търсиш от онлайн сериозна връзка най-вероятно няма как да стане , за секса да , но това не е мястото от което можеш да намериш дълготраен партнъор с който може да израстнете , но ако търсиш да топнеш това е..." ), тоест и да съм имал желанието , то се уби почти напълно след като разбрах какви глупости е правила , и отново ще обясня защото ми писна и искам всичко за което смятам че е необходимо да излея в тази тема....
С другите мъже никога не съм бил конкурентоспособен , нито съм имал желанието да се занимавам с това. Според мен е загуба на време , но и моята ревност е била лудо нещо.

Значи първо , една връзка няма как да е сериозна докато всеки ден си пише с сумати момчета , които е ясно какво искат от нея , тя щом отделя време на тях значи очевидно аз не съм и бил топ приоритета и избора за момче. Знам че бях далеч от 'перфектната десятка мъж' , но смятах че поне докато сме в връзка нещата би следвало да са последователни (тръгваме , правим си планове какво що , най вече АЗ НАБЛЮДАВАМ какво получавам отсреща освен тя мен), не мога да кажа че не е давала нищо от себе си напротив , но точно това е че не можах да си изпълня плановете и сляпо дадох доверие в човек , който не познавах напълно , то нали всичко е с риск , но явно още много неща не съм знаел.
Ходихме къде ли не , но гледах периодично момчета с които е имала общо в сексуален план и звъняха докато ние играехме (аз бях като КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ чудех си се....) първо беше един , викаше по-късно щи се обадя , и след това усетих че имаше нещо което не ми е казала и усетих че има доста неща които е скрила от мен. Казваше "това е един приятел с който си говорим за приятелката му" , а реално по-късно като беше изпила бира ми призна че бил първия и с който го правили... бях и затворил и казах , че трябваше да ми го каже. Супер изнервен бях и тва и го бях написал в чата , бях тотално откачил , както казах 1. защото не ми беше казала пълната истина и 2. тогава взимах яко добавки и ме правеха нервен яко.
След време пък още 1 момче , което тя ми бе споделила че били преди "приятели с привилегии" , бяхме седнали веднъж аз тя и още 1 момче нейн най добър приятел което е така , и поисках да и видя телефона , тя реагира все едно някакъв демон се беше пробудил в нея и тотално изперка от нищото , още тогава разбрах че не е чиста работата тука. Въпреки всичко си казах , сигурно си въобръзявам няма смисъл да се впрягам приятелка ми е. Е да ама не. След време драмите от нея , тестчетата и нон стоп да ми мрънка и мърмори на главата за квото се сети , може и да съм допускал грешки в моментите в които съм бил я разсеян , я несъзнателно съм казвал или правел нещо което не е трябвало. Вечно си играехме играта на "обвинения" ти тва ти онова. Видях преди какви ги е правила и не бях очуден , просто си потвърдих мнението за нея. Искала е да тръгне с по-атрактивно външно и вътрешно момче , което очевидно аз за нея не съм бил колкото и да правих тренировки и какво ли не , след време видях в телефона и случайно на 1 стар приятел от друг град където пак е трила чат отпреди , но явно е имало за мен "оф имам чувството че моя е пълен идиот" , виках си на главата виждам я толкова често , давах си всичките сили и внимание и любов на нея и за какво аджеба? За единия мърляв секс и едните целувки и прегръдки ли? Лошото е , че чувствата при мен не питат и винаги си следвах желанията...
Студентка е , но винаги ме е крила от техните. Постоянно говореше , че не съм бил изкарвал заплата редовно , аз си я получавах периодично преди да стане шита в края на годината с фитнесите и съкращенията.
След време аз усещах промяна в нея , тя така и не спря с скандалите с мен , не искаше да ми слуша нито съветите нито нищо , истерясваше и по начало си беше доста гневна с всички но явно е търсила черната овца или поне аз с това впечатление останах. Унизителното и тъпо отношение си беше налице (все пак това се сервира на 1 бета нали?) , ако имаше високо ниво на респект и имаше доста разбирателство и да сме обсъждали нещата както са , вместо да вика за всичко щеше да е друго.
В края на годината се разделихме. Тогава онази простотия с oneitis и това когато си останал с чувства към бившата си , естествено тя не е останала назад имала е цялата подкрепа след раздяла всички приятелки и хора я подкрепят хвърляйки 100% вината на мен , а тя може и да е усещала болка , но точно в този момент е последвало това с изневеряването както съм го усещал , държах се жалко като я бях виждал тогава , тя продължаваше и продължаваше да звъни , между другото постоянно се появяваха от нищото някакви фигури от миналото (и момчета около нашите години и някакви чичковци със и без семейства) , тук явно говорим за манипулаторка и връткаща много мъже едновременно (естествено няма никога да си го признае , но нещата го сочат Намигване ) , единствения преебан тогава? Това бях аз Усмивчица
Можех докато имах въпросната да си направя доста нови контакти и да имам кръг от момичета , най малкото да отида още по-нагоре , но не вместо това трябваше да мина през процеса където от опит да стана нещо повече отколкото съм бил досега... да пропадна така надолу , и за какво за някаква си случайна която дори не е имала дългосрочни намерения и очи само за мен. И кво , маха се от мен , държеше секса за около месец преди да се разделим като "залог" мислейки си че нещо кой знае кво прави.... За да мога да стана нийди и да се спъна в капана и , и после да се държи отвратително че съм я натискал и питал , тя беше като истерясала излязла от лудницата , и си виках на главата "С тая ли съм се занимавал , какви чувства , тва да беше някой друг с 200 да бяга Шокиран " ....
Факта е , че когато ТЯ се разделя с мен винаги има с кой да си легне , но при мен филма беше друг защото след раздяла не знаех как да се оправя и нямах никаква подкрепа , от който и да е. Може би тогава трябваше да пусна темата.
А , и не съм и давал никога телефона си да ми се ровичка в него , и да зяпа и да ми се бърка в контактите , не че нещо но не исках целия ми живот да го знае някоя дето даже не ми е сигурна и и нямах 100% доверие за това какъв човек е. Просто исках една нормална дълга връзка с шансове , без драми и посягане към мен и така нататък , вместо това стана обратното. Емоциите и на двама ни излезнаха извън всякакви релси и така и така връзката беше далеч от това което ми се искаше. (Да водя , да съм доминантен и така нататък) , е явно някои хора и тя не са виждали нещата както аз. Факт е , че още съм много зелен и имам супер много да уча , но и липсата на опит и приятели в последните години си оказа влияние...

И последната част от разказа ми е следната :
Надежда за мен самия , когато вече напълно бе убита бях аз самия , както и нещата които знаех че има след като се разделиш с човек. Факт е че връзката ни бе доста токсична и кофти , но надеждата , по-скоро заблудата че някога ще имам мечтаната връзка по съвсем друг начин... След всичко станало имах някакво останало привързване и чувства , та я бях засичал и по транспорта и на други места.
Винаги нейното мислене беше "аз какво правя не ми дръж сметка не си ми мъж не знам си кво що" , тя е доооооста скапана емоционално и на всичкото отгоре отвратително се държи. Не казвам , че аз перфектно съм се държал , и аз в някои моменти тотално бях буен заради нея , ама нейното не се издържаше , явно никога няма да се промени! Знам , че съм допуснал доста грешки и имам пропуски с момичетата , но след такъв тежък удар не знаех какво да направя , а за работа да не говорим...
Първия месец и изобщо първите бяха пълен ад за мен , мечтите ми бяха тотално на парченца а тая (наскоро разбрах) веднага ми беше намерила заместници и естествено пълна с опции от момчета, докато аз все още си мислех за нея - КАКЪВ ПЪЛЕН ГЛУПАК БЯХ!
И естествено , след време , засичания отново , уж корекции , уж възстановяване при мен... пак ме беше потърсила и дори поканила , само и само за да разбера че грам не и е пукало за мен като връзка , може би е имала някаква емоция , но самия начин по който ги върти нещата очевидно е че аз не можех да се справя с нея преди , камоли тая година където съм далеч от това което бях миналата!
Тотално съм загубил тренинг , желание , не тренирам от сигурно над половин година , и не знам какво да направя от тук насетне освен че трябва да се променя да си създам характер и да имам представа за нещата.
При мен сега истинското предизвикателство е да си върна желанието , самочувствието и да я кътна от живота си (все още ми звъни и се виждахме периодично , правеше неща за мен но секс или каквато и да е връзка -  на куково лято!)
Аз я натисках и тем подобни , не е като да не сме правили няколко пъти тая година , но от тогава насетне е пълен резил представянето ми и в леглото и като цяло в ежедневието!
Усещам как не съм се социализирал достатъчно , самочувствието го няма пък за наранената самооценка и его и всичко да не говорим - обиди , обвинения и 1000 неща от тая , да не говорим в постъпките и и грубото отношение въпреки че многократно и заявих че не желая да го прави тя контрира с 'ама и ти го правиш не си света вода ненапита' , понякога се дъвкахме взаимно но виждам че трябва да набия точката цялостно... няма смисъл. Вижда ме от дъжд на вятър , казала ми беше 'само приятели' , привличането и всичките тея неща ги няма ( и си виках на главата ... ЗАЩО по дяволите тогава съм тук , какво правя? ) да ми сипва още и още на главата и да ми удря по самочувствието. Звъни и пише , но така и така ме е набутала твърдо в френдзоната , в момента така се чувствам че каквото и да кажа и да направя ще е слаб ход , тя със други хора доколкото знам няма такива отношения , просто ме е усетила че съм зелен и слаб и е решила да тъпче явно... От време на време е нормална , но като си говорим има склонноста да припомня мои стари грешки и да ме поучава (аз вече се побърквам , филмирам и ми писва от това!!!)
Блокната е , ще се радвам все пак да ми дадете някакви съвети на психолог ли да отида и какво що.... трагично е положението емоционално а за психически да не говорим. Тая докато си вее с тоя с оня изобщо не и пука за това докъде сме довели нещата и само знае да обвинява и поучава , иска да ме боли пак и пак защото и го позволявах очевидно. Преди не бях такъв , даже доста я скастрях но скандалите , обвиненията , изкарваше ме мен 100% виновен за абсолютно всичко.... писна ми и бях тотално рухнал от тая , то тва е някакъв ад нищо чудно че няма приятел до себе си. Колкото до моя стремеж да стана нещо , макар и да знам че ще е след време.... не знам вече в какво да вярвам. Мисля , че тряябва да се стегна и емоционално и психически да бъда по устойчив и да се възстановя от тва травмиране дето стана... И други фактори има тя да е такава , но и аз минах през какво ли не( всички сме!)
Тя е студентка а аз съм малко по голям от нея с няколко години , очевидно тя с поведението и държанието си е искала да ми сигнализира че имам да се оправям като мъж и наистина да възмъжея защото е крайно време , и да си намеря работа нови приятели и нормален живот , пък момичетата са последната ми грижа към момента.
Много пъти тази година се будих с нежелание , болка , разочарование и липса на хъс за каквото и да е , само разочарование , болка и гняв за цялото положение. И работа трябва да си намеря и нови хора , с които по друг начин да бъдат нещата , за да не събирам още негативи и издънки (в момента съм най уязвим към такива работи ама айде...... не че не съм грешал когато съм бил в по друго състояние но това е за друг път!)
Ранга ми е нисък то е повече от ясно , но ако има някак как да си го възвърна и отстоявам в бъдеще и да дръпна напред ще се радвам да кажете. Бях гледал преди в форума имаше "научи ги да те уважават , да не те мачкат , махай ги от живота си" , да така е и в случая трябваше много отдавна да направя същото , но искам и с приятелите и хората които срещам да съм отстояващ и силен , а не да става по-зле положението. Засега нямам ясен и конкретен план освен , че трябва да отида на психолог при 1 удобна възможност.
Тя и сега като обсъждат с други хора кой кво що и за мен 100% съм сигурен , че бивам обсъждан.
Дори като общувам с нея ми е силно некомфортно и стресиращо , не знам винаги постъпвам ли правилно или в някакъв ад сам се вкарах .. пълен шит
Действията и тая година показват , че държи по мен по някакъв начин защото е правила неща за мен , НО АЗ НЕ Я ХАРЕСВАХ САМО КАТО ПРИЯТЕЛКА , така че френдзоната да си я задържи , аз съм аут от тоя филм. Не желая да бъда част от цирка и , нека си държи други бети и хора за внимание , аз усещам че си пилея живота и времето и енергията , самочувствието и всичко отива от зле към по-зле и ако остана няма да ми е много добре , толкова много се чувствам смачкан че не ми се говори... Тази явно много тормоз е яла в миналото си за да има такова отношение към нещата и хората (разказвала ми е) , но това не оправдава гадните неща които прави на околните и някой трябва да я постави на мястото и , но този човек ще е някой друг защото аз много отдавна си изгубих силите да се боря с тва същество!
Ясно е че поведението ми е слабо и няма шанс за нищо , защото тук са направени прекалено големи грешки и издънки , но занапред да не повтарям старите грешки и излъгации ще е добре... За връзки се самоотписвам за доста време напред , докато науча подробно какво трябва и е необходимо и като подход държание и всичко.
Има ли как да се възстановя напълно след тези неща?
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Юни 25, 2021, 15:52 »

Здравейте, мина доста време някакво включване?
Активен
aspirin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #2 -: Юни 26, 2021, 14:51 »

Момче, вземи се в ръце и тази я зарежи за винаги. Това да си пише (като нищо и друго да има) със сумата му мъже, докато е с теб си е за бой, а ти продължаваш да плачеш за нея. Приключваш, никакви виждания, забрани я в контакти и си карай живота - почвай тренировки, а желанието ще си дойде с времето. За половин работа и да не почнеш работа си е жалко, за това време поне 2-3 можеше да пробваш, а ако не те устройват следващата, защо не и бачкане по морето (много поток от момичета с желание за забавление).
Горе главата и забравяй за тази, ще намериш много по добри момичета от тази и ще ти е смешно за какво си си губил времето с нея.
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юни 27, 2021, 15:27 »

Дължа и някаква сума пари това е единственото което ме държи към нея още. Но да си развалям живота заради тая а тя да си играе с мен цялата тая година не мога да го приема. Все още очаквам включване от админа и да измислим план по това да излезна от филма и като цяло в друга светлина да бъда и да се чувствам.
Докато аз седя и пиша тема тука тая няма да казвам колко е сменила тая година не вероятно а с сигурност.

Толкова много мислех и се обвинявах, че ми писна и с мъжеството да ми се подиграва и всичко да го обръща че аз стм виновен.  Слаб бях и не се държах никак мъжки. Трябвяше да я резна отдавна и да няма повече драми а вместо това нови цели пред мен и запознанства. Явно опита беше много по голям от моя и не знаех как да отвърна подобаващо освен да я на псувам и дотам. Това заслужаваше тая Нямам кой знае колко опит и разбиране за нещата с момичетата но знам че е трудничко. Да си върна вярата след всичко станало ми се видя като нещо невъзможно. Знам че само с оплакване не се оправят нещата но ми трябва план чисто психически да се отърся от това, опитвам се става за малко и после същото.
Бих се вслушал в всички разумни съвети само и само да излезна от този ад в който се вкарах още от 1вия ден на 2021.
Имаше и други с които съм си писал но нямах желанието и смелоста всичко се беше смачкало след тая, не бях същото момче а като някъв тъп влюбен идиот който не си знаеше мястото и за кво се бори....
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юни 27, 2021, 15:33 »

Момче, вземи се в ръце и тази я зарежи за винаги...
Това е решението с сигурност едно от всички, ще започна нова работа за начало
Исках да допълня само че държанието и е под всяква критика усеща че съм ниско рангов и почва правене на интересна и грубо отношение и обвинение че аз съм виновен за всичко не искала да ме вижда добре. Въпреки тва натиснах да и обясня за парите но какъв е смисъла като аз до последно бях като заслепен и гръмнат от случващото се тая година? Докато бях със нея виждах как си гледаше само собствени си интерес и нейните нужди. Като отворих темата за мъжете само викаше и мрънкаше, просто ужас беше. Уж бяхме приятели но май единствено за внимание и губене на време сме се виждали. За секс бяхме говорили получих отсвирване ни нямах смелостта да си тръгна и заеба,, тя още повече ми се качваше на главата и ставаше по зле, направо за убиване е тази. Разликата в ранговете ги имаше, миналата година аз бях със подобен на нейния дори по висок на моменти но тази година нещата се обърнаха. Просто средите които ги имах и нещата ги няма. Покажеш ли се ниско ниво момче пред нея не може да очаквам някакво чудо и да си легнем, просто е тя ми пречи да се развия и на щастието и на абсолютно всичко. Мислех че като я виждам си правя услуга и ще за добрея някак с момичетата както преди заради средата, уви не се случва. Момичета отпреди никакъв шанс обвързани са, сегашните са извън моя град и аз самия не съм в оптимална форма за нова любов, по скоро ми се иска да съм по с достойнство и да се махна. Директно приключвам всичко с търсениците помежду ни. И следващите цели не знам какви да са ми. Дори ако ги заговоря новите как ще стигнем до леглото и явно трябва да си дам време да се изчистя но майната му. Засега ще си говоря с момичета от други онлайн места колкото да има разговор.
Преди ми връщаха отговори и всичко сега и тая щом ми беше казала че най грозното момиче съм нямало да задържа с моето поведение е ясно колко са зле нещата. Като цяло ми е доста объркано какво искам като цел и от следващите момичета но отговора е секс и отношения както другите момчета имат с различни момичета.
Активен
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #5 -: Юни 27, 2021, 19:39 »

Моето мнение е.... избий си от главата разните рангове и простотии. Спирай да мислиш за тая, спирай чатовете с момичета(и като цяло социалните мрежи), спирай и чекиите. Ако нямаш хоби, създай си го... мачове гледай излизай с приятели и нека жените малко да си починат от тебе, както и ти от тях. Всички сме били в подобно положение, аз съм на 32 и след последната ми ''връзка''(приключи преди 2 месеца) бях на косъм да рухна психически. Случва ми се за трети път и просто си спомних предишните два..... и осъзнах, че вече изобщо не ми пука за тях, нито къде са, с кого са и какво правят и така се оттърсих и от последната...
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1983

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юни 28, 2021, 11:44 »

Много е важно един мъж да изгради някаква собствена структура, начин на живот и да накара жената до него да се съобразява с нея. Както и той в замяна трябва да се съобразява с важните за нея неща.

Каквато и да ти е структурата, тя трябва да включва себеуважението.

В случая при връзки с жени, които ти си определил като моногамни (тоест не сте само за секс и всеки да си има личен живот), трябва ясно да покажеш, че не могат да те правят на маймуна.

В случая това означава - в момента в който видиш, че не те уважава и общува с други мъже/жени с цел ебане/връзка - ясно и еднозначно да покажеш, че НЕ ТОЛЕРИРАШ такова поведение.

Показването, че НЕ ТОЛЕРИРАШ такова поведение става, като си тръгнеш БЕЗЦЕРЕМОННО И НИКОГА НЕ Я ТЪРСИШ докато поведението НЕ БЪДЕ КОРИГИРАНО.

А има неща, които и няма как да се коригират - като това да се наебе с друг и тогава просто си ТРЪГВАШ ЗАВИНАГИ И НИКОГА НЕ ПОГЛЕЖДАШ НАЗАД.

Та общо взето това ти е проблема. Даваш да те правят на маймуна и съответно те правят на маймуна.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юли 01, 2021, 17:39 »

Благодаря за отговорите.

Моето мнение е следното : Останали са с други момчета защото са се държали по мъжки
Аз не се държах никак мъжки освен в някои моменти и другото е че да си неопитен и нямащ подходи и характер насреща си е отвсякъде е преебано. Може би заблудата че с компромиси не бях достатъчно твърд и решителен както по време така и след връзката. Ако имах представа нямаше  да се стигне до този развой накрая а аз щях да прекратя предварително и после да НЕ съжалявам и да не се занимавам.

Мисля че целия проблем идва от найс гъй поведението и това че съм слаб с момичето отсреща и с хората гледам да съм твърде добър, което понякога е плюс но като цяло доста съм патил. Май е по добре да стана малко по твърд и по решителен в контактите си с хора по начало и да не се комплексирам за щяло и нещяло. Ще се радвам малко разяснения за какво значи "по силен мъж" в връзка, отношения и като цяло при общуване с хора как се чувства а не да седиш и да се чувстваш все едно заради няколко провалени връзки и малоумщини от детството и даскало ся да прожектираме същия модел (лигня, бъзици и много нийди държание и да се слагаш и мазниш постоянно)

Виждам че примерно някой който не си слага толкова присърце това което има с някоя отсрещна винаги е по добре приеман има някакви граници и съответно там отношенията са окей както и трябва да е.
Докато аз явно казвам и правя неща които търн офват атракшъна и мнението и за нея и от там насетне всичко е нанадолнище. Във началото преди като не бях заговарял го правех с радост понякога друг път ме е било срам или е имало лоши резачки, всеки е имал. Но сега желанието ми е никакво да се запозная с която и да е и да докарам нещата "докрая" защото не мога да задържа това което бу трябвало да имаме.  Според мен също доста съм се деморализирал за нови момичета и приятели и съм загубил тотална вяра и не е много приятно усещане. Не е само тя пример, обичах да прекалявам с майтапене и понякога се държах жалко, но според мен просто не съм възмъжал достатъчно, имам още много да уча, най вече по силен да бъда.
Не общувах кой знае колко много и определено това си оказа влияние след време въпреки всичко направено до момента, може би сега ще е перфектното време да си развия твърдо общуването и заговарянето без да имам очаквания. Всеки има и силни и слаби моменти но в последните години много ми се искаше да задържа една връзка и една работа, уви не стана както желаех. Сега осъзнавам колко се минах като не инвестирах повече в себе си.
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юли 01, 2021, 20:11 »

Много е важно един мъж да изгради...

Да допълня само, не съм споменал никъде че винаги гледаше да закъснява, редовния номер, дали от мързел дали от незачитане на другия, това също и бях правил забележка ефект нулев. И понякога имаше случаи които флейкваше, правел съм глупости заради чувствата си към нея многократно но явно от това само си е вадела още повече мнение.
Като цяло и обратната и връзка за мен и поначало не ми харесва когато е отрицателна, точно защото беше тази която харесвах. И другото, майтапи едно но черен хумор и умишлено да ти сваля ранга и да се обидиш с претекст "ама аз само се бъзиках нали знаеш", видяла е че говоря и правя неща които също са грешни и не на място и ранга дето се вика ми не е отишъл нагоре а надолу, за мое съжаление. Исках да си го повдигна сам с опити, но не. На какви ли не глупости и неща се съгласявах само и само за да вървят нещата. Допуснах да ме прави на клоун и сега съжалявам. Не отказвах почти никога срещи, вечно насилвах нещата и вечно бях недоволен ако тя отказваше, с други думи силно нийди и силно реактивен бях към реакциите и отказа и, тя го знаеше и от там вече респекта е паднал много.

А иначе
Първото изречение което ти каза е много важно, аз не си бях изградил здраво място с работа и там да ми върви всичко, в началото понякога и след това е доста трудничко, предпочитам не винаги да отговарям и да се перча насреща въпреки че доста го правят, с други думи не съм достатъчно силен да се отстоявам а трябва да е обратното въпреки всичко!
Знам че и моето поведение беше грешно не 100 % мъжко и на място винаги и това явно се е усетило.

За другите моногамни работи си доста прав, чисто и просто можех да я поставя на мястото и да си пазя мъжката позиция и твърдо да не го допускам. Но тя обича да натиска по границите и е усетила че може да и минават номерата понеже бях мекушав и прекалено сладникав. Не знам защо, така ми идваше отвътре, да съм твърде сладникавия, блъскам си главата всеки път за това защото впоследствие си патя.
Да, така се получи, трябваше просто да я отрежа и да си послушам инстинкта. Но трябваше да изпатя отново и отново.
Най трудното винаги ми е било да си тръгна и да отрежа някоя от живота си, правил съм го с хора които сме се знаели малко, или след началото но след доста време и минали през доста работи просто ми трябваше силата да си тръгна и да забравя, че и да се бях издигнал с лекота, което също не ми се отдава.
Надявам се всее пак намеря начина да стана по силен и по мъжествен, вече тези неща не трябва да ги има, обещавам го пред себе си.
Много филми много нещо, явно така израства един мъж, доколкото знам постоянно натиска мъжете но тея които са с нея не знам с какво толкова я привличат явно по силен фрейм и просто се държат мъжествено, тя самата се държи като мъжко момиче защото усещаше че не съм кой знае колко опитен. Още уроци които научих твърде късно по трудния начин...
Объркано пиша, но наистина се притеснявам за бъдещето си. Искам да не допускам следващи да си играят игрите върху мен...
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юли 02, 2021, 10:16 »

Има и друго което е някакси като "ефект" от това как ме приемаха групите до нея, и съответно какво получавах или не получавах. В началото гледаха на мен по супер начин, всичко точно нали, след време след скандали и работи винаги настройваше другите срещу мен (незрял и пикленски ход като цяло), показваше липса на какъвто и да е контрол над себе си.. Но тя е момиче все пак. След време толкова караници и драми имаше между нас, че аз не знам за какво изобщо толкова се бях хванал в емоциите си към нея, и тя използваше това срещу мен. Тестчетата и игрите естествено си вървяха къде неусетно къде по директно. Най много се дразних, че вменяшее чувство на вина на мен, въпреки че тя беше виновна за всичките тея драми и пропадането на връзката в доста аспекти. Ако е искала е щяла да успее, но явно е търсила да ме смени с по изгоден и с финанси и тяло и да я хвалят всичките около нея... Това стана нещо като мания на някои момичета ама все тая.и един приятел си има дълга връзка но там нещата са други, с сигурност  е с момиче а не със бясна човекомразка едва ли не. Това също ми пречи, тъй като самочувствие най трудно се гради и запазва от такива глупости ми е втръснало и планирам да не тръгвам и да се занимавам с подобни. Въпреки че в другата тема пишеше за тялото и за другите неща как нямало да ти се правят почти, вероятно е така но тялото без другите елементи е нищо, тоест първо другото после тялото трябва да изградя. А че съм се оставил доста на отчаяноста и слабоста да ме завладеят тая година така е. Надявам се да отминат от самосебе си с времето ако не ще потърся хелп за всичко.

Да вметна, че в началото не беше така, бях търпелив и доста исках нещата да се получат, но всъщност това не е само с тази а с всички. Вече не знам на каква ще попадна отсреща, започвам да се притеснявам а и нямам много желание да бъда нараняван отново и разочарован, имаше една тема Бъдещето на връзките, която видях тази сутрин, мога да кажа че по подобен начим тази си е позволявала да се държи нагло насреща и много време се чудех какъв и е проблема на тая, но все пак знаех много добре каква е, и съм срещал много такива в нета. На живо слава богу малко! В нета донякъде го правят защото явно са патили и вече им е като държанието на кучка или просто да си пуска филма да върви според нейното настроение и лоши емоции към теб, ако това е правилното сравнение. По начало тя си е така с повечето външни хора, но не разбирах защо аз след като съм добронамерен като цяло с нея, гледах да избягвам да се караме то ставаше винаги обратното все намира за какво да се кара и да обяснява кво що. В голям филм се бях вкарал, но се радвам че вече не съм там! Никой мъж не би искал да е в тая ситуация или положение, а просто тук явно никой не я е поставил на мястото и, опитвал съм се многократно като цяло директното постявяне на място не става, реагира лошо и даже скача на контра.. Побъркана работа, кво да кажа от тая история все още не съм се възстановил но ми се иска вече да си избия ВСИЧКО и това е. Боли или не живота продължава. Надявам се не срещна повече такива бройки че ми се доповръща само като се сетя на тъпите комплексарки!
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юли 02, 2021, 10:43 »

Моето мнение е.... избий си от главата разните рангове и простотии...
Засега ще последвам този съвет и ще гледам да си дам тотален релакс и приятна лека музика, действам си по други задачи и дотам. Ще следя темата си за други включвания, благодаря на всички отново, тежко е станалото но трябва да се минава и напред.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

Профил
« Отговор #11 -: Юли 02, 2021, 18:31 »

Пич, ебаси кочината, ебаси обърканата и разхвърляна мисъл. Не знам как изчетох, тая човешка трагедия, чувствам си очите омърсени. Сега разбрах, що никой не е писал. Гледам дълго мнение, и очаквам, че ще е пълно с информация, и детайли, щото търсиш някаква обратна връзка. Булшит. Ти търсиш да си изповядваш мъките, все едно си седнал пред Карбовски, и всички да ревеме синхронно с теб. Без никакви факти, без обратна връзка, просто щото не се търси решаването на никакъв проблем.

Неясна мисъл, изпълнена със супер тъпи клишета, и генерализации, дето си ги прочел в оная книга, чул от някой ютуб инфуенсър, или друг интернет титан на мисълта. От тип на "жените в интернет са ейтакива, а онакивата не влизат в интернет. Прекалено са заети да копаят на село лука, да чистят, перат, и готвят".

И понеже, аз обичам все пак да има някаква извършена работа насреща, а не да си хейтя безпочвено, само ще те светна, че където и да ги срещаш - жената си е жена. Цял живот ще се опитва да ти се качва на главата, да те упреква, да ти мърмори, да те съди и да ти дава наклони. И без значение къде ги срещаш, всяка една ще успява да го постигне, само и единствено затото ти им позволяваш да го постигнат. И причината се вижда точно в стила ти на писане, и начина по който се опитваш да разрешиш и този проблем. Не чрез реално решение, а единственото което целиш е да си емоционално задоволен - душевен  хепиенд, един вид. Фап-фап, ама ментално.
Нямаш нито едно предприето действие, нито едно истинско отдръпване, нито веднъж не я пушваш до ултиматум - "Ей, жина гадна, ставам и си тръгвам сега, щото си непоносима и отвратителна, а аз не съм ти длъжника, да търпя емоционалните ти недъзи", и или тя си оправя отношението, и ти се моли за 2ри шанс, или тъпата ти история приключва около 7000 символа по-рано.
И пак казвам - няма различни жени, всяка ще го прави, защото ти и позволяваш.

И мани упреците, търпял си да се отнася неуважително, и да се занимава с други, а ти да си като резерва, и да ти налага рамка "Ти не си ми мъж, не ми дръж сметка, кво правя аз" - ми приятели с привилегии, и почваш да бръмчиш други мацки, без да го криеш, нали ти е ограничила точно това. Ама не, ти вътрешно си настроен, че нямаш избор, а тя има. И това е, защото ти е комфортно, да не си мръднеш пръста. И тук също е принципа - занимава се с други, защото ти и позволяваш. Я заиграй 1-2 нейни приятелки, и избръмчи някоя случайна мацка да ти пише постоянно, пък да видим, дали ще лафи по същия начин, и ще ти излиза с "Аз мога да правя квото си искам, не сме никви". Аргументите веднага ще са на 180.
Всичко в поведението и е било провокирано, защото е нямала респект към тебе, и те е приемала за ненужна даденост. А твоето поведение, и примиряване с тази рамка, е причината да те приема така.
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Юли 05, 2021, 09:40 »

Мерси за включването, така е доста объркано писах и не беше лесно да напиша всичко това но станалото станало.
Пуснах темата с надеждата, че ще имам ново начало и някакви насоки за това, не искам да съм с нисък ранг с следващите, както и в средите които тепърва ще се включвам, няма смисъл от това да го преживявам постоянно, иска ми се на следващите мацки да имам по добри подходи и мислите и действията да са ми по калибрирани а не объркани.
Относно поста над мен, наистина си прав точно така е постоянно ми звънеше и търсеше, но не за правилните неща които аз исках. Даваше всичко което трябва, но естествено на другите които не бяха като мен и не влагаха толкова емоция, време, сили и виждания за едните празни разговори и свободно внимание от моя страна. Разбрах си грешките. Просто не съм бил нищо повече от един ухажор и приятелче от което да получава внимание и самочувствие, защото няма от кой друг да го получи, преди бях уникален в това да създавам емоции но тази година отново се излагам с тея мои емоционални състояния и филми в главата. Сега пиша с други периодично и там нещата са по добре защото нищо не съм почнал да натискам и гоня а нещата са си малко от малко по интересни така. Като тръгна да се силя и блъскам насила да тръгвам с такава която не ме иска е ясно защо е имало резачки,защото аз съм бил друго за нея а не това което исках. Тя не ми позволяваше и виждаше че аз съм и в краката и емоционално вързан като кученце за нея. Колко глупости може да направи човек от емоции към някой не е истина.
Продължавам с следващата и се надявам да има промяна и да правя други неща за да получа други резултати
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Юли 11, 2021, 06:47 »

Здравейте, отново реших да драсна.
Мислех го преди няколко дни и реших да направя виждане и да минава каквото трябва.
В случая не стана с развоя по който горе долу си го представях но реших да сложа край на цялата тази заплетена история.
Като не ме иска значи края е дошъл отдавна но аз отказвах да го приема, мислейки си че нещо може да се промени, уви, стигат си и обожателите и новите и стари хора, единствения който не се вписваше с отношенията ни бях аз, уви, както в някои други теми "ма аз мислех че всичко върви точно а накрая се оказва че съм и просто приятелчето където тя иска да държи в кутийката", не, стоп на този булшит! Това е причината за всичко, както и защо я докарах до това състояние, вследствие тези мизерни поведения но накрая явно си получих дозата реалност и разбрах че това което си представях да тръгнем е дълбоко самозалъгване, губене на енергия и разочарование което води до излишни пропиляни мигове от живота ми където НЕ взимам момичето нито пък постигам целта ни да тръгнем, явно не съм подготвен и то не в 1 или два дребни детайли.
Колкото до изказването не е само да споделя за да ми мине, аз търсех решение сам на своя глава дълго време но колкото и да се чудех то го нямаше, отказах да приема че всичко е било отдавна обречено. Винаги има начин за едно или друго, но явно не и за мен - друга роля ми е била вкарана, а може би аз сам съм провокирал тези поведения в нея и сам съм се вкарал в ролята си на "недоволен френд гъй"..
Колкото и да блъсках извън това тя го усещаше, беше изсилено, недостойно и не на място поведение. Всичко произлизаше от това че за мен бе единствената и нямах очи за друга почти в по голямата част от времето. Останалите ми беше все тая за тях а на нея отделях по голямата си част от вниманието и ефорта. И за какво, за една заблуда и несполучливо събиране от моя страна. Като се знам колко бях нерешителен и непостоянен, объркан и не трезво мислещ напълно нормално да търси друг, говорели бяхме за отношенията не един път, но ме дразнеше отвътре че на мен не даваше АБСОЛЮТНО нищо от това което смятам че можеше безпроблемно да даде, с малко повече самочувствие и по добро представяне от моя страна и постоянство. Докато аз бях несериозен и непостоянен, не очаквах да ми се хвърли в ръцете но този сценарий дето го играят и други тя едва ли не гледайки ме от пиедестала и с държаща силата а аз борейки се отдолу да я стигна преля чашата. Още малко и ще си помисли че е Карди Би или някоя друга от този сорт.
Бях директен и не спестих някои неща които можеше (казах и ЕТО може да имаш всякакви обожатели, нови хора и че е по различно от преди(малко по късно осъзнах че можеше да не го казвам, то не пречи но все пак нямаше нужда да я четкам излишно), и че сигурно има нейни планове за това с кой да тръгне и че ми беше казвала за един нейн с който тогава се бяхме засекли, сподели ми че от 2 години не спирала да има чувства към него той към нея явно не. Като гледам единствения който яко и дълбоко бе влязъл в филма бях и все още съм аз.
Тоя не му дреме, прави си квот си знае и дотам.
Разбирам защо е предпочела него (висше и още други фактори, мислела си за него как му го прави в кенефа и някакви такива простотии) дори не знам защо ми го каза явно наистина е хлътнала, и в дълбока заблуда ако мисли че е наясно. Тя просто иска едното нищо друго не я интересува, затова и телефона и е пълен с такива индивиди, сега като се замисля блъскал съм си главата напълно излишно за един човек който отдавна трябваше да разбера че не е това което съм искал. Нито аз бях нещо кой знае какво, но дори и едните пари не оправят всичко останало. Пак недоволство щеше да има и пак вечни Капризи за всичко. И от моя и от нейна страна. Сега виждам донякъде по добре нещата, тя си урежда живота има някакви хора но аз съм този който не си е решил нещата, какъв е смисъла да бъда най малко в живота и като на мен ми трябваше повече от нея. Явно е преценила на кантарчето че като чисто финанси и статус не съм това което търси, и как ще съм като бях видял какво ли не Усмивчица предложения за брак, патоци и всякакви маймунджилъци.
"имала си човек за секс", естествено че ще каже това нали трябва да го играе фалшиво високо ниво пред мен(висок ранг и игра му викате нали), тя реално от мен не може да получи кой знае какво и за това че съм и позволил да си отваря устата нагоре надолу без да опонирам и да я надприказвам за това си позволява. Както каза човека над мен..
Всичко зависи от това кой съм аз за нея (човека срещу нея какво му личи като статус) е определено не е Рамбо и Командо с много от всичко  Завърти очи но пък и едновременно тя какво е толкова? Нищо особено
Ако трябва да обвиня някого? Това ще е себе си задето изтървах множество ситуации, шансове, отпуснах се тотално тази година не че миналата беше най вървежната, но поне правех много повече от началото на тая досега.
Да не се впускам пак в миналото, но нека кажем че някои хора си знаят работата, тя без опции и хора няма да остане, проблема го имам аз и не пуснах темата само да се "жалвам", сега виждам че когато съм го писал е било в такива моменти.
Живеел съм в това какво съм имал с този човек, същото което и тя усеща към онзи, защото като се е провалила с новите и са видяли че ептен не става обратно към старите, how convinient Усмивчица
И най лошото е че за всичкото отделено време така и от чиста доза уважение което останало беше в някакви количества но не доста големи винаги аз бях виновния, кривия, сбъркалия, и още какво ли не, тя както и много други не са взимали вина за собствените си глупости и грешки, не че аз не направих доста, но поне съм наясно че накрая идва момент в който осъзнаваш някои неща със или без чужда намеса.
По рано преди месеци трябваше да стигна до този момент а не чак сега, предполагам самотата не е много добър съветник винаги, но какво да се прави не прецених как искам да постигна нещата, не започнах по рано и не успях да се абстрахирам психически и отвсякъде от тоя булшит и излишно напрежение и притеснение за едното нищо.
Това че не съм успял с някоя не значи че живота ми няма смисъл, просто си представях бъдеще с нея и сложих way too much ефорт(е не много айде някакъв но можеше по добри подходи и държания и мислене да имам за нещата) но самата нагласа да не я изпусна, да се харесам, да съм прекалено найс или прекалено натискащ с докосванията ме прееба. Дразнех се дълго време и не можех да разбера толкова ли не ме иска не ставам ли вече за нищо, явно тва че нямах работа ми прееба всичко включително психическата нагласа и времето, вместо да си го давах за неща от които да се опрявя аз го отделях в притеснения, филми в главата и преживяване на някви супер малоумните моменти. Колкото до това ще има ли следваща, вероятно, но да се нагаждам изцяло и само с момичето да се съобразявам е също толкова зле колкото само с мен да се, но по добре повече с мен отколкото с отсрещната, ако не поставя мен си на 1 място определено няма да я шашне ако тя е важната а аз не.
Колкото до ония дето им писах, еми засега нищо, интереса гледам е спаднал, драскаме малко от малко и тва е. Други градове ме карат да губя желание както преди време, да плащам сумати пари и работи за да видя някоя си дето даже може и да не стане секса и да не се харесаме. Дори и в началото да върви що годе нормално, забелязал съм че и много други в фейса примерно гледат отсреща кой им пише, ако им е удобно и според казаното ще откликнат, ако не ги кефиш или си въпросителна къв е тоя ся почва едно разпитване, едно гледане с подозрителност и на мен самия ми става неудобно отсрещната страна да ме оценява, като ни трябвало да е взаимно и аз нея и тя мен но главно аз дали си заслужава с тая да се занимавам или не.
В повечето случаи когато почне тъпо чата и с тая подозрителност и отдръпнатост не си и правя труда да се харесам, тва и чакат да ги убеждаваш защо да останат примерно в поведението съм го забелязал, и пак ще избягат все едно кой знае какво лошо се е случило, явно хората масово ги карат да кринджват иначе няма друго логично обяснение. Другото е да чакат да видят готин и приятен ли съм или и аз ще бъда поредния дето на мига да го разкарат
Но аз не искам да съм, и затова и пуснах темата, искам промяна но и някакви други добри съвети що годе да мога да имам нещо върху което да се опра, ето виждате те си имат избори и все някак живеят с това, докато аз какво имам? В момента почти никакви опции и никакъв хъс за свалки или най малкото за запознанства, и познайте защо, заради старите отрязвания след всяко губя повече и повече желание.
Оня ден бях по работа, някакси имах енергия, имах веселие но отидох до едно момиче беше седнало и се зазяпало в тела  в метрото айде ходи я дърпай да ти обърне внимание като не си и прави труда да се обърне, с друга се заговорих но нищо значимо не стана бързаше да приключим разговора и дотам, гледах да говоря сериозно и тя също беше така, по рано преди около месец и нещо два бях заговорнил една в ситуация която бе комична, не беше нужно да се силя, и насила да флипна да ме харесва, то просто си стана от нищото, отколкото да седя и да се чудя как да спечеля интереса и да ме гледа с много радост, не че е невъзможно просто малшанс, като губя бързо желание и си спомням за недостатъци, после как да създам отново отношения с някоя и да я задържа въпреки всичко?

Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Юли 19, 2021, 09:32 »

Виждам че прекалено много наспамих сам темата си, явно бях доста заслепен от оная! Мина време, но не видях включване, предполагам е защото е доста неподредена и загубена кауза тая дискусия. Все пак искам да питам някакъв шанс да си взема своето трябва да има, въпроса е аз как да го направя?
Готов съм да действам и да се променя наистина, пичове помогнете не искам да изпусна шанса да обърна нещо такова в голям успех впоследствие, мислех си известно време искам ли не искам ли но ето реших се! Чакам вашите насоки. И стига съм бил заслепен от някакви филми за връзки и тем подобни, форума е за да сме силни и с характер мъже, тая тука тотално се изгаври с мен искам да изравня и да постигна моето въпреки твърдението и "каквото и да правиш няма да стане", майната му на това! Важни са моите желания и не смятам повече да и клякам никога за нищо!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: