Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 25, 2021, 08:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не връзват  (Прочетена 600 пъти)
Paolo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Юли 06, 2021, 22:06 »

Здравейте, готиняги! От около 2 години започнах да правя cold approach  по улиците на периоди. За това време съм отворил стотици мацки, но процентът ми на успеваемост е трагичен. Най-големият ми успех е чикия в храстите на НДК от една сладурка. В повечето случай взимам някаква социална мрежа, разменяме няколко съобщения или не отговарят и до там. Случвало се е да изляза на среща, но до секс така и не стигам. Явно не правя нещата както трябва, но не съм сигурен къде точно бъркам. Ще се радвам да напишете съвети. Благодаря за вниманието!
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1983

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 07, 2021, 09:31 »

Чекия не е малко, даже супер - значи си направил атракшън. Според мен от колд апроуч на улиците е мега тегаво и трудно, особено ако не си топ и имаш някои неща, които ти куцат. Бих разнообразил с онлайн свалки и в социалня кръг - би трябвало да имаш по-голяма успеваемост там. Като в социалните кръгове се пипа финно и не се хвърляш на всичко познато - ще ти излезе негативна репутация, която трудно ще бориш после. А в социалните мрежи и сайтове за запонанства - пишеш масово на всички, който отговори.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

Профил
« Отговор #2 -: Юли 08, 2021, 00:10 »

Подкрепям горното мнение, нямам кво да добавя. Пиша само за да отбележа, че краба кърти с постове. Направо кефиш
Активен
Paolo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юли 09, 2021, 15:21 »

Проблемът е, че в чатовете хич ме няма. Много трудно да успея да изградя каквато и да е свалка. На живо повече ми харесва, а и като че ли повече откликват. Един пресен случай с гъркиня на НДК, отварям я, започнахме разговор, старае се, шегуваме се, после си говорихме по-сериозни теми. На тръгване се прегърнахме и я целунах по бузата. А сега даже не сийнва в Инстаграм. Не знам какво се случва хах.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 437

Профил
« Отговор #4 -: Юли 09, 2021, 19:22 »

Проблемът е, че в чатовете хич ме няма. Много трудно да успея да изградя каквато и да е свалка. На живо повече ми харесва, а и като че ли повече откликват. Един пресен случай с гъркиня на НДК, отварям я, започнахме разговор, старае се, шегуваме се, после си говорихме по-сериозни теми. На тръгване се прегърнахме и я целунах по бузата. А сега даже не сийнва в Инстаграм. Не знам какво се случва хах.

Паоло, гъркинята си я играл емоционално най-вероятно и като се е прибрала е почнала да се осъзнава, не се притеснявай всички сме имали такива случаи. Явно не си създал достатъчно рапорт или на прост език казано не си създал комфорт.

Ако ти харесва да апроучваш на улицата го прави, аз също съм фен на живия контакт не на тези социални приложения. Но се научи и да чатиш, знам че е тегаво но трябва, споко и аз бях кофти в чатовете ама се оправих после, трябва просто практика. Иначе като цяло играеш навсякъде където можеш, естествено калибрирано.

Но щом до среща си стигал значи имаш някакъв напредък за разлика от други които още на апроуча седят. Не се притеснявай и секса ще дойде, може би имаш проблем с ескалацията и затова не ти се получава или се забавяш или много бързаш. Намери там някакъв баланс и давай смело.

Мога да ти дам няколко съвета които биха ти били полезни в апроуча:

- Мисля че преди време Слеъра го беше казал някъде, заговаряй така сякаш ебеш с този стил, а не просто да се пробваш

- Научи си таргет групата, виж кои ти връзват повече и се стреми повече към тях, не отваряй всичко на рампейдж, прави най-много 10 сета, малко но качественни

- Бъди по-гъвкав, ако излизаш поне си определи някакви цели за ходене, а не да излизаш да пикапиш, тъкмо като ти свършат приказките да включиш и това в разговора, използвай го, пък и си личи че наистина имаш някаква работ

- Не стой да ги дебнеш, веднага те засичат с погледа пък и е супер тъпо, просто имаш път нанякъде или си седнал да се любуваш на природата в парка и като видиш мацка отиваш

- Директно или индиректно както ти намериш за добре и което от двете повече ти подхоща, ако искаш и ситуационно

- Следи хубаво реакциите им, виж коя в действителност те харесва и коя просто от любезност си говори с теб

Вече за срещите не знам, не си дал инфо за тях, но за апроучите е това, надявам се да съм ти бил полезен, ако ли не другите ще добавят или ще ме поправят. И ще е хубаво да даваш обратна връзка за някой друг сет как е протекъл, ама на такъв какъвто мацката ти се е кефила, иначе ако не ти се кефи ясно е че не е от играта.
Активен
ekvivalentat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #5 -: Юли 12, 2021, 10:52 »

И на мен ми се бе случвало преди като от време на време през дълги периоди заговарях само че българки.
Реакциите техните обаче ми влияеха силно на моя фрейм един вид зависим от одобрението и си виках на главата как оо дяволите да имам по добър фрейм като те самите се настройват че не искат да говорим? Хубаво следваща еди кво си обаче и там се е стигало до примерно фейс или инста и същото явление - по начало няма ясен и точен контакт където да си умира от кеф заради предразсъдъци и други глупости и обикновено или сийн или нищо и някакво неебателно поведение, защо така се получава толкова ли скучен бях станал? Хем да си забавен отворен и да не грешиш хем да си с подход и с внимание към детайлите, е как да стане?
Относно сега, вярно е това че гледат много на детайли тяло външен вид някои са расистки кхм на хората, тоя тва тоя онова, нищо че няма нищо вярно но хората са такива каквито са и винаги са били. Не изглеждам ни най малко перфектно, но смятам че поне една две на първо време може да станат разговорите и така. Но и до това дали ще стигна, честно не знам вече, хем съм загубил тренинг и всякакво желание хем лесно се отказвам и не ми се занимава после като е спаднала енергията и няма настроение и желание след дадени сцени и изцепки. Редовно при мен си е било така, като бях в връзка дори се палех за доста неща, бях реактивен на всичко но и това с постоянните провокации да кажеш или направиш нещо е малко дразнещо, но няма начин това е.
Сега трябва да връщам самочувствие, настройка и всичко което идея си нямам как ще стане, без да има рязане и издънки понякога.
Активен
Paolo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юли 16, 2021, 19:12 »

Благодаря за съветите. Впрочем не ги дебна, даже повече ми върви когато ги заговарям на път за някъде, отколкото, ако изляза с идеята да пикапя. Относно срещите иначе, съм стигаш до целувки, опипвания и някоя друга чикия. Но единственият секс си остава с една колежка. На срещите обикновено не се напъвам излишно. Говорим си, разхождаме се и ескалирам малко по малко. Ако стане, стане.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: