Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2021, 14:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Много готина колежка  (Прочетена 1303 пъти)
Ludoto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« -: Юли 04, 2021, 18:17 »

Здр.

отдавна не съм влизал тук, но просто до сега не съм срещал такова момиче и реално нз какво да правя.

Става въпрос за една колежка от офиса. 20 годишно пиче, ама много хубаво. Октомври месец дойде в работата, викам си ебати яката, трябва да действам. Аз се запознах с нея у а, но мацката естествено си има гадже. Пълен игнор имам предвид вобще  никакъв интерес от нейна страна, викам си не съм и симпатичен и аз и набих игнора. Но имахме по няколко късни смени в които оставахме заедно сами и от немай къде почнахме си лафиме някакви неща. И от месец два, това момиче тотално ме разкърти. Почна се някъкъв страшен интерес, който още не мога да си го обясня. Почнаха някакви поздрави с ръце, усмивки, заговаряня. Идвам в офиса като отворя вратата първото нещо което виждам са нейните очи и ми маха. Това  до преди онзи ден. В началото викам тази какво и стана, после стана нещо като навик да я търся. Лафиме си смеем се почнахме да излизаме в почивки заедно, ако излезна сам почивка без нея тя се сърди. Като си говоря с другите колежки, тя ревнува. Иска само с нея да си говоря някакви такива неща.
Дано ме разбирате, слаб съм в обясненията. Ходим на вънка вика страх ме от гълъби и гледа какво ще направя. Абе някакви такива неща. Аз в началото, както казах си викам тази какво й става..... но след всички тия работи си викам тая е лапнала. И й вкарах оферта да ходим на кафе по чата. Тя отговори, че ме разбирала, но по-скоро да си останем колеги, приятели. Аз и викам ок няма ядове. На другия ден отивам на работа пак бяхме дневна смяна с една друга колежка и съвсем нормално почнахме да си говорим, все едно не се е случило нищо. Пак си взе почивката с мене, нищо не и казах просто си беше ок всичко, даже се кефеше. По-късно през седмицата пак останахме сами в офиса, аз се преместих до нея си лафиме, тя супер се накефи. И аз просто повдигнах въпроса и казах, че просто е супер хубава и аз яко си я харесах. Тя ми заявява и аз какво да направя смисъл какво искаш да ти отговоря. Викам не ме ли харесваш тя вика не..... хаха. И аз малко шок седнах си обратно на стола и почнах да си работя. И некви минути нищо не се говори и по едно време нещо почнахме пак да си лафим. Лафчето си върви смеем се говорим си, няма ядове. И пак нещо стана на въпрос нали какво става тук и тя ми вика, ами откажи се хаха.... Оф супер хаотично ви го разказвам, но просто нямам опит в писането.
И просто седи и чака какво ще направя, усетих я че просто ме провокира, да ми види реакцията. Абе играе си на котка и мишка иска да й се тича след дупето, а аз тея игри не ги владея просто. След това ми каза, че по-добре да спрем контакт нали и да ми мине(демек пак иска да се отказвам). И сега ми натрапва мнението си, че от няколко дни съм и влезнал в личното пространство(което не е така, просто и казах че си я харесвам нищо фрапантно не съм и казвал или правил) на което аз и казах да не ми се кара нали, че ще се почувствам виновен, но ако съм я накал да се чувстрва зле и се извинявам. И петък бяхме на работа, тя игнор, само си казахме здрасти и това е. Никави погледи, никакъв чат, само като се заговорих с една колежка тя пак ме стрелна с поглед. Момичето има интерес просто си личи, но се дърпа яко.... има си приятел на всичкото отгоре.

По принцип е страшно пиче, като ходиме по улицата, половината се обръщат. Пичага е яко държи на бъзик, лафа го има, погледи абе трудно е да се опише. Просто за първи път срещам такова чудо. Пъровначално игнор, все едно ме няма. След това супер надъхана почна да си играе с мене, аз се вкарах във филма. И сега пак почва с игнора, който е здрържан. Малка е, осъзнавам, че го прави нарочно то просто си личи. Провокира ме с това държание, да ме види какво ще направя. Просто аз нз как тоно как да  постъпя в случая. Мисля да си го оставя както в началато и да се дистанцирам и да видя какво ще става, но тя ще напуска скоро и нз дали няма да го приеме като отказ. Адски тъпо.

Мерси за четенето, ако някой се реши да го чете.
Активен

Може, който мисли, че може и не може, който мисли, че не може !!!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1984

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 05, 2021, 08:50 »

И къде го видя този интерес? Ако продължиш така, най-много да се оплаче от теб. Всичко според мен е грешка.

1) Защо чакаш от октомври - свалки се правят за 2-3 седмици и ако не се получи, даваш следваща? Тук ти от октомври точиш лиги. Кажи че поне си ебал/свалял нещо друго в този период, щото иначе си типичен случай на единствената. И то без дори поне да ти е пуснала 1-2 пъти.

2) Не се казва - абе харесвам ли те, ти харесваш ли ме. Уговаря се среща и там бавно и последователно се прави физическо и психическо сближаване. И ако не се получава - се съсредоточаваш върху други мацки.

3) Сега като си и казал всичко директно и тя директно ти е отказала, ти предлагам изобщо да забравиш за тази мацка и да ходиш да позаговаряш други мацки (не 1, а много) и да не се съсредоточаваш пак върху 1. Щото може и до уволнение да го докараш в тоя темп.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Ludoto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юли 05, 2021, 23:38 »

най-голямата грешка си ти, приятелю мой. Сори, че ти го казвам ма положението е мега зле. Не само ти но като гледам всичко в тоя Форум е адски роботоизирано и няма никава връзка със главния мозък. Пич земи малко порасни и помъдрей и спри да се имаш за АЛФА мъжкар и спри да говориш за ебане, щото съм сигурен че даже не си и мирисал Путка. То си личи от думите ти и изразяването.

Колкото до темата и тя е грешка, защото това няма как да се разбере от хора който само седят пред компа и се опитват да се напасват към някакви смешни АЛФа алгоритми. Ти грам не си разбрал за какво иде реч, но може и да е от моето хаотично писане, но то няма как да се опишат тези неща на 3-ти човек. Се тая грешката е моя, че изобщо писах в този леко така да го нарека промиващ мозъка форум.

https://www.youtube.com/watch?v=n-2SbkhX7Sk ето ви храна за рамисъл. Много истини казва момчето, но трябва да ги проумееш и разбереш. Това е ПикЪП, а не някакви си схеми да си винаги ти и само твоето да е, смешни АЛФА простотий. Мъже се правите вие като всички останали, половината един картоф незнаете как се бели сигурно. Който е с отворено съзнание и разбира факта, че има хиляди начини да се научиш как комуникираш с хората ще потърсят този проект и ще видят по-якия начин да се отпуснеш и да бъдеш себе си, а не някой робот. Дано не съм засегнал някой.
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юли 06, 2021, 09:33 »

Муахахаха, еми зле съм, ама не аз питам как да наеба колежката, по която точа лиги от октомври. Не че съм алфа или топ, но поне егото ми не е като твоето. Кво правиш - пускаш тема да се жалваш как биеш чекии, а колежката не иска да ти врътне една въпреки пациентското ти признание пред нея колко я "обичаш". После отиваш в другата тема да хейтиш некъв пич, накрая и в твоята тема насираш и хейтиш. Разбирам че само на чекии е гадно, а пък ако си си счупил ръцете може и тва да не ти се получава, ама само споко. Като не те кефи форума и е пълен с чекиджии, върви в форума на дата бг или бг мама. Там дават качествени съвети затова как да си биеш чекии със счупени ръце.  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Ludoto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юли 06, 2021, 23:08 »

Уау колко мозък изтече от тоя пост, чак се притесних...... Разярих човека АЛФА. И кво кат си бия чикий със счупени ръце тебе яд ли те е, ако искаш ела ми набий и ти една щом това е нещото което ти идва на ум да ме затапиш АЛФАР такъв. И не хейтя просо си казвам мнението, това че ти го приемаш за хейт потвърждава думите ми значи е истина и тебе ти е кофти АЛФИСТ такъв. По скори си АЛФ, но няма лошо, секи според акъла си.
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1385

Профил
« Отговор #5 -: Юли 07, 2021, 03:02 »

най-голямата грешка си ти, приятелю мой. Сори, че ти го казвам ма положението е мега зле...
Брат... наеба ли я?
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юли 07, 2021, 09:27 »

Изобщо не се приемам за никаква алфа, нито за нещо особено. Обикновен човек съм си, с много недостатъци, а и не съм някакъв пикапьор с големи успехи. Но смятам, че от приобития минимален опит, избиваш яко комплекси. Прпоръчвам ти да отидеш да разпуснеш с 2-3 платени момичета (лично аз съм го правил многократно, така че това не е сарказъм) и след това да се опиташ да се самоанализираш къде грешиш, да опиташ да изчистиш грешките и след това да таргетираш максимално много различни момичета и рано или късно ще успееш. А тва да хейтиш във форума моментно затъпява болката от неуспехите, защото агресията и омразата дават чувство за щастие (не знам точно как, но психологически е това), но това щастие е измамно и доста горчиво. Защо хората, които хейтиш, в случая мене, си живеят живота и не ги ебе за твоя хейт.

Поздрави,
твой приятел Алф.
Активен

Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 76

Профил
« Отговор #7 -: Юли 07, 2021, 11:45 »

Абе играе си на котка и мишка иска да й се тича след дупето, а аз тея игри не ги владея просто.

Не ги владееш ли?

Ти си факир на тея игри бре. На практика в теб виждам едно добро момче, което обича да обгрижва с внимание 'хубавите колежки.' Та ти си и станал приятелКА на тази бре. Те жените се ревнуват едни други като не си по-добра приятелка с другата. Т'ва не го ли знаеш?  Шокиран

И ся, к'во? Дори тая 'много готина колежка' ще напуска скоро?  Мда... явно от отчаяние тук си писал, да видиш к'во може да измислиме за теб, след като си си прецакал всичко. Чакал я от октомври.

Пич, предлагам ти да започнеш, най-искрено да се наблюдаваш какво пишеш от страни. Имаш проблем с писането. Ми щом имаш и с т'ва проблем, значи имаш проблеми и с изразяването на живо. Като гледам как си говорил с нея, не се и учудвам. Например, в момента в който и кажеш, че 'я харесваш' - и даваш цялата сила и тя може да те смачка като мравка.

Тя ти е казала, че не те харесва и се учудваш? Нема учудване тука. Ти си и приятелка. Нищо повече. И нищо повече не може да направиш от тук на там. Много трудно. А и като гледам как се подаваш на критика... смятай. Не случайно си -16 рейтинг.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 439

Профил
« Отговор #8 -: Юли 07, 2021, 22:11 »

Изобщо не се приемам за никаква алфа, нито за нещо особено. Обикновен човек съм си, с много недостатъци, а и не съм някакъв пикапьор с големи успехи. Но смятам, че от приобития минимален опит, избиваш яко комплекси.

Добре. След като сам си признаваш че си с минимален опит, на базата на какво се изказваш така категорично ?! Не би ли следвало някой с повече компетенции да се изкаже.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #9 -: Юли 08, 2021, 08:56 »

Голям ми е хуя. Виждам просто, че пича нещо има лични казуси за решаване - психологически. Хем не му пускат, хем хейти пикапа. А и ползвах малко ирония, ама не се разбра явно.
Активен

Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юли 08, 2021, 10:57 »

Голям ми е хуя. Виждам просто, че пича нещо има лични казуси за решаване - психологически. Хем не му пускат, хем хейти пикапа. А и ползвах малко ирония, ама не се разбра явно.

Това, че като се качиш и кантарът показва голяма цифра, не е от хуя.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #11 -: Юли 08, 2021, 11:01 »

Май ти бе пикапьорът дето от години една мацка не му е вързала и все се оплакваше.
Активен

Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Юли 08, 2021, 12:38 »

Май ти бе пикапьорът дето от години една мацка не му е вързала и все се оплакваше.

Години наред си търсих свястно момиче ама все с к*рви се срещах, писна ми вече от тях, аз и теб съм те питал така за съвет ама и ти не помагаше хич.

Виж Коконът недей да цапаш на момчето темата, не е правилно братле. Все пак човека е писал за помощ, нека по опитните от нас се обаждат.
Активен
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Профил
« Отговор #13 -: Юли 08, 2021, 13:54 »

Тая си прави ташак с теб и по-лошото е, че най-вероятно е споделила на колежките ти какъв ламер си.

На работното място, когато фейлнеш с 2-3 колежки вече си отровил кладенеца и няма шанс да ти се получи с другите. И обраното , ако изчукаш 2-3 има голям шанс да ги минеш почти всички влед това, без значение дали са обмъжени или с приятел. Заради преселекшъна се получава някаква верижна реакция и всики искат да те пробват.

Моя съвет е - тотален игнор на тая. Дръж се нормално все пак, ако имате някакъв контакт. И се насочи към други колежки, но внимавай как си играеш картите, защото имаш само още 1-2 шанса.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Активен Активен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #14 -: Юли 08, 2021, 14:27 »

Таргет , единственото което чета от твоите постове са плоски , тъпи хейтърски изказвания Усмивчица
Лудото , тя на няколко места ти е подсказала да я заиграеш , защо не си го направил ?
Имам буквално същия случаи като теб - страх от стълби. Метнах я на рамо като чувал и я пренесох , после я накарах да ме черпи дюнер щото бях нейния ''ангел спасител''.Мега смях стана.
И ше ти вмъкна 1 реплика на godfathera батко ти мистери -
If u say to a women ''i really like u'' it wont be as effective as saying to them ''you really like me'' in teasing way.
1 More - To get a woman you have to risk losing her.
Риск бро , като е била най захапала и правиш 2 дена брутално студено и влизаш директно с офертата.
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #15 -: Юли 08, 2021, 14:37 »

Години наред си търсих свястно момиче ама все с к*рви се срещах, писна ми вече от тях, аз и теб съм те питал така за съвет ама и ти не помагаше хич.

Ама еба ли ги тея курви, или само се запозбавахте. Щото ако не си ги ебал, май става като приказката за гроздето е кисело. Или викаш курви са, щото спят със слеъра, а не с теб. А твоето момиче дето щи пусне е най-свестното. Добра самозаблуда. Аз не съм ебал кой знае колко, но поне не се лъжа вътрешно, че видиш ли гроздето дето не го стигам е кисело. А ти си си изградил някакъв свят в главата, дето ти си ебати пича, ама света не ме обича. От което страдаш само ти.
Активен

Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Юли 08, 2021, 15:22 »

Таргет , единственото което чета от твоите постове са плоски , тъпи хейтърски изказвания Усмивчица
Лудото , тя на няколко места ти е подсказала да я заиграеш , защо не си го направил ?
Имам буквално същия случаи като теб - страх от стълби. Метнах я на рамо като чувал и я пренесох , после я накарах да ме черпи дюнер щото бях нейния ''ангел спасител''.Мега смях стана.
И ше ти вмъкна 1 реплика на godfathera батко ти мистери -
If u say to a women ''i really like u'' it wont be as effective as saying to them ''you really like me'' in teasing way.
1 More - To get a woman you have to risk losing her.
Риск бро , като е била най захапала и правиш 2 дена брутално студено и влизаш директно с офертата.

Не знам къде си ги чел тея хейтърски коментари ама щом си казал, второ ти не му даваш съвет на момчето ами буквално казваш как си процедирал, той може да не е като теб. Може да е по срамежлив или да няма чак такива топки да прави като теб нещата. Ако това ти е съвета не знам братле, може и да сработи ама при него едва ли. Ти чете ли цялата тема или като някои  хора частично?!

Ама еба ли ги тея курви, или само се запозбавахте. Щото ако не си ги ебал, май става като приказката за гроздето е кисело. Или викаш курви са, щото спят със слеъра, а не с теб. А твоето момиче дето щи пусне е най-свестното. Добра самозаблуда. Аз не съм ебал кой знае колко, но поне не се лъжа вътрешно, че видиш ли гроздето дето не го стигам е кисело. А ти си си изградил някакъв свят в главата, дето ти си ебати пича, ама света не ме обича. От което страдаш само ти.

Ебах ги ама каква файда, брат, то всичко писва, трябва и малко разнообразие. Не знам дали спят със Слеъра освен ако не са ходили в София и не са попадали на него, но едва ли са спали с него. Светът ме обича, мойто момче и въобще не си страдам, ама ти бая комлекси избиваш, споко братле карай по полека, сигурен съм че и ти ще намериш начин да си щастлив.

Лудото, не знам какво досега си направил ама дай обратна връзка, тука хората сумати и съвети ти дадоха, а ти хич не се опитваш нищо да правиш най вероятно.

Иначе според мен най-добро мнение е дал Коинфлип, кратко точно и ясно имаш реп+ от мен.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #17 -: Юли 08, 2021, 15:58 »

А щом си ги ебал супер. Пусни един курс за пикапьори. Малко не ми се връзва цялата картинка. Иначе мерси за пожеланието да намеря щастие. Добър човек си ти,таргет.
Активен

Ludoto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Юли 08, 2021, 23:34 »

OMFG..... тука било по-зле и от някой тийн форум. Яко храна отнесох, че изобщо си направих труда да пиша нещо тук....... Нито един май не разбра каква беше изобщо причината да го пиша този пост и да отварям темата. Ще го напиша още веднъж белким некой му просветне. Чудех се дали на някой му се е случвало просто от супер як игнор от страна на момичето, дори едно Здрасти колегялно нямаше, до някакаво обсебване(защото да идвам на работа и всеки ден като идвам в офиса и първото нещо което видя е тя как ме зяпа).

Само неразбрах от къде се почна това, че съм бил я чакал от Октомври, мисля че подробно обясних, че в началото аз се запознах с нея, тя не показваше никакъв интерес, дори здрасти не казваше колегиално и аз и набих също игнор. От някъде се появи интереса й просто това ми е супер чудно.

Нито съм питал за съвет, нито пък и питам. Тук като гледам освен да ме заровите до раменете в земята и да ме целите с камъни друго неможахте да направите, не се и учудвам нали сте АЛФисти всичките, и големи ебачи, разбирачи..... нямам думи просто потресен съм.

Доколко със момичето като и бия игнор тя почва отново да ми се върти пред очите и ме заговаря, знак че не съм и безразличен. И при положение, че и вкарах оферта за кафе на което тя отказа, какво друго ми оставаше освен да отида и да си сваля картите. Реално, нямам ЕГО което тя да накърни, ако сте истински пикъпъри и сте заговаряли супер много момичета по улиците мисля че ще разберете за какво ви говоря. След сумати откази и рязаници то просто нейното НЕ  не  е ама вобще проблем. Като не ме харесва си е нейн проблем..... не мисля, че съм и дал каквато и да е сила при положение, че реално мен не ми пука особено, нали момичето е супер яко и хубаво, но като не става не става.... не съм някоя откачалка, нищо не се е променило още си говорим и се смеем, аз и на нея и го казах.

Иначе мерси за подкрепата и милите думи, ясна черта на Мъжеството което се върти тука в този Лунатичен форум....... Само да питам някой вобще обърна ли внимание на линка ?!?!?

Активен

Ludoto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Юли 09, 2021, 00:37 »

Абе играе си на котка и мишка иска да й се тича след дупето, а аз тея игри не ги владея просто.

Не ги владееш ли?

Ти си факир на тея игри бре. На практика в теб виждам едно добро момче, което обича да обгрижва с внимание 'хубавите колежки.' Та ти си и станал приятелКА на тази бре. Те жените се ревнуват едни други като не си по-добра приятелка с другата. Т'ва не го ли знаеш?  Шокиран

И ся, к'во? Дори тая 'много готина колежка' ще напуска скоро?  Мда... явно от отчаяние тук си писал, да видиш к'во може да измислиме за теб, след като си си прецакал всичко. Чакал я от октомври.

Пич, предлагам ти да започнеш, най-искрено да се наблюдаваш какво пишеш от страни. Имаш проблем с писането. Ми щом имаш и с т'ва проблем, значи имаш проблеми и с изразяването на живо. Като гледам как си говорил с нея, не се и учудвам. Например, в момента в който и кажеш, че 'я харесваш' - и даваш цялата сила и тя може да те смачка като мравка.

Тя ти е казала, че не те харесва и се учудваш? Нема учудване тука. Ти си и приятелка. Нищо повече. И нищо повече не може да направиш от тук на там. Много трудно. А и като гледам как се подаваш на критика... смятай. Не случайно си -16 рейтинг.

Ей го и ШАРАНА се обади, баце ходи виж колко дига ГолФо и си направи некоя друга снимка пред огледалото у ФИТНЕСо и недей много да критикуваш щото, ма грам те нема...... Sharan.... xaxa
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: