Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2021, 15:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да вляза във връзка ?  (Прочетена 362 пъти)
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 439

Профил
« -: Март 21, 2021, 13:25 »

В момента се задявам с няколко мацки и целта ми е по-скоро да си намеря приятелка за дългосрочен план тъй като не мога да въртя 3-4 мацки като някои хора и затова предпочитам да си хвана някоя за гадже, та въпросът ми е как да подходя към това, знам че трябва да наеба някоя преди да съм тръгнал да ходя с нея, та как да процедирам ? Благодаря предварително.  Усмивчица
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #1 -: Март 21, 2021, 16:16 »

Моя съвет е да не бързаш толкова. Трябва да прекараш доста време с момичето, за да влезнеш във връзка с нея. Аз гледам за връзка само момиче, което преценявам дали може да е майка на моите деца. Разбира се няма как да е майка , ако не ми е приятно с нея, товари ме , не правим секс и командва и няма разбирателство.

Също така изхождай от позицията на изобилие. Ти избираш такава не защото не искаш да си сам, а защото измежду няколко тя е най-добрият избор.

Другото нещо с компромисите. Не трябва да правиш компромиси със себе си. Никога. Ако си се разбрал с приятели и тя може само тогава да излезнете - няма как да стане, излизаш с приятели.

Ако те кара да лъжеш, мамиш и говори лоши неща за семейството ти, също няма как да стане.

Тези неща няма как да ги разбереш за ден, два с момиче. Но също така трябва да си готов да дръпнеш шалтера по всяко време. Когато ти идва в повече и идваш да пишеш тема във форума за това нещо, тогава най-вероятно моментът е настъпил.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: