Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 25, 2021, 09:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Харесва ме, но не стана нищо след втората среща.  (Прочетена 631 пъти)
MrWrong
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« -: Юни 14, 2021, 05:09 »

Здравейте драги,
нещо съм се поотпуснал с подхода и за това ми се налага да пускам някоя и друга банализирана тема.
Имам опит и успех в свалките, но скоро не съм свалял.
Отварям форума като настолна библия и ще вдигам духа.

Та един пресен случай с мацка, която тръгвам да изпускам, за съвет...

Запознахме се в Инстаграм. Вълнуват ни едни и същи неща, изначално ни допълват. И двамата сме интелектуалци, така да го кажем.
Момичето е с много висок ранг, докторант и отделно е доста кариерно насочена. Ясно, че всяка красива мацка има тесте от възможности с мъже, но в нейния случай почти няма, заради постоянните й работни ангажименти, което все още ми дава по-добър шанс, заради ограничената й представа откъм опции и към мен като по-интересен обект.
Аз също съм висок ранг, или поне в нейните очи.

Първа среща - Сядаме на кафе. Супер висок вайб, силен очен контакт, очите й текат. Вдигам ранг, показвам-вижда, че съм вървежен, страшно много ми се кефи. Нямаше шанс за целувка, а й реших да затвърдя интереса й, като не я бързах. Разделихме се на спирката. Силен очен контакт по време и след прегръдката, накрая промълви - 'Надявам се пак да се видим.'

Интервал от време - След това не я търсих известно време - 2-3 седмици. (имах лични ангажименти, отпуска, Великден-пътувах) Виждаше ме щастлив, с висок ранг и с мацки в инстаграм. А й го бях извъртял така, като подмотив, тя да ми пише първа - срещата ни беше началото на Април, а Рожденния ми ден - в края на април - и ми писа, за да ми честити.

Уговорка за втора среща - Мацката е 8/9. Пита ме няколко пъти - 'Как си тези дни за кафе?' Аз й писах директно час и дата, но тя се опита да налага фрейм като ми предлага други дати, или казвайки, '..но тези дни може' и аз я отрязвах с 'друг път' .. След седмица-две време, пак тръгваме да се уговаряме, по нейна инициатива, пиша й за вторник, тя ми отговаря, че не може - и обяснително защо, и предлага сряда. Пиша й 'Не. Карай.' и тя отговаря нацупено че все сме се разминавали. След 40 часа и отговорих за петък вечер, че ще имам нужда от по питие след работа и тя склони. Наложих фрейм.

Втората среща - час преди срещата ми праща снимка, как изглежда, пращам й и аз и и казвам шеговито - Не се мачваме днес. Тя пише - 'И двамата сме много хубави.'
Видяхме се. По път към кафето, шеги, тънък рапорт и опознаване, прави си селфи с мен, качва го на стори; Сядаме на супер арт кафе (артаджийка е), аз водя.
Сядаме един срещу друг. Говорим си, пускам някоя й друга шега. Лекичко сексуализирам; почва по едно време да ми прави комплименти - с мен чувства сигурност, мама ти прати поздрави, ти си страхотен мъж, има ли нещо което въобще може да те притесни и тн;

По едно време, интересното, по време на разговора ни, ми намекна към една тема. (по принцип в очите й представата за мен и е като на играч)
Пита ме - 'защо когато един мъж иска само секс от една жена, не й предлага директно и тя можело че да вземе да се навие.' (намек) Отговорих адекватно и общо, психологически.
(В общи линии от тук сбърках нещата и може би за това пиша тази тема - Аз глупакът си казах на себе си, че не искам просто секс с нея и да ме приема като просто сексуален субет, а нещо повече, плюс че реално си ме харесваше. Тук беше фундаменталната грешка, че вместо да я вайбна и насоча към секс, с което да я спечеля, впоследствие, постъпих супер ламерски) Разговорът си продължи приповдигнат с общи приказки, говорихме си разнообразни теми, удрях някоя ръка по коляното за кино.

След това пак сбърках. Една приятелка ме викаше на един бар с приятели (само приятелка, естествено) и й казах, да ходим при тях. Отидохме на едно шумно заведение в центъра. Компанията се изниза, като дойдохме, за да отидат да хапнат. Останахме само аз, момичето за което пиша и приятелката, при която отидохме, на бара. Калибрирах, говорих си с двете, но в общи линии не беше супер голямо настроението.
След като излязохме и казах да се разходим по нощна София. Закачах я, но не ми отвръщаше много силно на киното. Седнахме на една пейка. Лафихме малко, разлигавих се, исках да създам настроение. По едно време малко се поотпуснах, понеже пък съм супер мистичен и реших, че не ме разбира й казах, че '..ти можеш да предложиш на един мъж много повече от само една вечер'; Звучи ужасно, но наистина попадам изцяло в клеймото на играч. След това чакахме таксито. Реших, да се възползвам и първо да отидем до моя адрес, да сляза и след това тя да продължи към Студентски.
Поне в края успях да затвърдя отново лека позиция. Бъзиках я и я дисквалифицирах, казах й, че утре съм на концерт на едно момиче, но й че другите са ми леко семпли. Тя ми каза Ще те ревнувам и не ми се стори иронично. Накрая я бъзикнах, че следващата ни среща ще бъде на 32-ри август или след една година.
Прибрах се и ми идваше да се гръмна.

ПС
и съм убеден, че както и да го бях изиграл, нямаше да приеме оферта за у нас и да си легне с мен тази вечер. Дори ми каза, че не е очаквала, че ще се застоим до толкова късно, а си била дара барометър до към 22ч. само. Може би трябва по-директен подход с нея.

На следващия ден, следобяд, може би направих грешка, че й писах.
Написах й: 'Това момиче, за което ти казах вчера, че съм на концерт, ми се расърди заради сторито ни, със смеещи се емотиконки', а тя ми написа, 'Ревнува те'. След 20мин. й пиша - 'Като теб ли?' и тя ми отговаря с три смеещи се човечета (слаб интерес..); След това качи още едно стори с мен, как се лигавя нещо. Написах й, че 'Нашите снимки са яки', а тя ми отговори - 'Даа' и спрях да й пиша.

Та въпросът ми е по-скоро.. как да я действам? Уговорките с нея са трудни и усещам, че привличането пада. Да изчакам ли две седмици, преди да я поканя на кафе, все едно съм изчезнал или да я поканя в края на седмицата? Да й кажа ли директно намеренията си, или да й пиша точна дата и час и от отговора й вече ще се види интереса и.. : ))

Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 253

Профил
« Отговор #1 -: Юни 14, 2021, 07:36 »

Момичето е с много висок ранг, докторант и отделно е доста кариерно насочена. Ясно, че всяка красива мацка има тесте от възможности с мъже, но в нейния случай почти няма, заради постоянните й работни ангажименти,

Добре де, наистина ли искаш да си сложиш таралеж в гащите? Още от сега ти е ясно, какво те чака дори и да успееш - тя вечно ще е на работа/задължения, вечер ти ще с еприбираш от работа, ще трябва да си готвиш, тя ще се върне уморена и ще иска само да се наспи защото е имала "тежък ден". Кариеристките не стават за гаджета. Точка. Само за ебане, и както вероятно ще се убедиш - това ще се случва рядко и ще ти писне да се занимаваш дори. Виж само колко време и усилия ти изисква една уговорка с нея.....

След това пак сбърках. Една приятелка ме викаше на един бар с приятели (само приятелка, естествено) и й казах, да ходим при тях. Отидохме на едно шумно заведение в центъра. Компанията се изниза, като дойдохме, за да отидат да хапнат.

Груба грешка. Не запознавай жените с приятелите ти/приятелския ти кръг без да си ги прекарал през леглото. Дори и след това изчакай 7-8 месеца. Какво изобщо печелиш от това? Тая не ти е никаква, а ти инвестираш прекалено много. Вероятно целта ти е била да я накараш да ревнува и да я запалиш отново, но това идва прекалено. Тя и без това ти се е кефела.

(В общи линии от тук сбърках нещата и може би за това пиша тази тема - Аз глупакът си казах на себе си, че не искам просто секс с нея и да ме приема като просто сексуален субет, а нещо повече, плюс че реално си ме харесваше. Тук беше фундаменталната грешка, че вместо да я вайбна и насоча към секс, с което да я спечеля, впоследствие, постъпих супер ламерски)

Глупак си (без лош чувства) защото си сложил розовите очила. Какво изобщо можеш да искаш от една жена която не си пенетрирал дълбоко в гърлото? Ти не я познаваш, разбираш ли? И да, искал си секс, да искаш да ѝ свалиш гащичките и да я надупиш още там. Може това тя да наистина даиска. Виждаш че няма време, може пък да я устройва да сте FWB. Не усложнявай нещата, не си вкарвай филми в главата.

Още два важни момента - комплиментите. Там трябва ти да се дисквалифицираш (или както се казва) - едно "аха", и "с любезност ще стигнеш много далеч" е напълно достатъчно.

"Интелектуалните" жени, "умните" подобни щуротии. Това трябва да си го избиеш от главата, не си слагай ограничения и не лепи етикети на жените които само ги издигат в очите ти (представите ти). Това че поредната пръдла е отишла на 2-3 изложби, знае че Сезан не е ключовата дума за отваряне на пещерата, в никакъв случай не я прави интелектуалка. Това което ще напиша е малко крайно, но е близо до реалността, за да схванеш идеята. Същото е ѝ с чувството за хумор - изключително рядко качество което се среща основно в дебелите и грозните жени. Да, има изключения, но говорейки с езика на математика и вероятността - тя е около 3% (примерно, може и 5% да са). Тоест, ако хванеш произволна жена на улицата, от 100 жени, три до пет ще имат чувсто за хумор/интелектуалки/която и да било физическа черта/характеристика. Ако пък добавим и да е красива - отиваш в сферата на Еднорозите - ония митични същества за които всички сме чували, но никой не е виждал.  Идеята е, че жените са СРЕДНИ, и отклоненията при тях са по-малко отколкото при мъжете. От 100 жени, 95 ще са средни по ръст, цици, бедра, интелект, умения и т.н. Така работи Природата. Но като сложиш розовите очила, ти се изкривява представата..... Ето какво казва и един истински интелектуалец по въпроса - Крисфтофър Хиченс
https://www.youtube.com/watch?v=FO7SLjVtzcA

Как да процедираш нататък - не мога да ти дам много адекватен съвет. Аз лично щях да си кажа че обичам мусака и крем-карамел, да ги приготви за вечеря и да внимава крем карамела да няма шупли. Ако се направи на ударена - ясно е посланието и намерението ѝ. Излизал си вече два пъти с нея, не си я ебал, няма какво да инвестираш повече в нея. Нека си кичи стената с дипломи и хартийки, щом това е целта на живота.

Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Профил
« Отговор #2 -: Юни 14, 2021, 09:59 »

Привет.

Не виждам някъде да говориш за кино и физическа ескалация.

Аз ако не целуна едно момиче на първа, максимум втора среща интереса толкова е паднал,че дори не се занимавам.

Харесва ми как си изиграл уговорката за втора среща. Не си паднал на нейните условия , а си наложил своите.

Цитат
Втората среща - час преди срещата ми праща снимка, как изглежда, пращам й и аз и и казвам шеговито - Не се мачваме днес. Тя пише - 'И двамата сме много хубави.'
Видяхме се. По път към кафето, шеги, тънък рапорт и опознаване, прави си селфи с мен, качва го на стори; Сядаме на супер арт кафе (артаджийка е), аз водя.

Аз не бих се съгласил за селфи честно казано. Изглежда ми инвестиция от която аз нищо не печеля.

Цитат
Сядаме един срещу друг.
Тук си се застрелял в крака. Не можеш да вкарваш докосвания и да и "загрееш ютията".

Цитат
(В общи линии от тук сбърках нещата и може би за това пиша тази тема - Аз глупакът си казах на себе си, че не искам просто секс с нея и да ме приема като просто сексуален субет, а нещо повече, плюс че реално си ме харесваше. Тук беше фундаменталната грешка, че вместо да я вайбна и насоча към секс, с което да я спечеля, впоследствие, постъпих супер ламерски)

Сам си усетил нещата. Това е бил сигнал от нея да си малко по-смел и настървен. Да вкарваш докосвания, да ескалираш. Тук е трябвало да седнеш до нея и да се направиш на ударен и от там да започваш играта. Поне аз така бих го играл.

Винаги съм твърдял,че колкото и да е яка една мацка трябва първо да спиш с нея и после да мислиш за връзка. Ами ако е дърво в леглото? Ако не е мръсница? Ако мирише там долу? Ако сексът е ужасен ако ще и нобелова награда да има никога не бих излезнал пак с нея.

Директно да и кажеш намеренията си до нищо хубаво няма да доведат. Според мен тук тя е доста изстинала, но може да опиташ да направиш една последна среща и да се фокусираш в/у кино и физическа ескалация.

Аз лично не обичам да се занимавам с такива прекалено амбициозни. Такава жена няма да прави никакви инвестици за теб - няма да ти сготви нещо вкусно, няма да пътувате заедно. Ще реже секса, защото ще трябва да си пише проекта и т.н.

Опитай се да я праснеш и ако не стане не вкарвай много усилия и не се самоанализирай.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3938

Профил
« Отговор #3 -: Юни 15, 2021, 06:28 »

И аз като колегите, какво я хвалиш, докторат имала... Както викаше джоуи ла джо, I cant put my penis in your college degree, so why are you sharing this information with me?
2 месеца да се уговарям аз за едно кафе, и да дебна кой какви сторита кога е качил в инстаграм, че да гадая за интереса й пи това... Аз ли одъртявам или това е нормата вече?
Нещата трябва да са по-простички. Виждате се, прекарвате си добре /двамцата - няма нужда от шумни компании/ след това правите прекрасното ако го иска, пък ако не го иска прав й път, да върви да зубри за доктората.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

Профил
« Отговор #4 -: Юни 15, 2021, 16:45 »

Не съм чел коментарите, директно ти пиша докато ми е прясно. После ще ги погледна

Цитат
Първа среща - Сядаме на кафе. Супер висок вайб, силен очен контакт, очите й текат. Вдигам ранг, показвам-вижда, че съм вървежен, страшно много ми се кефи. Нямаше шанс за целувка, а й реших да затвърдя интереса й, като не я бързах. Разделихме се на спирката. Силен очен контакт по време и след прегръдката, накрая промълви - 'Надявам се пак да се видим.'
Не е фатална грешка, но все пак е грешка. Що за булшит - нямаше шанс за целувка? Беше се надумкал с лук?? Аре стига глупости, шанса се прави. Вдигаш я от масата ако трябва. Не че е грешно да не я целунеш, напротив - въпроса е в мотива ти и нагласата ти зад това. Чети надолу

"а й реших да затвърдя интереса й, като не я бързах" - Не, не затвърждаваш интерес. Звучиш, все едно си търсиш управдания за това, че не си я целунал. Все едно те е било шубе. Не ти се е рискувало излишно. Какво ще затвърждаваш.
Правилното е - не я целуваш, за да я изпълниш с напрежение. Защото знаеш, че ще го очаква. Че ще го иска все по силно. Не чакаш подходящи моменти, и затвърждаване на това да те хареса още малко, че да ти стигне за да се класираш за целувка.
По-ринцип е било добър вариант да я целунеш малко след средата на срещата веднъш, и страстно. Да я подпалиш. И после да се отдръпнеш до края на срещата (включително и края). Щото така показваш, че не дебнеш моменти. Стиска ти. Ескалираш и си баунсваш атракшъна. И не прекаляваш. Оставяш мерака и очакването да си изиграе ролята. Да и говориш нормално, а тя да не може да те слуша адекватно, и само да стои и да те зяпа в устните.
Както и да е. Но и твоя начин става.

Цитат
Уговорка за втора среща
тук си го отиграл добре

И надолу вече си се омазал здраво
Цитат
Отговорих адекватно и общо, психологически.
Не, че е добре да се обясняваш, но НЕ - не ти е това грешката ..не е драма

Цитат
След това пак сбърках. Една приятелка ме викаше на един бар с приятели
Това ти е първата сериозна грешка. Да бързаш да я запознаваш с обракежието си, докато сте в тази фаза. Ти още не си спал с нея, все едно ще се жениш за нея. Не да не го правиш - отбягвай го. Докато не започнеш да спиш редовно с нея (поне 4-5 пъти), не я запознаваш дори с кучето си. Изключение прави, ако ти е трудно да го избегнеш. Но когато можеш, това е правилния вариант.
А в тази фаза - само ти и тя. Трябва да гледаш как да я изолираш, и как да я бауснеш към клоуз, и как да засилваш привличането. Друго не ти трябва.

Цитат
Закачах я, но не ми отвръщаше много силно на киното. Седнахме на една пейка. Лафихме малко, разлигавих се, исках да създам настроение. По едно време малко се поотпуснах, понеже пък съм супер мистичен и реших, че не ме разбира й казах, че '..ти можеш да предложиш на един мъж много повече от само една вечер'; Звучи ужасно, но наистина попадам изцяло в клеймото на играч
И тук тотално си се избалъчил вече в горния дух.
Когато е паднало настроението, най-голямата грешка е да се насилваш да го вдигаш. Това е тотално предаване на твоята стойност спрямо нейната. Ти просто казваш - тя е по ценната, мога само да я забавлявам, и съм длъжен. Факта, че се чувстваш неловко от подобни моменти, говори, че играта ти куца, и ще се издъниш. Напротив - трябва да се чувстваш окей с тях. Да изпитваш спокойствие, натурално, без да се насилваш. Да усещаш, че имаш контрол, без да се налага да си клоун или да вършиш нещо специално. Ти се държиш по този начин, защото усещаш, че нямаш контрол, и се чувстваш несигурен. И проблема очевидно не е в мацката и сигналите които ти дава, нито в отношението и - напротив, тя е здраво хлътнала и очевидно има голям толеранс към балъщината ти поради тая причина. Причината е само и единствено в теб.

Цитат
и съм убеден, че както и да го бях изиграл, нямаше да приеме оферта за у нас
На таксито, да. След всичката тази балъщина и късни часове - със сигурност. Но ако беше пробвал след кафето или още в началото на срещата да я иницираш във вас - изобщо не се знае. Разбира се, ще се искат топки за това. С толкова мека игра, трудно.

Цитат
На следващия ден, следобяд, може би направих грешка, че й писах.
Написах й: 'Това момиче, за което ти казах вчера, че съм на концерт, ми се расърди заради сторито ни, със смеещи се емотиконки', а тя ми написа, 'Ревнува те'. След 20мин. й пиша - 'Като теб ли?' и тя ми отговаря с три смеещи се човечета (слаб интерес..); След това качи още едно стори с мен, как се лигавя нещо. Написах й, че 'Нашите снимки са яки', а тя ми отговори - 'Даа' и спрях да й пиша.

Ако беше друга, със сигурност щеше да те отсвири.
Все още си в играта, и късмета ти е в това, че имаш изградено силно привличане, от чата и от 1ва среща. И че мацката се е превързала от независещи от теб обстоятелства.
За това има такъв толеранс, към некординираното ти поведение. Но добре е да знае, че това не е вечно. Имаш още 1-2 срещи, щреди да те отсвири, ако си изиграеш картите правилно тук. И добре е да пробваш да я клоузиш, вместо да я водиш да я запознаеш с баба си.
Добре е да държиш фрейм. Добре е, да започнеш по-малко да се обясняваш, и повече да действаш.

Успех с момичето

Цитат
Винаги съм твърдял,че колкото и да е яка една мацка трябва първо да спиш с нея и после да мислиш за връзка. Ами ако е дърво в леглото? Ако не е мръсница? Ако мирише там долу? Ако сексът е ужасен ако ще и нобелова награда да има никога не бих излезнал пак с нея.
Не! По-лошо. Ами ако не ти пусне?
Що за връзка ще е това?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: