Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2021, 20:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Тежък случай с бившата..... заради oneitis  (Прочетена 519 пъти)
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Юни 04, 2021, 13:07 »

Здравейте на всички от форума , преди години разбрах за ПУА и другите места и ми грабна интереса самия факт от това , че бях разбрал че има надежда... Или поне така си мислих Завърти очи
Бях се надъхвал многократно през годините , занимавах се предимно с момичета онлайн без много много наживо, но да започнем по същество за самата ми тема.

Преди всичко искам да кажа , че много хора и познати ми бяха казвали "заеби" но не ги послушах , мислех че все нещо може да се измисли. Очевидно не е толкова лесно или поне не за мен.

Историята конкретно е следната , за въпросния случай на oneitis и не само както усещах през цялото време.
2020 отделих време в някви онлайн местенца да се забавлявам , като цяло годината не беше много вървежна нито от към работа , нито от към желание , което естествено си оказа влияние и заради стрес и недоизграден характер и т.н.... , long story short нямам много голям и кой знае какъв опит , но на база на това което си бях забил в съзнанието , че мога да я докарам с момиче докрай си бях повярвал , няколко неуспешни продължителни чатове и емоционална и всякаква инвестиция които доведоха до нищо накрая(главно защото аз не исках , но така е като са на майна си райна в други градове на другия край на БГ ..)
Не е като да кажеш , че съм от малък град или че нямам възможности и хора около мен. Друг е проблема , но това нека е малко по-късно ....
Бях писал на въпросната си вече бивша за пръв път доколкото помня Юли месец , по-късно и казах че ще пиша бях вързал два лафа и дотам. После нищо и така до Август , по някаква причина реших да задълбая с нея (външно не беше кой знае какво , обикновено момиче само че пълничко). Предполагах , че макар и онлайн мога да намеря свястна и нормална (огромна заблуда и грешка от моя страна) , без реално да я познавам какво представлява , но впоследствие разбрах (нещата подсказват , знаците и постъпките Намигване)
Писахме си колко време и то уж "опознаване" и тем подобни.... Нали има 2 сценария единия е със "секс гай-а" другото със "чат приятелчето" и този , който го бавиш и за секс и като цяло за тея работи. Бях си втълпил в главата , покрай говорене с момичета , с хората че трябва да си "имам приятелка" , уж сериозна връзка уж тва уж онова , курец бате. Чаках МЕСЕЦ И няколко седмици за да я видя , само за да разбера за какво става на въпрос... Нищо особено като външен вид , нито като характер , аз реших още от 1-то ни виждане да дам шанс , без много много да го мисля бях на принципа (действай на момента , докато още имаш моментум и желание , защото забавя ли се по-късно няма да има същия ефект и най-вероятно и желание няма да имам..)
Тръгнахме , ходихме известно време , ще спестя детайлите , но мога да кажа само че сега осъзнавам чак това каква грешка е било. Имал съм нужда от някоя до себе си , мислейки си че това ще ме направи щастлив и успешен с времето , уви , заблудата бе ясна.... оставих се на чувствата и желанията да ме водят , понякога това ми е давало нормален успех като за рискуващ "новобранец" , но явно това не е достатъчно вече а и попринцип много зависи.
По 1 време бях съчетал бачкането със виждане с нея и приятелите/лките и , всеки ден почти , понякога с изключение + фитнес и добавки , работи въпреки че имах проблеми (няма да коментирам , но и там бях начинаещ) , гледах да бъда максимално натоварен откъм режим и всичко , за да смъкна бързо КГ , да изчистя и съответно успехите да дойдат по-бързо по мой начин като съчетавах всичко. Уви , не стана както го бях намислил поне не напълно. Претоварвах се доста , движих почти поо цял ден на крак в движение и после хапвах , кафета , напитки и квото още се сетите. Взимах и фитнес добавки за определен период , помагаха нооо бях заслепен за много други неща от емоциите и желанията си , някои ще кажат няма лошо но не е така , когато си момче и нямаш ясни и точни планове и всеки ден да разнообразяваш , да знаеш какво още можеш да направиш , какво да промениш .. Така е , грешките и провала са в кърпа вързани в 1 момент както и стана.

Първоначално беше "уау" от мен и енергията ми , водех , бях забавен , понякога прекалявах с хумора си , в някои ситуации беше 50/50 или ставаше бурен смях , или прекалявах и ставаше резил и то не веднъж ...
Всички знаем , че не трябва да ни пука за неуспехи и провали , но в 1 момент напрежението и при мен и при нея изиграва роля , хорското мнение където вечно някой трябва да се бърка и да говори глупости , тя пък и тя да разправя на други хора за нас и да говори срещу мен.... не беше окей това и още тогава трябваше да прекратя с достойнство , все още в най-добрия си период и по мое мнение най-добрата ми част от годината! , че и да надградя още над това. Фитнесите затвориха , аз имах проблеми в 1 част на тялото и се налагаше да прекратявам , тренъор нямах но планувах да взема , бях се решил твърдо да постигна поне нещо от което бих се гордял първоначално. За после не съм мислил.
Ся чатове , стари работи нямам пълни защото и вайбър и фейса много неща ми се губят , но нека кажем че....
Забелязах това , което го пишеше отчасти в 1 книга за онлайн ("Ако си търсиш от онлайн сериозна връзка най-вероятно няма как да стане , за секса да , но това не е мястото от което можеш да намериш дълготраен партнъор с който може да израстнете , но ако търсиш да топнеш това е..." ), тоест и да съм имал желанието , то се уби почти напълно след като разбрах какви глупости е правила , и отново ще обясня защото ми писна и искам всичко за което смятам че е необходимо да излея в тази тема....
С другите мъже никога не съм бил конкурентоспособен , нито съм имал желанието да се занимавам с това. Според мен е загуба на време , но и моята ревност е била лудо нещо.

Значи първо , една връзка няма как да е сериозна докато всеки ден си пише с сумати момчета , които е ясно какво искат от нея , тя щом отделя време на тях значи очевидно аз не съм и бил топ приоритета и избора за момче. Знам че бях далеч от 'перфектната десятка мъж' , но смятах че поне докато сме в връзка нещата би следвало да са последователни (тръгваме , правим си планове какво що , най вече АЗ НАБЛЮДАВАМ какво получавам отсреща освен тя мен), не мога да кажа че не е давала нищо от себе си напротив , но точно това е че не можах да си изпълня плановете и сляпо дадох доверие в човек , който не познавах напълно , то нали всичко е с риск , но явно още много неща не съм знаел.
Ходихме къде ли не , но гледах периодично момчета с които е имала общо в сексуален план и звъняха докато ние играехме (аз бях като КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ чудех си се....) първо беше един , викаше по-късно щи се обадя , и след това усетих че имаше нещо което не ми е казала и усетих че има доста неща които е скрила от мен. Казваше "това е един приятел с който си говорим за приятелката му" , а реално по-късно като беше изпила бира ми призна че бил първия и с който го правили... бях и затворил и казах , че трябваше да ми го каже. Супер изнервен бях и тва и го бях написал в чата , бях тотално откачил , както казах 1. защото не ми беше казала пълната истина и 2. тогава взимах яко добавки и ме правеха нервен яко.
След време пък още 1 момче , което тя ми бе споделила че били преди "приятели с привилегии" , бяхме седнали веднъж аз тя и още 1 момче нейн най добър приятел което е така , и поисках да и видя телефона , тя реагира все едно някакъв демон се беше пробудил в нея и тотално изперка от нищото , още тогава разбрах че не е чиста работата тука. Въпреки всичко си казах , сигурно си въобръзявам няма смисъл да се впрягам приятелка ми е. Е да ама не. След време драмите от нея , тестчетата и нон стоп да ми мрънка и мърмори на главата за квото се сети , може и да съм допускал грешки в моментите в които съм бил я разсеян , я несъзнателно съм казвал или правел нещо което не е трябвало. Вечно си играехме играта на "обвинения" ти тва ти онова. Видях преди какви ги е правила и не бях очуден , просто си потвърдих мнението за нея. Искала е да тръгне с по-атрактивно външно и вътрешно момче , което очевидно аз за нея не съм бил колкото и да правих тренировки и какво ли не , след време видях в телефона и случайно на 1 стар приятел от друг град където пак е трила чат отпреди , но явно е имало за мен "оф имам чувството че моя е пълен идиот" , виках си на главата виждам я толкова често , давах си всичките сили и внимание и любов на нея и за какво аджеба? За единия мърляв секс и едните целувки и прегръдки ли? Лошото е , че чувствата при мен не питат и винаги си следвах желанията...
Студентка е , но винаги ме е крила от техните. Постоянно говореше , че не съм бил изкарвал заплата редовно , аз си я получавах периодично преди да стане шита в края на годината с фитнесите и съкращенията.
След време аз усещах промяна в нея , тя така и не спря с скандалите с мен , не искаше да ми слуша нито съветите нито нищо , истерясваше и по начало си беше доста гневна с всички но явно е търсила черната овца или поне аз с това впечатление останах. Унизителното и тъпо отношение си беше налице (все пак това се сервира на 1 бета нали?) , ако имаше високо ниво на респект и имаше доста разбирателство и да сме обсъждали нещата както са , вместо да вика за всичко щеше да е друго.
В края на годината се разделихме. Тогава онази простотия с oneitis и това когато си останал с чувства към бившата си , естествено тя не е останала назад имала е цялата подкрепа след раздяла всички приятелки и хора я подкрепят хвърляйки 100% вината на мен , а тя може и да е усещала болка , но точно в този момент е последвало това с изневеряването както съм го усещал , държах се жалко като я бях виждал тогава , тя продължаваше и продължаваше да звъни , между другото постоянно се появяваха от нищото някакви фигури от миналото (и момчета около нашите години и някакви чичковци със и без семейства) , тук явно говорим за манипулаторка и връткаща много мъже едновременно (естествено няма никога да си го признае , но нещата го сочат Намигване ) , единствения преебан тогава? Това бях аз Усмивчица
Можех докато имах въпросната да си направя доста нови контакти и да имам кръг от момичета , най малкото да отида още по-нагоре , но не вместо това трябваше да мина през процеса където от опит да стана нещо повече отколкото съм бил досега... да пропадна така надолу , и за какво за някаква си случайна която дори не е имала дългосрочни намерения и очи само за мен. И кво , маха се от мен , държеше секса за около месец преди да се разделим като "залог" мислейки си че нещо кой знае кво прави.... За да мога да стана нийди и да се спъна в капана и , и после да се държи отвратително че съм я натискал и питал , тя беше като истерясала излязла от лудницата , и си виках на главата "С тая ли съм се занимавал , какви чувства , тва да беше някой друг с 200 да бяга Шокиран " ....
Факта е , че когато ТЯ се разделя с мен винаги има с кой да си легне , но при мен филма беше друг защото след раздяла не знаех как да се оправя и нямах никаква подкрепа , от който и да е. Може би тогава трябваше да пусна темата.
А , и не съм и давал никога телефона си да ми се ровичка в него , и да зяпа и да ми се бърка в контактите , не че нещо но не исках целия ми живот да го знае някоя дето даже не ми е сигурна и и нямах 100% доверие за това какъв човек е. Просто исках една нормална дълга връзка с шансове , без драми и посягане към мен и така нататък , вместо това стана обратното. Емоциите и на двама ни излезнаха извън всякакви релси и така и така връзката беше далеч от това което ми се искаше. (Да водя , да съм доминантен и така нататък) , е явно някои хора и тя не са виждали нещата както аз. Факт е , че още съм много зелен и имам супер много да уча , но и липсата на опит и приятели в последните години си оказа влияние...

И последната част от разказа ми е следната :
Надежда за мен самия , когато вече напълно бе убита бях аз самия , както и нещата които знаех че има след като се разделиш с човек. Факт е че връзката ни бе доста токсична и кофти , но надеждата , по-скоро заблудата че някога ще имам мечтаната връзка по съвсем друг начин... След всичко станало имах някакво останало привързване и чувства , та я бях засичал и по транспорта и на други места.
Винаги нейното мислене беше "аз какво правя не ми дръж сметка не си ми мъж не знам си кво що" , тя е доооооста скапана емоционално и на всичкото отгоре отвратително се държи. Не казвам , че аз перфектно съм се държал , и аз в някои моменти тотално бях буен заради нея , ама нейното не се издържаше , явно никога няма да се промени! Знам , че съм допуснал доста грешки и имам пропуски с момичетата , но след такъв тежък удар не знаех какво да направя , а за работа да не говорим...
Първия месец и изобщо първите бяха пълен ад за мен , мечтите ми бяха тотално на парченца а тая (наскоро разбрах) веднага ми беше намерила заместници и естествено пълна с опции от момчета, докато аз все още си мислех за нея - КАКЪВ ПЪЛЕН ГЛУПАК БЯХ!
И естествено , след време , засичания отново , уж корекции , уж възстановяване при мен... пак ме беше потърсила и дори поканила , само и само за да разбера че грам не и е пукало за мен като връзка , може би е имала някаква емоция , но самия начин по който ги върти нещата очевидно е че аз не можех да се справя с нея преди , камоли тая година където съм далеч от това което бях миналата!
Тотално съм загубил тренинг , желание , не тренирам от сигурно над половин година , и не знам какво да направя от тук насетне освен че трябва да се променя да си създам характер и да имам представа за нещата.
При мен сега истинското предизвикателство е да си върна желанието , самочувствието и да я кътна от живота си (все още ми звъни и се виждахме периодично , правеше неща за мен но секс или каквато и да е връзка -  на куково лято!)
Аз я натисках и тем подобни , не е като да не сме правили няколко пъти тая година , но от тогава насетне е пълен резил представянето ми и в леглото и като цяло в ежедневието!
Усещам как не съм се социализирал достатъчно , самочувствието го няма пък за наранената самооценка и его и всичко да не говорим - обиди , обвинения и 1000 неща от тая , да не говорим в постъпките и и грубото отношение въпреки че многократно и заявих че не желая да го прави тя контрира с 'ама и ти го правиш не си света вода ненапита' , понякога се дъвкахме взаимно но виждам че трябва да набия точката цялостно... няма смисъл. Вижда ме от дъжд на вятър , казала ми беше 'само приятели' , привличането и всичките тея неща ги няма ( и си виках на главата ... ЗАЩО по дяволите тогава съм тук , какво правя? ) да ми сипва още и още на главата и да ми удря по самочувствието. Звъни и пише , но така и така ме е набутала твърдо в френдзоната , в момента така се чувствам че каквото и да кажа и да направя ще е слаб ход , тя със други хора доколкото знам няма такива отношения , просто ме е усетила че съм зелен и слаб и е решила да тъпче явно... От време на време е нормална , но като си говорим има склонноста да припомня мои стари грешки и да ме поучава (аз вече се побърквам , филмирам и ми писва от това!!!)
Блокната е , ще се радвам все пак да ми дадете някакви съвети на психолог ли да отида и какво що.... трагично е положението емоционално а за психически да не говорим. Тая докато си вее с тоя с оня изобщо не и пука за това докъде сме довели нещата и само знае да обвинява и поучава , иска да ме боли пак и пак защото и го позволявах очевидно. Преди не бях такъв , даже доста я скастрях но скандалите , обвиненията , изкарваше ме мен 100% виновен за абсолютно всичко.... писна ми и бях тотално рухнал от тая , то тва е някакъв ад нищо чудно че няма приятел до себе си. Колкото до моя стремеж да стана нещо , макар и да знам че ще е след време.... не знам вече в какво да вярвам. Мисля , че тряябва да се стегна и емоционално и психически да бъда по устойчив и да се възстановя от тва травмиране дето стана... И други фактори има тя да е такава , но и аз минах през какво ли не( всички сме!)
Тя е студентка а аз съм малко по голям от нея с няколко години , очевидно тя с поведението и държанието си е искала да ми сигнализира че имам да се оправям като мъж и наистина да възмъжея защото е крайно време , и да си намеря работа нови приятели и нормален живот , пък момичетата са последната ми грижа към момента.
Много пъти тази година се будих с нежелание , болка , разочарование и липса на хъс за каквото и да е , само разочарование , болка и гняв за цялото положение. И работа трябва да си намеря и нови хора , с които по друг начин да бъдат нещата , за да не събирам още негативи и издънки (в момента съм най уязвим към такива работи ама айде...... не че не съм грешал когато съм бил в по друго състояние но това е за друг път!)
Ранга ми е нисък то е повече от ясно , но ако има някак как да си го възвърна и отстоявам в бъдеще и да дръпна напред ще се радвам да кажете. Бях гледал преди в форума имаше "научи ги да те уважават , да не те мачкат , махай ги от живота си" , да така е и в случая трябваше много отдавна да направя същото , но искам и с приятелите и хората които срещам да съм отстояващ и силен , а не да става по-зле положението. Засега нямам ясен и конкретен план освен , че трябва да отида на психолог при 1 удобна възможност.
Тя и сега като обсъждат с други хора кой кво що и за мен 100% съм сигурен , че бивам обсъждан.
Дори като общувам с нея ми е силно некомфортно и стресиращо , не знам винаги постъпвам ли правилно или в някакъв ад сам се вкарах .. пълен шит
Действията и тая година показват , че държи по мен по някакъв начин защото е правила неща за мен , НО АЗ НЕ Я ХАРЕСВАХ САМО КАТО ПРИЯТЕЛКА , така че френдзоната да си я задържи , аз съм аут от тоя филм. Не желая да бъда част от цирка и , нека си държи други бети и хора за внимание , аз усещам че си пилея живота и времето и енергията , самочувствието и всичко отива от зле към по-зле и ако остана няма да ми е много добре , толкова много се чувствам смачкан че не ми се говори... Тази явно много тормоз е яла в миналото си за да има такова отношение към нещата и хората (разказвала ми е) , но това не оправдава гадните неща които прави на околните и някой трябва да я постави на мястото и , но този човек ще е някой друг защото аз много отдавна си изгубих силите да се боря с тва същество!
Ясно е че поведението ми е слабо и няма шанс за нищо , защото тук са направени прекалено големи грешки и издънки , но занапред да не повтарям старите грешки и излъгации ще е добре... За връзки се самоотписвам за доста време напред , докато науча подробно какво трябва и е необходимо и като подход държание и всичко.
Има ли как да се възстановя напълно след тези неща?
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #1 -: Юни 10, 2021, 06:47 »

Моля темата да се изтрие благодаря Усмивчица
Активен
slayer
Forum Admin