Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2021, 13:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Много сетове, много резачки  (Прочетена 197 пъти)
EL_Diablo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 119

Профил
« -: Август 30, 2021, 08:55 »

Здравейте колеги Усмивчица При мене настъпи някакъв дълъг сух период, но по-интересното е, че забелязвам някаква тенденция. Супер много мацки са наизкочили по заведенията, пълно е с яки мадами в компании и тн, но въпроса е че яко се пазят ( или поне аз на такива попадам). Ето и примери: 1) Първи ден на морето, вечерта излизаме на дискотечка и около нас предимно жени. До мен танцуват 2 хубавелки и веднага дърпам едната. Лек разговор предимно рапорт, тук таме някоя шега и след около 20 мин вече се бяхме награбили. Тя готова, обаче проблем - приятелката скучае. Моите хора я поеха, обаче тя кисела- не иска да пие, отговаря им троснато с по една дума, седи и си гледа в телефона и естествено след малко почна да дърпа таргета да си ходят. Мойта ми вика - сори излезнала съм с нея, няма как да я оставя, но дай да разменим контакти да се видим утре с теб. Разменихме телефони, познайте дали ми вдигна на другия ден... Както и да е, викам има много риба в морето и след това тръгнах да пробвам други. Отново се заприказвам с компания до мен.Черпя шотове, висок вайб, висока енергия, кефят се. В момента в който се пробвам да изолирам една от тях, отново кок блок от другите. Не след дълго и си тръгнаха. 2 ) На следвашия ден сме в друго заведение, пак яко мацки. Набелязвам една, влизам и с някакъв рандом опенър - позитивна реакция. Заприказвахме се, кефи се, усмихва се, отговаря положително на допир. Компанията и обаче ще сменя заведението. Карам я да остане още малко тук и казвам на едното от момичетата че после ще им я върна цяла. Последва тирада как те били излезнали по женски и как не им трябвали мъже да се забавляват и тн... Дръпнаха си я. 3) Ден 3 - пак сме излезнали по заведенията, фул е навсякъде и едвам намираме маса. До нас отново женска компания. Виждам ги, че яко се забавляват, танцуват, пеят. Влизам им с "наздраве, момичета" - все едно гръм ги удари. Изведнъж се намусиха, едната ми вика "не се занимавай с нас, имаме си гаджета", а друга "наздраве, изчезвай". Пълен леш... 4) Пореден ден сме на барче и до нас отново женска компания. Този път се оказаха някакви милфки - 3 с общо 5 деца Смотан Отново настроение, жеги, висок вайб, наздравици. Тука вече ги играхме всички от компанията и в момента в който решихме вече да ги пробваме да сменим локацията и да ги разпределим, просто казаха, че си тръгват, пожелаха ни приятна вечер и чао... Имаше и други ситуации, но общо взето само резачки. Същата ситуация, обаче, се пренесе и в София. Отново излизаме по заведенията, мацки бол обаче само резачки, дори единия път обикалях като идиот в заведението с 2 шота в ръка, даже се дърпаха и да ги почерпя. Това никога не ми се беше случвало. Все пак успях да посъбера някой и друг фб и инстраграм профил, обаче какво и да пиша или е сийн или са все заети да излизат... Тиндър също го прецъквам, но и там е пълна трагедия. Пуска ми супер много мацки, но мачове няма. Използвам безплатната версия и подозирам, че вече са сменили алгоритъма и само ако си платиш ще имаш повече мачове. Все пак успях да се мачна с една мацка там. Чата тръгна супер, инвестира, търси ме, отговаря веднага. Разбрахме се да се видим, няколко дни ми пише как няма търпение да се видим и когато дойде деня на срещата и и написах къде и в колко да се видим получих само един сийн... На другия ден ми писа, че много се извинява, защото в последния момент я дострашало да се види с непознат... Естествено имал съм и други периоди с много резачки, но все пак покрай тях и съм успявал да направя по някой успешен клоуз, но такъв карък отдавна не ме е удрял. Лошото е, че това почва да ми влияе и на психиката, усещам се как се сдухвам, не мога да се концентрирам в ежедневните ми занимания и като цяло не се чувствам ОК. Та въпроса ми е забелязвате ли и вие някаква такава тенденция при жените напоследък яко да се дърпат и да се пазят и да не показват никакъв интерес или просто мене някаква яка каръщина ме е подгонила и попадам само на такива?
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Профил
« Отговор #1 -: Септември 01, 2021, 06:47 »

Спокойно . Познавам много други хора на които на моменти  не им върви , включително и на мен .  Може и при нас да е нещо може и жените да не са в настроение .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: