Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 25, 2021, 07:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за поведение на момичета и още..  (Прочетена 705 пъти)
recheck
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Юни 18, 2021, 17:24 »

Здравейте. Пиша ви с уговорката че съм "начинаещ" с жените и не разбирам все още доста неща.
Та на въпроса. Доста често забелязвам, чакайки си на спирката или на сфетофара как момиче пред мен ме гледа странично. Може да се залъгвам, обаче така го усещам. Не се е обърнала към мен директно а главата и е странично и учите и са максимално наляво/ на дясно насочени към моята посока.

Въпроса ми е дали изглеждам подозрително за нея и тя просто ме следи защото очаква някаква тъпотия или просто ме харесва или нещо друго?

И още един въпрос. Кои места са най-подходящи за сваляне на мацки?

Благодаря.
Активен
db
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #1 -: Юни 19, 2021, 13:25 »

Здравей! И аз съм начинаещ и си търся някой, с който да пробвам различни неща. От известно време бродя из различни местенца в София и имам някои идеи. Витошка е безспорния ми фаворит за day game. Ако си в София, писал съм ти на лично, защото имам едно предложение.
Активен
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« Отговор #2 -: Юни 19, 2021, 19:06 »

Просто следващия път като "усетиш момиче да те гледа странично", я питай директно това, което питаш нас тук.

Не е добра идея да и кажеш буквално "Здравей, усетих че ме гледаш странично, ушите ти бяха в моята посока, флиртуваш ли с мен?"

Но пък имаш супер повод да я отвориш с претекст, че те е загледала.

Експериментирай и ще разбереш. Най-добре е да получиш реална обратна връзка от истинския живот. Ние тук няма как да знаем защо момичето от светофара си е обърнало ушите в твоята посока. Усмивчица

Успех!
Активен

"...Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно.”

Васил Левски
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

Профил
« Отговор #3 -: Юни 21, 2021, 02:38 »

Здравей! И аз съм начинаещ и си търся някой, с който да пробвам различни неща.
Пичове, няма лошо да изпробвате нови неща. Удобрявам. Само гледайте да включват и момиче. Да не пробвате нещо само двамата, ако с момичетата ударите на камък в началото!  Плезещ се

Подкрепям мнението на crowolf. Не си губи времето да разсъждаваш в/у неща от които полза няма никаква. Действай, и няма да ти се налага да мислиш за глупости
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3938

Профил
« Отговор #4 -: Юни 22, 2021, 07:28 »

Това е начин на мислене. Един като го гледа мацка си вика баси, сигурно ми е разкопчан дюкяна, или ми е излязла пъпка на челото. А друг си вика гледа ме, щото съм много готин пич и иска да й бръкна в гащите. Кой ли от двамата ги чука повече, а?
Прави са колегите, че няма значение за какво точно те е гледала, значение има дали ще ползваш шанса да отвориш "на топло" или ще го пропуснеш и после ще трябва да отваряш на студено.
Активен
recheck
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #5 -: Юни 26, 2021, 15:59 »

Така е, трябва да започна да действам повече. Благодаря ви
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай