Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2022, 19:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Втората първа стъпка  (Прочетена 458 пъти)
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 60

Профил
« -: Август 05, 2021, 22:08 »

Привет, алфи. Бих искал да чуя вашето ценно мнение по един въпрос.

Наскоро преодолях страха си от заговаряне. И двата самостоятелни сета не бяха нищо особено, но самият факт, че действах, вместо само да мисля, ми даде повече увереност, вяра в себе си и кеф, независимо от резултата.

Сега напоследък ми се случва отново да засичам готини мацки из маршрута ми за работа или връщане от някъде, но не ги заговарям, защото нямам конкретна причина и не се сещам какво да им кажа.

Ако няма нищо интересно или необичайно в средата или в облеклото й, тогава как отваряте ? Не искам да е нещо твърде нийди или обикновено.

То ясно, че можеш да играеш "играта на цифри" и да отвориш 50 жени с едно и също директно нещо, ама аз бих си спестил времето и усилията. (а може би греша)

Дайте идеи.
Активен

gnōthi seauton
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Профил
« Отговор #1 -: Август 06, 2021, 15:53 »

Здравей, crowolf радвам се че си преодолял страха от заговаряне, не е лесно наистина.

Относно ситуацията, да по принцип да отваряш директно си е най-лесния вариант, но и най-изтъркания, а пък си е още по-трудно ако си средна работа откъм визия.

Това което казваш че няма за какво да се захванеш, според мен не е така, винаги има за какво да се захванеш, все пак не живееш в малък град и едва ли мацката е облечена твърде изчистено за да не намериш за какво да я бъзикнеш. Ако няма наистина за какво да се захванеш го караш малко в стил "старата школа" питаш нещо индиректно, като се стараеш самият опънър да е нещо което те интересува, така изглежда по автентично. Не че не можеш и някоя глупост да кажеш, но съм установил от опит че ако не ти се отдават интересните и забавни опънъри по-добре да играеш на сигурно с някой въпрос който те интересува, обвържи го с някоя твоя случка на скоро така ще изглежда по-натурален разговора, не да и приказваш за някакви котки и после да преминаваш на друго. Това вече е мое мнение, другите да кажат.

Аз наскоро гледаш една готина продавачка в магазина до нас и още като я видях първия път и си викам трябва да я заприказвам нещо, естествено не успях първия път понеже дойде нейна колежка да й помогне и трябваше да отида при нея. Но си поставих за цел каквото ще да е да я заприказвам нещо другия път и успях. Сега може да не е най-оригиналния и готин подход, но все пак е подход.

Постави си го за цел следващия път да заговориш мацки независимо от това дали има или няма за какво да се заприказвате. Все ще измислиш нещо, бъди креативен. И най-важното е да не го мислиш толкова, не е нужно да с мега оригинален, ако си в София то и без това конкуренцията на играчите е много там. Да не те ебе хич, заговаряш ги както ти дойде, ако не се сетиш нищо карай директно и толкова.

Успех !!!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: