Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2021, 14:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Теория vs Практика  (Прочетена 580 пъти)
Свеж Младеш
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Юни 21, 2021, 17:12 »

Здравейте на всички.Отдавна не съм писал във форума понеже годинките и задълженията си вървят и така...та искам да обърна внимание на едно нещо което наблюдавам напоследък.Въпросът ми към вас е не смятате ли че напоследък всичко понеже е онлайн и хората доста силно се повлияха от това и всеки втори търси решение на проблемите си във някой форум,например често виждам момчета тук пишат неща от сорта на:писах на едно момиче то не ми отговори,сега как да действам,ето един чат къде имам грешки какво да поправя и т.н.Друго,не смятате ли също че твърде много четене на теория води до известно закостеняване и изграждане на нереални представи,да ви дам един простичък пример,човек който много чете теория и практикува малко или изобщо не го прави и постоянно пита за оупънъри и съвети какво и как да направи и такъв който е просто по-общителен,но грам не знае за пик ъп и подобните му...е който ще има по-голям успех,освен това когато има проблем би било добре той да се решава с разговори на живо нещо което малко като че ли ни убягва не днешните млади.Извинявайте малко разтеглих темата,исках да кажа че многото теория и кълване онлайн без реална практика обикновено води изграждане на нереални представи и оттам започват колебания и самообвинения които доста често са неоснователни,а реалната жива комуникация и запознанства с по-отракани пичове би помогнала много повече на някой новак да израстне в играта(голяма част от написаното е от личен опит и наблюдения).П.С. бъдете здрави и приятни летни преживявания Намигване
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #1 -: Юни 22, 2021, 10:28 »

Това което работи за мен e баланса.

Грешката, която правих е да чета форума с месеци и нищо да не правя.

Ревах като малко пале по бившата, която ме заряза след 3 години заедно.

Като излезнах на улицата всичката тая теория се изпарява. Тя ти пуска шит, ти си чел някъде как се отговаря на него, но си спекъл, защото е нещо ново за теб. НО се чувстваш жив.

След това отидох на уоркшоп. Там ми казаха действаш с едно, опитваш и следиш резултата. Ако работи ползваш него. Както казва Peter Drucker използваш силните си страни.

Например на мен ми е силно да разказвам истории и така ги задържам и виждам,че ме слушат. Силно ми е логистичната страна. Знам къде да я водя, знам какво ще правя. Ако вали, знам къде ще отидем. Адаптирам се бързо.

Това го научих с практика. Резачки наляво и надясно. Няма как да не минеш през това.

Няма магическо хапче, няма магическа книга, която да те научи как да ставаш сваляш на жени. Няма програма, която за 30 дена ще те направи PickUp Artist.

Но ще ти кажа какво работи. Работи да излизаш сам на улицата и да заговаряш. С ниска, с висока енергия. Един ден ще те отрежат 20, друг ден ще ти дадат телефона 2 мацки и няма да ти дигнат.

Някои ще бъдат груби, някои ще се чудят как да те отсвирят. Някои ще те помислят за creep.

Като теглиш чертата и изчукаш една мацка от улицата, тогава разбираш колкото жестоко е и колко много избор имаш.

Доверяваш се на инстинктите си да си ловец.

Влизаш в дискотека и има 100 мъже и 100 жени. Кои имат повече избор? Мъжете разбира се. 10 от тях да имат смелостта да заговорят. Те могат да избират между тези 100 жени. А от тези 100 жени, те ще могат да изберат между 10 мъже.

Взимам теория, пречупвам си съзнанието и опитвам да приложа част от теорията на практика. Колкото по-стар си толкова по трудно е това.

Само да четеш без да правиш нищо не става.

Само да практикуваш без теория също не става.

Излизай на улицата, практикувай, прочети нещо,  отиди на уоркшоп, намери или създай свой собствен стил!   

Не се отказвай!
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #2 -: Юни 22, 2021, 10:35 »

Някои ще бъдат груби, някои ще се чудят как да те отсвирят. Някои ще те помислят за creep.

Като теглиш чертата и изчукаш една мацка от улицата, тогава разбираш колкото жестоко е и колко много избор имаш.

Доверяваш се на инстинктите си да си ловец.

BOW DOWN !!!
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: