Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2021, 15:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Харесвам едно момиче, но ....  (Прочетена 440 пъти)
shepard
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Август 26, 2021, 21:44 »

Здравейте, аз съм момче на 24 години и от близо месец харесвам едно момиче,на 20 години, което обаче не знае че съществувам. Проблемите са няколко. Намираме се в различни градове тук в България, на околко 300км. разтояние. Втория проблем е че тя е известна, има близо 10 хиляди последователи в инстаграм, а аз дори нямам и инстаграм, направих си един за да гледам нейните снимки или клипове защото много я харесвам, но ме срам да й пиша, а и едва ли ще ми отговори все пак има близо 10 хил. последователя и всеки като тръгне да й пише ... Другия проблем е че аз не съм особено красив и висок младеж, и съответно самочуствието ми е ниско и съм срамежлив. Работя на нормална работа, на минимална заплата, и тя едва ли ще ме забележи тъй като съм обикновен човек, карам 30 годишна таратайка, живея при нашите все още, тренирам във фитнеса от няколко години, студент съм но завършвам тази година. Наистина много я харесвам, но никога не сме се виждали на живо и дори не знам как да я заговоря ако я срещна. Общо взето ме е страх от мисълта, че ще ме облъсне а тя наистина за мен и за вижданията ми е жена-мечта. В един нейн пост тя дори сподели, че никога не е имала приятел и че търси сериозна връзка, тип брак. Според това което успях да видя в инстаграма й, да прочета, имаме доста сходни интереси. Тя е толкова красива и умна, има много приятели, известна, талантлива, не се срамува, всичко което аз не съм, тоест обратното на мен. Страх ме е защото често се провалям в каквото и да е и сега за пръв път в живота си искам нещо толкова силно и ако се проваля не знам какво ще правя.Нямам и приятели на който да споделя мъката, от работа в къщи и обратно. Няма от къде другаде да взема съвет и реших да чета в интернет решения или поне съвети, но общо взето не ми помогнаха много. Искам съвет от някого, а ме е срам да питам родителите си, и затова пиша тук. Ще съм много благодарен ако някой с подобна или дори същата ситуация е намерил решение и реши да сподели.
Активен
xa.aleksandra
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #1 -: Август 27, 2021, 18:55 »

Здравей, shepard. На 24 години не си малък, твоето е нещо като влюбване в актриса, което може да го имаш през пубертета още преди да си имал отношения с жена, фантазираш много. Явно си неопитен, щом се занимаваш с такива неща.
 Увеличи си контактите с жени, но и с мъже, защото май много си близък с родителите си и ти липсват контакти с други хора. Ако трудно намираш приятели, започни работа, където трябва да говориш с много хора или се запиши на танци  Усмивчица

Активен
The_Doctor
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 71

Профил
« Отговор #2 -: Август 27, 2021, 19:22 »

Аз бих те посъветвал да започнеш, да четеш форума и постепенно да стартираш промяната, която при теб трябва да е из основи.
Активен

Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #3 -: Август 29, 2021, 10:16 »

Сега ще ти кажа неща, които и аз не знаех на твоите години.

Емоционалното инветиране в жена/момиче без да си в интимни взаимоотншения с нея е чиста загубва на енергия и време - енергия и време, които можеш да вкараш да подобриш нещо в себе си. Какво е емоционално инвестиране? - Мислене за нея; фантазии какви гаджета ще сте; постоянно търсене на нейното внимание и/или постоянно даване на внимание; подаръци без повод(да това има материален елемент, но отнема повече да го измислиш и да се чудиш дали ще се хареса).

Материално инветиране без да имате интимни взаимоотншения(а и дори да сте но ще говоря за когато не сте) да е в граници. Не повече от колко можеш да живееш без(също като при залаганията). По този начин се предпазваш от това да не останеш без ресурси

Има 4 важни елемента тва да се хващат гаджета(ако щеш за сериозна връзка, ако щеш само да топнеш чушката) - хубост, пари, социален кръг и игра.
Хубост - да изгжедаш най-вече здрав и силен(не е нужно да си бодибилдър, ама поне да не си дебел), хигиена и без дрипави дрехи.
Пари- стави ти ясно за к'во става на въпрос. Ако можеш да издържаш себе си е добре, ако можеш да издържаш двама е още по-добре.
Социален кръг - знам че звучи тъпо, но хората си правят изводи за теб спрямо обкръжението ти. Да не говорим, че колкото ти е по-долям социалния кръг (и качествен) толкова повече възможности могат да ти се отворят, за какво и да е - по-добра работа или скрити стажове(т.е фирмата е казала на работниците си "кажете на вашите познати, че търсим хора"), по-евтина поправка на нещо или курсове, събития с много хора и повече запознанва със жени
Играта - как да флиртуваш, как да се държиш сред жени, как да говориш с тях и да можеш да разчетеш човека срещу теб.
Ако един или повече от елементите са слаби или ги подобряваш или подобряваш останалите така, че слабите да изглеждат на като малки недостатъци.

Разликата между това да живееш с родители, защото те не могат да се гледат сами, и да живееш с родителите, защото не можеш(или не искаш, познавам и такива) е: с 1-вото показваш, че се грижиш за хора, с 2-рото позажваш, че не можеш да се грижиш сам за себе си. И както написах за Парите е добре да можеш поне да се грижиш за себе си. Никоя жена не иска да е опората. Това си им е вградено и подсъзнателно избират мъже, с които да си легнат, които им биха били опора (дори и да е за секс за една вечер).

Колкото до момичето,което споменаваш, според мен малко се целиш над възможностите ти в момента. Такива жени, които имат такова последователи, обикновено получават внимание от хидяди мухльовци. И защо пише, че не може да си намери мъж за брак? Много е просто всяка жена иска мъжа до нея да е на нейното или на повисоко ниво( т.е най-малкото тя да не е опората връзката). Тази мацка след като е такова високо ниво си търси също някой на високо ниво. Но тези мъже дет са това ниво трудно напускат ергенството, защото когато имаш гомял избор от жени, защо да се доволяваш само с една.

Та за сега се фокосираш най-вече над 4-те елемента. Хвани и гледаш некви видеа как да си избираш САМ дрехите и да обличаш без да изглеждаш кат дрипльо, и каква прическа, брада ще отиват на лицетото ти.
Ако имаш лоша стойка намери видеа или статии как да я подобриш, тъй като си нисък (и аз съм сравнителни нисък 173см) не трябва да си позволяваш да си изгърбен. Повярваш ми сам ще усетиш разликата на улицата. И самочувстието само ще си дойде и това ще ти позволи да не забиваш чак толкова като говориш с непознати.
Което пък от своя страна ще ти позволи да си разшириш социалния кръг и от там възможможността да намериш по-добра работа(което ще спомогне да се изнесеш от вкъщи, макар и да е в квартира с една стая и кухня) и запознаства с момичета.
Активен
xa.aleksandra
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 29, 2021, 12:58 »

Защо момичето да е много високо ниво, защото има много последователи в инстаграм ли.И защо мислиш, че има голям избор от мъже, които си заслужават.
 Няма смисъл да я мислиш за нещо необикновено и повече от теб, затова ти казах, че няма смисъл да си фантазираш, не защото е нещо много над теб.  Пиши и ако искаш, просто нямай очаквания. Напиши си мнението и реагирай, както смяташ за правилно, без да си променяш мнението, за да и се харесаш и така няма да си като другите. Не се оплаквай, не казвай, че не си особено карсив, не си харесваш живота, не си мислил, че тя може да те забележи изобщо, защото си много невзрачен, защото говори за липса на самочувствие. Пиши и в темата за брака и сериозните връзки даже най-добре. Рискувай повече и напиши нещо или направи нещо, за да ти се случи нещо изобщо.
 Въпреки всичко мисля, че автора на темата не е нещо много заинтересован, иначе вече щеше да провери коментарите и да отговори на тях. Разбирам, аз ще се променя, или не, не е така, тя е прекрасна, или да се ядоса, че не са му дали съвет какво точно да попита. Може би е прекалено срамежлив да отговори на коментарите.

Активен
shepard
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #5 -: Август 29, 2021, 21:45 »

Аз не знам от къде да започна. Първо от както споменах вече месец, че и повече я харесвам, и не просто я харесвам- просто не ми излиза от главата. Сутрин като стана мисля за нея, като съм на работа мисля за нея, вечер мисля за нея, в залата, докато си легна, че и дори я сънувам понякога. Имам чуството, че съм омагьосън. Досега не съм се влюбвал и не знам какво представлява това, но просто не спирам да мисля за нея, луд ли съм не знам. Срам ме е да й пиша както казахте тя е висока летва и едва ли ще ми обърне внимание, сигорно всеки ден по 10 мухльовци й пишат. Опитвам се да мисля за друго, ето например ми предстой защита на дипломна работа есента, но дори като седна да уча пак не ми излиза от главата. Някак си имам такова желание да съм с нея, да говорим, да правим каквото и да е, дори не мисля за секс с нея, просто искам да я прегръщам и не знам , да сме заедно. Аз обичам да си поставям високи цели в живота макар и не реалистични понякога, знам че стрелям в звездите, а съм един обикновен пръдльо, но все пак живот без мечти и цели е някак си без смисъл. Мога да се изнеса веднага на квартира и знам че някой ден ако си намеря приятелка, ще го направя не се притеснявам от това, пък и това ми спестява едни най-малко 300 лв. на месец разходи предвид и малката заплата която взимам. Трудно ми е да се откажа от нещо което толкова много искам, но знам че трябва да предприема някакви действия въпреки че ме страх от това че може да ударя на камък. Благодаря за съветите и ако има все още нещо като съвет или помощ да се напише, ще се радвам да го прочета
Активен
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #6 -: Август 30, 2021, 06:56 »

Аз не знам от къде да започна. Първо от както споменах вече месец, че и повече я харесвам, и не просто я харесвам- просто не ми излиза от главата. Сутрин като стана мисля за нея, като съм на работа мисля за нея, вечер мисля за нея, в залата, докато си легна, че и дори я сънувам понякога. Имам чуството, че съм омагьосън.

Това, че казах, че е висока летва, не значи да не ѝ пишеш, просто не се сдухвай. Ако стане нещо - добре, ако стане нищо - пак е добре. Поне ще ти махне от главата и няма да вкарваш енергия в нищото.

знам че трябва да предприема някакви действия въпреки че ме страх от това че може да ударя на камък.
Само така  Намигване
Активен
xa.aleksandra
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Август 30, 2021, 12:32 »

Здравей, shepard.
 Вече ти казах, че не е хубаво да говориш против себе си, а ти продължаваш, даже и обиждаш другите, че са мухльовци, а те са една крачка пред теб, превъзмогнали са страха си и са и писали. Даже по-голямата част пишат на всички момичета наред и изобщо няма да страдат и да размишлчват като теб толкова много време дали ще им отговори или не.
 Стига с тази срамежливост и вайкане колко си зле и тя колко е прекрасна. Така ще спрат да ти отговарят на въпросите, които задаваш. Няма повече какви съвети да ти се дадат по този въпрос, няма смисъл ако ти нямаш намерение да направиш нещо.
 Пиши само ако решиш да и пишеш и искаш съвет как да я заговориш. Успех:)
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: